Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: ahááá tak to jo :-) a kdyz uz prijdes - jaro? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska už je manželovi lépe, tak jsem si vyspala i já, on totiž tu noc předtím pořád zvracel a já jsem kvůli tomu nemohla usnout, měla jsem strach, že se třeba udusí, za to včera jsem usnula rychle jinak vás zdravím opět a zase z práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pan jaro je zatím v nedohlednu :-( jak já se těším do práce :-D
Odpovědět
čao ženy jak je? mám pro vás dobrou zprávu ještě cca 14 dní a bude šmytec s hnusem sněhovým :-D
Odpovědět
Caute h;olky,my zitra konecne prvni ultrazvuk,tak drzte palce at najdou srciko a vse je v poradku,jsem nervozni,ale i se hoooodne tesim. Segra ma mimco ok,jen ted je v nemocnici,protoze tak blila celou noc,ze ji odvezli,nasli ji infekci v tele,tak je na infuzich a na antibiotikach,ale mimi neni v ohrozeni.Za dva dny by mela jit domu bobek. Tady pekne mrzne,tak me to taky nebavi,jaro kde jsi?????????????!!!!!!!!!!!!!! Tak drzte moooooooooc palce zitra,vecer pak pisnu,jestli to mame v poradku.Ja se bojim,bojim,bojim....
Odpovědět
Simi držímě pěsti.....nebuuuj jako v UK bych nemohla být v prenatálu to by mě sralo daleko lečí to má čr v tomhůetom... jo jiak miluju Lush x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: tak to jsem ráda, že už je manžovi líp... ono to je takový zvlástni druh chřipky... někdo zvrací a někdo mívá průjem :-| zofi: do práce? a na kdy ti to vychází? simi: ty jsi v kt. týdnu? Budu drzet pesticky. Jejda... segra je fakt bobek, no snad ji bude brzo lip ;-) hlavne, ze neni ohrozeno mimi :-) a neboj se, dobře to dopadne ;-) kdyz se budes bat a stresovat dopředu, uskodis mimču ;) .. nestahuj kalhoty když brod je ještě daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: já jdu do práce až bude mít Eli 3 roky. Dřív to bohužel nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pam a můj manžel musel mít oboje :-) už mu je lépe, ale má dietu Simi co sestra?
Odpovědět
Custe baby,tak vse je v poradku a muzem se radovat x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Uz jen genetika za tri tydny,tak to bude dalsi stres. Mimi si tam lezelo,nohy melo natazene v lufte a ruce za hlavou,manza videl stopro pindu a koule :-D ,samozrejme je jeste brzo a nic videt nejde.NO ale on ma radost,ze ceka syna :-D :-D Hned jsem si koupila dva oblceky,Verunce se moc libilo miminko a rika na brisko,ze musi pockat az vyroste apak ho doktor vytahne a taky rika,ze to je kluk,tak uvidime,mi to je fuk,hlavne at to je zdrave. Jinak segra ok.,porad v nemocnici,uz neblije,porad se ji ale mota hlava,jinak vic nevim.Ale mimi pry neni v ohrozeni a ji by melo byt brzo lip. Ja stale jeste bliju a bliju a to uz jsem 13+3tehotna,ale u male jsem blila do zacatku pateho mesice,tak uvidiime.
Odpovědět
Profilova fotka
simi...tak to gratuluju a jsem zvědavá, co se ti v bříšku klube :-D to budou v rodině sázky,co?A segra si to nechá říct?Pořád ten její doufá v Lolu? :-p zofi..no jo,no, někdo se těší na mateřskou, někdo do práce :-D luc..jsem koukala do albíčka na MK, že ty už ses do práce vrátila, že by se ti stýskalo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: ona ta mateřská dovolená není zas až tak dovolená. Ale já byla zvyklá mít kolem sebe spoustu dětí a taky mi chybí kontakt e rodiči a se světem. Sice se sem tam chodím do práce podívat, ale to není ono. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Zofi ty uz chces do praci???????????Neboj zvyknes si,pro me byl prvni pul rok taky nuda a des a pro segru taky.Ta rikala,ze pujde do prace jak male budou dva a nakonec nejde a uziva si to doma.VSak pockej jak mala vyroste trochu,tak s ni budes moci delt plno veci a uz se nudit nebudes. Dikes kuki,segra by chtela prekvapko,ale nevi,jestli to vydrzi,ja chci prekvpako,ale taky nevim,jestli se priste nezeptam,ale mozna to vydrzim bo jsem zvedava a je to zajimave. Jinak od segry pritel........o jmenech se prestali bavit,bo se desne hadali,tak pry je jeste cas a uz to neresi radsi :-D Sazky v rodine uz jsou,segre vsichni typuji kluka a u nas jak kdo,nekdo kluka a nekdo ze stopro holka.Manza teda videl pindu,tak je to urco kluk.Pry to slo poznat na prvni pohled,jak si tam lezel jak frajer a mala kdyz jsme meli s ni ultrazvuk,tak skakala pry jak dylina,jako baba :-D TAkze mam ted frajera v brichu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Mějte