Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale no tak holkýýýýýýýýýýýýýýýýý, neblázněte 8-( :-D :-D :-D já si ale myslela,že něco takového napíšete.... My si taky představujeme, že druhé bychom chtěli brzo po prvním, max. asi tak za ty tři roky, ale jako nevím,nevím
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek jsem tu od 6, malý vstává mezi 5-6 už je vyspaný. ze začátku mě to taky nebavilo ale v tom 9měsíci už jsem toho měla fakt dost, to jsem se na porod vysloveně těšila :-D :-D
Odpovědět
ha vidím, že smardik a já jsem se shodli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek neboj není to tak strašné :-) já to prostě někdy zalomím s malým přes den, i když on doma spí jen 30minut dýl ne lucenek jojo shodli :-) je krásně, chystám se mýt okna a pak vzhůru ven :-) no a možná se obětuju a půjdem ke tchýni
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to holky fakt úplně stejně :-D Že vy jste se na mě domluvily :-p to jsem taky četla, že se na konci každá těší ,dokonce i ta,která se porodu bála. smardik a jak jdou vůbec přípravy?Dlouho jsem tě tu neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel se zrovna vylíhnul, tak si jdu vyžebrat snídani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek třeba budeš mít takové dítě jak kamarádka :-), její malá byla jak andílek - ted ji rostou zuby tak už ne. není čas tu chodit, mám školu, malý a svatba = děsná kombinace. no s příprava jsme na tom tak že pomalu finišujem - včera jsem si konečně pořídila botičky, vybrala jsem si kytku na auto jen musím zajít za naši květinářkou ji to ukázat at ví co objednat, chybí nám oblečení pro chlapa - to chcem jet do Polska, čekali jsme na hezké počasí tak brzy asi vyrazíme už je hezky a musíme jít objednat jídlo a jinak máme snad vše. jo ještě koláče ne, to jsem zrovna včera počítala kolik jich potřebujem ale vzdala jsem to, nedopočítala jsem se
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki a dobré ránko, Kuki jak říkali holky každé mimčo je jiné. Ještě když jsem kojila Eli tak jsem v noci vstávala tak co 3 - 4 hoďky a nějdy se stalo že spala i déle. No ale jak jsem přestala kojit, tak Eli začla od 1 měsíce a půl spát celou noc a spí tak dotěďka. Jde spát před osmou večer a ráno v 7.30 vstává. :-D A přes den je taky jodňolučká, takže já si nemůžu zatím stežovat. Jo a jinka jsem tě včera viděla na zahradě u tchýně, ale ty jsi mě asi nepoznala. Šli jsme zrovna z procházky :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem se prezrala a nemohla jsem nakonec usnout. Já spím vyloženě jen na břichu, celou noc, tak jsem zvědavá jak to bude za pár měsíců, manžel říkal,že mi udělá díru na bříško do postele : )já už bych chtěla rodit moc už se na miminko těším a hlavně jsem zvědavá jak bude vypadat komu z nás bude podobné a tak. Kuki přijď i k nám navarit poklidit a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
smardik...tak toho mátě fakt hodně a s tím, že sem nechodíš se nedivím, já to taky prostě někdy nedávám a raději se válím. My měli taky oblek z poslak, kupovali jsme ho v obchodě, co mi doporučila paní v půjčovně svatebních šatů a vyšel fakt levně - oblek,vestička, kravata a košile za cca 3tisíce, takže paráda. A hnedka jsme tam koupili i bráchovi a taťkovi. je to dobrý materiál a se zárukou. zofinecka...no spíše jsem tě neviděla, protože si za celý den uvědomuju jenom jednu paní,co kolem prošla,ale ta byla celá nějaká upocená, takže to jsi asi ty nebyla :-D Já totiž nečučím do ulice, když tam jsme, nejsem čumilský typ :-D berryl..tak to já včera poprvé neměla druhou večeři, zato ráno mi mimčo asi málem rozkousalo břicho hladem :-D Navařit bych klidně přišla, s uklidem je to horší,tady je o jako po výbuchu :-N A vůbec,co dneska vaříte?Já dělám poprvé španělské ptáčky, tak jsem zvědavá, jestli to bude k jídlu.Jo a už mě bolí i hlava, takže na mě asi včera něco vlezlo ]-(
Odpovědět
Cau holky, tak budeme mit k Verunce Victorku x-) x-) Dopadlo to jak jsem rikala,vypisovala jsem jina jmena a stejne se rozhodovalo mezi Kristinkou a Viktokou :-D A nemusela jsem manzu ani opijet a vybral jmena tak jak jsem presne chtela :-D Mala je celym Veronica Isabelle a segra bude Victoria Elizabeth x-) x-) Kuki,ja teda jedine kdy spim,tak to kdyz manzel je doma.Od porodu Veru,ta nespala teda rok v noci a vstavala po tech 20min.,ted vstava v noci 1x a o pul seste je vzhuru az do vecera. ALe telo si nato zvyklo. ALe je fakt,ze kdyz manza je doma,tak k ni vstava on a i rano,takze muzu dospavat ;-) A malou ukladam v sedm,pak mam do pul osme serial,jdu se umyt a jdu spat :-D Manza ma dnes jeste volno,takze uklizi a vari,dostala jsem snidanku,uz se tuli s briskem a je s Vickorkou smireny,takze mame pohodicku.Slunicko sivit,tak snad bude pekne a me uz je hlavne lilp
