Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
pan. jenze tobe to bude pomahat,ale pak muzes mit postizene mimco,prootze pro ten plod je to skodlive. Ale urco ti doktor da jinou variantu. Ja rodila zofi taky prirozene,ulne bez niceho. Kamoska mela nejakou injekci,drogu,epidural pak a stejne ma hroznou vzpominku,rodi za pet tydny znova a cele tehu ma nocni mury,nechava se hypnotizovat ted a ma fakt z toho paniku. Ja jsem smirena,ze slo to do vnitr,tak to musi ven :-D I kdyz do vnitr to jde teda stokrat lip :-p Me dneska boli v krku,asi na me taky neco leze,tynka mi hodila bacila. Mam jit s malou na p oradnu na vahu,ale nejdu,me to zabere tak cytri hodky,tak to bby me asi porazilo,mam poradnu docela daleko a jedou mi tam blbe spoje,tak to vzdycky radsi slapu sama. Pandi a kdy vy vubec planutjete mimco???Nebo si jeste chcete uzivat manzelskeho zivota bez plen?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak já mám taky probléy se štítnou žlázou a i kvůli tomu jsem možná tak dlouho čekala než jsem zapadla. Beru prášky a v těhu mi to dr. zvedl abych měla ty hodnoty v normě. A Eli to nijak neublížilo a je v pořádku. Jen se musí hlídat jestli nebudeme mít taky štítnou žlázu. Tak hned v porodnici ji brali krev a vše bylo OK. Jestliž se budete snažit a dlouho vám to nepůjde tak se tě potom gyndař bude ptát zda se na něco léčíš a zda bereš nějaké léky. A taky to potom budeš mít i v těhu průkazce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to asi jo... no ptala jsem se ho jestli mam brat nejaké speciální vitaminky a on mi řekl, že bude stačit abych se normálně stravovala.. tak asi na tom neco bude... a říkal, že stačí jeden zavináč týdně... ale o mimču jsme se jeste nebavily... az to prijde, tak to pro jistotu proberu. no uz planujeme :-) nejsme uz nejmladsi :-| zofi: aha tak to jo.. :-)
Odpovědět
Oni vsude uvadi,ze se muze tunak a sardinky-zavinac nevim jaka je ryba,ale ze tak 2x tydne,tak to ti urco bude stacit.A i kapra muzes,pstruha,ale ne moc,jako kazdy den. Oni zakazuji hlavne morske ryby,jako zralok a nevim co je jeste z more.
Odpovědět
Profilova fotka
a pangasius?
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvam se, ze vam vstupuji do diskuze, ale nasla jsem tu kamaradku ze zakladky... Ahoj Simi, jak se mas, brouzdam tady po strankach a hledam inspiraci, protoze premyslim, ze uz bych se i vdavala :-) a narazim tady na tebe. Jak se ti dari? Cetla jsem, ze cekas druhe mimi, tak to ti moc gratuluji :-) Divala jsem se na mista vhodne pro svatby a vsimla jsem si, ze ty jsi se vdavala v Hradci nad Moravici, jak se ti to tam libilo, stoji to za to? Nemas vice fotek? Okoli zamku je krasne, ale nevim jak obradni sin. Uvazuji, ze bych se vdala tam, potom je jeste moznost v Trebovickem parku, na zamecku v Porube nebo v Porube na urade. Co by jsi mi poradila, nebo holky vy? Uz vsechny povdavane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: Tak my měli obřad na zámečku v Porubě a je tam docela malá místnost. Je to tak na 30 - 40 lidí. My měli na hostinu tak 50 a ještě se přišlo takových 20 podívat. Někteří stáli na chodbě a neviděli nic. JInak je to tam moc hezké. A v Třebovickém parku jsme měli hostinu a taky jsme se tam fotili. Je to velmi hezké prostředí. :-)
Odpovědět
Market ahoj,ale ktera si???Ze zakladky,ze jo?? :-D Hradec nad moravici je moc krasny,ale byly tam silene zmatky,nemeli misto na parkovani,obrad byl asi tri vteriny dlouhy,coz pro nas supr,kvuli male. Takze doporucuji spis nejake klidnejsi misto.Ale to zalezi jake chcete datum,my to meli v lete a v nas termin zrovna bylo nejvic svateb. Ja ti kdyz tak poslu odkaz na par nasich fotek,ale z toho hradce jich moc asi nemame,bylo horko,tak my se fotili asi 20min.
