Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no já na migrény trpím - mám to po mamce, vadí mi kolikrát i venkovní světlo, takže musím spávat zabedněna :-| ale ťukám, ťukám, už dlouho jsem ji neměla :-) jinak přeji všem krásné ranko pondělní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) simi,pan,kuki...díky za gratulaci. Původně jsme měli v plánu oběd nebo večeři v Třebovickém mlýně, kde jsme měli svatbu...ale nakonec jsme změnili plány a věnovali se sami sobě x-) x-) Dárečky jsme si taky nedali...ani kytku...nějak to bylo všechno narychlo...manžel má teď zkoušky...ale to neva...tak jsme si jen zavzpomínali :-) berryl: no bolení hlavy je maras...musím zaklepat, že se mi to už vyhýbá a jak začne trošku pobolívat, rychle piju vodu. Ale oproti dřívějšku už nemusím brát na bolení hlavy prášek. S tou Bartošovou v Týtý jsem též čuměla, že to vyhrála. simi: modrý nábytek a k tomu růžová a zelená...? No já nevím...ale není těch barev moc?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, vstala jsem a hlava bolí, prášek si nemůžu vzít žádný, rada bych věděla z čeho to je, neznám to ach jo, Leni dárky nejsou třeba hlavně, že jste si užili sebe! Já chci na výročí objednat stavební koláče co jsme měli, mohli jsme se po nich utlouct :o) co vařite?
Odpovědět
dobre ranko. Tynus,mas to hormonama,v tehu to je normalni a muze ta bolest trvat i dva tydny vkuse,jsem te asi nepotesila. Ja teda nemam migreny,ale trpim od puberty na bolesti hlavy kvuli hormonum a jak jsem otehu ted,tak jsem mela takove bolesti,ze jsem se n emohla ani obliknout a odjet do nemocnice. Pak uz teda jen takove ty klasicke velke bolesti hlavy a mela jsem to i tyden vkuse ve dne v noci. Jedine co muzes je hodne pit,studeny obklad na hlavu a prochazka. Ja to mela i v tehu u Verunky,nastesti druhy a treti trimestr uz dobry. Jaro,hlavne ze jste si uzili aspon sami sebe,na darky uz jste stari a cas je drahy v dnesni dobe ;-) Barvy se bit nebudou,cumim na stranky a tam maji krasne barevne pokojicky,ale ssamo nechci ostre barvy ale jemnoucke,no ale jeste premyslim. Totiz tam kde bude jednou psaci stul,kde ma mala knizky a maluje,tak urco zelenea,protoze ta uklidnuje a zvysuje soustredenost a ma ta barva byt v detskem pokoji a za poschodovkou bych dala svetle ruzovou nebo zlutouckou-tu stenu stejne bude zvetsiny kryt postel. No musim hledat a hledat Co varime jeste netusime,ja ted vstala a snidam buchtu a tehu caj
Odpovědět
Jo a zrovna psala netehu segra a nasla jesle za 6 500kc,ma ted nastoupit do te prace-coz neni tak moc velka palka,skolka se plati skoro polovic te castky,ne??No a hlavne teda segra bude mit urco aspon 20tis.cisteho ne li vic
Odpovědět
Tynus jo a me je zas blbe.Mala zacina tlacit asi uz na zaludek,tak jsem vcera rano blila silena a vecer mi je desne blbe,ale bude hur,mala tlacila tak jak byla vetsi,ze jsem ani dychat nemohla musela jsem sedavat na mici brichem k zemi nez se obratila hlavou dolu. ALe uz mam pupek,tak chodim pysne,v uplem
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no o tom to stejně není .. jako o dárečkách apod. ;-) hlavně, že jste se užili sebe navzájem :-) simi: včera bylo jak se staví dům a bylo to moc pěkné a taky tam dělali i dětské pokojíčky... no něco jsem na netu našla, pošli mail do IP, pošlu ti foto ;-) co jsem našla. Ale našla jsem i jiné barvy - pro inspiraci. tak si nech chutnat. Já už mám dávno po snídani, a už pěkně makám v práci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my byli nakoupit něco do jedničky a hlavně ovoce a pořídila jsem si 3 trička :o) ráno jsem šíleně smrkala a bolest hlavy polevila, tak jsem rada. Vysali jsme auto a teď se díváme na dvd a obědvame máme rizoto. Pak půjdeme na procházku. Simi pošli mi pak fotku domečku a bříška.