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek a kde jste ten oblek kupovali, v Těšíně? máme v plánu jet na oblek určitě do polska :-) chlap v nich moc nechodí ale půjčovné nebo koupení v polsku by vyšlo na stejně :-), jinak tatka má a brácha bude mít asi jen kalhoty, košili a kravatu a jinak máme uvařeno, dostali jsme od maminky - hovězí polívka s nudlema a játrovýma knendlíčkama a na druhé dušené maso s těstovinama :-) a zítra chci dělat bramborový guláš a nevím co ještě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ted mi psala mamka,ze se segrou pojede na ultrazvuk pritel a nakonec ji asi ukecal a budou se ptat na pohlavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smardik...našla jsem tu kartičku a jsmenuje se to EURO MAGIC a cestu sjem zkopírovala z jiné diskuse: Když vejdete přes hranici do Polského Těšína (myslím tím tu hranici, kudy se vcházelo odjakživa), dáte se vlevo podél Olzy - minete Malý trh - pak je tam parkoviště - pak začíná taková celkem velká budova - pořád po chodníku kolem ní a po pravé straně bude obchůdek S OBLEKY ! A když nekoupíš celý oblek,tak ti ho napasujou,fakt super - hodně prodavaček, hodně kabinek,jde to tam jako po másle - my koupili 3 obleky za 15 minut :-D simi...tak se asi nechali váma strhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek dík, hned si to jdu uložit :-)
Odpovědět
Kuki,no asi jo,protoze segra pord ze to vedet nechce,ale mamka do ni taky hustila,ze pak muze kupovat ruozve nebo modre,ze to je lepsi. Ja jsem rada,ze jsem u male mela prekvapko a ted to vim,je to jine a samo postylka a vse bude ruzove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki tak to si možná vyděla tchýni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi...tak to my ychom překvápko nedali, už se teďka strašně těšíme, až se to dozvíme,fakt. Me je to asi jedno, ale manžel se zblázní, když to bude holka, už teďka by kupoval hračky pro kluka:-) smardik..nemáš zač ;-)
Odpovědět
Kuki,my meli prekvapko,protoze se mala neukazala ;-) A manza ji pak dva dny rikal....Dej mu napit,spi maly........ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak až my budem čekat druhé, tak bych to chtěla nechat jako překvápko, ale vůbec netuším zda to vydržím. Ale budu se snažit. Já si strašně přála Elišku a taky se mi to splnilo a druhé bych si ořála kluka, tak uvidíme jestli mi to vyjde. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simicak my jsme říkali že si to nenecháme říct, ale malej roztáhl nohy a ukázal co tam má tak to bylo jasné, i kdybych to vědět nechtěla nešlo si nevšimnout :-) zofi já si taky přála Elišku, mám Tomáška a neměnila bych ani za nic :-) :-) už se těším na kupování autíček apod.
Odpovědět
smradik,tak to byla chyb doktorky.kamoska tady cekali kluka a rekli ze to vedet nechcou a jak prejizdela na mistech kde je pinda,tak rekla mamince at se otoci aby to nevideli. A chcete smradik jeste druhe?? Zofi,no treba to vydrzis.Tady to je lehci,tady je jen jeden ultrazvuk kdy jde videt pohlavi.Takze kdyz se ti v tom jednom neukaze nebo se nezeptas,tak mas prekvapko :-D My ted psala svagrova co ceka toho druheho kluka,ze za tri roky mozna zkusi tu holky,ale jestli to bude kluk,tak ze si to hodi :-D :-D My teda uz zkouset nebudem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simicak tak když to šlo vidět tak bych se zas neotáčela, chtěla jsem ho vidět, že je vše v pořádku :-). a jak jen jeden UTZ kde jde vidět pohlaví? já ho viděla poprvé v 16týdnu a pak při každém UTZ, mám pindíka asi na 3fotkách. jo druhé chceme určitě, já první říkala tak za 5let ale ted by h druhé chtěla dřív tak uvidíme :-)
Odpovědět
smardik,my zijem v Uk a tady je ultrazvuk jen ve 12tt. a pak ve 20tt. Ve 12tt pohlavi nejde videt,takze jen jeden ;-) My ted miminko uvidime az jak se nam narodi. Ale o to jsou ty ultrazvuky vic vzrusujici
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: jéé malá už je velká.. a krásná :-) simi: tak to jo :-D no holky, to jsou teda vyhlídky.. a pak abychom měli děti... co jaro? :-N kuki: jsem dělala kuřecí na nudličky na kari s jablkem a smetanou. Moooc dobré, k tomu rýži. jinak přeji pěknou neděli, tu dnes pod mrakem jakoby opar... ale teplo je.. teda na triko s kr.rukavem a bundu. Tak to tam zitra mate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak my právě dorazili s procházky, bolí mě pěkně nožičky. Smardi my byli v Polsku stejně jako kuki skvělá obsluha a veliký výběr cena také 3tis. Mi dneska není moc dobře, je mi těžko od žaludku, aje hlavně neztrácím, ale pořád bych spala.
Odpovědět
Profilova fotka
simicak tak to jo, to jsem nevěděla :-). no jsem ale ráda že tady je UTZ víc, vždycky jsem se na malého těšila až ho uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: tak když chceš spát, tak spi.. ono si tělo vzdy řekne a musíš ho poslouchat ;)
Odpovědět
Cau holky,ja dneska ven ani nedosla,protoze jsem zacala krvacet. Nastesti to preslo,tak snad je vse ok. Pry se to nekdy stava,ale ja jsem teda vyplasena,tak se moc nehybu radsi a modlim se. Tak drzte palce
Odpovědět
Profilova fotka
simi není to z toho ult.to asi ne to je blbost? Bozatko tak odpocívej myslím na Tebe!!! Zítra napis. Pam jsem jako šípková Ruza. Příští výměnu manželek to bude zase mimo čr, tuším že Paragvaj, tak se budu dívat dneska byl ten díl o něco lepší než ten minule.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?