Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
kuki a ta se nedava drozdi-kvasek???
Odpovědět
no a stejne asi budu v dupe,protoze tu neni hruba mouka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nee,nedává,do akcí s kváskem se nepouštím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, já měla noc, nikdy se nebudím a dneska 3.50h a jsem vzhůru, nějak se mi špatně už spí na břichu a to je děs bo jinak spát neumím zdálo se mi o kamarádovi Simi je na facebooku jak groverman mám ho v přátelích tak koukni, rozešla jsem se s manželem a byla s ním i s bříškem a on mi ho pořád hladil a přál si být jeho otcem, byl hodný, něžný ach to jsou sny co :o) jsem mu ještě v ty 4h psala ať laskavě spí a neleze mi do snů, tak se smál my dneska jedeme k mým rodičům na oběd a dezert a všechno tam zase sním holky tady je sluníčko to je paráda!!! já chci používat pleny z obchodu, ty látkové mě teda nelákají, kyblík mít budu jo a včera jsme si pořídili mixér je i s odšťavňovačem :-o
Odpovědět
Manza zas ted jede pro vysavac a cistic na koberce,tak budem gruntovat zitra a pocasi mame hnusne. Odpo jedem do centra male pro boty,ttkovi pro rifle a me taky pro boty asi
Odpovědět
Profilova fotka
takže nákupní víkend jo můžu s Váma?
Odpovědět
Muzes :-D Vyjizdime po obede ;-) kuki,kvasek neni tezky,me to teda sice mamka vysvetlovala jako volovi a dlouho jsem to nechetla delat a ted uz to i manza umi. Ja zkusim tu mouku hrubou sehnat v polskem obchode,maji polaci hrubou mouku??Se budu muset zeptat kamosky pod jakym jmenem ji hledat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ok budu tam, to abych už vyrazila
Odpovědět
Profilova fotka
simi..beztak,ze ji maji..Ja mam z kvasku strach,nevim proc, ani jsem to nikdy nezkousela. Ale tedka, co mam pekárnu, tak si nechám udělat testo tam,ono i hezky nakyne a ja nemam v kuchyni zadny bordel. Takze jsem to takhle hezky obešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pekárnu taky, ale kvůli bezlepkové stravě :O(
Odpovědět
My pekarnu nemame,ale ja mam manzu :-D :-D Ja zacala pect chleba v troube a mu to moooc chutnalo teply chleba a pak jsem prestala,tak on se to chudak naucil a ted ho pece on :-D To jsem chytra,ze?? ALe pekarna verim musi byt supr. Kuki kvasek-koupis drozdi v prasku,vysyp ho do misy,nalij tam hrnek tepleho mleka a dve lzice cukru,za 10min.ti to samo zpeni a mas kvasek ;-) To je vse,jen to teple mliko a cukr-ja se tomu taky vyhybala bo mi to prislo desne tezke,ne mi to tatka ukazal
Odpovědět
Ja uz si uklidila a cekam na vysavac a nasla jsem si recept na kureci gulas a je desne lehky a dela se s ryzi,tak asi budem varit to. Ja jak na tech fotkach vidim ty gulase a ty knedle x-) x-) x-) ;-( ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pošli recept a nedělej chutě
Odpovědět
Profilova fotka
no vy jste se zase rozkecaly za takovou chvilu :-| no děs s vama :-D kuki: díky za recept, zkusím.. a není ten knedlík z té vody takový slizký? simi: a jak děláš chleba v troubě? Pošli recept, taky bych zkusila.
Odpovědět
Kureci minutkovy gulas 500g kurecich prsicek 1 serilizovana kapie,sul,mleta paprika,kecup,maslo,olej Kureci prsa nakrajime n a nudlicky,zprudka opeceme na rozpalenem oleji.Kdyz maso zbeli,osolime je,pridame merou papriku a kapii.Jeste asi tri minuty opekame,pak prilijeme asi lzici kecupu a pridame pro zjemneni kousek masla.Po rozpusteni masla muzeme podavat.Vhodna priloh ryze.
