Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucyka...my si dělali oznamení sami, takže ti můžu poslat odkaz maximálně na sebe :-D A tiskli jsme je na fotopapír. A v kravatách se moc nevyznám, ale manžel měl podobnou jako dávala odkaz jaro, myslím jako kombinaci barev. Jinak my máme ve jménech teda celkem jasno: holka bude Eliška (chtěla jsem původně Báru, ale nehodí se k nově nabytému příjmení:-) a kluk bude Patrik (já chci sice Jakuba, ale to prostě nikoho nezajímá...:-). Ale pokud budeme v budoucnu něco 2x, tak to fakt nevím, pro kluka by mi snad ten Jakub prošel, ale manželovu Kristýnu nikdy nedovolím (mám to jméno spojené s jednou pipkou, co znám z dřívějška)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki : .o) mi se Kristýnka celkem líbí cha cha manžel chce taky Kristýnku, ale stejné jméno nedám, no a Elišku schvaluji to jméno je krásné, ale u nás se toto jmého nesetkalo z velikým nadšením Lucy já bych asi taky volila stříbrno modrou, modrou, ale bílou asi ne, no z kruhy pod očima mám od malička problém, je to dědičné a nic nepomůže ani 2 dny spánku
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky tak diky za rady. Jaro ta kosile by byla dobra s kravatou ovsem ve sv. modre. Ale kde vubec najdu nejake kravaty, ja uz mam tak bolahou hlavu a oci z toho smejdeni tu na netu.Me se libila tady ta kravata je to sv. modra v druhe rade uprostred. http://selininy.com/solidtiesa.aspx Mela by ta kravata byt tmavsi nez kosile nebo svetlejsi???Ovsem mysleno kdyby tam nebyly prouzky JInak holky fakt diky za rady s tema raminkama. Nebudu je sundavat nic, proste je budu mit, protoze to ze by si me chlap nevzal s takovyma satama jsem myslela fakt vazne. On to nesnasi ;-( ja bych to i mozna prezila, ale on ne. Bohuzel :-| Kuki, tak ze bych poslala objednavku k vam>???? :-D Kolik budete uctovat??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Simi me se taky libi jednoduchost, vzdy jsem chtela, ale to je fakt na hubenoury a to ja nejsem. Ale jak jsem si zkousela ty saty,tak se mi silene zacly libit ty mackane sukne,jak mam na vetsine fotkach. Rovne mi prijdou takove jine. NO ted uz nic nezmenim, saty vratit nejdou takze budu muset mit toto. Jeste etn zavoj, ale hledam aneni nikde nic co by se me libilo
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka..jo, ta kravata je hezká, ale mě se líbí teda skoro všechny barvy,co tam mají :-D A cena oznamek? Nevyčíslitelná 8-( ubralo mi to tak 10 let života, byla s tím pěkná drbačka. Takže s tím ti asi nepomůžu |-| tynka..no já nevím, s jakým nadšením se setká u nás,že :-D ale líbí se mi i manželov a to je hlavní. Ještě teda přemýšlím nad elen nebo elou, to se mi taky líbí, ale asi zůstaneme jako dvě konzervy u elišky x-) A stejná jména se mi taky nelíbí, je to jenom na škodu, pak jsou všude zmatky a tak
Odpovědět
Profilova fotka
my si dělali oznámení taky samy no pěkná drbačka a úspora minimální :o) no a jedna bývalá byla Elen takže ta u nás taky nebude _o)))
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: ještě jsem to moc nestudovala, ale tady je něco ke krátkým vlasům na svatbu: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli objednané oznámení přes internet, všechno ok, posílají vzorek zdarma + korektury před finálním schválením. Takže maximální spokojenost. Mě se jednobarevné kravaty moc nelíbí :-N lucyka: to je hrozné, viď...co baba, to jiný vkus a styl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: tady v bazaru se tež prodávají závoje...je tento něco v tom stylu, co jsi chtěla? http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
