Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: :-D ...ať ti to ve škole pěkně jde ;-)
Odpovědět
Zofi,u nas tatinek taky neveri,ze je mala cela on a uz mu to rekli vsichni a rikaji to i cizi lidi na ulci :-D Ja ale tajne doufam,ze druhe by mohlo byt po me,to by bylo pekne.kazdy by jsme meli svuj klon x-) jaro,sice manza ma pravdu,ale kdyz ty deti uplne na tom zacatku,jsou o dost mensi nez kdyz to pak tlacime my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak teď jsem se teprve probudila, nemohla jsem v noci usnout, holky večer se mi začal osy pavat obličej a teď mám po celém obličeji krupícku a šílené to svedi. Včera jsem jedla jen kiwi a kys.rajčata ale z toho jsem se v životě neosypala
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to jsou celí chlapi - pyšně řeknou, že zplodili dítě, ale to všechno ostatní - těhotenství, porod atd. už je na ženě :-D tynko: asi tělo začalo jinak reagovat...a chutná ti všechno co před těhotenstvím? Nic si z toho nedělej, já jsem mezi lidma a mám bolino přímo na čele :-S Vypadám jak jednorožec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš Jaro má pravdu. Já jsem se v těhu taky osypala, ale z citrónu a taky mi to předtím nedělalo. Zkus nejíst to co jsi včera jedla a uvidíš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi máte pravdu a vyvaruji se jídlu co jsem jedla včera, bože, ale svedi to pěkně Jaro a co jsi dělala nebo to je pupínek? Co plánujete na víkend? Simi psala jsem Ti včera na mail na ty krásné fotky přišlo Ti to?
Odpovědět
Profilova fotka
já neplánuju nic. Musím začít dělat něco do školy. Straší mě Bc práce a taky projekt a už je načase na tom začít pracovat. :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš - no je to pořádný pupenec :-D Doufám, že to brzo splaskne :-S Na víkend neplánuju nic...čeká mě žehlení, praní ale hlavně budu odpočívat :-) zofi: to tě obdivuju, mimčo a ještě škola...to bych asi nezvládla...já jsem dělala při práci školu a nakonec jsem toho nechala a už bych se nechtěla nic šprtat...tak ti držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak aspon že tak :-D já bych koláče dala asi na pečící papír nebo určitě vymazat a vysypat plech... nebo aspon vymazat a pak potírat.. jaro: jj myslim znamení zvěrokruhu... tak to nic :-D zofi: jéééjej... tak at to rychle utíká... mas zk. nebo prednasku? no taky uz jsem ráda, že je pátek.. ani nevíte jak :-) tynka: no to z toho může být ono v těhotenství každé tělo reaguje jinak... tak raději s tím opatrně :-| a pro jistotu to nějakou dobu nejez.. ono se to za nějakou dobu může zase změnit a pak to muzes zase zkusit a třeba už se ani neosypeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadám ják rajče a to máme deska sraz ze základky a zítra oslavu mě picne, si dám na hlavu nějaký pytel :o) ale jim to každý den sakra a najednou ach jo už chci porodit a nejlépe mít dítě tak 2 roky staré!
Odpovědět
Profilova fotka
no proto se tomu říká "jiný stav" ;-) a makeup by to nezakryl?
