Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki, tak jaký byl den? My jsme měli pracovní a oslavovací den. Umývali jsme autííííííííííííííííííííííííííííííí a pak jsme ještě oslavili Eliščin krásný půl rok :-D
Odpovědět
My byli na Mickey mause show,tak to bylo supr a po ceste v cukrarne,mnam,tak jsem si dala dortik a hranolky a.............zeru od vcera :-D Zitra rano jedem ke kamosce do pondeli,pocasi zatim vychazi ,tak si to uzijem na zahrade s deckama. Kuki,na pohotovosti me nevemou,teda vemou,ale pak me stejne nevysetri,protoze mi delali vsechny testy v utery. No ale ten hnedy hlen byl rano a ted zas uz nebyl a byl cisty. Jeste pockam na ty vysledky ze steru. ALe nekde pisou,ze proste nekdo spini cele tehu a nic to neni. Ale urco nelitam jak splasena a radsi odpocivam kdyz muzu,coz ted muzu,protoze manza bude tyden doma.
Odpovědět
Profilova fotka
simi já to špinění měla na začátku a měla jsem vedle eli krevní hematom, tak jsem musela být v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, my byli na fotbale, pak posedět, tvarůžky, bramborak, k večeru pěkně foukalo. Dneska jdeme grilovat snad bude pěkně, jinak nevím co budeme dělat s tím masem máme ho opravdu hodně
Odpovědět
zofi no ja cetla o tom hematomu,jenze ja mela ultarzvuk v patek a vse bylo ok a spineni mi zacalo den po tom a doktori nic nenenasli a ted zas nespinim. ALe zavolam si po svatkach. My ted posnidame a vyrazime ke kamosce x-) Tak peknou nedeli a pondeli vsem
Odpovědět
Profilova fotka
užijte si to u kamarádky pa
Odpovědět
Zofi a u hematomu spinis porad,ne??Ja totiz spinila v nedeli a v pondeli,pak vse v poradku a az vcera jeden vytok rano a zas nic. Hej ja jsem nervozni,tady mi ti debilove neudelaji druhy ultrazvuk i kdybych se na hlavu postavila ]-( Kristi taky si uzijte zbytek svatku. My zatim zatazeno,ale vcera bylo pekne,tak snad se to nezkazi a bude i dneska. ja mam opar na puse,tak to boli jak prase :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vesele velikonoce, a snad to vase zadecky prezijou. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
simi: fakt jo? Já myslela, že už ji máte dávno doma... jak dlouho to už je od objednání? A jakou jste nakonec objednali? beryl: a co tam rekonstruují? A kdy to zase otevřou se neví? Mám ráda v létě tam procházky a tvarůžky miluji .. a u nich jsou super :-) holky veselé velikonoce !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi no já to moc neměla. No spíše jeden den více jindy zase málo a někdy skoro vůbec. Já brala ale prášky, které mi předepsal dr. aby se mimi udrželo
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: a jak se připravujete na velikonoce?
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska jsme byli na výletě v rožnově a já zítra mířím ráno do kostela. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak počasí se nakonec umoudrilo a grilování se povedlo, bylo super! Pěkně jsme si nacpali bříška.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jo.. ;-) a kdy vás vymrskají doma ráno nebo až po návratu z kostela? beryl: tak o tom nepochybuji ;-) no tu bylo dneska docela větrno :-| tak snad bude zítra líp.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak nás manžel ráno hned vysupal mě a Baru a já na něj normálně zapoměla a nic mu nekoupila :o) tak dostal vajíčko z ledničky, nakupovala jsem totiž jen synovci a žádné sladkosti, dostane puzzle spidermana bude nadšený, takže doma žádné sladkosti nemáme, to se mi stalo poprvé! Odpoledne jedeme k babičce na oběd tak se už moje bříško těší mnam
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: tak u nas je to naopak.. já mam zajíca připraveného a nikdo mě nevymrskal... :-( asi z Kromerize na to nejsou zvyklí... budu ho muset vzít do OV aby věděl jak se to dělá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přeji pěkný večer, koukám na výměnu manželek.. jak jste strávily velikonoce?