A tady je přímo krátký účes s modrobílou ozdobou :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Zase tu budu mít monolog na půl strany :-D lucyka kukni tady.... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ...jak to té nevěstě tam držííííí???????????? :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak vy teda budete mít stejné jméno jako my jo? A budete mít i pak křtiny? My už je máme teď v neděli :-D Ty závoje s těma krajkama po obvodu jsou moc super. Já měla závoj půjčený. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jaro- teda dekuji za info ty jsi se do toho pekne obula. Diky moc urco je vsechno moc velka pomoc, to posledni jak jsi poslala a ptala se jak to tam drzi,tak presne tak to chci,jenze taky fakt nevim jak to tam drzi hiii :-N Ten zavoj je takovej jakej chci, jenze budu muset volit mensi krajku, ne tak sirokou,holky kdybyjste tedy o necem vedeli, dejte info a muzout am byt i perlicky,protoze je stejne mam v tom korzetu. Myslite ze se to k tem satum bude toto hodit??? Zkoumala jsem ty sve fotky a zjistila, ze kdyz mam ten zavoj,tak ani nejde videt, ze mam kratke vlasy, haaa vypada to ze mam seple v zadu. Jaro urco mi nevadi co baba to jinej nazor naopak, rada si vyslechnu vsechny nazory, jste uz zkusenejsi. haaaaa :-D Jo a muj nazor na jmena. Absolutne bych nedala stejne jmena ani po mamince nbo tatikovi, nelibi se mi to a asi zklamu ale tim ze ziju v zahranici, moc ceskym jmenam nefandim. Libi se mi jen Krystof a Matej a z holcicich ani sama nevim.Ale Kristynka neni spatna. Kdysi jsem silene chtela Elizabeth, je hodne zkratek jak se to muze rikat, takze mozna bych sla do te Eli nebo Elisky nebo neco podobne tomu, ale dnes uz bych to jmeno treba ani nedala. Rikam jsem pro cizi,ale vy zijete v cesku,takze to vylozene chapu jen pisi nazor . Svuj :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo KUKI a diky teda moc jsi me nepotesila :-D Ne samo ze si je budeme objednavat, mam uz myslim i vybranou str. ale cekam, zatim je na to cas, je tam napsano do 2 tydnu ze to je,tak je cas. A taky mame ale ten styl stare fotky. Teda doufam,ze to bude pekne, uvidim. Ja bych se s tim nepiplala ani za milion a krome toh onemam na to prostredky doma a hlavne cas ten uz vubec.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ja skleroza stara. Jamiem jsem koupila kdyz jsem sobe kupovala saty ,tak jemu jsem konecne sehnala krasne kalhoty a vesticku. Aninevim zda mu kravatu nakonec budu davat, vypada pekne i tak, dala jsem do alba. Jsou tam oba druzicka i on. jiiii
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy ten závoj se podle mě hodí jen pak záleží jaké zvolís doplňky ať nejsi připlácana, líbí se mi i kytky v krátkých vlasech však zajdi k holicí a zkus co Ti bude slušet ať se můžeš rozmyslet,já třeba nakonec litovala, že jsem si nenechala své rozpuštěné vlasy, necítila jsem se v tom, já asi kdybych se vdávála znovu tak udělám vše jinak :o) navíc ten den tak rychle uteče že jsem plno veci viděla až na videu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a fotografa a kameramana máš?
Odpovědět
Profilova fotka
TYNKA no ja muzu k holici az dojedu do cr, coz je cerven,tak doufam, ze jeste poroste do te doby ty me pacesy. Jinak kvetinky se mi taky libi. No uvidim co nakonec sezenu. Jo a kameraman(ka) znama a fotografku mam. Mam uz vlastne vse bych mohla rict. Jen jeste aby se ten zenich nakonec k te svatbe dostavil, vyhrozuje obcas, ze neprijede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přece by si nenechal ujít pohled na tak kráskou nevěstu kterou budeš jen mu řekni ať nevyhrozuje, že Ti tady kdyz tak ženicha nejdeme :o) to já zase pořád vyhrožovala manželovi že se na jeho svatbě možná stavím,podle času. Nevím kolik to stojí u vás, ale přidělat vlasy na svatbu o tom si neuvažovala?
