Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, simi...tak to gratuluju, takže žádná ožíračka nebude a manžel se bude dlooooouho vzpamatovávat :-D :-D Mě to normálně vehnalo slzy do očí, už mi z toho hrabe,fakt, bečím z každého prdu :-N A dort budemem mít z mrazáku, neboj, neleží nám ve špajzu :-D lucy...my měli taky sami výzdobu a potom jsme to šli další den posbírat a uklidit, měli jsme to tak domluvené
Odpovědět
kuki,opijet se bude,ale asi zalem :-D :-D Vsak on si zvykne,vzdyt ma dve segry a dve baby doma,tak ta treti uz ho jen posili :-D :-p Ale chapu ho,ja vzdycky chtel tri holky a kdybych mela dva kluky,tak bych asi byla zklamana taky,ze nebudu mit tu svoji holcicku. Jeho segra zas ceka druheho kluka,tak psala,ze to je nefer,ona si ultrazvuk obrecela,jak ji to rekli. Ted uz se samo tesi,ale chtela mooooc holcicku a treti urco mit nebude a my taky ne.
Odpovědět
Profilova fotka
simi, no ta kto je jasne, to az to muze manžel, on dělá holky:-ú no a vlastně y to amte doma taky holčičí,co. No ja jsem vzedava u nas,mi je to celkem buřt, ale manžel pořád lobuje za kluka, jako ych to mohla ovlivnit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauuu :-) Teda simi, tak jsi to nakonec nevydržela a nechala si to říct :-D Gratuluju k holčičce ;-) :-) A už jste zdaví? kuki, tynko (teda berryl :-D ) : vy vydržíte nebo bude zvědavost silnější a necháte si říct, jestli čekáte kluka nebo holku? :-) zofi: fotky Elišky jak jí tu mrkev - fakt moc pěkné :-) lucy: botky jsou moc hezké, už jsem je u někoho viděla v přípravných albech, ale netuším, kde se prodávají. Snad se ti někdo ozve, vypadají opravdu dobře :-) pandi: brzo se uzdrav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro...my si to určitě necháme říct,v tomhle jsme zajedno a nevydrželi bychom to:-)a vy už jste se o tomhle s manželem bavili?Protože my v tom máme jasno už hoooodně dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jééé tak to je bezva, GRATULUJÍÍÍÍÍ !!!! vycházelo ti to dle těch kalendářů co tu kolovaly? No on chtěl syna co? :-( no jo, příroda je mocná čarodějka.. no hlavně, že je zdravá no ne? no chlapi to těžce asi nesou někteří.. uvidíš, třeba bude chtít jít ještě do jednoho jednou... co kdyby se povedl kluk ;-) ty už bys do toho nešla? a nemůžete si je se ségrou vyměnit ??? :-D :-D :-D já vím, blbé žerty.. jaro: díky moc ;-) prý to mám z alergie.. no věřili byste tomu? Ale zánět tam prý byl, ale na atb to není.. tak uff. kuki: tak to je fajn, že máte jasno :-) a jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
pan...v pohodě, celý den v klídku, ale teďka se mi zase dělá divně, protě ty večery nedávám..Takže se valím natáhnout k telce :-| Mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to budete mít doma 2 princezny to je krásně! Já jsem na noc u rodičů a nechám se tu pěkně rozmazlovat. Jinak jsem ostříhana melir nemám, mám to stejné jen trochu více prostrihane jsem spokojena. Já to vědět nechci manžel chce. Uvidíme třeba zněním nazor :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- ktera segra ceka druhe Andrea??? Protoze Jana nema jeste ani prvni co tak asi jo. A ona nekoho ma?? To teda bude mit rozdil mezi detma, ten jeji kluk ma kolik 14?? No tak si Radek zahraje aspon na hodneho strejdu. Tomas by byl stastnej kdyby cekal jeste dalsi holku. Je ze Sophie posranej, ale zaroven by me to bylo lito kvuli Jamieho. NO to si nevyberes. Ja premyslela o adopci cernouska. Hiii :-D Jinak samozrejme gratuluji a nakonec Radek bude jeste stastnej,vis jak to je chlapi jsou z holek posrani. ALe nas Tomas byl taky poprve zklaman, kdyz zjistil, ze to bude kluk. Ale pak rikal, ez je rad, ze byl prvni kluk. Ja bych tea byla radsi obracene. Ze zkusenosti vim , ze by to bylo lepsi.
