Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
čauec to je krása co? s těma nickama na brak ale mám stejný všude a druhý k diskuzi a to být m,ůže tam si dáváme fotky ze srazíků a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak zítra vyrazíme už se těším snad vydrží počasí
Odpovědět
ahoj holky, hezky jste se tady naprášily x-) s nicky se to má takto - pokud si na jakékoli zdejší stránce (tj. beremese, mojasvatba, modrykonik a modrastrecha cz i sk) vytvoříte účet, máte ho automaticky vytvořený na všech stránkách. tzn. že se stačí pouze přihlásit. pokud máte ještě některá z vás dva nebo dokonce i více nicků, napište mi raději samy do ip. je to samozřejmě porušení pravidel. nějak to vyřešíme. díky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme se vrátili z procházky je tam krásně, Simi jak je? lucy jak pokračují přípravy na svatbu? Luci v kolik zítra? Jo v pátek mě čeká ten holič tak jsem zvědavá jak dopadnu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už tu jsem s novým nickem Týnka já jsem se zase přejedla Simi napíšu na facebook
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja ted moc casu nema, tento tyden delam kazdy den a po skole jak prijdeme,tak chodime na bazen,protoze tu jsou uz desny vedra. Nase Sophie nevim jestli jsem psala, jak chodi do gymnastiky,tak mi pani uc. rekla jestli by mohla chodit jiny den s vetsima holkama tj, 7-9 lete a gymnastika je od 4 let a sophie jeste nema 4. Dobry ne? NO tak jsme vcera byly, napred nechtela jit,ale pak sla a delali trochu jine veci nez s tema mensima,tak byla dobra. Je to fakt hadi zena. Pani uc. v ni neco vidi rikala. AKorat ze chodi po kladine a furt cuci na nas. Asi se budeme muset vyparit,protoe at dela co dela ,tak furt na nas cuca a pak odbiha za nama atd. Tynka-- pripravy jdou tak ze uz nic ted neresim. Vse je zarizene a dorizovat budu az v cechach jak dorazim. Saty jsem si poslala postou, kazdym dnem by meli prijit. Jsem zvedava, snad se mi moc neposkodili. JInak se mejte, jinej nick nemam, zatim jsem jinde nebyla nez jen tady. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucy, tak to je super, já dělala taky gymnastiku na kladině, moc mě to bavilo,ale pak mi narostly prsa, hodně jsem se vytáhla a bylo po gymnastice, skončila jsem u volejbalu :o) hlavně, že jí to baví a se staršíma se více naučí já si myslím, že ty šaty když se pověsí, tak se srovnají a tak hrozné to nebude neboj!!!
Odpovědět
berryl a ty jsi kdo?????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já sama nevím kdo jsem, ale moc neriskuj jinak zařídím, že tě vymažou úplně :-D tak teď jsem Ti napsala na facebok
Odpovědět
Nezverejnuj dalsi stranky kde chodime,nebo si nas najdou i tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a sakra budeme muset najít nové nebo si nějaké vytvoříme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já taky nemám jiný nick... jen mě to zajímalo jak to teda je.. a máme to objasněno :-D ahoj berryl :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Luci,tak to je mala moc sikovna,ze je uz tak s velkymi gymnastkami,treba bude slavna a koupi vam vilu ;-) x-) TAk at se ji libi mezi velkyma a at si nanebaije fifka jak na vas cumi :-D Pandi,je to tak,ze muzes mit jen jeden nick tady a vsude jinde a jestli budes drza,tak ti smazou vsechny,ze Tynus? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nestíhám zírat, jaké tady probíhají změny :-D Už jsem to pochopila, ale nějak to neřečím ,mám jeden nick a nikde jinde než tady album nemám, takže u mě je to v klídku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:o) asi tak nějak mužů být rada,že tu vlastně mužů být, jsem na squashi, celkem sranda pozorovat ty ostatní, mám pre sebou časopis maminka a vyfasovala jsem džus to je pěkně sportovní odpoledne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
To ti závidím alespoň tohle, já musím permošku na squash prodat ,páč manžel ji sám nevychodí a já se teďka bojím...