Odpovědět
Profilova fotka
nechci si ho na to raději dávat ať to není ještě horší :o) manžel se jen usmívá že jsem prý čim dál tím krásnější
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky! tynka..gratuluju k úspěšné kontrole, prcek už je pěkně velký:-)a kdy máš termín porodu?a s tou vyrážkou to je blbé, zkus to fakt nějak zamaskovat - mě se to taky stává, ale buď s vyrážkou nebo oparem, vždycky, když jde o něco důležitého... simi..ta vaše malá je suprová, vždycky se tu lámu smíchy, když to čtu :-D :-D :-D luc...jak pokračuje organizování svatby? pan..už se stěhujete do nového? Já jsem tak ráda, že je pátek..Dneska jsem skončial dříve, tak se hezky prošla po městě, pokoukala jsem snad kažkou výlohu a domů jsem došla zmrzlá jako preclík, už aby bylo teplo,fakt 8-( A teďka peču, dělám domácí pizzu a dělám jic více, ať je můžu hodit do mrazáku.A pak ještě udělám buchtu a mám padla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda Tynus ty jen kvetes jak slysim. Na puse to je zrovna blby no. Ja se taky v tehu osypala ale po celeeeeem tele a svedilo to sileeneee. Bylo to z ostre ciny. Jinak neboj ditko tak rychle vyroste, ze ve 2 letech si budes prat aby bylo zase miminko, ze si to uz vubec nepamatujes a hlavne to prvni si moc neuzijes. Nas syn je taky celej tatinek a nase mala je cela ja, takze mame taky kazdy sveho a jsem moc rada, ze mam takove male ja doma. Simi preju ti to taky. Hm premysim, kdyby jsme meli treti, komu by pak bylo to treti podobne. :-o JO holky velkej pokrok se u nas stal. Muj manza v zivote nemel na sobe sako a kravatu atd. a vcera bez jakehokoliv odmlouvani si koupil kosili s kravatou a dokonce si to doma i oblekl.Botky jakesi lakyrky taky chytl do ruky ale jen jsme se oba zasmali. Ale hlavne ze kosile s kravatou je uz doma. dam ji do alba,je pekne sv. modra a u toho byla i vzorkovana kravata, tak uz ji u toho asi necham a nebudu jinou zhanet. Taky mam novejsi fotky mych satu, tak to tam taky pridam, tak pak muzete hodit oko kdo chce. Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luc...ty šaty sis fakt vybrala dobře x-) Moc ti sluší a nejvíce teda bez ramínek (to by asi manžel enslyšel rád,co :-D . Tak košile akravata je hezká, tu kombinaci jste trefili dobře :-) A tvůj syn je teda velký fešák, na něj se budou pěkně ženské lepit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki termín mám 19.10 Lucy máš pravdu jen kvetu to máš pravdu, šaty a vše máš super! Za chviličku se chystám na sraz ze základky, ale moc se mi nechce z domu :o( kuki pizzu mnam
Odpovědět
tynus,osypani je tehotenstvim,ted mas uplne jine telo a typuji,ze to bylo z kiwi,tak uz ho nejez. Mail mi prisel,ale nepis mi tam,ja tam nechodim,jen z tama posilam fotky,protoze mi to ze seznamu nejde poslat,ani jedna fotka,tak posilam z toho mailu,jinak chodim na seznam,tam kde posilas vtipy ;-) A jak pise lucka,jak bude mitmale dva roky,tak si budes prat aby bylo mimco a jak bude mimco a jen lezet a kadit,tak si budes prat aby melo dva roky a uz mmluvilo a mohla si s nim neco delat :-D Kuki,no nase mala je hrozna tlama a to by jsi ji musela jeste videt za ziva jak to rika,ten vyraz. TEd zas kreslila venku kridou zlute kolecko,tak ja se rozplyvam jak ma krasne slunicko a ona ze to je hovno 8-( A jeslti mam rada hovinka s usmevem. My dnes meli krasne zase,tak jsem byli cely den venku a ve skolce na play group,tak si mala vyhrala. Babi s dedou zitra slavi 50let svatby,tak maji oslavu a ja budu tady na ne yslet a hlavne na tu zranici,maji dva druhy salatu,masa,plnene rajcata,papriky,kolace...............no babicka zas dva dny varila a pekla.I dva druhy zeli maji :-( Ale mamka me potesila,zjistili ji cukrovku a ma prisnou dietu,tak bude mit bily jogrut,tak jsem se smala :-D
Odpovědět
JO a Veru d nes vstavala v pet,asi me chce zabit,jak se ted zmeni cas,tak to nedam a to pres den uz nepsi,to je bordel
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš tak to bude stehné znamení jako naše Elinka, taky Váha. Já měla termín 17.10. a porodila jsem o 6 dní dříve :-D Jo a s těma mimčama je to tak jak říkají holky. Já bych teď chtěla aby Eli měla zase 2,5 kg jak se narodila :-D pan: zk. jsem neměla měli jsme přednášky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě manžel právě dovezl z toho srazu a bylo super, jo a kuki měla jsem taky pizzu, mám takovou krupícku nastesti to nejde az tak vidět už to není červené, ale svedi to pěkně . simi ona je fakt číslo, my minulý rok se synovcem kreslily na velikoncni vajíčka a malý kreslil, tak jsem ho pochválila a když jsem se zeptala co to kreslí za obrázek, tak prý vraždu!