Odpovědět
Pandi,podle vsech metod tady a i jinych carodejnych to mel byt kluk,takze nevychazi to. manza si urco zvykne. Jiank ja pohlavi vedet nechtela,ale manzel si to vyrval,takze jsme se ptali. Luci jo Andrea ceka v cervnu a Martinovi uz je tusim 15,takze si maleho uzije,protoze Martas uz je velky.Pritele ma uz asi 5 let nebo 4roky???Nejak tak. Pan,svagrova taky psala,ze to vymenime :-D Ja bych nemenila,ja zboznuji ruzove staticky,volanky,culicky........jsme v rodine same baby,takze k tomu mam nejbliz. U nas jen ti chlapi chcou kluky,jinak my chcem vsichni holcicky. Nemocna jsem hodne,ale mam to astmatem a alergii taky. Ono se to v tehu zhorsuje a nektere tehu co astma nemaji,tak ho dostanou v tehu.Takze mam dva nove inhalatory a samo mam nejaky virus,tak nemuzu vubec dychat a jsem jak tuberak porad. Takze od ted lezim,manza je cely vikend doma a zitra jdous malou do kina. Jo a ja ve slabosti rekla,jak byl teda bobek v soku,ze si muze dat jmeno jake chce :-S TAk snad to nezmeni,protoze to ma byt Christine. Tak pry se dneska ozere neco vymysli a pak mi da vedet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to je super zprávička jaro malá je při tom papání fakt úžasná. Dneska měla květák, tak to bylo trochu lepší. ;-) Holky dneska bylo tak krásně, že jsem i seděli na zahradě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: já to vědět nechci (no to říkám teď, kdoví co bude pak :-D ), nevím jak manžel, ale vím, že mu je to jedno, jestli holka nebo kluk, ale naši tátové by si přáli moc kluka :-) Jsem zvědavá na příští týden, jestli se zadařilo :-D Ale moc si nedělám naděje, protože manžel je furt pryč, tak jsme toho moc nestihli :-p Tež jsem za celý týden hotová, tak asi brzo vyťuhnu u telky na gauči :-D Tynuš: ukáááááž fotečkuuuu :-) pan: já čekám kýchání a smrkání tak za měsíc...jak už bude všechno kvést a ta tráva atd. :-p simi: a když jsi nemocná, mimi to nemůže ohrozit? To je blbý, že máš pořád trápení, snad to bude brzo lepší. :-) Jéje, tak snad ti manžel nevymyslí nové jméno :-D Christine je moc hezké.
Odpovědět
Článek se načítá
Nemuze,mimca jsou v deloze krasne chranene proti snad vsem virum a infekcim,priroda to dobre zaridila. Jo a mala bude mit asi velky fifiak-nos,i nasi se smali,chudak,fakt ma sileny nos,mame fotku obliceje a i z boku a jde videt,ze teda nebude jak Verunka,tak treba bude po me. Ma uplne jine rysy,manza ji rika terminator :-D Pan,vyroci jsme nemeli,to ja ddostavam darky i mimo,ale ne kazdy tyden,dostala jsem parfem,ale jelikoz mi nosem neprotecou ani kapky,tak nevim jestli voni :-S Asi si budu muset udelat paru a zkusit to tak :-S Jaro,Christine vymyslel manza,tak snad u toho zustane a ja si mylsim ze jo,protoze jak jsme ji delali,tak jsem kricela kristynko dopredu utikej :-D a sup,je tam :-D
Odpovědět
Luci máš moc krísné šaty, teda tam je výběr no mazéééééc a cena? Jo bez ramínek vypadaj líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to už ses i ty těšíla, že by to mohl být kluk dle těchto tabulek že? .. no jo no.. a jak to nese, už to trochu strávil? no se říká, že holky jsou šikovnější... no zase kluci se více k mámě tulí.. ale to si myslím, že max do puberty, pak na sebe nenechají šáhnout :-D no mě se ted nějak taky astma zhoršilo :-( už prý zase něco kvete.. asi břízy či co.. fakt netuším.. tak jsem taky nasadila inhalátor. a to jsi dostala parfém jen tak? Noo tak to je super :) lucenek: ahojky, jak se máš? jaro: no myslím, že už něco kvete... takže to přijde co nevidět..