Odpovědět
Profilova fotka
market: ahojky,... no my měli svatbu v Porubě na radnici a hostinu v Paskově - Na Rychtě. Ale moc se mi líbil Třebovický altán, je tam nááádherný park, byli jsme se tam aspon vyfotit. Tuším, že tam měla svatbu Tynka, určo pak taky pisne. Musela bys zavolat na MČ Třebovice tuším, spadá to pod ně. Je to ovšem jen sál... jidlo se dováží, musela by sis zařídit cateringovou společ. ale to bych event. taky našla kontakt. Zajed se tam podívat a uvidíš. Jinak Hradec n.Moravicí je jistě taky nádherný ;-) takze hodne stesti pri vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) chichi tak slovo serouchat mě pobavilo taky a taky jsem jak pan psala přemýšlela nad tím, zda je to zvlášť nebo dohromady :-D A poznámka s Hurvajzem byla dobrá :-D :-D ;-) Holky...co mi to děláte?! Zas mám v hlavě brouka...s tím jodem...a co jíst nejíst...v tom calibru babyplan je i jod...a Lucka píše, že se nesmí...a ryby taky moc ne...já jsem myslela, že je to přesně naopak, že se mají jíst hodně. Co vím, tak že ten vitamín A se nesmí...
Odpovědět
Profilova fotka
pan nejen kuki měla svatbu v Třebovickém altánu. Já taky. :-D S tím altánem je to docela složitější. Teď už nemají tak výhodný pronájem jako kdysi. Kdysi se to platilo za den a teď se to platí na hodiny. Jo a jee to velmi lukrativní a už mnohdy na rok dopředu obsazené. Jinak nám tam vařila restaurace, která je z Třebovic a je tam skvělá kuchařka a jídlo vyšlo opravdu levně a všichni se najedli. Jinak tam je nádobí a tak, ale musíš si zařídit vlastní ubrusy a samozřejmě i výtdobu. ;-)
Odpovědět
Leni jod se může v meněím míře než normálně asi jsem to blbě napsala, le nové vitamínu už pro těhule i když babyplan je i do prvního trimestru už ačko neobsahují
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
# # Konverzace ženy a muže. Muž sleduje závod formule 1 # # # # # # Ž: Dala bych si chipsy. # # # M: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš. # # # Ž: Jak vypadám? # # # M: No jak bys vypadala. # # # Ž: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám. # # # M: Já že se tě ptal? Mně je to přece jedno. # # # Ž: Tobě je jedno, jak vypadám? # # # M: Ale není mi to jedno, co furt máš? # # # Ž: Já nic nemám, jen že jsi říkal, že blbě vypadám. # # # M: Cože jsem říkal? # # # Ž: No že blbě vypadám. # # # M: To jsem neříkal, vždyť víš, že se mi líbíš. # # # Ž: Jak moc? # # # M: Co jak moc? # # # Ž: Jak moc se ti líbím? # # # M: No normálně - moc. # # # Ž: Tak normálně nebo moc? # # # M: No moc, no. # # # Ž: A jak moc? # # # M: Šmarjá moc moc. Necháš mě dívat? # # # Ž: Já tě ruším? Tak já tě ruším a blbě vypadám, že jo. Já tady # # taky # # nemusím # # # být. # # # M: mlčí (Nemusíš.) # # # Ž: Ty mlčíš? Takže tu nemusím být? # # # M: Cože? Ale jistě že tu musíš být. # # # Ž: Musím? Tak já musím? Jistěže musím! Kdo by ti pral a vařil, že? # # # # # M: Ale přece víš, že tě miluju. # # # Ž: Nevím. Jak to mám vědět? Jak mě miluješ? # # # M: (Hamilton se tlačí na Massu) Co? Cože? Jo, miláčku, určitě máš # # pravdu. # # # Ž: Jak cože? Ty mě vůbec neposloucháš! # # # M: Počkej prosím tě chvíli. Jedou 49. kolo, ještě tři a budeme si # # povídat. # # # Ž: Musím ještě žehlit. # # # M: Tak běž žehlit. # # # Ž: Jistěže, já můžu jít žehlit a ty se budeš dívat. # # # M: (úpění) Tři kola, miláčku, tři kola, potom klidně vyžehlím já. # # # Ž: Jistě, ty určitě vyžehlíš. Ty něco uděláš. To bych se dočkala. # # Kdy jsi # # tady # # # naposled něco