Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já ho původně chtěla, ale pak sjem si to rozmyslela. Máme jenom chůvičky ;-) Ale určitě to je dobrá věc. Já se kolikrát v noci budím a poslouchám zda eli dýchá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda koukám co se dá všechno rozebírat... určo ten monitor dechu k něčemu je.. jsem slyšela, že důležitá je pak i volba matrace, aby se přenášely podněty k přístroji pravdivě.. ale co je na tom pravdy.. zkušenost prakticou nemám :-| pokud je dítě nedonošené, nebo malé, nebo má už v porodnici rýmu apod. tak by na to měli upozornit už v porodnici a určo bych s monitorem neváhala... holky, ale raději kupte originál a ne jak se prodávají na bazaru.. jsem četla na netu, že to má životnost max 2roky a nemělo by se to dávat druhému dítěti.. tak nevím jaké máte vy zkušenosti, já bych šla jednou asi do nového ne bazarového.
Odpovědět
Profilova fotka
aha já ho mám dostat od švagrové malý se narodil v červnu a my budeme rodit v říjnu, teda mám jít do nového? Byla jsem po nákupech protože mi leze na nervy jak se mi krátké trika vyhrnuji nad pupek, mám 3 tak jsem spokojena nákup se vydařil
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no počkej na názor lucenka.. ja nevim.. no já osobně bych šla do nového.. když už bych se rozhodla do toho jít.. tak do nového... ale je to čistě můj názor.. ale já si ho pak pořizovat asi nebudu jen kdybych věděla , že je nějaký problém.. tak to určitě, ale jinak ne.. ale jeste taky uvidím... to víš, asi se u toho vyspíš, protože jinak budeš furt chodit koukat zda malé dýchá a nevyspíš se..
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já s podložkou taky ještě nevím, ale to bude tím, že jsem and tím ještě ani nestihla přemýšlet. Ale jak se znám, tak budu mít asi všechno, páč mi z práce trochu hrabe a všeho se bojím..
Odpovědět
Profilova fotka
kolem mě zase strašně moc kamarádek potratilo, takže jsem byla ze začátku hodně nervózní a pořád jsem se chodila dívat jestli nekrvácím dokonce jsem se budila i v noci. Teď už jsem v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem nervozni pořád, teda až takhle ne,ale už setěším na kontrolu
Odpovědět
Profilova fotka
jenže kolem mě fakt hodně o miminko přišlo, proto jsem byla ze začátku nervózní, ale pak jsem si řekla, že mi se to nestane a že na to nesmím myslet. Teď už je fakt :o) zase mám zravou. Dneska jsem si koupila jahody, ale ještě to není ono!
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: hlavně opatrně s tou žravostí.. vše se dá korigovat ;-) abys nebyla jak kulička !!! A pozor na jahody, kiwi apod. když toho sníš na kila, abys zase neměla vyrážku ;-) a nebuďte nervozni a užívejte si to ;-) příroda si to zařídí sama... když to má být, tak to tak bude.. s tím nic neuděláte... tak na co se stresovat.. jste v pořádku a vše bude v pořádku, chce to pozit.myšlení... každopádně stresy mimi cítí :-) tak hlavně klid :-)
Odpovědět
mno nanny má jako jedíný výrobce patent, jsou fakt spolehlivý, navíc v porodce ti taky půjčí domů starší kousek, který víc jak 2 roky má.....jenže maj na to servisáka, co přijede jednou za rok udělat prohlídku monitorů, já osobně bych tu hranici posunula na 4 roky, já koupila nový a už se zárukou 48 měsíců ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: fakt jo? takže bys šla do ojetého?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan...zařídí jak zařídí, ale ty nervy kolem toho :-| Už aby bylo dítko venku a bylo mu 18, aby se mohlo postarat samo o sebe :-D Luc..a to půjčujou všude?Ale jsou na to určitě kilometrové pořadníky,co?
Odpovědět
vím že půjčujou v porubě, a cena 1800na rok na půl roku 900Kč a půjčí ti starší kousek pan já bych koupila, ale s platnou zárukou jinak mám ještě svůj a úpužívám ho záruka, a budu dokud nebude mít sára 13kg nebo aspoň 15 měsíců..jsem holt klidnější a myslím, že půjčujou i fifky, ale vítky to fakt nevim
Odpovědět
Profilova fotka
1800 na rok?ja viděla novou myslím za 2200,-, nekde na straně, jak lítají ty reklamy
Odpovědět
jj, no ceny se hodně pohybujou, já kupovala v chiccu za 2700
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no já si myslím, že už ho budeš mít za zadkem furt ne jen do 18ti :-D :-D :-D lucenek: tak to jo.. a jak to je s těma matracema?
Odpovědět
Profilova fotka
pan...nestraš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je realita... však to víš, že ráda za svými rodičemi zajdeš pro radu či pomoc ne? 8-) to je normální
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho vezmu od švagrové a zkusím si zajístit technika nebo odborníka ať zjistí jestli je to v pohodě
Odpovědět
Tak uz jsem vas nasla :-D
Odpovědět
Dneska jsem byla na gynde a do dneska jsem se v luzku ani nehbylaa radsi. Nastesti se neotviram,infekci v moci nemam a na stery cekma do patku na vysledky. TAkze by to melo byt ok.,bud to bylo patecnim sexem a nebo ze se to nekdy stava. ALe bylo to hrozne,jak sjem videla tu krev na zachode ve vytoku...........asi o deset let navic mam ted. Hlavne ze je Viki zdrava a vse je snad teda v poradku. Jsem uplne vyrizena,litali jsem dneska od rana po doktorech,tady se vsude ceka a porad jsem nemocna,tak mi dali klidovy rezim at se vylezim,jenze ja lezim uz od minuleho tydne. Docitat vas jeste nebudu,jdu lezet :-D ;-)
Odpovědět
Simi to je fajn ;-) Pan ty matrace..no, vidělas matku co koupí obyč molitana a super monitor dechu? Já teda ne buď má molitan matraci po druhém děcku a nesere se s ničím, nebo kupuje kokos pohanku a špekuluje a samože doma je v krabici monitor......
Odpovědět
Profilova fotka
se mi ulevilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff, to se mi ulevilo, žes nás našla :-D nééé, ulevilo se mi, páč vím, že jste v pohodě. Takže zase můžu jít v klidu na telku..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Simi tak to je super že jste v pořádku, tak hlavně lež. Vím jaké to je jenom ležet a nic nedělat. Taky jsem si tím prošla ;-) Ale to určo bude všechno v poho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) simi: tak to se mi ulevilo, že už je ti líp a že to bude dobré :-) lucenek: taky jsem četla, že ty kokos.matrace i vlhnou.. je to pravda? Že prý jsou lepší nějaké jiné, ale zapoměla jsem jaké.. vlastně to ted ještě neřeším.. tak jsem to vypustila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pandama my máme matraci kokos-pohanka a zatím v pohodě :-) a monitor máme taky
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
pan to slyším prvně...o vlhnutí matrace, já ji kupovala 3m před narozením malé a v poho..... :-D jako zas kdybych žila v plísni a vlhku asi by chytla i matrac, ale takhle ne.....nesmíš všemu věřit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?