Odpovědět
My se ted vratili z obchodu,slunko brutalne pere. ja si koupila tenisky,manza triko a boty a mala bundu a fotbalovy mic a ted jdem varit nejakou kureci omacku a brambory-vari manza. Pan dikes,jdu se ted nato hned podivat ;-)
Odpovědět
Jo a s tou materskou. Tak segra ma na tri roky,mala ma ted 2 roky a nastupuje do prace. Materska ji pokryje uplne cele soukrome jesle a ji zbyde cely plat. V Ove jsou 3 jesle a vyplati se dat dite na kazdy den a berou i v noci do jesli,jsou tam porad. Jinak kdyz se plati od hodiny nebo jen treba dva dny v tydnu,tak to vyjde o dost draz. Maji na vyber na den z peti jidel. Takze kdybych si volila materskouk,tak asi na tri a jdu do prace o rok driv,pri mat.se muze privydelat kolik chce,jen je podminka,ze nesmi dite chodit do normalni skolky.Bud soukrome jesle nebo rodina Ale samo,ze segra nasupuje do jina prace,ji skoncila smlouva dva tydny pred nastupem na materskou,takze ji uz neprodlouzili
Odpovědět
pan.pokojicky jsou uplne krasneee,jen jeste mit ty prachy aby to bylo presne podle tech obrazku ]-( tynus,fotky poslu az stahnu,reknu manzovi at me dneska venku vyfoti,ale tusim,ze jsem ti posilala z hradu a tam mampupek,to jsou nejnovejsi,ale vyfoim se nahata pro tebe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berryl: tak jestli to nemáš od rýmy ;-) zkus napařovat. To jsi se teda pěkně provětrala :-) simi: no ale nesmíš pracovat v té práci kde jsi skončila před MD tuším. Takže něco jiného a tuším ,že to je omezeno i finančně nebo ne? Ale zase proč si tu MD neužít a nebýt doma s děckem co? to nemusíš mít přesně... jen se inspiruj barvama co by šlo a nešlo ;)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, pro dnešek v práci končím, mějte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, konečně doma z práce a hlavně konečně pořádně najezená x-) Jsem si udělalal topinky na sucho s česnekem, kdybychom měli doma více chlěba, tak si jich udělám asi 100, ale měla jsem tu jenom kousek,tak jsem se musela dorazit tim polystyrenovým, snad mi to kinderko odpustí :-N jaro...tak oslava náhodou dobrá, někdy je nejlepší, když jsou dva jenom spolu a je klídek :-) pan...jojo,migrény taky znám, nemívám je tak hodně a ani tak silné, ale taky mě umí pořádně potrápit...A dneska jsi byla nějak dlouho, jste uřádovali,co? Jinak s tou mateřskou uvidíme, já bych chtěla asi na dva a potom další mimčo, když už, tak už :-D Ale to jsou tedka moje velké oči, možná taky půjdu na ty tři a po nějakédobě půjdu do rpáce na částečný a pak další prcek,co já vím. A dítko nám má kdo pohlídat,teda doufám:-) Školky v práci nebo teda při práci by měly postupně přibývat, protože si hodně firem brzo zpočítá, že investujou velké prachy do školení a tak a ženské se pak nevrací. Jenom by to mohlo zrychlit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pam já mám vybočenou nosní přepážku a tím se mi usazeje rýma, nikdy mě, ale nebolela hlava, ale ucho a nemohla jsem smrkat mám jít na operaci, ale není to nic příjemného, tak se do toho moc nehrnu :o( teda Simi už jsem nažhavená, posílám ti ty pokoje
Odpovědět
Pan,muzes si vydelat kolik chces,kdysi to bylo omezeno a pak to zrusili. Tady to dela hodne bab,co teda muzou,ze se vraci na castecny. Jinak teda podle ditete,dva roky domu je akorat,dvou lete si chce uz stejne hrat s detma a uz je velka,to vidim u male,kdybych nebyla tehu,tak jdu urco do prace aspon na castecny. Kuki,tak topinku bych si dala,ja ted poslala ty moje chachary do obhcodu,protoze nemame ani maslo na chleba a ani chleba. :-S A brali to pres park s balonem,tak to mozna budu mit k snidani neco :-D Ja si uzivam domaciho klidu asi po mesici jsem sama doma a cumim na veci do postlyky,na sety x-) x-)
Odpovědět
Kuki jo tak to ma spoluzacka,dala si materskou na dva a hned chce druhe,sfoukne si to vsechno na jednou a ma vic penez.
