Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
dneska se gojgy bude vozit se švígrou, já si dám relax, hany jde na ryby, vysaju, utřu prach, vytřu, vyperu a padnu
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak to máme stejný program, ale až na to že manža jde do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: to se mi líbí to tvé zakončení :-D no já dneska po úředním dnu padnu asi taky :-|
Odpovědět
Dobre ranko,tak ja jsem si vas konecne docetla. vy jste se o nas pekne bali :-) Samozrejme,ze jak jsem zacala spinit,hned jsem lehla a volali do nemocnice co delat,druhy den svoji doktorce a v utery uz jsem litala a nechala si vse vysestrit. Chodila jsem jen curat,takze to tu ted mame jak u prasatek a mala ani dva dny nemela obed,manza delal 12hod.,ale mela jsem kamosku na telefonu,kdyby musela prijet pro malou. Monitor dechu my nemeli,tady to v porodnicich snad ani nemaji a nevim ani kde to shnaet a bude to asi pekna palka..Ale mala do roka mela postylky hned vedle me u postele natlacenou a anikdy teda nebyla ani v jine mistnosti nez ja. ALe urco bych do toho sla,neni to zas takova palka a jak Lucka si myslim,ze to zivot zachranit muze. Tady stoji pujceni porodni zidlicky na nase 3000kc!!!! Ja uz mam na porod sehnane vse nastesti od kamosky zadarmo a premyslim o bazene. No a na dnesek mamm plan ja Lucka,uklizet a uklizet a varit a uklizet,ale samo nebudu delat prah a tak,jen ten zakladni nutny a lezet a lezet. Manza ma od patku pres tyden volno,tak to bude supr. Jo a uz nebudem do porodu delat sex. Dok.rikala,ze to mohlo byt i sexem,tak mi kreslili cipek a jak penis na ne j narazi- nerozumnela jsem totiz anglickemu terminu co tim presne mysli,ze mam neco na cipku. matraci nevim jakou mala mela,nejakou ale levnou,my nemeli prachy,takze nemela zadnou supr kvalitu,tusim ze nejakouk takovou klasickou penovou nebo tak neco asi. Ted budem jen kupovat jen postylku a matraci ato je vse,jinak pro Viktorku mame vse a co nemame my,kamoska doda,ta ma krabice hadriku,takze ja jdu tam na nakup,uz ma dve krabice volne,tak si pujdu vybrat neco.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: porodní židlička to je zase co? :-N je u vás též tak krásně?
Odpovědět
pan. to je takovy sprosty dreveny stolek na ktery si sednes a rodis v sede,vypada to jak z prvni svetove valky. Je tu stridave slunicko a zatazeno,ale horko neni,musis mit urco budnu a svetr-nase leto :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D pan ty jsi jak Alenka v Jiříkově vidění :-D :-D :-D zkus vygooglit fofo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky právě jedu od doktora, miminko je v pořádku, museli jsme na něj klepat, protože se nám pořád otáčel, je to pěkný čertík. Pořád házel nohama, rukama no paráda. Už se těším az ho k sobě přitisknu.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to jsou děsné představy :-D lucenek: jj to já jsem pořád :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi a ty bys chtěla rodit v bazénku, psala si že o tom uvažuješ
Odpovědět
tynus jo premyslim,normalne jsem uz rodila,tak ted ne co noveho :-D Budu mit takovy pristroj-nevim jak se to jmenuje cesky- a pri kontrakcich si budu do tela poustet male soky co uvolnuji endorfiny a pomaha to uvolnit mezi kontrakcema a mimi to nic neudela a je to pry supr.Tady se to jmenuje tens machine a pak bych chtel atlacit do bazenu.Teda jestli bude volny samozrejme. Verunky jsem rodila na pravem boku s nohou nahore. Pan.ta stolicka je dobra,prooze sedis jak na zachode a jsi skrcena,coz je dobra pozice kdyz mas krece,kamoska ji ted mela a pry to bylo dobre na chvili,ja tu stolicku videla a vypada docela vratce a moc me nelaka,ja pujdu asi do vody a nebo klasicky.
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou věci a možnosti :o) rada se něco dozvím taky mě to bude čekat!budete kupovat nové morcatko nebo ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
SIMI: to ti tu nohu někdo podpíral? :-D neumím si to prakticky představit.. jak dlouho jsi rodila Veru?
