Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
No leni opožděně, ale přece taky gratulace.... :-) Simi na účet nepošlu páč nemám embossovanou kartu tož nemůžu ani posílat :-D ale všecko nejlepší rybičko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JO a ja mam 3.3 narozeniny,takze muzeet poslat i me :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: :-) ;-) díky
Odpovědět
Profilova fotka
simi: neprovokuj !!! :-D jaro: taky dodatecne vse nej nej nej k tvemu svatku ;-)
Odpovědět
Lucyka,tak ja jako poslu tobe,ty mi a jsme vyrovnani a nemusime si nic posilat :-D Ty uz budes mit 30,ze? Chudaku,takova stara :-D :-D ;-)
Odpovědět
jako simčo tebe ta 30 taky čeká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci to nás tady čeká víc ta 30, ale mě ještě zbývá pár let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: :-) Nooo, mě třicítka čeká už příští rok :-p
Odpovědět
Me teda bude 26,takze to mam taky jeste nejaky ten cas do te 30,i kdyz to utece jak voda. Jaro,ty uz pristi rok??? Manzel ma letos Zofi,ty jsi ne jmladsi,ze? Ty jeste nemas ani 25??
Odpovědět
Profilova fotka
simi už jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechte toho vy stařeny :-D me uz je 32 :-p
Odpovědět
Pandi,tak aspon muzes jedina rict,ze ti tahne na 40 :-D My ted volame nekde do nemocnice,mala ma uz teploty a boli ji usi a kasle a uz je doma od uterka a od uterka bere paralen,tak jsem zvedava,co ji je bobkovi. Snad nebudem musest na pohotovost
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
NO tak jsme tu vsechny stareny no :-p Trojka je me stastne cislo, nebot jsem 3.3. takze kdyz mam ve veku 3 tak mi tonevadi. Teda zatim jen doufam a myslim, ze ne. Ovsem ikdyz pripadam si jak na 50. :-S Ted jak jsem nemocna tak jeste vic,vsechno boli, celej clovek no znate to. Malo pohybu. Mela bych se ale asi hodit fit do te svatby co??? :-N Takze na case neco od brezna zacit delat. Simi nase mala ted taky zase zacla kaslat. Me uz je konecne lepe a ted zas ona, no jde to z jednoho na druheho boze to vzdy v tuto dobu. Jo Simi ty znas Danu Leznovou?? Ona zije v anglii ale nevim kde. Loni se tam prej vdavala a zije tam uz 5 let. Ja si ted psala s jeji segrou Andreou,ta zas pro zmenu zije 9 let tady ve statech. To je co???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kucyko já slavím narozeniny 3.3 hádej jaké je mé šťastné číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vy jste lucyko a tynko ve stejný den :-D A já 2.2., takže o měsíc dříbe, to jsou hezká data :-D :-D :-D Mě bylo teďka 26 a řeknu vám, že mě poslední dva roky přepadjí kolem narozek depky,že už jsem stará rašple a nemám celý život před sebou, ak jsem si vždycky říkala :-N
Odpovědět
Tak ja teda narozky neslavim od 20tin,bo je nesnanis,ale letos jsou prvni,kdky depky nemam. ALe to asi proto,ze jsem vdana,mam krasnou dceru a druhe dite na ceste. No ale uz mam taky vse za sebou,ted uz jen pracovat do duchodu a vychovavat-stereotyp 8-( Tynus,ty budes mit 27,ze? No holky budu brat troku taky jako stastnou,ja mam ale rada dvojku. Ale ted jsem 13.zjistila,ze jsem tehu,13.mela prvni ultazvuk,3. ted budu mit testy na genetiku.........no same trojky 8-( Luci znam,segra byla s Andreou nej.kamosky a jeste s Hanou Snaselovou. Dana bydli tusim nekde u Londyna a videla jsem svatebni fotku.Je pry dobre vdana,ze je finance zajistena a pul roku se snazi o mimco-to je co vim naposled.Segra si pise s Andreu. A jestli znas i Hanu Snaselovou,tak ta je uz 10let vdana a ted porodila treti dite,ma syna,dceru a ted ma tretiho chlapecka asi 3tydny stareho................ja vim uplne vse :-D :-D Radek ted sel s malou k doktorce,tak jsem zvedava,mi nejak moc nemocna neprijde,tak uvidime,snad ji neda antibiotika.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já jsem taky v únoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: hlavně klid, odjakživa se 32 zaokrouhluje jeste dolů ;-) to se učí v matice na ZŠ :-D :-D :-D mě takové řeči vůbec nevadí ;-) jestli jsi tím někam mířila :-) každému je tolik na kolik se cítí, no ne? samé trojky ;) no to budeš mít stesti :-) kuki: jééé tak to dodatečně všechno nejlepší :-) takze zdravím vsechny vodnáře :-) Neboj.. az budes mit jak ja... tak to budes brát jinak ;-) a toto nebudes vubec resit a spis si ten vek budes uzivat... teda ja si nestezuju :-D zofi: takze taky vsechno nej nej nej a doufám, že vaše děti budou brzo OK, to je děsné počasí :-| uz aby bylo to jaro.