Odpovědět
Profilova fotka
simi...no to byl jenom takový nápad to sfouknout, to si říkám teďka, když to neřeším, ale uvidíme pak,že :-D Já jsem právě taky bez chleba, mám tu jeden rohlík na snídani a ten si musím nechat, páč jsem ráno bez jídla nemožná a někde bych sebou švihla..Tak ať se ti brzo vrátí :-D
Odpovědět
http://cgi.ebay.co.uk/Pink-Baby-Cot-B... to je bozi
Odpovědět
Ja mam nastesti obed a buchtu,ale na to zrovna nemam chut,nastesti jsem po jidle av mrazaku jeset zmrzka. Ja bych to taky sfoukla,kdybych nepotratila minule,tak uz druhe ma rok ted v dubnu. Ale je pravda,ze ted vidim,ze jsem si male uzila a kdyby bylo to druhe tak rychle,tak by to byl asi vetsi zahul.Takhle mala uz bude ve skolce,bude pomahat a ma rozum.Ale zas cim bliz vekem k sobe deti maji,tim lip. Ja hledam nebesa na postylku a vsude je maji jen na obrazkach,tak uz pisu kamosce pod cim to mam v angline hledat,nemuzu na to prijit. Manza neni nadseny ze to kupuji,ale ja rikam,ze nekupuji kocar,sedacku,hadry a nic,tak budu mit postylku krasnou :-D x-) Na necem se vyradit musim
Odpovědět
To chciiiiiiiiiiiii,to je uplne sladke a drahe :-( ]-( http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Gorgeous-7-...
Odpovědět
Maji to uplne ve vsech barvach dole,me se libi to ruzovo bile. Kde jste????
Odpovědět
Profilova fotka
Simi je to moc pěkné. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
me se libi ten muj posledni odkaz ruzovo bile,to chci a i se o to doma pobiju ]-( Ta masle a ty srdicka jdou oddelat,ale me se to libi cele. Ty mas neco podobneho tynus,taky moc pekne. My mame zelenou uplne celou loznici,takze bud ruzove a nebo bile kremove.Bile nemuzu,jsme prasatka,tak ruzove a basta. To je tak krasne x-) x-) x-) Jeste postylku.ALe prvni chci to a pak postylku
Odpovědět
tynus to je supr cena za 900kc!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
cena je pěkná, uá musím kupovat všechno neutrálně zelenkavá, žlutá a tak :o)
Odpovědět
me se nelibi zluta a oranzova-celkove ty barvy nemam rada. Kdyby jsme nemeli zelenou loznici,tak kupuji zelene a mimi bude cele ruzove :-p To by se k sobe hodi. Ale bo je zelena,tak ruzovo bile nebo tak nejak. Me se desne libi kolibky,ale to nemame kde dat,tak nevim a plus to je male a jen na chvili tak se to ani nevyplati Tynus,treba se vam male ukaze a budes kupovat modre nebo ruzove ;-) V kterem uz jsi?? 16tt.?
Odpovědět
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-8-PIE... taky pekne,ve vsech barvach a jednoduche
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?