Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro zdravím! :-D Teda ty jsi toho popsala. :-N Tak já ti gratuluji k oficiálnímu snažilkování a hlavně ať dlouho nečekáte. x-) x-) A dočkáš se jako my ostatní toho krásné uzlíčku, který s tebe vypadne :-D x-) x-) Te hráze se neboj. Někdo říká že to ani necítil, ale já to jsem cítila jak mi ji nastřihla, ale já jsem moc citlivá na bolest a to jsem rodila bez epidurálu. Měla jsem strach z toho píchnutí do páteře. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj žofi :-) No já jsem hrozně zvědavá, za jak dlouho budu jásat nad dvěma // :-) Ale zároveň na to nechci moc myslet, protože se říká, že čím víc to chceš, tím víc to nejde...Já jsem myslím taky dost citlivá na bolest...naštěstí si tu bolest teď nedovedu představit, tak snad to potom nějak přežiju :-) Brrr píchání do páteře :-p Ten epidurál znecitlivý tělo od pasu dolů, když je to do páteře? Ale jak by potom žena citila ty stahy a kdy tlačit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jaro vypadá jako sněhulacek ... Jinak máš pravdu snažit se a nemyslet na to! Holky vedly jste si nějakou tu knížku, těhotenský denícek nebo něco podobného?
Odpovědět
Jaro,na cem letis dneska??? :-D Gratluji ke snazeni a kklidne nato mysli,my pokazde pri snazeni na to mysleli,delali to zamerne a vzdycky to vyslo hned ;-) Jinak to natrzeni,ja nebyla ani na kousek,tak nevim,ale vim,ze mamka a kamosky rikaji,ze to necitis pri porodu,ze az pak,jak se ti to hoji,ze to je nerpijemne. Ale kamoska jak se natrhla,tak ji pak rikal manzel,ze vystrikla z ni krev na sestticku a celou ji postrikala,fuuuuuuuuu. Dneska ma termin a ma rodit druhe,tak cekam,kdy ji to vypukne at se muzem prijit podivat na miminko x-) Ja ted byla zavest malou do skolky,jezis ta plakala zase,nechtela se me pustit,zas bude brecet cele dopoledne.To je hrozne,proc deti musi do skolky,skoly???????? Kdyby zustala porad jako miminko,jak jsem ji rikala,tak by tam nemusela :-( Jinak nas maly gremlinek v pupku je vzhuru kazdy vecer,je uplne neuveritelne,jak citim ty pohyby tak brzo a dela bubliny a leze po mocaku,pak zmizi,no fakt sranda,ale manza jeste nic necitil. Tynus,ja si nic nevedela,nase mala dokonce nema ani svoje album,to jsem ostuda a ani zadny denicek. ja ji proste vykladam pribehy,jak se narodila,jak jsem ji kolibala,nepamatuji si sice dny prvnich prdicku,krucku a tak,ale vim kde to bylo a kolik mela mesicu. No a album,to je krize,ale za tonemuzu,za to muzou digi fotaky,my mame vse na cd a kdyz vyvyolame fotky nejake,tak vse posilame samozrejme rodinam domu,babickam.takze my nemame ani fotky ze svatby doma. Za to babicky maji uz asi krabici fotek Jo a jsem nemocna :-S
Odpovědět
Jaro,epidural se picha pri porodu castecny jen,ale kkontrakce pry baba neciti,tak to muze prodlouzit porod,protoze nevi kdy tlacit,musi tam byt nekdo kdo ji rika ahlavne netlacis asi tak silne,jako kdyz ty bolesti citis. Ja rodila ale taky prirozene,no ale nejsem jak zofi,ja myselal ze umru,mela jsem porod jak lucyka,strasne rychly a desene rychle jsem se otevriala,tak to fakt byl masakr,ale halvne ze je mala zdrava.
