Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Tak my uz mame doma morcatko :-D Ma 7tydnu a jmenuje se George a je to mazlicek,oproti kreckovi.TEd si ale zvyka,je takovy vyplaseny trochu,ale nosit a hladit se necha. Ale vybirali jsme asi dve hodky,manza chtel krecka a ja neco s cim se da mazlit a co se muze poustet v pokojiku. Ja bych ted sla do erotickych fotek,nevim jesti by mel manzel radost s dvd kde ma fotky me a jeho jak jsme deti a tak.Ale eroticke dvd by se mu libilo,takze ja jdu urco do toho....................prd,ted mi to doslo,ja budu mesic pred porodem :-D ,to moc eroticke nebude :-p
Odpovědět
jo a odpadla mi mamka na porod,takze nam nema kdo hlidat maleho satana,tak vymyslime novy plan kdo prileti,tak komplikace. Uplne se mi chtelo brecet,ja na ni spolihala,ale tak ma smulu.Ale pak manza rek,ze ho povysili,teda na 99,9%,takze bude mit o 40%vyssi plat,ale docela se ted pozice boji,protoze bude mit pod sebou osm lidi a hodne toho na starost,tak snad to zvladne. Vubec mi nerek,ze si dal zadost na vyssi pozici a ze ma dnes pohovor a tak,tak me rozveselil a i to morce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluji k novému clenu rodiny! Simi, tak s tím povýšením budu manželovy držet palec! To dvd erotické je dobrý nápad, ale já na to teď nemám nějak náladu, ale asi se hecnu :o) Teď jsme přijeli z Ikea byli jsem si koupit závěsy, jo a koupila jsem si těhu rifle.
Odpovědět
Tak uz je povyseny ;-) Snad to zvladne tu praci,bude to maso,ale neni zadny deb...... ;-) Tynus,ja dostala od ka mosky tehu rifle a nejake trika,zatim nosim kalhoty cerne,co jsou pruzne a hlavne me nikde netlaci,tak snad jeste vydrzi a nerozpadnou se mi. Morce je supr,je to mazlik,ted jsme ho meli na brichu hodinu a i ji z ruky a vsechno. Veru se moc libi,morceti Verunka ani ne :-D
Odpovědět
tynus,ja se teda s videem nehecnu. ;-) My dneska meli boj,protoze mi manzel dal pausal,ktery jsem mu rikala,ze nechci,jen aby mel stupidni nintendo,tak ho pak musel zrusti,tak ma trauma. Nevim kdy by to chtel jako hrat,kdyz ma doma play station,ktery mooooooc chtela a za rok na nem hral petkrat,protoze nema kdy.A to ted bude mit vic prace 8-( Ti chlapi jsou hrozni.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to moooc gratuluji, manželovi to zvedne sebevědomí a každá korunka se hodí když teď budete čtyři :o) zvyknou si na sebe
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ze Radkovi gratuluji. Tak toje ted z nej velkej sefik co??? Simi ale eroticke tehotne fotky jsou taky sexy. Me se tehulky libi, kdyz jsou hubene a chlapum co vim taky,tak proc ne??? Takze rikas, ze morcatko je rozkosne jo?? A nesere vam to vsude na koberci? My koupili deckam mysky a to bylo des, to sralo co sekundu to hovnous. Simi a to nemate nejakoukamosku,ktera by pohlidala malou??? Zaplatit babysitter
Odpovědět
Dekujem za gratulace ;-) penize se ted siknou,my to ted tahli tak tak,ze nam malem ani na jidlo nezbyvalo,tak snad se z toho vyhrabem,protoze letosni rok se nam financne nedari. Luci,mam tu kamosku,ale tam ma 2leteho zlobiveho klkuka a 2tydenni miminko a bydli asi pul hodky autem,k tomu manza je kytarista,takze v lete bude na turne.ALe uz jsem ji psala a neco budem muset vymyslet.fJa totiz nechci rodit sama. Babysitter neprichazi v uvahu,my bychom malou cizimu nedali a plus ona je silena a boji se fakt lidi,ta by tu rvala celou dobu a mela by trauma.Mamka tu bude max do 22. termin mam 19,tak budu muset rodit na termin. Dyl tu byt nemuze kvuli doktorovi,nasli ji cukrovkua ma to blbe,tak musi zpatky do cr a to ji dali nejpozdejsi termin. Moje segra nemuze,ta rodi s druhou,svagrova bude mesic po porodu,tychne nerefi sama na tramvaj,tak jeste zvazujem tchana,ale to ja moc nechci.TAk uvidime,ale musime resit.Me halvne mrzi,protoze ja jsem tu chtela mamku,tak jsem si to dneska obrecela,ze tu zas budu sama a nikdo mimi neuvidi,ej to pekne nespravedlive. Morce zatim nejak nekadilo,tak uvidime,al to se kdyz tak vysaje,mala se hlavne nauci zachazet se zviratky a zodpovednosti,takze ona krmi,dava vodu a cisti klec se mnou vzdycky. Ale Georgovi dneska vytrhla chlupy,chudak. Ale uz ho i pusinkovala. Pred kreckem se zvirat bala,tak je supr,ze uz se neboji. Ale porad mu rika Frodo a ze je krecek,tak si musime zvyknout na nove jmeno.
