Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no vidíš to,... tak takové věci jsem nevěděla... to si jako fakt tam něco patláš a masíruješ jo? To tam přes to břicho pak dosáhneš? :-N a čím si to patláš? Pošli odkaz ;-) jedna kamarádka je též těhu, tak ji poradím ;-)
Odpovědět
no jako možná to do sebe něco má, ale já nemazala a nešmiklali mě :-D spíšje to o tom jakou elasticitu kůže máš....prostě máš to daný já se za těhu mazaůa párkrát břicho a nemám strie nikde.....někdo se maže furt a je popraskaný, to samé s masáží hrází...je na to spešl welwda olej celkem drahý cca 300Kč ale ani tak ti nerazučí, že tě nešmiknout...a masíruje se od 36tt..páč ten olej obsahuje složky, které uvolnějí svaly způsobí jejich rozestup, kdyby se masírovalo dřív dojde k předčasném porodu, teda může dojít ;-)
Odpovědět
Olej se pouziva teda olivovy,my ho koupila za 30kc,musi byt 100%,to zas asi v Cr natom trzi lekarnya masiruje se tusim tri tydny pred terminem,ale uz si to nepamatuji. Pnadi hraz je mezi vaginou a konecnikem a masiruje ti to manzel prstama,to znm.ze ti tlaci na ten sval prsty. Luci,ty ses taky nenatrhla??To sji asi prvi co znam krom me,jinak co znam,tak jsou vsichni siti
Odpovědět
Mazani kuze a masaze....ja nerikam,ze to je 100%,ale kys.listova taky neni stopro,ze budes mit dite zdrave a ani dalsi vitaminy a taky je tehotne polykaji. Proste to snizuje rizika,tak proc to nedelat a dok.to doporucuji ;-) Me se celou noc zdalo,ze hledam skolku 8-( K tomu manza stahuje njaky program,tak nam chrci pocitac,ze cekam,ze to vzlitne,uz asi brzo odejde. Luci a kdy teda chcete treti?Nebo ty? Az budou ted ty dve uplne velke?Ja bych asi treti dite nechtela,kdysi jsme chtela tri holcicky,ted mi budou stacit dve deti :-D ALe mozna se po 30 jeste taky rozhodnu,ze si to jeste jednou zkusim. Ale oba jsme s Radekm ze tri a toho bych na treti asi ani neukecala a navic jak pises,tak doba je kruta a nikdo nevi co bude. A jak ty a prace?Uz se vymotavate? My s odrenyma usima s penezi a nasi v Irsku to same. Tatka maka jak sroub,musi vyrobit stejne a pritom prupustili pul fabriky a nesmi delat prescasy.Tak je uplne hotovy.
Odpovědět
simi nebyla jsem jen u vchoda na jeden steh takže tak :-D jako vše má svoje pro a proti někdo to dopručuje, jiní v tom nevidí žádný smysl..jde o to jak to chce a cítí každá z nás ;-) Simi tady se od epiziotomie ustupujea ve velkém lepší pro hojení je menší natržení než epi..
Odpovědět
Profilova fotka
přeji dobré ránko! ;-) no mě nastřihli,ale kolik stehů jsem měla to nevím a je mi to celkem jedno. :-D Dneska jsme museli s Eli k dr. na odběry a bobkovi nemohli nabrat krev, tak je celá popíchaná a musíme ještě jednou příští týden. ;-( 8-( . Chudák se tím pláčem tak unavila, že tu teď hajá. No a to ještě dneska jdeme na plavčo.