Odpovědět
Profilova fotka
no malý je někdy k sežrání. Jinak já mám štěstí na to, že jsem nikdy neměla na obličeji akné, nemusím používat ani make up, ale zase mě trápí kruhy pod očima, ale to mám dědičné. Dneska jsem dostala od kamarádky své první těhu kalhoty, jsem je ze sebe nechtěla sundat :o) zítra synovec slaví 5 let, tak jdeme oslavovat, se zase pořádně nadlabnu :o) holky jdu chrnet, dobrou noc
Odpovědět
Caute holkly, ted ctu zpravy a ctu o Beverly Hills,ze se Brenda vrati,ze podepsala smlouvu a ze se vrati a bude hrat jen v poslednim dilu. Cesi jsou pekni idioti,tady nove Beverly bezi uz dva mesice a Brenda tam hraje uz od zacatku,by me zajimalo,kde na ty kraviny chodi. Nekupujte si noviny ani casopisy,vsichni lzou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Tynus zavidim zranici,u nas hlad a bida :-(
Odpovědět
K nam dneska prijde kamoska ukazt miminko necele dva tydny stare,tak se tesim,jeslti se mi podari vypravit moje dite a jejiho kluka,ktery je hrozny a neposloucha,taks emozna dostanem i do parku,uz krasne sviti slunicko a jeste neni sedm rano,tak snad bude krasne Tak vsem krasny vikend
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to přeji pevné nervy! Možná budou spolu hodní. To sluníčko závidím. Mám v plánu se pěkně nacpat :o)))
Odpovědět
Tynus verunka je moc hodna,ji jen obuju boty a ona pujde sama,ale ten jeji nechodi,vzteka se,vybira si boty co nosi a to ma 2roky. Takze Verunka bude samostatna a ja budu mit toho maleho od kamosky a ona si poveze kocarek s malou. Dneska poprve bude s obema detma sama,doted tam byl u ni manzel a rodice,ale manzel jede na turne na mesic pryc,tak uz me poprisla jestli tam neprespim dva dny,ze se boji,ze je nezvladne oba dva Tak si uzij oslavu
Odpovědět
Profilova fotka
tynka..no vidíš a mě už ta pizza leze krkem :-D ale dneska se vrací manžel, hlavní likvidátor, takže doufám,že přece jen alespoň jednu zamrazím...A na srazu v pohodě?To jste měli ze střední? A super,že nakoenc krupočkav pohodě, to ti hnedka zmizi. Na to by mohl pomoct zyrtec nebo analergin,ale jak je to s uzivanim v tehotenstvi,to envim,takze asi radeji pockat,nez riskovat. Teda holky, ty male deti jsou fakt sladke x-) x-) Ty hlášky, co píšete mě dostáváají do kolen, je to fakt mazec, už setěším na našeho amlého chytrolínka :-D Jestli budep o manželovi, tak mě asi picne, to nebudeme moct nikam chodit:-) sim...to jako že do toho seriálu vrátí po tak dlouhé době?to je mazec, vždyť ti herci už jsou strašně staří :-o Zrovna jsem zapla polívku aza chvíli se vrhnu na vaření oběda, máme plněné knedlíky uzeným a k tomu zelí, už se mi sbíhají sliny, jen to píšu. A pak máme v plánu výjezdy po rodinách s fotkama z dovolené, takže žádná válečka o víkendu se nekoná |-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to se ji nedivím že chce abys tam prespala, kuki byl to sraz ze základky a byli jsme v Porubě v restauraci u Josefa a super, protože to je nově nekuřácka restaurace a kuřáci chodili ven, takže jsem byla spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem posnidala vánočku s marmeladou, co máme na oběd netuším, ale jsem rada, že nemusím vařit. Dělá mi to poslední dobou problém, vadí mi vůně, nepoužívám teď ani parfém. Mám teď hodně vyvinutý čich.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, si představte že nemůžu spát 8-( 8-( 8-( Už hodinu čumím do zdi a přestalo mě to bavit. To bude dneska parádně dlouhy den |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Heeeej, proč mi jako nikdo neodepisujete???? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?