Odpovědět
JO a nas maly uchyl,minule rikal tainkovi,tati mas pindu??Ukaz pindu!!! ?Sli spolu do vany,tatka si svlikla a mala zacala tleskat rukama a kricet. Mas pindu,a veliky pindu!!!!!!!!Tatinek byl moc potesen :-D ALe ted nevim,jestli jsem vam to uz psala. NO a vcera chodla po byte a rikala,mami ja jsem mental :-S Nevim,kde nato chodi,ja ji to pak slozite vysvetluji,ze se to nerika a ze neni mental a ze neni magor a ja taky ne :-| A jeste ted strasne rada oblizuje tatinkovi ples 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ta vaše malá je fakt sládka aspoň máte srandu, jak to že jsi nemocná co Tě trápí?
Odpovědět
Jaro jeste s tou vahou. NO ja jsem normalne pod vahou,takze kdyz jsem 5mesicu tehotna,tak mam vahu,jakou mam byt netehu :-D ALe fakt jim vsechno,klidne o pul noci kilo hranolek,sladkosti,vubec se neomezuju. Kdysi jsem teda pribirala,ale od tehotenstvi s malou,se mi zmenil metabolismus a za boha nebriberu. No jak k tomu pribude jeste druhy prcek,tak budu mit asi 40kg po porodu. Takze ja jsem ta opravdu stasstna,co po porodu do 3tydny,nosi rifle jako pred tehu a uple tricka a bricho mam jak placku. Kdyby jsi me potkala na koupaku v opalovackach,tak by jsi nerekla,ze jsem pred tremi tydny rodila. No ale ma to svse nevyhody,lprotoze samozrejme nemam prsa,jen kdyz jsem tehu,jinak jsem placka ]-(
Odpovědět
Mam nejaky virus,mala byla nemocna a porad kasla,radek byl nemocny ja jsem ted posledni v poradi,mam manle natekle a jsem hotovka,ale samozrejme s malou lezet nemuzu a radek dela. TAkze musim prechazet. Nastesti enmam teploty. NO mala sladka je,jak deti zacnou mluvit,tak je fakt sranda ty hlasky. A hlavne ona jeste neumi lhat a zlobila minule a chtela dort,tak ji rikam ze dort je jen pro hodne,tak ona mamo sorryyy. A jak ze ji to mrzi jen bo chce dort. A ona no vsak jo, me to mrzi bo chci dort,sorry mamo a dej mi drot prosim :-D To pak nevis co ji nato rict,no ale aspon nelze :-D A v lete nechtela k segre jit,tak ji rikam,ukaz kozy a budes nejlepsi teta,segra svlikla plavky,mala ji poplacala po koze a uz byly kamaradky. Pak babi,ze k ni nechce jit,tak segra,babi musis ji ukazat prsa :-D Babicka ale radsi volila cokoladovou metodu,ale ta uz nebyla tak ucinna. Ona je strasny uchyl,to ma po manzelovi. Ja jak se jdu prevlikat,tak beha po byte a krici,tatiii,honem,mamka bude nahata,delej kde jsi,utikej,uz se svlika. Pak se rdek divi,ze se zaviram,bo na me cumi jak na ufona
Odpovědět
Profilova fotka
tak já měla před více jak rokem 52kg váha která mi vyhovovala, prsa 3 takže v pohodě a teď mám 63kg to už tak super není, ale jakmile jsem přibrala hned jsem otěhotněla. Jsem teprve v 7týdnu a mám nahoře necelé 3kg, ale je to tím, že jsem doma v klidu a hlavně jim, byla jsem workoholik, celý den v pohybu a jídlo minimálně, nebyl prostě čas. Manžel je s moji vahou spokojený, já už tak moc ne:o)
Odpovědět
Profilova fotka
polovinu kalhot neoblecu, to mě šílené deptá, nemůžu se na sebe ani podívat :o) jo a ještě se mi včera na rtu udelal opar, jsem fakt kus!!! No snad to přejde a bude líp, dneska mám náladu fakt pod psa. Včera jsem si udělala radost k narozeninám koupila jsem si tenisky a kabelku, tak jsem se na pár hodin uspokojila :o) tak ať se brzo Simi uzdravís, to je zvláštní, že malá tak moc nechce do školky, to se tam netěší na kamarády