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka neuvazovala nelibi se mi to, a nebyla bych to ja.I tady je to drahe, co vim od kamosky ktera to ma. Druzi to mozna nepoznaj a nevi ale ja to vim a je to blbej pocit, aspon podle me.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to máš recht... člověk když chce něco ušetřit... musí něco objetovat a posnažit se :-) holky, vy jste teda pisatelky... nemůžu se připojit ted z domova ]-( včera jsem prisla z práce domů a PC ani neškytl... asi zdroj... ach jo. no jak říkám... Eliška je pěkné jméno... ale já bych si to spojovala s akcí českých drah :-D a to by nebylo dobré :-D lucy: my taky měli objednané oznamka přes net ;-) stloukalovi a jak pise jaro.. zadny problem. A čím víc jich objednáš, tím nižší máš náklady na 1 kus. a ženiši většinou vyhrožují... ale nemyslí to tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, já mám dneska volno a večer už jedeméééééééééééé x-) x-) x-) Nemohla jsem ani dospat... Lucyka...no jasně, že když žiješ jinde, tak tomu přizpůsobíš i jméno, páč se to musí odit i k příjmení,že. A ty oznamka jsme dělali proto,že jsme chtěli mít něco svého a originálního a nidke se nám nic nelíbilo. A teda narozdíl od tynky jsme asi usetrili hromadu peněz, jedno vyšlo asi na korunu. žofi...jojo, asi to jméno bude stejné a křtiny zatím nevím, já jsem proti, takže se uvidí pan...já o žádné elišce na dráze nevím a to tam mamka dělá :-D ale chápu, jak to myslíš, protože třeba já bych nemohla dát synovi jméno Vojta, protože se kolem pořád omýlá svičení podle vojtovy metody, takže asi tak :-D :-D Valím do města, musím vyměnit kačky a nechat nás připojistit, nějak jsme to zasklili =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Taky se mi některá jména líbí, ale mám je spojené s lidmi, které nemám ráda atd. takže bych je svému dítěti nikdy nedala. lucyka: není zač...já šmejdím na netu co chvilku, mě ty svatbení záležitosti i skoro rok po svatbě pořád baví a kochám se krásnými šaty, kyticemi (miluju kytice s růžemi) atd. Někdy mě malinko zamrzí, že jsem si jen tak nezkusila takovou tu velkou svatební róbu...teda ne že bych nebyla spokojená se svými šaty, to ne, ale zvědavost jak bych v tom vypadala teď trošku hlodá :-D No a jestli se ten typ závoje hodí k tvým šatům, to nedokážu moc posoudit, chtělo by to zkusit, no. A zkus třeba napsat té nevěstě, co jsem ti poslal odkaz, jak si závoj připevnila na hlavu. No jo chlapi, ten můj si taky dělal před svatbou ze mě srandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: ahoj, kam jedete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...každopádně přeju šťastnou cestu a pořádně si to tam užijte :-) ...sice nevím kde chichi :-D ...ale když měníte penízky, to bude cizina :-D ...že by lyže v Alpách? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki a co na to manža? Už jste se o tom bavili? Myslím ty křtiny. Já už se na ně strašně těším :-D x-) x-) Jo a užijte si dovču. Já bych taky někam jela, ale s Eli to nejde. My pojedem až v létě ;-) Jaro: já se taky občas kochám krásnými šaty a mám kolikrát nutkání si jít zase nějaké vyzkoušet :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: kam ze to vlastne jedete? Na tu Bečvu? A máte to i s těma masážema? ;-) tak to asi nejezdíš vlakem... nebo ho máš zadarmo co by člen rodiny ne? Jedná se o to, že když koupím tu akci elišku tak se z prahy do OV dostanu za 160kč bez místenky... a to se vyplatí. stastnou cestu !!!! zofi: a kdy máte ty křtiny? Já jsem myslela, že se to vezme jedním vrzem s tou svatbou... :-N máš nějaké fotečky z této druhé svatbičky?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: na křtiny máme v neděli a fotenky budou, ale musí mi je tchýně upravit. Až budou tak je dám do alba a dám vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem z5 a stihla jsem všechno úplně parádně x-) Jedeme do Rakouska na lyžovačku, ale odjezd máme až večer v devět, takže ještě nejsem ani sbalená. Ale už se těším, snad si tam nepolámu haxny :-D pan..jojo, měla jsem to zdarma dříve a bylo to parádní, páč jsem jezdila do školy do Olmíku, takže jsem ušetřila spousty peněz. ale to platí jedině dokud studuješ. Ale za ty prachy, co píšeš, tak to je fakt za hubičku, 160 je levné. A nejzdíte tím student budsem, není to stejě drahé? zofi...myslím že bavili, někdy dříve, ale nevím, jaký byl výsledek Asi to budeme řešit, až to bude aktuální. a tvůj manžel to chtěl?Tys myslím psala, že nní věřící,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro - ja te holcine psala hned vcera a taky zda ten zavoj mela pujcenej, nebou koupenej atd atd. tak snad mi rozumela a snad me napise. Kuki- Jeeee ja bych jela na lyzovacku. Nevidela jsem snih 10 let a moc moc moc mi to chybi. Ale mam slibeno pristi rok tak asi Colorado nebo nekde tady ve statech, kde jinde :-p Jinak jsem zjsitila, ze jste v cesku jeste nepretaceli hodiny co??? Takze je cas. posun jen 5 hod.?? Kdy se u vas pretaci>?? Unas se pretacelo o vikendu. Hmm divny, vzdycky jsme byly pozadu tady a ted jsme s pratacenim dopredu. Pandi- co jsi to psala s nejakou akci s eliskou nebo co?? Vysvetli prosim, zajimave a levne. Tak pa jdu brouzdit opet na netu a hledat Vcera me dosla latka (nebo co to je) na zidle, muslicky na stul na jmenovky, kvitka na hazeni(ale teda nejsou vubec pekne) a kaminky a pytlicky. Pak to vse vyfotim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?