Odpovědět
MNo moje velikonoce proběhly asi takto: Ráno jsem dostala přes prdel vařechou nejen já, ale i Nany (york) a Hans (kakadu)- preventivně, jelikož nevíme, jestli to náhodou není baba. Honaz ho otočil kaďákem hore a plesknul vařechnou přes kaďák, až začal kdákat, slepice jedna....to slyšel jednopu v telce a furt kdáká, a někdy štěká....pak postavil chocholu a Honziku pocem pojˇd ....no..... pak jsme šli se švígrou za mamuš ji tam poklidit vánoční věnce a dali jarní výzdobu a šupajdili domů, po cestě jsems estavily na kolotočích, sem se s gojgy svezla ve vláčku za paďocha, ten vláček objel dráhu asi 5x, no malé to bylo jak cyp a dralal jsem se dovnitř jak kretén, až ten kluk co to vybíral ty žetony se řechtal, jak se do konder vláčku dere stará motykla :-D :-D :-D ale gojgynka nadšenáááá úplně výskala radostí, tak jsem málem bečela no...pak jsme kpoupili létajícího tweetiho balonek za 120 a šly dom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo tak to jste pěkně prožili velikonoce :-) my to nejak neřešili... byli jsme 2x s věcma na novém bytečku a furt jen celý den vyměřujeme co se nám tam vleze a co ne.. a pak jsem dostala vařeškama od malých synovců :-) příští rok jsme rozhodně v OV :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my jsme ráno jeli k babi od manžela a pak ještě ke tchýni a odpoledne jsme šli na prochajdu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau čau, zdravím vás :-) My jsme měli pěkné Velikonoce - v neděli jsme jeli s manželem a s mými rodiči na celodenní výlet - hrad Šternberk, Mladečské jeskyně a nakonec ZOO Olomouc. Bylo to moc fajn :-) V pondělí mě vyšlehal jen manžel a taťka. A teď už zase zívám v práci, blbě jsem spala, navíc mě nějak bolí oči ...ale pozitivní je aspoň vidina brzkého konce pracovního týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, dneska jsem si přispala normálně mi pořád nepřišli peníze ze sociál co jsem na nemocenské a to jsem od 16.2 hm pohoda ne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: jj to jsem taky měla.. zase vstávat po 5hod no děs.. jeste ze je kratky tyden beryl: tak to by mě taky naštvalo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no teda holky, kde to vázne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my byli opět venku manžel na bruslích i švagrová,synovec na kole a já vozila druhého prcka v kočárku :o) večer jsme si objednali pizzu a máme krásný večer
Odpovědět
Profilova fotka
no to se nedivím... taky uvazuji, ze bychom s manzou zasli o vikendu na pizzošku a udělat si romantiku.
Odpovědět
Profilova fotka
občas je třeba :o) teda dneska je krásně už od rána, vzbudilo mě sluníčko, co dneska vařite?
Odpovědět
Profilova fotka
tyn já vařím francouzské brambory ;-)
Odpovědět
Cau holky, my se vratili vcera,bylo supr,ale tak nas to s malou zmohlo,ze mala usla v sede na zastavce a ja odpo doma a spala az do vecera a ted do rana :-D Decka se vyradili,delali jsme i ohen,manza pro nas dorazil vcera dopoledne a zasli jsme si do africke na obed,mnam-africke chipsy jsou supr a nejsou z bramobor a mela jsem i dzungli dzus a bomba salat z ovci x-) Za chvili razime na hrad,ale je tu brutus bourka a tma jak v noci,ale manza me presvedcil,ze ma byt nejteplejsi den :-D I lampy se venku roznuli.
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak tady u nás svítí sluníčko a je krásně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?