Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci i tak je to super děkuji moc Simi začínám 15tt ve čtvrtek
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš to tak letí :-o , to je síla
Odpovědět
Profilova fotka
teda mi to ani nepříjde, chtěla bych už rodit!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyn tak to ti věřím, já to taky pořád říkala a strašně to uteklo, ale ty poslední týdny se vlekly jak hrom
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem slyšela, že ten 9 m je nejhorší :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zase tu straším a ne a ne spát ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: ty se na ten porod nějak těšíš :-D :-D :-D jinak přeji dobré ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ajko, těším se, připadá mi to strašně za dlouho už bych ho chtěla pusinkovat víš jinak jsem včera usnula až někdy kolem 1h měla jsem šílené křeče a nebylo to moc příjemné a v 6h už jsem byla vzhůru, to se mám, že se tak dlouho vyspím co :O( jinak my máme dneska na oběd palačinky, manžel má chutě :-N
Odpovědět
dobre ranko, ja malou ted vedu do skolky,tak snad to nebude s pl acem a na obed rajskou s knedlicky a knedlem. A pocasi mame krasne. Ja jsem 23 nebo 24 tyden,vcera mi tak doslo ze jen kveten,cerven a cervenec a rodim a me to desne rychle bezi,tak ja to chci zpomalit teda.Protoze jak se se pak mala narodi,tak to je v dupe,zas ji 5xnakojim a uz ji povedu do skolky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to tak letí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: ty už nacvičuješ vstávání na kojení ne??? :-D :-D to je děs :-| to ti fakt nezávidím. My jak ted lítáme kolem bytu a v práci toho je moc, tak spím jak dřevo :-D nechceš pracovat u nás? :-D
Odpovědět
tynus ja jsem jak ty,taky ted nemuz spat,brusko tlaci a manza se mi uz do luzka nevleze.Pod pupek davam polstar a kdyz se obracim,tak jsem jak hroch,k tomu se mala nekdy se mnou neotoci,tak se musim kulit zpatky bo tlaci a vstavam denne s Veru v sest,ale to uz nedobrovolne. Do skolky to sklo bez place,teda pokud nespustila jak jsem odesla a zitr nam zacina gymnastika,tak jsem zvedava,je to nejake cviceni pro deti a ja jsem doprovod at nema trauma,jinak by se ji tam samo nelibilo,tak jsem ve skupine mamky s detma x-) Jo a delam domaci kynute knedle,tak drzte palce bo jsem to jeste nedelala.Udelam jeden knedlik k omacce a pak sladke jahodove Pan a kdy se defiinitivne stehujete??Kkolik budete mit 3+1?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem byla na procházce a sluníla jsem se na lavičce, to sluníčko je lék :o) holky co všechno dáváte do francouzských brambor?
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: brambory, vajíčko, salám, muzes dat i jarní cibulku nebo porek, ale to já nedávám. Já to promíchám, hodím do brutvany.. jo a ještě okořením, sul, pepř, majoránka.. promíchám .. a pak zaliju (mlíko+vajíčko) hrnkem tohoto. a dam pect a pak posypu strouhaným sýrem a zapeču.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: v IP
Odpovědět
Pan,tak to mate supr ;-) tynus,bramobor,hodne cibule,papriku,hrasek,salam-koreni-sul,pepr,majoranku nebo primo koreni na americke brambory a kmin a pak zapecu vajickem a manza posype syrem :-D Ja dodelal knedliky svoje prvni a mnam a taky prvni rajskou s knedlicky z mleteho masa a mam to jak od profika :-p Za chvili jdem ven na hriste,tu je pul treti a slunko jeste sviti a mame tam sraz s kamoskou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, takjá mám za sebou dneska perný den,páč jsem toho měla v práci až nad hlavu a navíc, jako bonus, jsem byal u zubaře :-S Dlouho jsem to odkládala, takže jsem měla pěkné bobky, že mi zuby vymlátí kladívkem, páč nebude mít cenu to spravovat. Ale naštěstí mi spravila jednu plombu a objednala mě za měsíc na kaz,takže docela v klídku,ufffff. Právě se futruju, udělala jsem skvělý kauf u nás v budce, kde jsem koupila žluté kapie za 18 kč kilo, tak jsem si vzala pro jistotu hnedka dvě a už jsem sežrala 4 papriky, já je miluju x-) A az chvilku se vrhnu na vaření, chci si něco udělat, páč meníčka mě nějak moc neberou, tak si asi zapeču brokolici. A jinak jo,jsem ve 12tt, máš to simi dobře spočítané:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mě bolí nohy dneska jsem pořád pochodovala, kamarádka už měla rodit a pořád nic, tak jsem chodily a chodily, pak jsem pro změnu šla s manželem a teď se chystám vařit děkuji za rady, každý je totiž dělá jinak tak mě to zajímalo
