Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: něco mi uteklo? Z čeho máš štěrk v bytě?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: :-D no jak se to chytá na podrážky bot - ten štěrk z chodníků (posyp), tak na to co chvilku šlápnu v předsíni...na ty drobné kamínky, takže furt zametám a vysávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no ty jsi mě rozesmála :-D já myslela že děláte přestavbu bytu nebo domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka...mě česala známá a stejně tak i líčila, takže to ti asi neporadím. A fotil u nás děda a natáčel kamarád a pro oba jsme oběd měli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: :-D ...nooo ale přestavbu bych brala...nebo spíš rovnou větší byteček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: to jste měli úžasně vymyšlené ;-) jaro: no to ja taky ;-) ale snad se blýská na lepší časy :-N
Odpovědět
leni to je mazec ten štěrk já ho mám na kolech kočáru vysávám denně mazec..už mě to neba chci jarooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na jakŕo si počkáme. Má se zase ochladit :-S
Odpovědět
co ja bych dala za sterk,nam porad snezi a neni to posypane ani soli ani sterkem.Ja vcera jela s kocarem se sportakem ke kamosce a bylo to jak tri hodky na speeningu,jsme myslela ze umru,kocar mi sjizdel do skarp na cestu......fuj at uz je jaro
Odpovědět
Profilova fotka
jj má se ochladit, co jsem říkala ;-) a počkejte, jeste urco i nasneží :-( jj taky bych uz chtěla jaro.. ale dlouhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan..to jo,no a hlavně jsme tím ušetřili spoustu peněz ;-) Dneska bude holky úplně nádherný den, aspoň teda doufám, to sluníčko mi už teďka zvedlo náladu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no to věřím... jenze my neměli v rodině takové experty :-N jj otevřela jsem okno a jako by už tu bylo jaro, je nááádherně a ten čerstvý vzdoušek no parádička :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan..to já tady nemám žádný čertsvý vzdoušek :-N Včera jsem si domů přitáhla domácí pekárnu a od té doby je tady vůně jako v pečícím závodě :-D Ale odpoledne se půjdeme asi projít, takže si počasí užijeme. A co děláte vy o víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
nekecej... vidím, že se pekárny v domácnostech rozrůstají. My ji teda jeste nemáme. Tak pak napis, jak jsi spokojená. no my jsme v OV, budeme slavit moje narozky, takže plán jasný :-)
Odpovědět
U nas taky slunicko,ale nevim,jestli nemrzne,protoze jsem venku jeste nbyla.Veru ma svatek,tak dostala krecka,docela velkeho krecka a ted chudera ceka cele odpoledne az se vzbudi :-D Je zalezly v pelisku a spinka. Domaci pekarnu nemam,pecem chleba,sladke rohliky normalne v troube,moc nechapu na co ty pekarny jsou,kdyz se to da delat v troube. Chleba umim ja i manza a sladke rohliky,krosany umi jen manza,teda ja taky,ale jeste jsem to prakticky nezkousela :-p Chleba pecu velky kminovy a manza pece bochanky cesnekove,syrove......dela vzydkcy pokusy,on jespis alchimista ;-)
Odpovědět
Pandi a kdy mas a ktereho mas na rozky?? Ja mam 25.2. 26 let,ale do Ovy to slavit nejdu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky dneska bylo opravdu krásně. My jsme dneska byli na vítání občánků a moc jsme si to užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pan: VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁÁÁÁM :-) ;-) x-) zofi: Tak to vám vyšlo pěkně s počasím :-) Budeš mít fotečky? A kde jste to měli? V Porubě na radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: fotečky budou. Neměli jsme to na radnici, jelikož bydlíme v Třebovicích, tak v Třebovickém altánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: už se těším :-) Aha...takže návrat na místo činu - svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj. bylo to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já vždycky zapomenu, že jsi z Třebovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan..tak to všechno nejlepší k narozkám, už víš co dostaneš? Abys to pobrala po cestě zpátky :-D to já už mám oslavy za sebou a jsem ráda, že zase bude na rok klid, nějak nejsem ráda středem pozornosti =-) simi..no u pekárny je fajn, že to nážeš všechno do jednoho a pak si vyklopíš jenom hotový výrobek - bez jakékoliv práce, takže přímo pro mě :-D Dneska jsem zrovna upekla i bábovku a byla krásně nadýchaná x-) A hlavně jsem pak nemusela mýt nádobí,že:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro to neva. :-D Je to tam hezčí než na úřadě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...tak to budete mít fotky asi v příštím třebovickém kalendáři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nejspíš jo. Však vy taky budete mí vítání občánků v Altánu ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já měla 29.1. tak ted jako dodatečně :-) a měla jsem už 32 :-| jaro, kuki: moooc děkujuuuu :-) kuki: no prááávě hi hi... ale dostala jsem kabelku na ples od bráchy a jeho přítelkyně a pak penízky :-) tak to se bude převážet dobře. Babovka se dá taky udělat v pekárně? ale to ma tvar jako chleba. zofi: no to musela být nááádhera v tom altanu
Odpovědět
pan a budete pracovat na prckovi????? jiank zpětně taky gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo bylo to nádhera. Až budou fotky tak sem hodím odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no my uz pracujeme :-) jinak taky děkujiiiii :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?