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: jééé sněhuláček, tak to už je "veliké" ... já jsem kdesi na koníkovi viděla ty první ultrazvuky s tečkou :-) A deníček bych si jednou ráda vedla - těhotenský a určitě pro miminko. Simi: díky za vysvětlení...:-) Simi,Tynka: Já jsem od svatby přibrala 5 kilo a ani nevím jak :-( ...jím přitom stejně a možná i o něco méně sladkého. S tím cvičením je to taky na prd :-p Simi ty musíš mít super rychlý metabolismus :-) Fuj mě se na břichu udělal takový špekanec a i boky a stehna mám širší...manžel se vždycky, když doma naříkám na svou váhu, pousměje a říká...ty ses nám nějak oplácala :-D Ale zatím mu to neva...mě ale jo 8-( Nechci se vidět jak budu těhotná - to budu alá tank :-D Simi: vy byste potřbovali koňskou dávku zdraví...vás pořád trápí nějaké virusy...není to tím počasím? Jak se to tam mění...?? Tak tfuj tfuj ať jste zase všeci zdraví ;-) chichi to máte doma malého úchyláčka :-) Mě vždycky ty tvoje hlášky o dceři pobaví :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tynko: taky mám asi ránu...já se furt lesknu a jsem poďobaná a vlasy umyju, jeden den jsou super a druhý den vypadám jak čarodějnice :-p :-|
Odpovědět
Jaro jsme nemocni od listopadu,co maal chodi jednou tydne do skolky. Jak je znamo,tak ve skolkach jsou i bohuzel nemocne deti a samo nase to chtyne,pak ja od ni,pak manza od nas a je to dokola. A pocasi se tu meni fakt rychle,treba vcera byla cely den tma,prselo,hrozny vitr a dneska pere slunko jak v lete a je asi 10stupnu a zitra muze snezit,tak to je taky asi zahul na telo. ALe fakt,nez mala nechodila do skolky,tak bylo zdrava. Tynus,no mala je po tatkovi,nema rada lidi,manzel v prvni tride pul roku nemluvil a k tomu ma 2 roky a to je jeste mala,to si deti spolu nehraji,vetsinou si hraji oddelene,vedle sebe,max.si podavaji hracky a tak. Oni se zacinaji seskupovat az tak od tri let. A nase mala stejne nema rada ani deti :-D S ni je to fakt tezke,proste cely manza,ona zdedila blbe kombinace nasich povah,po me nezare pusu a drzy cholerik a po manzovi stydliva,nemluvna a nema rada spolecnost a tezce nese zmeny. Ja bych zila i s cizima,me to je fuk. Hlavu si myju tak jednou za 5dnime se nemasti,az tak po tydnu a jebaky mam jen na zadech a tam si nevdiim :-D Ja se sobe libim,az teda ted,bo jsem bleda a mam kruhy pod ocima :-S Tynus,treba moc nenaberes,sestrenka hodne nabirala ze zacatku,je takova mala,kozata,oplacana,bala se ze v tehu bude dyne an akonec mela velke bricho a nohy a vse normalne,takze byla pekna tehulka,zadny sllon ;-) Jinak moje normal vaha je asi 53-54 kg na 170cm,takze ja kdyz naberu 16kg v tehu,tak jsem ok. U male jsem sla rodit a mela jsem 65kg,to bylo uplne supr
Odpovědět
Profilova fotka
:o) jako práva přejíci kamarádka jsem moc rada, že v tom nejsem sama, na pleť mi pomohl zinek výsledky šly vidět po 2měsících, ale od té doby mám klid, on i manžel hodně přibral hold se oženil a už je klidnější, manželka mu vaří a on poslušně papa jsem dva klustosi,juj jsem dostala chuť na špagety jdu na ne mnam
Odpovědět
Profilova fotka
tak špagety snezene, no taky doufám že nebudu jak slon :o) rvalo by mi to srdce ji v té školce nechat uplakanou, není to jednoduché, jak vlastně doma mluvíte český a co malá?