Odpovědět
pan.az prijde manza tak se zeptam,ja si uz nepamatuji presne kolik mouky a tak.Ale je to lehke a mam velky kminovy chleba a manza pece i cesnekovy,syrovy a tak-placne na to neco jineho nekdy a je to taky dobre x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji :-)
Odpovědět
Tak uz mame vysavac doma. Bylo to v akce,tak e to vysavac,pak je k tomu zvlast cistic a jeste zlvast naparovac cca. 3000kc a dobra znacka,tak supr. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme vysavač na vodu(na koberce) AEG a jsme spokojení, to je teda super cena
Odpovědět
Profilova fotka
simi..díky za kvásek:-) pan..nee,není,ale můžeš ho před ponořením obalit v solamylu a on je pak takovy fajny:-) Ja uz mam buchtu v troube a tedka se jdu vrhnkout na obed:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki ty jsi ďábel, já teprve snídám, manžel po noční spí, tak u PC jsem nejvíce potichu ne :-D
Odpovědět
U nas se stavi vysavas a ja z krabic male udelal domek z predsini,pak hlavni dum s dvermi a oknem,tak ted je od ni klid :-D A slo to nozem jak po masle kuki,ty jsi dabel,ja teda ulidila cely byt a cekam az budem moct vysat
Odpovědět
Profilova fotka
domeček, to je super malá musí být nadšená
Odpovědět
No je,ted ale beha s fixem a kresli na vsechny krabice a priliza,tak ma disneyland. Tak jsem zkousela vysavat a mam po vysavani,bo ta svine je tak silna,ze jak se prisaje ke koberci,tak ja ji neutahnu,manza to pak dal na slabsi motor a i tak mam co delat. A vidime co vysavame.....fuuuuuuj,to snad vzalo sousedovi i pavuciny ze stropu,tolik prachu a vlasu co to nabralo,fatk maso. Vytvarnik pokreslil koberec :-D ,jeste ze uz mam cistic :-p
Odpovědět
Jestli domek neznici do ponedeli,tak ji ho polepim a dam ji tam i zaaclonky
Odpovědět
Tak uz jsme zkusili i ten naparovac,tak to krasne naparilo a vycistilo sedacku a je to i na kachlicky a na okna-nalesti to a vycisti,tak to je supr. Manza ma v kvetnu dovcu,tak bude naparovat,cisti at to tu mame ciste pro miminko. jsem uplne spokojena s koupi x-) Me se chce spat silene a to jsem spala jak mrtva celou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) Zítra máme 1. výročí svatbyyyy x-) x-) x-) Já se ještě vrátím k o stránku zpátky...Luci: já jsem neřekla, že odsuzuju látkové plínky, psala jsem, že chápu používání kyblíku a i návrát k látkovkám, ale že bych to já osobně ani jedno nepoužívala. A že psycho mi přijde ta bezplenková metoda. Dívala jsem se na youtube - odkaz jsem našla na koníkovy právě v onom tématu a jeden chlap tam vychvaloval tuto metodu a držel mimino a jak povídal a těch signálech atd., tak se mu počuralo rovnou na gatě a koberec :-D :-D Já ani manžel nejsme stavění na tyhle alternativy...kyblíky, bezpl. metody, menst.kalíšky, nové látkové plínky (už jsem slyšela i o látkových vložkách), šátky na nošení atd. A jak jsi psala, že pedofilové nehledají na koníkovi...nikdy na internetu nevíš, kdo to čte nebo kdo si prohlíží zveřejněné fotky. Proti malým naháčkům nic nemám, ale fotky svého nahatého miminka bych tu asi nedala a už vůbec ne takhle odhaleného (rozčáplého), jak bylo na té fotce, na kterou jsem dala odkaz. Jinak já jsem ještě v pyžamu a oběd nemáme vůbec vymyšlený :-D
Odpovědět
Jaro tak to gratului a co mate v planu? Tak ja polepila domecek barevnimy papiry a na okenice velke kytky,udelal otviraci odklapovaci dvere a vy pada to uplne bomba x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak vas zdravim. Jak se maji tehulky a maminky?? U nas vse ok, Jamieho ted ze staleho plavani a potapeni boli usi,tak ma antibiotika jinak nic noveho. Nebudu ani docitat co vse jste tu psali, nemam na to cas a hlavne me pak z toho boli oci. Jo predstavte si, ze jsem ted uklizela 3 dny barak jednim klukum a z toho ten jeden byl herec z Beverly Hills. Nevim ted jak se jmenuje, a jako utam hral roli, ale ja furt si rikam odkud ja ho znam asi uz jsem ho nekde potkala. No a pak jsem zjsitila, ze ti 3 (dalsi dva nejakci milionari)znaji mou kamosku. Tak jsem ji volala no a ona mi rekla, ze hral ten jeden v beverly. No tak jsem si ho hned vybavila, ze proto me byl povedomej. Musim se ji zeptat na jmeno. Ale byl sikovnej. Jinak nic se tu nedeje. Je pulka dubna, jeste mesic a pul a frcim domu. Stale shanim boticky svat. Normalne si predstavte ze ty boty dotycne holciny co je prodavaj na bazaru je objednavat z usa,protzoe ty botky jsou odtud ale normalne ja je tu googloju uz jak dlouho ale najit je nemuzu a ani na ebayi. NO je to mozny?? Jo nasla jsem jedny,a el byly malicke. To je divne, kde to ty holky berou.??? Jedna slovena je prej bude mit a proda za 40 euro, ale to ani nevim kolik je penez. Hmm si tomusim asi spocitat. No tak se mejte a ja snad zas brzyjuknu.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemám sílu vás dočítat. Jen jsem to tak přeletěla a všimla jsem si že kuki už kouká po kočárku. Já vybírala strašně dlouho a pak jsem si nakonec vybrala Cortinu. Jsem s ní moc a moc spokojená. Kuki a už aspoň víš co by se ti tak líbilo? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?