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si udělala šopák mňam Kuki já jsem taky papriková :o), kuki a přibrala si něco už nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) Francouzské brambory jsem ještě nikdy nedělala. Já zrovna vařím vepřové nudličky a rýži (tu pak smíchám s hráškem, kukuřicí a mrkví) :-) Zítra bude uzená rolovaná plec a bramborová kaše a okurek. A další den asi špenát. Včera jsem měla zeleninový salát...ale byla ho pořádná mísa :-D S těmi vašimi jídly mi děláte chutě...rajská, palačinky, brokolice...mňam :-D Holky, to těhotenství vám pěkně utíká...než se nadějeme budete jedna po druhé rodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, však se k nám brzo přidáš :o) já teď vlastně na nic jiného než na jídlo ani nemylím :o) Leni plánujete nějakou dovolenou na léto? my moc rádi moře, ale tento a ani příští rok se tam nepodíváme, vidím to letos tak na 2-3 dny někde na Slovensko na termály Bešeňovou a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: Už se moc těším, jestli se zadaří. x-) S tou dovolenou ještě nevíme, manžel by chtěl moooc k moři, třeba Chorvatsko, mě je to celkem jedno. Hlavně aby nějaká byla :-D Zatím to nemáme ještě rozhodnuto.
Odpovědět
Profilova fotka
my vždy na poslední chvíli kupovali last min. v pátek jsme zaplatili a v pondělí nebo v neděli letěli, juj já bych chtěla zase, miluji Řecko!!! Chorvatsko je taky super, vezmete auto a vyrazíte. Chjo chci taky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já ani envím, jestli bych někam jela..Byli jsme teďka v zimě a to už jsem tak trochu počítala,že to bude na nějaký čas poslední dovča. A k moři se mi asi moc nechce, nevím, jak bych to v létě dávala. spíše si zajet někam tady a udělat si pohodku, to miluju nejvíce, když je klid, pohoda,jmse psolu a nemusíme nic dělat a řešit - a na to někdy stačí být doma :-)
Odpovědět
Caute baby,tak my byli 5hod. v parku,tak me boli nohy,bricho a vsechno a predtim jsem tancila s temi knedly dve hodky u sporaku :-S Na vecu si delam asi okurkovy se smetanou a rajcaty. Papriky zborzuniji ale tady jsou brutalne drahe cely rok,prasata ]-( Dovcu neplanujem letos,ale pristi rok urco cesko a taky snad i more,druhe bude mit necely rok,asi pojedem driv nez bude mit rok.Uvidime podle penez. Ja mam nejradsi ale dovcu cesko,nekde chatku u vody,opect parky,zajit na hrad-more chce manza :-S Jdu koupat opicaka a dat ji spat a lehnout si k tv.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tu chatku, párky, řeku to mám taky moc ráda, jen musí být počasí kdysi jsme jezdili na dovolenou s koly a pak projeli hrady a zámky, ty jo a první stanování, jezdila jsem hodně i na tábory a hlavně k babičce na vesnici, no jo je to už tak dávno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky... tak dneska jsem tu první a to je hodin jak na kostele... kde jste se poděly? Tu dnes poprchává a je černo a chladno :-( berryl: a jak jsi je nakonec ty fr.bram. udělala ty?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, já teprve vstala a otevřela oči :-o , ale je pravda, že jsem se vzbudila v noci kolem 3h a pak okolo 6h na wc, ale hned jsem zase usnula brambory nakonec dělám až dneska, se mi včera nechtělo ajko tady poprchává a počasí taky nic moc, ale na víkend má být pěkně
Odpovědět
snad budě pěkně chcem jet na chajdu
Odpovědět
Profilova fotka
my taky chceme v sobotu chatovat, ugrilovat masíčko a tak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?