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to já nebudu :-) h ihi neboj a taky to neřeším ;-) kuki: no tak já se ani nedivím.. musíš ted na sebe dávat pozor.. a jak se jinak máš?
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já jsem úplně přestala dělat squash, tenis,spinnin.mám strach, ale chystám se začít plavat :o) mám kousek bazén tak brzo vyrazím
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsem se v pět vrátili z prochajdy a bylo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Eli už papá mrkvičku atd. Zítra jdeme plavat do velkého bazénku, tak jsem zvědavá. Zítra má Eli na obídek květák, tak jsem zvědavá co na to bude říkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: to jsem slyšela, že je dobré na záda ;-) určo dobrá volba. zofi: no tak tu moc super není :-| pod mrakem celý den a nic moc teplo ]-( ,,, normálně vařený? Tak pak pisni jaký byl uspech. taky bych si dala kvetak... ted ho mají tuším v kaufl. v akci ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jo převařený a namixovaný. No mě bylo celkem teplo, jak jsem tlačila ten kočár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to docela věřím .. si vzpomínám jak jsem tlačila kočár s dvojčaty.. to byl teprve záhul
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky papat květák zítra pošlu manžela do obchodu :o) no ale kamarád mi psal,že v Praze už je zase skarede,tak to sem taky dorazí co nevidět. Byla jsem ve vaně a teď se valim v pelechu a dívám se na ulici. Dám si pomeranč a budu max.spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš tak ten od eli by ti moc nechutnal. Je to bez soli a ještě k tomu rozmixované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: ano vcera tu bylo škaredě, ale jde videt, ze jste nám to včerejší sluníčko poslali, tak dííííky ;-) No včera jsem na Ulici nekoukala.. nějak mi není dobře, asi mě taky přepadl nějaký bacil ]-( a chytlo mě to prudůšky.. tak jsem zalezla včera do pelechu a nahřívala plíce. Ted jsem po snídani, hodím do sebe bylinkový čaj a jdu dozorovat na montáž postelí :-) zofi: no rozmixované to teda nevim.. :-| ale já moc nesolím, kvůli ledvinám a táák .. takže mě by to možná nevadilo.. i když... no nevím :-D aspon kapičku bych si ho osolila... ty to vůůůbec nesolis? brr tak jsem zvědavá jak ji to bude chutnat.. udělej fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
pan ono se to solit nesmí, jelikož je ještě malinká. Teprve začínáme s příkrmy. tady mám fotečky jak papala mrkvičku :-D http://cz.fotoalbum.eu/Elinka2008/a23...
Odpovědět
Profilova fotka
já teda solím minimálně spíše vůbec, už od malička maminka moc nesolila at si každý vše dochutí jak chce, máme tady další krásné slunečné ráno ach snad to vydrží,to sluníčko je prostě lék vytvari úsměv na tváří a vše je najednou hezčí, Pam jak je?
Odpovědět
Verte holky,ze decke prikrmy josu pekne hnusne.Fuuuuj. Nesmi se to nicim dochutit a taky to tak chutna. Ja taky nesolim,jen minimum,ale i ta spetka soli dela svoje ;-) My jsme porad nemocni,tak jdem dnes k doktorovi,mala je porad stejna,tak snad ji da neco jineho bo je jak tuberak. Zofi,nezacinas brzo s prikrmy?My zacinali nejak v patem mesici a to nam rikali,ze zaciname brzo??Kolik uz ma Eli?
Odpovědět
Profilova fotka
chudák děti takové blafy musí papat! Simi a jak je u vás? Tady krásně, ale ještě se má prý ochladit. To zase bude nemocných.
Odpovědět
Zatim pod mrakem,ale tady je o hodku min,tak se to jeste muze vyjasnit,ale teplo je,protoze uz mame vsude vyple topeni anemrznem. A hlasi ze ma byt 18s tupnu,tak uvidime. No jim to chutna,oni nic jineho neznaji :-D Ale jakmile jim das neco ochucene,tak uz ti to pak nesni :-D :-D Ale presnidavky,jak pisou,ze jsou neochucene a tak,tak lzou,jsou ochucene a tady to nedoporucuji davat a i pediatricka v cr rikala,ze tem etiketam na nich se neda verit a jde to poznat i podle chuti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?