udělal? # # # C-O-K-O-L-I-V! # # # M: Nikdy. # # # Ž: No jistě, to jsi celej ty. # # # M: Dáš už pokoj, prosím tě? Za chvíli bude konec. # # # Ž: Ne za chvíli. Hned je konec. Mám toho dost. Jdu pryč. Nebudu # # utrácet # # svý # # # mládí s někym, jako seš ty. # # # M: Cože nebudeš utrácet? Mohla bys, prosím tě, chvilku mlčet? # # # (Muž odevzdaně vstává, přináší z kuchyně chipsy a podává je ženě. # # Žena # # # naštvaně bere pytlík a cpe si do pusy plnou hrst chipsů.) # # # Ž: Myslíš, že jsem tlustá? Asi bych to neměla jíst, co?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska mi už je konečně dobře, bez horečky, bez polikání žiletky v krku i vypadám lépe :o) všechny Vás zdravím a jdu se vrhnout na čtení vašich příspěvků, které jsem nestihla přečíst
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no tak to zase ve finále tak výhodne neni :-( ale je tam tak krááásně. tynka: tak to je vtipné :-D tak to jsem ráda, že už ti je líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj i já jsem ráda
Odpovědět
Profilova fotka
:-) a co jinak plány na víkend?
Odpovědět
pan mám spravenou pračku..takže peru asi 20kg prádla a na víkend teda žehloš můj plán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda uff nooo tak to ti teda nezávidím.
Odpovědět
Profilova fotka
a malá ještě žehlit nechce? že byste se střídaly? :-N
Odpovědět
tý mě to docela baví fakt...ráda žehlím jen se dokpat a pak to jde samo.... ee momentálně se zajímá o hrazdičku
Odpovědět
děvčata co to je za docházku????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no strašná. nikde nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci ;-)
Odpovědět
caute baby,my vcera meli rodinny den. Byli jsme v centru,v mekaci,na nakupech. Verunka si koupila celou novou vybavu na leto a jaro,tak si nesnla plne ruce hader a byla strasne stastna,naprosto vsechno potrebovala :-D Ja si koupila kratky kabat do acka asi do pasu a halenku,coz manza nechapal,lproc si kupuji veci do kterych se za mesic nevlezu-no chlap.Taky si nemusim vsechno kupovat jak na hrocha,ne??ALe koupila jsem si i saty ktere muzu nosit jeset dlouho a jsou moc pohodlne a manza bundu a svetry.Taky jsme byli jeste na obede a mala si koupila i jeji oblibene postavicky z pohadky,tak byla hodna jak andilek. Byli jsme venku od 10 do 6vecera,tak to byl zahul. Ja usla v osm vecer. Jinak uz tu bezi Beverly Hills,tak sleduji a neni spatne. Zatim tam hraje Kelly,Brenda a pak Natt co mel ty hamburgry a taky od Kelly byvaly ten fetak co maloval,tak ten je reditel skoly a kelly tam taky pracuje a je to o jejich detech a jejich pribehy se tam taky prolnaji. A taky jsem videla prcicky 4 a dneska uvidim 5,taky to docela uslo. Nase mala taky nezehli a nepere,to je bordel a uz ma 2,to uz by mohla umet,ne?? 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no simi tak to jste si to skvěle užili. My jsme byli s Elia babi krmit včera kachničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda eli je šikulka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona to stejně prospala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nakrmila kačenkách bříška :-D ve spánku to je nejlepší
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už jsem zdravá, krk nebolí, ale spustila se mi rýma což už není tak hrozné prcičky 5 na ty jsme se teď dodívali ty první díly byli lepší ahoj Denisko jak jde přestavba bytečku a co pejsek musí být už veliký?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?