Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak já jsem si teda včera dala do čumácku, jídlo bylo výborné! Kolegyně měla kohouta taky byl výborný. Dneska jsem četla, že má být rok komárů, se zblaznim jsem alergická tak mi to vždycky natece :o( vypadá to dneska zase na krásný den!
Odpovědět
ahoj všem jako objednala jsem večer autosedačku a dneska mi volaj z ppl že mi ji vezou.....no mazec
Odpovědět
Profilova fotka
teda luci to je rychlost :-o Jinak přeji krásné a dobré ránko! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je rychlovka! Kdy se budu moc stavit už jsi zdravá? Mohly bychom zase vyrazit i ven minulé bylo super! Včera jsem viděla na Saru krásně manžestrove šaty jenže byly az na 2r tak jsem nevěděla jestli Ti je mám vzít.
Odpovědět
kristi eště nejsem viděla bych ta na další týden..... jako kdybys nbyla těhule tak klidně i ted, ale vážně tě nechci nakazi, eště soplim a kašlu, sice ne moc..ale víš jak.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo v pohodě já jen předběžně ať vím :o)
Odpovědět
dobre rano, tady prsi od rana,tak hnus :-S Pry ale maji byt svatky pekne,tak snad to je jen dneska. K nam ma prjit znama,tk do parku nejdem a budem asi sedet doma.I dkyz moznaa se to vyjasni jeste. Luci,tak to je rychlost s tou sedackou ;-) My od soboty do pondeli spime u kamosky s detma,tak bude supr,se uplne tesim. Maji vekou zahradou s plno prulizkama a psa,tak snad bude svitit cele tri dny a manza od pondeli tyden volno,tak musi svitit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tady je pěkně a má být pěkně na velikonoce až 25stupňů, občas mají být přeháňky, ale to mi nevadí
Odpovědět
Profilova fotka
no musí být hezky. My se v neděli chystáme na výlet do rožnova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my zase grilování, tak uvidíme snad bude fajn :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no v to doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wau jsem se až lekla co se prodává za oblečení jsem si myslela, že jsem se vrátila tak 30 let zpátka :-N http://www.tehotenske-obleceni.cz/obc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooj :-) Uf, zase tolik stran :-D Luci: to je teda fofr, já když objednávám, tak jen dopravu přes Českou poštu a to je někdy dobááá, než najdu lístek ve schránce...Jo jinak přeju brzké uzdravení ;-) My už na sobě s manželem pozorujem alergii na nějaké kvítka nebo co to kvete... simi: to je dobrá zpráva, že je Viktorka v pořádku :-) x-) tynko: no taky jsem to četla a poslouchala v rádiu o těch komárech a taky klíšťatech (Myslela jsem a taky to říkali, že ty mrazy v zimě je měly zredukovat). Zrovna včera jsem našla na psovi klíšťáka, ale naštěstí jen lezl po chlupech, tak jsem ho stihla zlikvidovat dřív než se přisál. Dneska letím do zverimexu pro obojek proti klíšťatům, ten pomáhá.Ty mi zas děláš chutě...včera večeře, o víkendu grilovačka :-D Taky chystáme výlet, ale ještě nevíme přesně kam...možná Lešná ZOO nebo zámek či hrad... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynko: no to bych na sebe teda nevzala :-D
Odpovědět
tak to je jak pro 45lete baby. To je fakt hnus :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no ty mě děsíš, jsem taky myslela, že jich bude min, když tak mrzlo a docela dlouho :-| to je sííííla ]-( tynka: no to je děs co to je za modu.. kde jsi to vyhrabala?