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka taky teda 3.3? No ja znam uz tolik lidi, co je 3.3. jen nikoho se stejnym rokem. Jinak hmm hadam ze tve stastne cislo asi nebude 3 ze? :-D :-D Simi: jo Hanu Snaselovou znam, vsak jsem s nema chodila se vsema do skoly. No a po pravde nekde v 5 nebo 6 tr. jsem byla i ja nejlepsi kamoska s Andreou. Pak ona s Janou cechovou a pak ja s Janou Cechovou a tak dokola, pak jsem zarliliy a nebavily se atd. no znate to hlupe holky pubertacky zarlivy. Jo a kde jsi videla Dany svat. fotku?? U segry?? Ja ji chci taky videt. Ale uz jsem psala Andrei at mi posle nejake fotky tak snad jo. ja jji taky poslala. Dej pak vedet co mala. U nas se hned na vsechno davaji antibiotika. Nasemu Jamiemu uz snad ani nepomahaji. Jako mimino, si chudak uzil dost a kazdej mesic byl na antibiotikach. Daji ti to tu i kdyz te pichne v prdeli :-| . Ja je mam ted taky, ale teda me bylo fakt blbe, sice v zadku me nepicha x-) ale jinak jsem se citila na umreni fakt. Pro zmenu me bolely nohy a svaly atd. no hruuuuzzzza. Vsak jsem ti psala jake tu je to zdravotnictvi. Jo a kdy zte neco boli,tak ti rovnou davaji drogy leky. To uz jsme taky doma meli, jak byl Tomas op operacich, ale nastesti to dlouho nebral, bylo mu po tom dost blbe.
Odpovědět
Luci mala dobra,ma virus,nic ji nedala,ma porad brat paralen a kapky do oci co jsem ji dala ja.TAkze dok.,rekla manzelovi,ze jsem vlastne mela pravdu.Jenze radek porad,ze umira,ze s ni mam na pohotovost a k doktorce a ja ze se se vsim k dok.nelita,ze neni az tak nemocna,to proste jde poznat.Oci ma otekle a tecou bo ma rymu a z toho ji i boli usi a kasel je normalni pri virusech,takze jsem doma meli hadku. Vcera jsme se hadali,bo mi radil,jak si mazat krem proti striim,pry jsem hormonalni..........proste si nemazu stehna,bo vim,ze mi nepopraskaji,u male jak jsem sla rodit,jsem mela 65kg a neprasklo mi nic a pochybuji,ze ted priberu padesat kg,kdyz jsem ve 4mesici a mam 54kg. No ale on proste,ze si mam mazat stehna a hotovo 8-( Za ch vili mi bude radit,jak pouzivat tampony 8-( 8-( 8-( 8-( Mala mela antibiotika jednou,sice zdrav.tu je taky hrozne,ale davat je detem nechcou kvuli imiunity a kdyz je mela,tak je fakt potrebovala,to slo poznat,to jsem museli i na pohotovost bo mela tri dny horceky a brufeny a paralen nezabirar ani trochu. Pandi,kamosky maji tady okolo 30 a taky depky nemaji,asi na tom neco bude,ze jak dojdes k tomu veku,tak to vnimas jinak.A ti co maji okolo 20,tak se 30boji. Ja uz se pomalu smiruji,ale smiruji se uz s tim pet let :-D Ja bych chtela byt jeste na stredni a parit a bt mlada,aspon mesic :-) Jo a Luci,fotky mi posilala segra,ale uz je nemam,ona mi to pslala jen pres skype,ale Andrea ti je urco posle.SEgra uz je beztak taky nema a halvne spolu moc pres skype nemluvime,kdyz je ona pripojena,tak ja nejsem,porad se mijime.
Odpovědět
Profilova fotka
ano bude mi 27 šťastné číslo 3 a 13 :o) 13.2.2009 (navíc pátek) jsem zjistila, že čekáme miminko, některé z Vás to tady už ví, držte palec holky ať je vše ok zatím ležím, šílené bolesti břicha, tem malilinkatý krokodýlek v bříšku si dělá místečko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynka...tak to moc gratuluju a končím, ať to nazakřiknu :-x :-x x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) pan..jojo,vodnářky jsou nejlepčí,neeeeeeee :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
rybičky no :o))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Simi, ja teda mam strie na stehnach a bokach ale to uz od 15 z toho rychleho vyspeni asi :-D a pak na prsach, a to z okojeni. Jinak jsem si bricho v zivote nemazala a na brichu nemam nic. Ja jsem trosku lenivka abych pravdu rekla,vydrzi mi mazani tak jeden dva dnya pak nic. NO a taky znam holky co se mazaly jak hloupe a stejne maji strie. Ja tomu totiz neverim. Holky ja si tech 30 nejak nepriznavam,je sice fakt, ze detma jsme hoooodne zestarly oba ;-( ale nepripadam si na tech 30. takze nestresujte. A jinak co vim, tak po 40 a 50 ce vetsinou kazda zenska chyta druhou mizu ne?? tak se mame na co tesit, huraaaa/// ;-) :-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne jak rika lucyka - nestresujte :-) bude hůř :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyn tak to taky gratuluju x-) x-) Nebpj všechno b ude v pořádku. To tak na začátkz bývá. Jo a VODNÁŘI jsou nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) simi: no jo už příští rok...manžel je o 3 roky starší než já...Vy jste pořád nějací nemocní? ! Co je to s vámi :-| Tak vám přeju ať se brzy uzdravíte ;-) :-) kuki: opožděně taky vše nejlepší k narozeninám :-) tynka: x-) tfuj tfuj ať je všechno v pořádku a šetři se :-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: ;-) tynka: jak se mas? co zdravicko?
Odpovědět
Profilova fotka
:o) mám se krásně, jsem s manželem šťastní jak dvě blechy, na krokodýlka se těšíme a modlíme se ať je vše ok jsem doma v klidu, nic těžkého nenosím a nechám se opečovávat manželem jinak já se mažu strie mám od operace, kdy jsem najednou shodila 10kg a pak zase přibrala, ale to co to já neřeším i chlapi mají strie, to prostě k tělu patří
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko a už jste to oznámili rodičům? :-) Já se už strašně těším, až to jednou budu říkat manželovi a pak ostatním... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?