Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jim fakt po malých porcich,ale je mi ze všeho zle teď se mi nedaří usnout :o( tak zítra pa
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak pořád straším ne a ne usnout ach jo závidím všem kdo už spí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na masaz bych sla taky, byla jsem naposledy v cesku a chystam se opet. HOlky tady chodi casto, nasli jednoho levneho , co prej perfektne tlaci,ale ja bych k chlapovi nesla.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno to jsem toho moc nenapsala :o(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko při velké pátku :-) tak dneska máme období velkého půstu co? no nic.. jdu se najíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už taky jedla malé mělo hlad půst nepůst :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Holky s tím půstem je to tak, že by se dneska nemělo jíst maso no a já ho teda dneska mít nebudu. Ani nevím co budu mít na oběd :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: vy jste nábožensky založeni? Vy jste včera měli špenát?
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jen rohlík s marmeládou a odpoledne to vidím na nějaké těstoviny za chviličku fičím ven na vzduch
Odpovědět
Dobre ranko. Tynus,tak ja vcera chytre radim a po tech miskach hrachovky jsem si vecer udelala vajecinu se tremi tousty a jemi spatne jeste ted. to nestravim ani do porodu :-S My teda pust nedrzime,u nas jsou svatky v zasade o zraadle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jsme,ale já špenát nemusím tak jsem ho neměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jo a co jste včera teda vařili? holky no vy si teda dáváte do nosu :-D co vaříte o prodl.víkendu? Já uvažuju o svíčkové a pak asi řízky, jsem koupila krůtí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan včera jsem měle jelito a jitrnici :-D a dneska brambor s mlíkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: domácí? no to musela být dobrota.. taky bych si dala mnam mnam :-)
Odpovědět
My mame kureci polivku a lazane-to vari manza,on je umi a stejne zitra,protoze jdem na mickey mause,tak varime i na sobotu. pak jsme do pondeli u k amosky,tak to bude vegetarianske jidlo,oni jsou vegouni. A tady do riti prsi,za ch vili jdem na kolotoce,protoze Veru se toci i kdyz prsi
Odpovědět
Hej holky,co kdyby jsme tu psali kazdy den co kdo vari nebo co ma. Aspon se budem inspirovat,lprotoe ja uz nevim co varit a delam porad to same dokola
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky přišla jsem z venku dala si oběd těstoviny se sýrem a zase padim ven teď s manželem, dneska mi je lépe tak to musím využít, jo a na večeři máme tasticky plněné tvarohem. simi tady je nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
NO to by jsme mohli psat co kdo vari, ja bych aspon vedela co varit. Uz asi tyden jsemenvarila. predevcirem manza uvaril a je to do dneska. Mame nejak stale prazdnou lednicku a krome toho ja nevim co varit, poradte. Ale nas problem je ten, ze jsme vybiravi. JInak vas vsechny zdravim. JO a u nas se pust nedrzi. U nas naopak je zranice. Manza sporcuje denne tak kilo masa, on snad ji za celou rodinu. Ale chystam se asi udelat rajskou, jenze neni knedlik,tak nevim. Tady knedle nejsou,ale manza je jednou delal (poprve) a povedli se, tak ho musim k tomu opet donutit, ja si na to totiz netroufnu.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy mi knedlíky nejíme takže rajskou jedině s těstovinama :o) už jsme doma, udělali jsme si procházku a dali jsme si chleba s tvarůžkama mnam
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, už je tu skoro sobotka 8-) dnešek byl trochu hektický, jak v práci, tak pak, ale jsem ráda, že teďka už je to v klídku a můžu se až do noci flákat- do noci znamená cca do osmi,než usnu :-D Jak si tu čtu o těcvh jídlech, tak si půjdu nachystat nějakou véču, jenže dala bych si kousek ze všeho, co jste napsaly, teda asi kromě těch tvarůžků, ty mě nechutnají..Já dělal na oběd rýžové nudle s masem a zeleninou jako čínu, ale nebylo to moc dobré |-| koupila jsem je schválně, at jíme více zdravě, ale budu je asi vařit do polívky, páč to nebylo ono.. Ten sud s tím pivem stojí prý cca 1500,- a je k tomu veškerá výbava, která je potřeba. No a je něco kolem 30ti druhů piva, které si můžete vyrobit sami. Ale zatím nic víc nevím, kámoška mi to zjišťuje. A pivo z toho prý měla a bylo úžasné.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki tak az něco zjistí tak mi dej prosím vědět je to dobrý nápad, já tvarůžky miluju od malička :o) ty rýžové nudle se mi taky jednou moc nepovedly, jinak tasticky s tvarohem byly výborné
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no dobrý nápad... já dělám zitra krůtí řízky a brambor, v ne a po bude svíčková s knedlikem, uz se na to těším. lucy: no já jsem taky vybíravá a jím jen na co mám chuť a co mi vyloženě chutná.. nejsem typ člověka, co sní všechno, proto i ráda vařím, protože si to uvařím dle své chuti. no rajská je taky dobrá.. a jak s knedlikem tak i s testovinama bych to snedla :-) beryl: vy jste byli na Mexiku? kuki: tak až to zjistis, dej vedet, treba bych to poridila muzi jako prekvapko.. treba k vyroci svatby :-) on je pivař. jinak jsme si dnes objednali sedacku do obyvaku, mam radost, ale bude tak za 6-8týdnů..
Odpovědět
Profilova fotka
pam mexiko je zavřené renovuji byli jsme kousek od domu, my teda omáčky nejíme, já jsem měla bezlepkovou dietu a teď mužů zase jíst normálně jsem jak pokusný králík tak si to užívám, jinak jime hodně kuřecí, ryzí, brambor, těstoviny, rajskou 2x do roka nejím majonézu, salámy, pečivo, ale co jsem těhotná tak mám chutě a salám a rohlík si občas dám
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak u toho jsem hodila několik slz http://mozaika.bloguje.cz/760056-insp...
Odpovědět
kristi, že si děláš zbytečně nervy a koukáš na takové věci
Odpovědět
Profilova fotka
je to pěkné, fandím mu :o)
Odpovědět
Cau holky, ja zas mela rano hnedy vytok!! Uz jsem zoufala,lprotoze nevim cim to muze byt. Sex nebyl,infekci v moci nemam,ultrazvuk,placenta v poradku,zavrena jsem,.........jedine co mi chybi jsou vysledky steru. Na netu nic najit nemuzu do rit..... Kristi,ty jsi sebetryznitelka Pan.my natu nasi sedacku jeste porad s napetim cekame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak my dneska máme rybí prsty a brambor a zítra jedem do Rožnova, tak si tam něco koupíme a v pondělí vaří mamka a to budeme mít kapra a bramborový salát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme květák a brambor a okurkový salát :-D Simi neumím poradit a je mi to líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak my se před chvílí vrátili z výletu, byli jsme v Polsku, podívat se na věci do baráku a pak taky omrknout kočárky, ale nic moc. Teda spíše nic než moc :-| A po cestě zpátky jsme se stavili v rybím domě a dali si skvělý oběd x-) Měla jsem steaka z lososa s bylinkovým máslem a manžel candáta v citronove omáčce, no prostě paráda. Tak sjem si tam hnedka taky koupili rybu a uděláme si ji doma:-) pivo..jasně,až něco zjistím, dám vám vědět simi...no co zase blázníš?Lehej a ani se nehni. A nemůžeš jet třeba na pohotovost?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?