Odpovědět
Mala uz je ze skolky doma. To vis,ze to trha srdce jak place a vola mami,ja chci s tebou,prosim a pak ona se jeste omlouva strasne ze place,ale neda se nic delat. Oni breci i vetsi deti,vim jak jsekm delala ve skolce,proste je to jejich povinnost chodit do skolky,tak jak pro dospeleho prace,musi si zvyknout.ALe ona chodi jen ve stredu na dopoledne. S manzelem mluvime cesky na sebe a na malou cesko anglicky,umi oba jazyky,ale vic asi cesky,ale domluvi se anglicky a rozumi obou jazykum. Nam manzel koupil hotovky do mrazaku,ze kdyz nebudu mit cas,tka at je neco na obed a sel spat,ja uz sezrala lazane co mi zakazal :-D A bylo toho malo,prootze mala pirana mi uzirala 8-( :-D Tak a ted jdu varit pravy obed. Tynus,jak mela desne jebaky pri male v tehu,na rukach,zadech a osypky na obliceji,ted to nemam tak zle.
Odpovědět
Ja uz vim co budu varit tynus,taky spagety :-D :-D Mnam,ty jsi mi uple dala chut a jeste k tomu to je rychlovka.........hm,ale nemam asi kecup do dupy. Jdu se podivat
Odpovědět
tak mame primo omacky na spagety a uz varim,ale budu muset zajit pro syr,tak se projdem s malou aspon x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha :-D jaro: no ty ses rozepsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak snad budeš brzo OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:o) tak mi byli nakupovat, ale tolik lidí a vydýchaný vzduch uf nebylo ni 2xdobře, takže jsme mazali rychle domů simi to je fajn, že umí oba jazyky já mám 9 let němčinu a to se celkem domluvím, angličtinu mám 5 let a neumím nic, učitelka skoro pořád mluvila česky :o))) se budu muset přihlásit na nějaký kurz
Odpovědět
Tynus ja mam nemcinu devet let a neumim ani vetu jednoduchou slozit,a to jako nereknu fakt ani uz dobry den,jak se mate. Vubec nemam paru. Anglinu jsme se neucila nikdy,tu mam jen odtud z tv a casopisu,co jsem pochytila.
Odpovědět
Profilova fotka
:o) tak hlavně tě to donutí se anglicky naučit, aby ses domluvila za to já to pořád odkládám co malá už je klidná? asi jo co? hlavně, že je doma holky už mi šibe z toho vaření, nejsem na to zvyklá už nevím co vařit??? když jsem chodila do práce tak jsem chodila na obědy do vegetariánské, výborně tam vařili a teď? nevím co vařit dělám pořád stejná jídla dokola, holky co tak vaříte???
Odpovědět
Profilova fotka
Čauete holky, jste se teda pěkně rozjelY, nejvíce teda jaro :-) sim...na tvoje hlášky se nedá ani nic napsat, to je fakt mazec :-D A s tou vahou ti to verim, uz jenom podle Zdenky, si pamatuju, ze ta vzdycky zvalila vsechno a byla porad jako vyžle. To ja jsem zvedava, kolik naberu, budu jako balon 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuki je to nespravedlivé!!! já byla vyžle do těch 25 a pak to šlo se mnou z kopce
Odpovědět
Profilova fotka
ale je to i tím, že jsem hrála 9 let závodně volejbal, takže jsem byla pořád v pohybu a teď uf, ale je pravda, že jsem byla od ráda do večera v práci a celý den na nohou takže jít pak někde hupsat se mi fakt nechtělo prý se v těhu nesmí paštika, ale já mám na ní takovou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
pan, kuki: jsem si dala solo půl stranu :-D tynka: já si teď dělám rýži a vepřové nudličky...ale mám úplně stejný problém jako ty...já na obědy v práci nechodím, tak musím doma pořád něco vymýšlet a moc mě to ani nebaví (už bych chtěla jen odpočívat) a tež je to pořád dokola, jen občas najdu odvahu uvařit něco nového...ale musím se pochválit...naučila jsem se 3 druhy luštěninových polívek :-) ...a angličtinu pomalu zapomínám... :-| a donutit se učit to asi u mě nehrozí :-D Ale ráda se dívám čas od času na filmy v originále.
Odpovědět
Profilova fotka
...paštika? proč se nesmí?...ach jo...to jsou vyhlídky...samé zákazy :-( ...tak já jdu na tu svoji obědovečeři :-) ...zatím ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
nesmí se paštika, plísňové sýry ... musí se dát pozor na listeriozu či co ach jo no já právě taky pořád dělám pár jídel dokola už mi hrabe a zítra bude špenát ten už dlouho nebyl =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?