Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynko,Roste ale velká není:-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to beverly je už jako nemocnice na kraji města po x letech co? deni: no ahojky,... kde jsi byla? :-N tynka: tak to je dobře, že už ti je líp ;-) a jaký byl jinak víkendík? My byli u rodičů v KM bylo moc fajn. Tento víkend jedeme pro změnu k mym rodicum do OV, uz se moooc tesim. Bude oslavička, dort a nejaké dobré papání, juchuuu.
Odpovědět
Jee ahoj Deniss :-) Tak prcicky 5 je pekna kravina,to byla takova blbost 8-( HOlky my mame snih!!!!!!!!!!!!!A jeste porad snezi,mala je porad nalepena na okne,ze bude stavet snehulaka,tak snad to vydrzi aspon dopoledne x-) To zas budou vsechny maminy do skolky a skoly klouzat v lodickach a v balerinach :-D Me ten smich taky prejde,ja se budu klouzat v botaskach a asi zmrnu.ALe jdu si koupit snehule,tak snad tam dolezu. To je nas druhy poradny snih.Poradny,no ne ze by to byly zaveje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: na MOravě taky hodně nasněžilo o víkendu v Pze zase klasika :-| no vis jak... jak z té Ladovské zimy od NOhavici...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo tady je taky sněhu dost. Eli teda sněhuláka ještě nestaví, ale my ji ho postavíme sami :-D
Odpovědět
zofi neboj,ja ho taky stavim sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi, simi: tak to jste hodní rodiče :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já uz za chvili mizím, tak bud vas pozdravím z domu nebo zase zítra, papa
Odpovědět
caute baby,tak my jsme pod snehem,teda na agnlicany je to hodne,takze uz detskam zaviraji skolky a skolky a mamky co delaji je nebudou mit kde dat a budou si muset vzit dovce z prace a nic nejezdi,takze se mi asi chlap nedostane z prace domu a kdyz jo,tak se asi nedostane zitra do prace a budem mit taky min penez.To je mazeca pri tom zadne zaveje,jen normalni snih :-D ALe je pravda,ze to je kvuli zacpam,protoze tady vseichni jezdi na letni gumy a sypace tu neexistuji,tak to radne klouze na cestach a proto je tezke se nekde dostat.Proto i zavreli skoly aby ulehcili zacpam Ja pekne promrzla v botaskach,ale nepromokli,takze bezecke addias jsou vyborne i na behani ve snehu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, v Londyne je des a hruza dneska. Nejezdily autobusy cely den a metro sem tam a jen nektere line. Nechapu to, hlavne ze o tom mluvili posledni tyden, jak bude snezit od nedela.. Chudak manzel preji hodne stesticka s cestou domu!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to je šíléné, snad to brzy opadne Jinak nám dneska odešla televize :O( to je síla ach jo má 4 roky
Odpovědět
snowball,od kamsoky byl manza na ambasade,ta byla zavrena a taky se nemuze s tama vyhrabat,ze des a hruza. k tomu on je kytarista a maji jet na koncert na turne a asi pojedou do riti.manza psal,ze uz ani letadla nelitaji. NO ja to taky nechpau,kdyz to cekali ahlavne toho snehu neni tak moc!!!!!!!! Tynka,tak clovece nezlob se nebo sex to jisti ;-) :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:o) manžel šel na hokej a až příjde budu spinkat, máme ještě jednu tv, ale nakonec jsem vytáhla knížku, strašně ráda čtu :o) simi pisnu ti do pošty
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, o ceske ambasade mi ani nemluv, tak me dorazili, jak jsem si chtela menit pas po svatbe, ze me donutili si ted pozadat o britsky. Jsem od zari vdana a pas si jdu ted vyzvdednout 12 unora. Trvalo jim 6mesicu, vyridit muj pas!!! Naivne jsem si myslela, ze by cloveku pomohli, ale nikdy vice. Jak jsi prosim Te prihlasovala narozeni male?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) to je počasí co? :-| simi: tak jak to vypadá s mužem? Dostal se včera domů? Určo jo... ale co dneska? snow: no ahojky, a jak ty se máš ... v manželském životě? Co u vas noveho?
Odpovědět
Tak u nas mame zavrene vsechny skoly a manza se z prace dostal,autobus mu sice zadny nejel,ale jel jeden vlak :-D Ale ve zpravach bylo ,ze se 6,5mil. lidi nedostalo do prace a to je ten snih ani ne po kotniky :-D :-D :-D Snowball ani nemluv,ja jeste nemam zadny doklad zmeneny a to jsem vdana od cervence,manza po me uz pul roku jeci,at si zavolam na ambasadu,ze neexistuji :-p Pro malou jsme si zadali na ambasade,melo to trvat tri mesice a my cekali osm mesicu na rodny list,na pas,takze jsem nemohla vyridit ani materskou nic a vycestovali jsme na ten rychly co ti daji na pockani s ni.Oni ztratili v praze jeden doklad,takze se to pekne tahlo,byly s tim pekne nervy.Jsou tam naprosti idioti a nic pres ne nevyridis
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jejda... no to je jak to zpívá ten Nohavica o Pze... ze je kalamita 3cm a u Muzea 4cm :-D :-D no tak snad to bude brzo OK... a to oni nemuzou v praci zohlednit, kdyz by se tam muz nemel jak dostat? Neni to treba jako pri povodnich?
