Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vlasy-in.cz/v/ucesy-celebr...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vlasy-in.cz/v/ucesy-celebr... to se mi líbí, ale nemám ještě tak dlouhou tu ofinu
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.budtrendy.cz/cs/vip-trendy...
Odpovědět
u me tyto ucesy neprichazi v uvahu,protoze jsou naprosto neprakticke,to bych si musel kazdy den myt hlavu,pak to naplacat pripravkem at jsou vlasy rovenjsia drzi a pak to kazdy den zehlit zehlickou,takze nic. Ja potrebuji neco,co vstanu,rozcesu(jen nekdy) a vlasy maji tvar. Me se vlasy toci a sezehlene mi vydrzi tak dve hodky max. a to nesmi foukat,musela bych porad lakovat. Ja chci neco jak mela Jenifer Aniston v pratelich v poslednich dilech,po ramena,lehce sestihane a ofinu sestrihanou do strany,vis co myslim??? Me slusi co slusi ji :-D Mam podobny rypak a hlavu a to uz jsem mela,ale nejsem si jita tou ofinou porad.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to nedá a jdu si koupit koblížek :-D :-D :-D
Odpovědět
My vcera mela na obed hamburgry a hranolky a kureci polivku,tak jsme se prezrala a mala byla ve svem zivlu,protoze v sobtu mela na obed rybi prsty,hranolky a zakusky-to jak tu byla kamoska. Tak dneska neco zdraveho
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vlasy-in.cz/v/ucesy-celebr... je tam ten účes který myslíš už dlabu koblížek to se malé nedivím, že byla spokojená i já bych byla
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak ho můžete na něco položit na nějakou skřínku aby vzhlížela ;-) tynuš co ty všechno nenajdeš :-))))) nech si chutnat. holky a kolik jste už přibraly?
Odpovědět
Profilova fotka
no já 3 kg, ale 2kg jsem zase zhubla
Odpovědět
my si s malou dali zmrzku a ted varim spagety. Tynus,dik za fota,ja nikde nemuzu najit to co chci,tak ted si z toho neco vyberu :-) Pandi,ja jsem 19tt. a mam 2kg nahore,jen v brisku ale-no ale je pravda,ze jsem se vazila v 16tt..Ja ale priberu jen do bricha,jinak mam nohy,zadek hubene,tak ja se vazim jen na poradne,hlidat se nastesti nemusim.Cekam ze tak priberu s mym pohybem s Verunkou max. 10kg a budu rada,tak uvidime
Odpovědět
Ale ja bych vahu nejak neresila,pokud nekdo nepribere 10kg najednou.SEgra pribirala kazdy mesic jedno kilo,ja u male do 5mesice nic a pak v jeden mesic 6kg,ale jen v brisku........kazdemu ta vaha leze jinak. Ale prsa mam uz o dve cisla vetsi a to nejsou nalite mlikem,po porodu u male se mi zvetsili o cislo,takze pocitam o tri cisla vetsi prsa urcite,tak to asi popraskaji,uz ted me ta kuze svedi a boli a jsem jak dolly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: takze kilo ;-) tak to se dá to je dobré.. tak papej papej :-D simi: no tak to jo :-) je fakt, jak běháš kolem malého prcka... tak ty kila jdou více dolů, nez kdybys kolem nej nebehala.. no ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takže mít druhé dítě je vlastně fajn :-)
Odpovědět
pandi je fajne druhe tehu,akorat ted mi dochazi,ze si ho vlastne neuzijes nikdy tak ja prvni.U mel sjem mluvla na brisko,zpivala ji,cetla pohadky,hrali jsme ji vaznou hudbu,manzel si s ni kazdy den pul hodky do briska povidal a ted???????? Mala vstane po pate,pusu nezavre do sedmi vecera a v osm padnu mrtva do luzka. A jak tu byla kamoska s tou malou,uz ma 2 syna,tak mi doslo,ze si to miminko taky neuziju,lprotoze malou nemuzu odstrcit,ona bude potrebovat vic pozornosti nez mimi co jen papa a spi. My jsme je koupali a ta mala,to mimnko bylo v sedacce za dvera,chudak............ale museli jsme hlidat ty male rostaky. Takze kdo planuje mimi a ceka prvni,tak by si to mel uzit se vsim vsudy,protoze u druheho uz si to nkdy neuzijete tak jak u prvniho :-( Zato ale budu profik a vedet co s miminkem :-)
Odpovědět
Pandi s tou vahou,je to sice dobre,ze si pri druhem v pohybu,ale zas uz mam pupek,mimco tlaci,tak to je fuska se tahat s malou,ohybat a tak a to teprv bricho naroste. To pak bude maso behat po prulizkach,hrat fotbal a tak. ALe zase jsem v kondici vic nez kdy predtim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si myslím, že přiberu celkově tak do 15kg, protože jsem doma, nemám zatím tolik pohybu, hlavně jsem v klidu no já mám prsa 75C a teď se mi o číslo zvětšily, pěkně bolí manžel mi je poctivě maže jako blázem a stejně se mi začínají dělat strie, takže to asi neovlivníme
