Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
víte, že jste už hodně dlouho mimo téma? klábosení je přímo vhodné v kategorii Společný termín, místo, ale tady naopak. takže se prosím buď přesuňte do ostravského tématu v již zmíněné kategorii, nebo budu vaše další příspěvky mimo téma mazat. díky za pochopení.
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, drz se!!!! Doufam, ze vse bude v poradku!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky... a co nového v Ostravě??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau :-) No tak že bychom se nechali s celou diskuzí a i s názvem přesunout? Než aby to tady celé promazali...to by bylo pak o ničem... simi: držím palce, ať je to ok, pak napiš. snowball: ahooj, jak se vede? :-) pan: u nás vše při starém, o víkendu jsem byla sama, tak jsem to skoro celé prospala :-D Ale v neděli jsme k večeru vyjeli ještě do shopping parku a mám nové riflééé, hurááá. Ještě koupit nové botky na jaro a budu spokojená :-) Pročítala jsem si povídání o to spaní s miminama...no to jsou vyhlídky :-D luci: no Sára je čupr baba :-) Má fajný klobouček. smardik: ahooj, a kde se to vlastně berete? Kamarádi se též berou 6.6. (na zámku v Hradci), takže dneska to je přesně za 2 měsíce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem pro ;) at nás tak jak jsme celou diskusi přesunou.. :-) simi: taky držím palce, musíš se šetřit !!! jaro: jj to jsou, tak se do toho nehrň :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klidně nás přesuň :-D jinak dobré ráno holky
Odpovědět
Profilova fotka
pan: já už bych se aj hrnula :-D Ahooj tynko Haloo. kde jste kdo? :-)
Odpovědět
ok, přesouvám vás do Společný termín, místo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...a jsme na novém místě :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, teda těm adminum se pořád něco nelíbí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zofi: čau čau...tady už můžem tlachat jak chcem a o čem chcem, že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bez cenzury :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, dalo mi dost práce vás najít:-)ještě, že jsem takové očko!Ale apson tady můžeme kecat o všem - akorát chudáci holky, co teda občas zavítaly pro radu, tady nás asi nenajdou... nakonec jsme dneska zůstala doma a asi udu i zítra, ráno mi bylo ještě blbě, tak sjem poslala manžela pro homeopatika,nadopovala se a je mi líp. A teďka jsem dostala chut na makovec, tak už se peče v troubě. simi..doufám,že jsi v pohodě, pak napiš
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky... jsem kapku hledala :-) kuki: najdou když si to dají do vyhledávače ;) a nebo tam založí nové téma :-| simi: tak jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
holky to bylo zase krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mi je dneska pěkně těžko od žaludku, už se těším az ten den skončí a začne nový a lepší! Teď už ležím a odpocívám.
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo.. má být takto celý týden, zkazit se to má na víkend tuším do PO a pak zase má být pěkně .. parádička, holky, konečně jsme se dočkaly co? beryl: tak to mě mrzí a co jsi spapala?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro2008 svatbu máme v Ostravě- Porubě na zámku, četla jsem to až ted, byli jsme celý den venku, bylo nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočky, tak já v noci nemůžu usnout a ráno brzo vstávám fakt super :o( dneska bych si chtěla udělat na oběd rybičku tak uvidíme nakolik se mi bude chtít později vařit :o) jo a dneska to vypadá zase na krásný den! To je paráda já mám takovou radost, sluníčko mě dobiji a mám prostě super náladu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já sjem ještě dneska zůstala doma, ale zítra už mažu do práce. Doma se docela nudím, zvlášť, když je venku tak hezky :-| Nevíte některá, co ta simča?Jsem z ní trochu na nervy
Odpovědět
Profilova fotka
kuki taky ji mám pořád v hlavě a nevím hodně si píšeme a zatím nenapsala, je možné, že třeba leží
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo,no. Jenom doufám,že je v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
holky nechcete tu simcu radši poslat do nemocnice? já jela a jen díky tomu ted Tomáška mám
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme ona určitě napíše jakmile bude moc! Dneska se mi zdálo, že se mi narodil prcek a já nevěděla jak ho pojmenovat. Začala jsem úplně zmatkovat. Je asi tím,že máme vybrané jména, ale začínám si říkat jestli jsme vybrali dobře a tak no
Odpovědět
Profilova fotka
smardik...tak to musí vědět sama a hlavně kdo ví, jak je to v UK tynka..já myslím, že tohle se ti bude zdát pořád častěji. mě se nedávno zdálo, že se mi narodily trojčata a já jsem si pořád nemohla zapamatovat, kdo z nich je kluk a kdo holka :-D Jména ani neměli. A pořád se počůravali. Pro kočárek jsme jeli s manželem do polska a nakonec jsme nesehnali nic jiného,než dvoukolák. Tak sjem tam hezky položila dvě dolů a jedno nahoru, taková jakoby pyramidka,no a jeli jsme na procházku :-D Jsem se probudila zpocená až na prdeli... A jména máte hezké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek tak jo, snad to bude dobré
Odpovědět
Profilova fotka
smardi to je teda sen :o))) jsem se zasmála
Odpovědět
Profilova fotka
jo holyk a potřebuju poradit. Jak je to s kurzy v těhotenství?kam se kdy chodí? Hledám to na netu a jsem z toho jelen, každý si chodí kdy chce a kam chce =-) a ještě, jestli některá z vás má knížku o miminku, myslím takovou tu prvních 5 let něbo tak nějak, jak seto tam píše, lepí a tak. Já bych nějakou chtěla, ale nejsem schopna po netu vybrat, nevím, jak většina vypadá uvnitř. Dííííky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?