Odpovědět
Ted tu byla jedna znama,co porodila dceru v koupelne na zemi. 5x ji pichlo v brichu,tak si vlezla do vany a zacala tlacit,2x zatlacila amala byla na svete,bezbolestne.. Jen manzel ji pry porad oblikal kalhoty,ze musi do porodnice :-D Tak bych taky chtela rodit. ZAcli ji kontrakce v 6 rano a o pul sedme byla mala uz venku a to pry ji jen pichalo v brichu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem doam z práce a z procházky a čekám na večeři. Manžel dělá topinky ve vajíčku a já tady asi do té doby, než to bude na talíři, umřu hlady |-| Dnešek byl nádherný, fakt. A bylo by super,kdyby takhle bylo i v létě, žádné hice :-p Já teda ty porody, co tu řešíte až tak nedočítám, páč se toho děsím, takže to přeskakuju. Holky, co jste koupily nakonec těm naželům k narozkám?Já už nad tím taky pomalu přemýšlím a mám v merku jen jeden dárek,co by mu asi udělal radost. Kamarádka říkala,že je nějaká sada, že si může chlap sám vyrobiz pivo, takže to by ho mohlo bavit. Ale jinak nevím, ptala sjem se na mraveniště a on,že neee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki popis to více kde se to dá koupit? Ještě nic, budeme kupovat koženou bundu, ale to spolu a chce to nějaké překvapení. Jinak mi je zle celý den jsem prospala. Je mi pořád těžko od břicha, pálí mě zahá. No děs.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no já mu upekla dort a řekl, že si koupíme něco do bytu.. třeba lampičky :-) nějak to neřešíme a M. a jeho rodina narozky vůůůbec nijak neřeší.. takže já mam pohodu.. ale já to řeším :-N a masáže?
Odpovědět
kuki,to je dobry zazitek z porodu ;-) Tynus,me je ted etzko,jsem mela asi 4misky hrachovky dneska,tak to budu travit jeste zitra. Manza chce k 30 nintendo 8-( Tak jestli to pujde hodne dobre s penezi,tak jsem mu rekla,at siho klidne koupi. Kdyz uz teda nema ani ten sex tak at ma aspon nejakou srandu :-D ( kvuli tomu spinene ) Tady prselo cely den,tak tvrden doma,mala namalovala asi 30 obrazku,tak zitra bude mit tatka smrst a me se chce brutus spat,zavidim tynus. Pan.to mas supr,ze to nemusis resit,tak to ma byt ;-) A ja bych asi sla do te masaze,me osobne by se libilo nejvic k narozkam dostat nejakou masaz nekde nebo kosmetiku,kde budu dve hodky lezet a nechat se hyckat nekym
Odpovědět
jéé to je nápad na dárek.... chtěla bych aromamasage a pak ty lávové šutry..to by bylo něco
Odpovědět
Profilova fotka
luci co sedačka? Masáže jsou super, ale můj manžel na to není :o( teď mi říkal, že by potřeboval zase nějaké věci na hokej, vždy si objedná v americe a známý nám to pošlou, vyjde to o hodně levněji, takže o svém darku už představu má :o) na mě je už tedy nějaké to překvapení hm což je to nejsložitější
Odpovědět
tynus,ja si myslim,ze manzovi bude stacit,kdyz si ho budes cely den opecovavat,uvaris dobre zradlo,sexy gatky hodis na prdel-to je sve co jim staci ke stesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za sex bude vděčný :o) teď se mu pěkně vyhýbám vůbec nemám chuť :o) to bude mít dárek !
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak s tou masáží bych si dala taky říct :-D
Odpovědět
Kristi mám v albu na koníkovi supeeeeeer x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je super :o) já už nevím co mám s tím žaludkem dělat pořád mám hlad, pak mi je špatně, čaj nepomohl :o(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jo jo .. taky bych si dala masážičku a rovnou na celý víkendík :-N jééé to by byla parádička.. lucenek: lávové kameny doporučuji hmmm hmmm :-N uplně vrním :-D beryl: a co nějakou erotiku nebo v tom duchu? ;-) každý chlap má rád nějaké takové zpestřeníčko ;-)
Odpovědět
Muj manzel vzdycky rika,ze nejlepsi darek je sex a jeste uplne nejlip,kdyz budu delat vse co chce :-S :-D :-p Ty jo,vy jste me uplne nalakaly na masaze nejaka,tak si nekde lehnout...........tak jak to je v tech filmech s temi prachatymi,jdou nekde do salonu na cely den,lehnou si do blata,nechaji se masirovat,pak nejaka vyrivka,pak nejaky ital dvoumetrovy co by me namasiroval.................... Ja jsem zjistila,ze piju malinik ani jsem o tom nevedela :-D A piju teda nekolik hnrnku denne. Je to v tehu caji,dneska jsem si to precetla. Tynus,jedina rada je,jist po malickych porci,co hodku a ne tezke veci a s hodne vlakninou at se nenafukujes. JInak teda ja jsem rada,ze mam do konce tehu od sexu klid,manza po tom poslednim rek,ze to teda radsi uz delat nebudem,tak snad nezmeni nazor. Jsem rada,ze mam taky klid
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?