krásného Valentýna x-) Tynka: to je fajn, že je manžel už lepší...ale ta dieta...brrr...loni v červnu jsem měla něco podobného a rohlíky s černým čajem jsem za chvíli nemohl ani vidět :-S simi: taky gratuluju a přeju tobě a sestře ať miminka v bříšku hezky rostou a jsou zdravá a ať se sestra už brzo vrátí z nemocnice domů. To musí být super pocit, vidět toho malého mrňouska na ultrazvuku a koukat, jak se tam hezky vrtí :-) A už přemýšlíte o jméně? Já bych to taky jednou chtěla mít jako překvápko u porodu, jestli to bude holčička nebo kluk :-) zofi: ty jsi dělala ve školce nebo ve škole? Lucko: za 14 dní je konec zimy? :-D Chichi...jak to víš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi.. :-D :-D :-D :-D :-D prý skákala jak baba,fakt mě to rozesmálo :-D
Odpovědět
Jaro,holka bude urcite Christine -Kristin a pro kluka nemame,ale ja bych chtela Dominica. My vcera meli krasne,nastesti i kdyz tu mrzne,tak jsou venku kytky a zelena trava.Dokonce uz mame kocicky a snezenky a tak.Ale mohlo by byt vic teplo,je to stridave oblacno. Mamka se dnes ptala verunky jestli mame snih,tak rikala,ze mame zelenou travicku. Kuki,no jo,muj manza je dylin :-D :-p 8-(
Odpovědět
kuki jezdím dohodu semo tamo přidali nám máme 110Kč na hodinu :-D tak je to super vydělat kačky jaro jo to bude březen pak je to otázkou času.......
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já děla ve školce. :-)
Odpovědět
simi neprovokuj jo? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: no tak to byl fakt chudák :-( a uz je mu lip? simi: no tak to je síla s tím blitím :-( no třeba už to bude brzo lepší... moje kamarádka blila snad do 5tého měsíce ]-( a misto aby pribrala, tak zhubla 5kg... ale ma ted skvelou holcicku a čipernou jak mraky. jinak moooc gratuluji, ze je vse v poradku :-) a sestre drzim palecky at ji je lip a brzo uz ji taky pusti. jaro: no my ho neslavíme ;) jsem řekla, že nebudu podporovat amer.svátky... a zajit si nekam muzeme kdykoli :-) třeba celý rok. 8-) jinak peču bábovku... jdu ji zkontrolovat... at z bábovky není uhel :-D
Odpovědět
pandi,ja blila u male do pateho mesice,takze to i ted ocekavam ;-) Luci nezavid,neboj,my zas v lete nemame horka-i kdyz to mi zrovna nevadi,ale kdyz vam tam pere a tady treba dva tydny prsi,tak mam depky. Ja vcera dostala puget rudych tulipanu,ale nic jsme neslavili,mala prujem a blila,radi tady nejaky virus,ale uz je ji lip dneska
Odpovědět
Profilova fotka
NO nase svatba bude v srpnu v porube v kostele na pustkovci a oslavu mame na Sklace,pokud vite kde to je, tak doprucuji, dobre hlavne pro rodiny s detmi. JInak hledam fotografku, kameramana a hlavne DJje. Muze mi nekdo nekoho doporucit??Napiste do IP Dikec
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo mi poradi hledam Djje, kameru a fotografku??? Ostrava poruba a okoli
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka já měla fotografku až z Hlučína, ale to byla známá mé tchýně. Ale dělá u Helios foto v Hlučíně. Záleží co chceš za fotenky :-) ;-)
Odpovědět
luci no DJ bych měla ale taky napiš cenovou relaci, znám fakt dobré kluky se špičkovou aparaturoua udělaj ti fakt super svatbu s moderováním a tak, kameramana mám taky špica, ale už jsem rozdala na něj tolik čísel, že mám pocit že volno bude mít nejblíž v roce 2020 :-p
Odpovědět
Lucyka,my meli svatbu na skalce,bylo to tam supr,i segra se mi tam vdavala.Mate vybrane krasne misto x-) ;-) Jinak dj jsme meli pres lucenek,ja i tynka a taky jsme byli spokojeni,hral supr a byl moc hodny a trpelivy na opile. Fotografku jsme mela kamosku,ale s fotkama jsem tak stastna uz pak nebyla,takze nedoporucim radsi
Odpovědět
Lucyka,ja jsem si myslela,ze jsi to ty :-D :-D :-D :-D Az ted jsem se koukla do tveho alba.Jak jdou pripravy??
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky dikas, a urco mi LUCENEK posli info na kameru i DJ. Nase svatba bude v patek, tak stale doufam, ze tento termin jeste zadan neni.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo SIMICAK to vis ze jsem to ja. Vsak tu Sklaku mam doporucenou od vas, takze diky moc a pak ti napisi jak to pokracuje ty nase pripravy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a mimi jak ctu teda vse v poradku ju??? Take to spis vidite na kluka?? No aspon budete mit parecek stejne jako ja. A ktera ze ta sestra ceka ditko Gabca???nebo ta druha??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?