Odpovědět
ježkovy voči to snad není pravda...... jinak simi já te dnakupuju v Uk Lush..jsem doživotní lushka...miluju tu kosmetiku škoda jen, že neposílaj ty fresh masky.... x-) x-) x-)
Odpovědět
No kdyby se nedostal,tak proste nejde a nic se nedeje,ale bude mit mensi plat,protoze bude mit min oddelanych hodin. proste neplacene volno jak by.Ale dostal se a zitra pry ma volno,tak nevim ,jestli kvuli snehu nebo proc. Luci ja kosmetiku moc nepouzivam,ale masku bych nejakou potrebovala.A to si nechavas posilat domu?
Odpovědět
sii jj jen nepošlou ty masky musí být do 24hod u zákazníka což z UK fakt nejde no.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andy, ted jsem teprv dorazila z prace a manzel je na ceste domu. My jsme ted hlavne spolu o vikendech. Je toho hodne v praci, jeste do toho maji prijit auditori koncem mesice. Abych se nahodou po praci nenudila tak mi skola zase zacina pristi tyden :-( Ja uz bych chtela mit mimi :-) Moc se mi libil ten uces, co jsi mela na ples.
Odpovědět
Profilova fotka
snow: fakt? tak to díííky, česala mě ta paní co na svatbu... moc si ji pochvaluji. a ty by ses nebala porodu a to jak to tu holky popisují jak jim bylo zle apod? Pak ze uz se nikam nedostanes a tááák? hi hi .. ja te jen zkousim.
Odpovědět
Holky, prosím, prosím :-) Mohly byste mi napsat kontakt na Vaše kadeřnice a kdo Vás líčil? Koukala jsem na Bosorku, to je celkem ok, ale kdyby někdo měl náhodou někoho kdo je nalíčil a načesal? abych neměla dvě paní. Ještě jsem psala jedné paní dneska a ta mi napsala, že by i na zkoušku přijela ke mě(Zábřeh, za 150 cesta, zkouška i v den svatby) Účes + zkouška 500 Kč¨, Líčení + zkouška 700 Kč a každou další za 300...Je to ok ta cena? Já vůbec nemám představu.- Případně můžete napsat reference na fotografa, koukala jsem na Mrozka (8000 do odpoledne, v cene nejake fotky) a Kryštůfkovou (5100 do odpoledne, v cene zadne fotky). Omlouovam se, ze pisu mimo Vase tema, ale nechce se mi zakladat nove o Ostrave, i kdyz urcite holek se ted z Ovy bude brat...Dekuji moc! Zitra jdeme do Stocha na prstynky a dalsi tyden do Helios, tak jsem zvedava :-N
Odpovědět
Ještě jeden dotaz :-) Je mi jasné, že pro hudebníky bude večer občerstvení, tzv. v rámci rautu si vezmou...Ale měly jste pro všechny fotografy oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: no ja mela fotografku asi za 3tis kč a byla s nama cely den a jeste nam udelala velke album, kt. taktez bylo v ceně.. ale zase záleží jak moc profi je chceš. Nám to stačilo. jinak jsem měla dvě paní - kadeřnici a kosmetičku. Ráno jsem se jela nechat učesat, aspon jsem ujela menšímu domácimu shonu či stresu a pak mě doma kosmetička nalíčila. Byla jsem moc spokojená. my měli obed jak pro kameramana, tak pro fotografku, tak pro hudebníky. Ono se s tím kapku počítá... nevím jak to měly ostatní, ale kdyby to tak nebylo mě by to připadalo hloupě.
Odpovědět
kamirka,me cesala segra,je kadernice a i me licila,takze s tim neporadim.Fotila taky kamoska. ALe ja bych asi pro fotografa obed nedavala,nebo vy chcete aby fotil i v restauraci??Tam uz prece bude fotit rodina a tak,ne??U nas mel kazdy fotak a nam pak jen poslali fotky a bylo jich hoooodne. A dj se najedl vecer jak byl raut,prisel uz po obede
Odpovědět
Profilova fotka
Andy, Ty ani nevis, jakou mam panickou hruzu z nemocnic. Asi znim divne, ale Ja se moc bojim. Nikdy jsem v nemocnici nebyla, jako pacient a kdyz nekoho navstivit, musela jsem po chvilce ven :-( Ja, vubec nevim, jak to bude s mimi a porodem. Obdivuji vsechny holky, co delaji zdravotni sestricky, Ja bych je platila zlatem!
Odpovědět
Profilova fotka
snow: no ja kdyz vidim dr. v bílém plášti tak se mi zvedá tlak :-D a blednu. Mám nemoc bílého pláště, tak taky nevím jak to jednou bude :-| ale asi nam nic jiného nezbyde a myslím si, že pak budeme mít jiné starosti, nez vnimat nemocnici... co myslis?
Odpovědět
Profilova fotka
Čao holky :-) též mám stejný problém...nemocnice nemám ráda, nikdy jsem tam neležela a když jsme byli na návštěvě za babinou, tak mi bylo za chvíli mdlo z toho nemocničního smradu a vůbec je mi to takové nepříjemné. Manžel říká, že až jednou budu v porodnici, že mi zařídí nadstandart :-) x-) Protože i to, že by tam se mnou byl na pokoji bůhví kdo to mi taky moc nepřidává :-| Já chci domůůůů, tento týden se cítím tak strašně unavená...venku ten bordel na cestách mě vytáčí...furt mám ten štěrk v bytě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: oběd pro fotografa (pokud ho budeš mít celý den nebo do oběda) mi přijde jako samozřejmost. Prstýnky od Stocha jsou moc hezké...taky je mám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?