Odpovědět
Pan, no kluk by byl supr,ale spis jsem to chtela pro manzu,ja uz holky jednu doma mam. Jinak teda manza uz je z soku venku a uz se tesi a uz je smireny ;-) Ja dostala inhalatory na cele tehu,segra taky mela astma kdyz cekala neter,tak taky dostala,takze ted fukam jak blazen,ale nastesti se mi dycha dobre,to spis,ze jsem nemocna.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je dobře :-) tak snad budeme obě brzo OK :-) no v těhu to je asi blbé co? Kašleš? A nevadí kašel miminku? nemůzes brát STODAL?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem právě dorazila od rodičů a za chviličku se chystáme ven půjdeme se dívat na fotbal, venku je fakt nádherně, jen nevím co si obléct. Nevypadám jak těhu ale jako že mám pěkně břicho, nafoukle *) Simi pohlad za mě bříško a satanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky u vas uz poledne. Ja se chystam do prace, decka zavezu na hlidani a pak se pujde opet na bazenek. Lucenek- diky saty uz jsou doma, postou cestu prezili a uz se vyvesuji a kdyz to nepomuze maem znamou co ma prej nejakej stroj na to. ALe prej moc pomackane nejsou. Jinak saty me stali 400$ vetsinou byly vsechno okolo te ceny, jen v tom prvnim obchode kde mam ty prvni saty a par ostastnich , tak ty stali 700$ a vsechny tak nejak 600-700$ ale bylo na to 75$ sleva. Daji se tu koupit saty pekne i za dve stovky, ale spis pro boubelky , nebo vetsinou to jsou jine cisla nez potrebujes. Predstavte si ze jsem byla v jednom svat. butiku tenkrat jak jsem si zkouseal saty a tam sem se ptala na mou velikost jo?? A oni tam meli jen velikosti 10 coz je asi tak pro sto kilovou a pak velikost 16 coz je uz pro slona. A ja ji rikam a co male velikosti a oni mi na to rekli, ze oni maji tyto velikosti a z tech to zmensuji na tu velikost kterou potebujes. No pochopite to kdyz chce nekdo 2 o kolik to musi zmensit?? NO to by ti v zivote nemohlo pekne sluset a vubec jak by to vypadalo o tolik cisel zmensene?? No to by nikdy nebylo tak jak kdyby sis proste cislo 2 koupila. No jsuo to tupci. Jinak decka maji pristi tyden jarni praznidny,tak se s nema celej tyden budu trapit. No asi budeme peceni a vareni na bazenu az se tam usmazime. :-D
Odpovědět
Pan,kasel vadi v tehu,kdyz kasles hodne,muze to vyvolat i predcasny porod pry. Ja teda kaslu ted,ale ne moc a s astmatem a alergii problem nemam,jen kdyz jsem tehu,stejne i u Veru. Spis mam ted silene ucpany nos. Ale dneska jak lezim,tak je to lepsi,ale ve ctvr.jsem musela po doktorech a vcera jet do nemocnice kvuli ultrazvuku a pak nakoupit,tak na prd jak nemuzes lezet. Tyn,tady je taky nadherne,tak manza jak dovari......jestli to dovari,tak padaji za cvhili ven. Ja ted vstala a budu doma. Luci,my tu mame ted dva tydny velikonocnich prazdnin
Odpovědět
JO a vcera jsem male koupila celenku,tak ji hned nosila jak ichtyl,ze ji odstavali usi a mela ji na cela a byla cele rozcuchana,tak jsme poseptala manzovi v obchedoe,ze jak cigan maly. Za 10 min. mala se nese na konikovi a zacne zpivat......Tato ty jsi cigaaaan,ty jsi fajny cigaaaan a placa ho pritom po plesi :-D A pak vecer i rekla babi,ze s ni nemluvi bo je cigan 8-( Jeset ze ji tu nikdo nerozumi
Odpovědět
Profilova fotka
simi: hmm to je blbé... kor uz s jedním dítětem.. když teprve čekáš tak to je jiné než když k tomu máš jeste dalsího prcka... tak to už si kor nelehneš :-| jejda vy nemáte dítko vy máte satana :-D
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... jsme dneska byli v ZOO sice mega lidí , ale supeeer
Odpovědět