Odpovědět
zofi byt tebou to odvolám tolik vpichu a do vody..infekce a tak..no nevim nevim
Odpovědět
Profilova fotka
no my jdeme teprve po druhé, jelikož jsme měli jít minulý týden a byl tam aquaaerobic a to se nedalo, tak jsme jeli domů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdeme na vaničky, tak snad to nebude problém
Odpovědět
Tak mi mala prosla uplne ciste,takze jsem bez stehu Luci co ja vim,tak v Cr se porad nastrihuje,strihali moji sestrenku,zofi taky..........a i kamaradky strihali pred porodem. My jdem ted ven a odpo k nam prijdou kamaradi,tak tu bude zas curbes,to pak budu do noci uklizet. 3 deti ve veku asi 2let,no fakt hruza.Vzdycky mi vyndaji vse z kuchyne a i z gauce matrace 8-( Ale aspon se mala zabavi Jeste kk te hrazi,ja to teda delala a po trech masazich to poznal i manzel,kjak ten sval je o nekolik mm.vic pruznejsi nez byl.Takze vim,ze to funguje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to se máte na co těšit. U nás to taky tak jednou vypadalo. Přujela kámoška s 11. měsíčním mimčem a pak přišla ještě mamka od manžela s neteří. No to byl čurbes. Ještě že naše Eli neumí lozit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi, lucenek: no to jsou mi věci :-D zofi: na jaké vaničky? :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no chodíme plavat s Eli a prvně do vaničky a pak do velkého bazénu. Až budu mít fotky tak je sem hodím :-D
Odpovědět
zofi ty jsi máma tvoje věc simi no nekecám opravdu je tendence upoutět od epi samo že když to nejde tak se šmikne ale někd yto jde a ne každá se musí střihat
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jo... no to tam ale musí mít vaniček... kolik vás tam chodí do toho kurzu? jj nafoto se tesim.
Odpovědět
pan jen jedna chodí se po jednom ;-)
Odpovědět
Pandi no je to hrozne jak tu jsou vsichni,kazdemu ted tece snopel,funi,vsechno bouraji,susenky mam az v loznizi.Jsou jak mravenci,jsou vsude. Minule jsem se chlamali,ze to musi byt mazec mit trojcata :-D A to nemluvim,ze jeden zacne piskat a delaji to vsichni tri 8-( To jako das mimco do vanicky a za to platis???Co se tam dela??? My chodili na bazen na normalni,ale az jak mala byla vetsi. A naucila jsem ji potapet sama. Manzel ale se mnou chodit nechtel :-D Luci,to jako bo ji pichli injekci muze dostat otravu nebo zanet???Vzdyt to je mini vpich jak od komara v lete. My mame holky pred bytem rozkvetle nejake fialove kyticky a sousedi uz maji fialky nebo co to je,vsichni maji kytky na zahradkach,ael je docela zima,ted jsme prisli z obchodu. Tynus,pisni po ultrazvuku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: aha tynka: jj pisni... drzim palce a jsem zvedava ;-)
Odpovědět
simi ne jeden vpoich ale je to otevřená cesta do organismu..ale to je každého věc kam až zahazardovat.A hodně vpichů i tři..no mě je to fuk :-)
Odpovědět
jo simi a sosák komára je daleko tenčí než nejtenčí jehla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem viděla srdíčko toho našeho krokodýlka a je tam jeden :o)))) bylo to super, nádherný pocit ach však to znáte, fotečku mi poslal mailem to jsou vymoženosti co, jsem si chystala prachy a nic jinak máme novou TV dneska dorazila, už nemusíme ani chodit do kina, manžel se vyřádil je pěkně veliký :-o
Odpovědět
jé kristi to je super....ti ták těhu závidím...se těšimna pondělíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
i já se za váma moc těším :o) zatím si to moc neužívám, je mi pořád zle, ale snad to brzo přejde a bude líp
Odpovědět
krsiti nebuj někomu se uhleví hned jinému ne až do konce holt jak to máš nachystáno musíš překousnout
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Tak to si už založíš album na koňovi ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem manželovi řekla pokud druhé tak jediné adopcí :-D zofi, zatím ne ještě je brzo
Odpovědět
Kristi tak to moc gratuluji x-) x-) Neboj ja si rikala po porodu,ze uz nikdy vic a za rok jsem uz byla zas a ted jsem zas :-D A to ze ja se nabliju v tech tehotenstvich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mrkněte je to moc pěkné http://www.youtube.com/watch?v=zPOayq...
Odpovědět
Profilova fotka
já zase bulím :o) já vím, ale teď je mi fakt zle, však to znáte kočky moje
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: jakou jste si pořídili tu TV? Jinak moooc gratuluji k miminku a srdíčku ;-) ty uz nechces druhé? jak to že bulíš? copak se stalo? mě to nejde otevřít...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?