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra mám v plánu na oběd dělat musaku z masa a brambor, tak jsem zvědavá jak se mi to povede, nemáte některá zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to máš recht... je to smutné ale je to tak :-| no tak to je skvělé.. kondice je hodně důležitá si myslím ;-) tynka: to už se ti dělají strie ted jo? :-o tak to koukám :( je fakt, že někdy to je dáno dědičně, i když mažeš, neuděláš s tím nic :-| já s musakou nemám žádné zkušenosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsou zatím jen maličké, ale já už je vidím, mojí mamince popraskalo celá břicho no uvidíme
Odpovědět
co to je musaka???????????????? Tynus,zalezi na pruznosti tvoji kuze. ja doufam,ze nebudu mit na brichu,prsa mi nevadi,nahata nikde nechodim a plavky to schovaji. My ted byli chvili venku,ale brutalne tam fouka,ze se neda ani chodit,tak uz mala cumi na pohadky. Aspon si zaskakala v kaluzich a ted susim teplaky.A po obede jsme usli na hodinu na gauci spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky teda vy mate stejne mysleni jak ja. Ja taky jdu tento tyden k holicce. Taky jsem si to nejak predtim nemohla dovolit,tak jsem furt cekala a uz jsem jak cigosa, taky mam melir odrostlej. Co se tyce strihani,tak to ted nemuzu strihat, at mi to poroste co nejvic, ale hned po svatbe jdu opet na kratko. Predtim jsem mela kratke a ted trosicku jak bekhemka vzadu kratsi vpredu delsi. Jinak ja jdu pak na strih jak jsi Tynka posilala ty odkazy te zpevacky Rihanna ale tak jak to ma ted, kratoucke. To jsou moje strihy. Ja mam nastesti stesti, ze muzu mit cokoliv . Uz jsem hodnekrat menila ucet, jednou si necham dlouhe jednou kratke. Posledni rok mam jeste k tomu melir a jsem spokojena,rekla bych ze mi slusi :-N a kratsi jsou pohodlnejsi a rikaji vsichni ze mi vice sedi,take pujdu hned ostrihat nez odjedu do statu,protzoe tady jsou neschopne holicky a to jsem zkusila uz tak 4 ruzne salony. No des tupci uplni. Ale ted uz mam svou,tak mi uz rikala, jak se pak muzu ostrihat.
Odpovědět
Profilova fotka
No a ja si uz asi i vymyslela jakej budu mit uces na svatbu, ale jeste uvidim. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy a když Ti sluší kráste a cítís se v tom dobře, tak proč se neostrihas na svatbu. Mi dneska není moc dobře mám takové nafoukle bříško. Musaka jsou brambory prokládané mletym masem, to maso zlehka osmažís na pánvi no a prokláda se to do zapékací misky.
Odpovědět
tynus,ja cekala nejake indicke nebo cinske slozite jidlo :-D TAkze to sjou zapecene brambory s mletym masem? Ja delam zapecen bramobory s mletym masem,ale jeste to prokladam cibuli a pak to zapecu se smetanou at to neni suche. Nebo se zeleninou a posypu syrem. A nebo je vyborne listove teso vyvalet na plech,osmazit mlete maso s cibulkou a dat to do etsta a upect jako kolac a pak jist s tatarkou. Luci,kdyz ti to tak slusi,tak ja bych mela taky kratke a nenechavali si rust dlouhe
Odpovědět
Profilova fotka
mnam a mám zase hlad, já smetanu nemůžu ani tatarku nesedí mi to! No zítra se na to vrhnu a snad to bude dobré, už nevím co vařit je to pořád dokola. Juj ale právě jsem dostala chuť na rajskou,jime ji z kolínky knedlíky nemusím vlastně je nejim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem si přivstala :-o
Odpovědět
cau tynus,tady je osm rano a ja uz mam vygruntovane,jsme po snidani,okna otevrene a za hodku vyrazime a jedem ke kamosce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Ty jsi, ale vzorná !!! to já má pyžamo, župam a papučky a ještě koupelnou nenavštívená sedím u PC :o) jo a snídani mám před sebou, budu mít večku s marmaládíčkou
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky kratke mi slusi,ale na tu svatbu peci jenom chci mit zavoj a neco pekneho a ted mi sotva ten zavoj drzi, kdybych se ostrihala,tak mi spadne uplne. Nejde mi jeste ani copek malinkej,ale snad to do te doby pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted prisla a jdu pro decka a pak na postu poslat si svat.saty, holky jsem z toho nervozni.Kdyby jste videli jak jsem ty saty musela pomackat abych je nacpala do krabice, ach jo, snad se jim nic nestane :-. uz aby tam byly. No a pak jdu na oboci a rasy jsem dlouho nebyla a ve ct. jdu na melirko,takze tento tyden se nechavam slechtit at jsu krasnoucka aaaaaaa :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?