pan......nelehnes si,musim litat i s horeckama,takze je to blbe to prechazet. Proto ted lezim,protoze manza od pondeli zas dela,tak musim byt zdrava. Mala neni satan,ona je strasne moooc hodna,on jen silene mele pantem a ma hlasky a ksichty :-D Dneska vybirame jmeno pro druhou,tak jsem zvedava,jestli se zmeni Christine na jinou. Me se libi jeste Victorie. Je to pekne Veru a Viki-by se k sobe s malou krasne hodili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinko malá je princezna moc ji to sluší! simi mi se taky líbí Viktorie pak se mi líbí Eliška, ale to je manžel proti zvažovali jsme Viki nebo Veroniku a Verunka vyhrála :*) jsem z dnešního pobytu celý den na vzduchu hotová takže dobrou noc kočky pa
Odpovědět
Profilova fotka
Simi u nas v rodine uz Victoria je, od Toma bracha maji malouVictorku Annu. a rikaji ji stejne andulko. :-D Ale kristynka je pekne HOlky dnes kamoska rikala, ze byla u kartarky a je z toho uplne hotova. Prej rekla uplne vsechno ani jedna chybicka adt. Byly jste nekdo uz nekdy u kartarky nebo nekde takhle??? Ja se tam asi taky vypravim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte při neděli, já už zase tak hoďku nespím, včera jsem šla spát v osm, takže jse mčilá jako rybička. Já teda doufám, že se ještě nekdy v životě vyspím normálně - jako že půjdu spát třeba v jedenáct a vstanu v devět. Doufám,že ty z vás, co už mají mimčo mi to potvrdí :-p jaro...hele,můžu tě úplně uklidnit, protože my jsme zase tak s manželem na intenzitu nehráli :-N Možná je to tím,že to až tak dlouoho neřešíme. Ale i doktorka mi řekla, že stačí na to vlítnout co dva dny, páč já jsem říkala,že rozvést se teda kvůli tomu nemusíme:-)A ono to podle ní hnedka vyšlo :-D Však taky koukala, když jsem se přihučela za 14 dní :-) Lucenek...sára strašně vyrostla :-o dlouho jsem k tobě na MK nekoukala, takže tedka nestíhám zírat, je to princezna x-) simi...Verunka je fakt hustá :-D :-D :-D Já doufám, že bude dneska zase hezky, včera to byla paráda!!!Byli jsme s manželem na zahradě, pálili jsme větve kolem baráčku, takže už tam nejsou haldy jako za války a začíná to trochu vypadat. Ale dneska sjem se probudila s knedlíkem v krku, takže dneska už žádné triko, nebudu to zase přehánět...
Odpovědět
ahoj kuki :-D a počítej že tak od 7měsíce těhu se nevyspíš vůbec jen boky, kyčle oleželé a pak se nevyspíš cca 2 roky...pěkná představa že? :-D Ale stojí to za to ;-) kuki bude ještě tepleji jak včera tak razím ráno mýt ona a pak šupajdit po venku
Odpovědět
Profilova fotka
kukinek no moc se na vyspání netěš, tak od toho 7měsíce jsem se pořádně nevyspala - pořád mi bylo horko, nevěděla jsem jak si lehnout, na jedné strany mě něco bolelo, na druhé mě zas kopal malý protože se mu nelíbilo jak ležím. Malý má 5měsíců a pořádně jsem se ještě nevyspala (vlastně 1x, to byl u rodičů přes noc) a ted má období kdy chce v noci jíst co 2hodiny. no a začínám uvažovat nad druhým takže se nevyspím dlouho. ale zas abych tě uklidnila, kamarádka má taky 5měsíční holčičku a ta spala celou noc od 7týdnů, ale ted se taky pokazila a budí se 3x za noc
Odpovědět
Profilova fotka
Hm,tak i to,že jsi tu tak ráno mluví samo za sebe :-D Aaaaach jo, moc jsi mě nepotěšila..Mě to jako zase až tak neva, protože já jsem v pohodě, ale okolí na to není zvyklé - večer si nemůžu jít ani nikam sednout, protože mi je blbě a hlavně v sedm se začínám chystat do postele a ráno, když manžela otravuju kolem šesté, tak je na mě protivný, že nemám otravovat =-) :-D A pak, že na všechno jsou dva:-)Takže já už mám vypráno, postavenou polívku, nachystaný oběd a uklizené prádlo-úplně vzorná žena v domácnosti,fakt... Tak to my taky někam vyrazíme, nejspíše na nějaké velikonoční trhy x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?