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: no tak tomu nevěřím... určo si necháš nějakou změnu ;-) ne? a co má muž rád? Jaké má zájmy? Co ho baví? Je něco co by od tebe třeba nečekal? asi by to chtelo neco ala ta hulka.. to je fakt vtipné :-) ale zase záleží jak by to tvůj muž vzal.. ty už je budeš nosit? Aby z tebe nespadly :-D simi: jak to že ti mamka vypadla? Bude u ségry nebo co se stalo? A jak je na tom vlastne segra? gratuluji tvému muži k povýšení ;-) a k morčeti taky tak :-) jinak přeji pěkný večer
Odpovědět
Profilova fotka
už je mám na sobě já mám vždycky radost když si něco koupím a pak to nechci sundat :o))) pam napsala jsem ti do pošty
Odpovědět
Profilova fotka
právě baštím chery rajčata a ředkvičky tak snad mi to sedne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manžel má rád sudoku to by taky mohl být jeden z dárků http://www.kvalitnidarky.cz/?p=produc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.kvalitnidarky.cz/?p=produc... to by se libilo mi no pro sebe bych dárečky věděla :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a to je bomba http://www.tvojedarky.cz/nejmodernejs...
Odpovědět
Profilova fotka
takže manžel dostane mravence, to by určitě nečekal http://www.tvojedarky.cz/nejmodernejs...
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš tak nravence bych teda nechtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
proč??? jsou krásní
Odpovědět
Profilova fotka
mravenců si užiju na zahradě dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) bude to sranda je pozorovat, se jich štítím tak překonám fóbii
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš ty jsi ale číslo ;-) Jo a nekoupila sis ty těhu rifle nějak moc brzo? To už máš bříško? Já si koupila těhu gatě a schválně jsem je kupovala větší a měla jsem je pak moooooooooooooc veliké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bříško už trochu mám, ale jde o to, že doma mám rifle všechy tak tak na tělo a teď mě hold režou, takže jsem potřebovala nové a než normální, tak jsem si koupila těhu, pokud budu přibírat jen přes břicho, tak to bude ok pokud i přes zadek, tak mám ještě manžestráky od kamarádky a ty mám teď veliké, no a největší bříško budu mít přes léto to budu nosit sukně a šaty, mají být tropy no mám to krásně naplánované co? ale uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
já měla na léto třičtvrťáky a bylo to super. Ještě je mám schované na příště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) ale veliký výběr v obleční moc teda není, byla jsem i v benetonu tam měli 2 kalhoty, nejvíce toho měli v HM a CA nic moc teda a přes internet moc dobré zkušenosti s objednáváním nemám
Odpovědět
Profilova fotka
já koupila právě ty 3/4 v HM a už dle zkušenosti jsem si je koupila tak akorát a stejně jsem je měla ješt velké. Ale je fakt že moc výběr není. Jo a taky jsem si koupila i trička vůbec jsem v nich nechodila, měla jsem je taky veliké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já je mám akorát přes zadek i stehna, na bříško je hodně místa a vím, že se mi každé rifle roztáhly tak uvidíme viděla jsem pěkné trička na netu chtěla bych tenhle pas: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezké to já neměla. Teď je tolik krásných věci ale mít na to ty peníze
Odpovědět
Profilova fotka
je to všechno předražené to máš pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně na netu. Já když šla do obchodu v těhu, tak jsem hned mířila k těhu oblečení a pak zase na dětské a to jsem se musela krotit. Měla jsem spoustu věcí starších, tak jsem nemusela moc nakupovat. Tyjo já se těším na další těhulkování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky dostanu hodně oblečení na krokodýlka od švagrové, takže jsem moc ráda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super. Však to malé to stejně nepotřebuje nové. ;-) Já dodneška kupuju nějaké věci od jedné maminy ze školky a jsem za to ráda. Mám to za pár kaček :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?