Odpovědět
Pan. manzel mi drzel nohu a zaroven se koukal,jak mala leze a co se deje.Sama bych ji neudrzela,ale to jsem tak lezela jen na dobu tlaceni hodinu. Jinak jsem mela ruzne polohy. Veru jsem rodila 7hodin-uz cisty porod. Pred tim jsem samo mela kontrakce cely den. Je vic dob porodnich jsou tri.A porod se tusim pocita od te druhe??Uz si to presne napamatuji. V papirech mam sedm hodin porod a doba tlaceni hodina ( 56min. ) Tynus,tady te nadopuji vsim,anglicanky nerodi prirozene a u zubare automaticky umrtvi vse,jsou to poserove :-D Takze tu je moznosti od bolest a tak strasne moc a neplati se za zadnou drogu nebo tak a ni priplatky ze je tatka u porodu,za bazen,za epidural nic,staci si jen vybrat co chces,napises to k sobe do papiru a pak se porodni sestra tim ridi
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je super, tady s tím hodně nadělají, zubaře aby ses doprosovala o injekci, manžel má takovou zubařku trhala mu nervy bez injekce prý ji to zdržuje. Pěkně trpěl
Odpovědět
Tady se picha vse,i v tehu mi pichaji injekce an bolest,ale vzdy se pta,ktery jsem tyden asi dava mensi davky. Morce nekupujem,protoze uz nato nemame nervy,nam vse umrelo :-( HOlky,picha vas nekoho ve vnitr jak by ve vagine???Je to normalni??
Odpovědět
Profilova fotka
mě teda nepicha
Odpovědět
me picha jak by ve vnitr,neumim to popsat. Ale snad to bude ok.rikala jsem to dok.vcera,tak prohmatala cele moje brisko a pak se i ze vnitr delala prohlidku,tak snad by videla neo kdyby bylo spatne. Ted uz prave nevim,jestli segru taky picha obcas. Mozna jak tam mala nekde tlaci. Ona se porad nekde tlaci :-p
Odpovědět
tak uz jsem se ptala na koniku a taky to nektere maji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: porod samotný by měla už být ta třetí doba ne? ;-) no tak vidíš... ;) no hlavně, že už nešpiníš to by bylo horší.
Odpovědět
pan ne,treti doba je vytlaceni p lacenty,to je doba uz po porodu ;-)
Odpovědět
a druha dobas je tusim od 3cm otevreni az do doby kdy je mimi venku. A prvni doba je asi doba pripravna pred tim
Odpovědět
Profilova fotka
porod není to tlačení? no to jsem jelen... ale je to zatím jedno hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
tak vas zdravim po dlouhe dobe TEda ja bych vas nenasla,kdybych se nepoptala. Jsem hledela jak puk,kdy zmyzla mistnost. NO tak abych pravdu rekla, docitat se mi nic nechce,takze asi na nic nebudu odpovidat. Jen k nemocnicim, to teda vam neporadim ktera je dobra,ael vim ze v porube na fakultce je ma skoro nevlastni sestra zdr. sestricka a je moc moc moc miloucka a vscihni si ji chvali. Jemnuje se SYlva Plackova, tak si to zapamatujte, kdyby jste tam rodili ju???? Jinak nase decka maji ted tyden volno a jak na svinu jsem si kreslila jak budeme chodit na bazen a pect se tam, jo tak akorat kulovy. Je izma,takze se nudime. Krome toho je to spatne s praci mam i toma doma tak to je hruza. Bez prace jak se rika, nejsou (kolace) penize,takze to je smutne. Ach jo, zacina to ohrozovat i nasi svatbu v cesku a vubec vsechno, jestli se to nevzpamatuje. No nic,tak se mejte a zatim se drzte vsechny tehulky
Odpovědět
Luci tak to me mrzi s tou praci. ALe snad Tomas zas neco sezene,je to bida. Snad to neohrozi svatbu a jine veci co mate v planu. Pan,to mas fuk ty doby porodni,hlavne ze mimmi vyleze a jak si to oni tridi ;-) Zitra prijde znama,co ma 4mesicni holcicku a porodila ji v koupelne s manzou na podlaze,protoze uz to do porodnice nestihli,tak jsem zvedava :-D
Odpovědět
Jo a taky jsem se po 5tydnech vazila a zadne kilo navic,takze mam ve 21tt.porad jen 2kg. Ale ptala jsem se a pry to neva,hlavne ze mimi je velke jak ma byt. ASi vse co snim sezsere ta mala :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, tak my jsme dneska byli na prochajdě a supeeeeeeeeeeeeeeer. Simi já so vzpomínám že mě taky občas píchalo jak ty říkáš. ALe je to fakt asi tím že se mimi tlačí dolů. Lucy: tak teď už mi to jméno je prd platné. Já už tam rodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, to jsou zase novinky, nějaké kokosové matrace a stoličky, já zírám :-D Za chvíli, až budeme kupovat postee, tak do toho asi proniknu, pac jinak se v matracich nevyznam vubec. Zatím spíme na dvou postelich sražených k sobě, které mají tam vyležené matrace, že já vždycky večer zapadnu do toho svého důlku a už se nai nehnu :-D A o stoličce teda slyším prvně, takže s Pandamou sdílím jiříkovo vidění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi ona rodila doma? Ty jo obdivuji! Já bych to asi nezvládla.dneska jdu s lidma z práce na večeři jdeme v Porube do Viktorky :o) jupi se prezeru
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky... jak tak pozoruju tak už se tu neprobírá nic jiného než těhu a porody :-D jak se máte jinak? Já jedu dnes na pracovní schůzky... takže jen pozdravím, pěkný den !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?