Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: já myslím, že nějaký posilovací stroj-pomůcka by se ti do bytu vlezla (co třeba rotana magnetic)? To je ten malý disk na zeštíhlení pasu...já jsem si to objednala spolu s tím gymnastickým míčem (ten se bude hodit v těhotenství :-) ). Nebo i ty steppery jsou bez bez těch madel - jen ty šlapadla a to by se ti vlezlo i pod postel. My máme 2+1 a stepper mám postavený vedle telky. :-) DVD s cvičením mám doma taky, párkrát jsem to zkoušela, ale to jsem pak vzdala...při cvičení na zemi mi vždycky skočí můj pejsek na hlavu a myslí si, že si budem hrát a olíže mi celý obličej a při cvičení ve stoje zas nemůžu moc dupat kvůli sousedovi pode mnou...ten by na mě hned přiletěl :-| Lucko: 1. zoubek v 6 měsících? Je to brzo nebo normál? Já ani nevím :-) Každopádně gratuluju k prvnímu zoubečku ;-) tynka: to je hezký zvyk s tím zubem... :-) Drž se a brzo se udrav :-) x-) zofi: a kde budete mít křtiny? A je to ještě pořád, že mimino dostane druhé jméno po kmotrovi? Jak se bude jmenovat Eliška?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no to nevím zda se to ještě dělá s tím jménem po kmotrovi, ale my to tak mít nebudem já chci jenom Eliška. JInak křtiny budeme mít u nás v kostele v Třebovicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: tos ještě neviděla náš byteček :-D Ale jo, ten disk by se vešel. Pejska nemám, tak cvičení je pohodě, jen se dokopkat. zofi: Jé, to bude krásné, mě se křtiny moc líbí, už teď vybírám kmotry :-D i když ještě není komu. My asi druhé jméno po kmotrovi dáme, já i manžel to tak máme taky.
Odpovědět
Profilova fotka
no já to tak nemám, takže to taky nebudu dávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: ty jo to je síla, že musis do prace :-| no jen aby ti to nesedlo třeba na ledviny... nevyležená blbá chřipka to je špatné :-( tak do sebe cpi aspon ty vitaminky a lež pokud to pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: Aha :-) Však Eliška je krásné jméno samo o sobě. :-) tynus: Dávej na sebe pozor a snaž se aspoň pak odpočívat. To je hazard fakt. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
luc...díkyz a kontakt, už mám paní v oblíbených uživatelích:-)a jak jsi psala o tom zoubku, to je tak kráááásné, malá zubatá princeznička:-))a pořád ještě kojíš, ne? andelka..úplně jsme ti zapomněla napsat, že lístky na ples máme, takže se určo potkáme:-) tynka..já si taky vzala volno,abych se vyležela, ale mě o vyšlo na tři dny + víkend, takže aspoň že tak. jinak ta chřipka je fakt mazec, kolem mě lidi padají jeden po druhém a každý má stejný průběh jako já, i tak vysoké teploty.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: Jé, já na to zrovna dneska myslela ;-) To je fajn :-) Už se těším. Manžel už si "zamluvil" v tombole pohřebácké autíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky :-) . My jsme byli taky na plese a byl to super. Ještě mě čeká jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ááách jóóó, já chci taky na ples ;-( Jenže tento víkend jsem žádné v programech neviděla a manžel přijede utahaný z Čech, takže nic a pak tu zas nebude :-( Jééé jak mě se po něm už stýská....
Odpovědět
Teda holky vy jedete jak draci :-D My nastesti chripku zadnou nemame a ani tu myslim nic ve vzduchu nelita.Ted je docela pekne a porad nekde litam,tak jsem vecer hotovka.Vcera jsem byla u zubare a zapomneli na me,tak jsem cekala hodku dyl nez jsem mela,tak jsem zurila,ztratili moji kartu,ale zub zablombovala a cistila zas zubni kamen,coz nesnasim bo me to desne boli.Mala sedela na zidlicce a kulila oci,tady ti zubari nosi rousky a i ty stity pres oci,tak to bylo pro ni jak na jine planete asi. Luci tak to gratuluji k zubu,male taky tak nejak vyrostl prvni,uz si to nepamatuji a knihu ji zadnou nevedu. Jaro co dela tvuj manzel za praci ze tak hodne jezdi pryc? Jo jinak manza uz ma klienta a uz pracuje,akorat jezdi hodku a pul do prace a pak zpatky,tak musi chudak cestovat kus.Ale je pry docela v pohode,tak aspon ze tak.Ted dela i nejaka prescasy,tak to je dobre. Tak si uzijte plesy,my asi pujdem v sobotu vsichni do kina,maji tu rodinne kina pro rodiny s detmi,kde nikomu nevdai ze jsou deti rusne,nebo ze nesedi v kuse a hlavne asi 70%levnejsi vsutpne,vysilaji stare pohadky,jako mickey maus a tak,tak jsem zvedava,jak se to bude male libit. Ale v dubnu jdem na ziveho mickey mause,tak bude kulit zrak :-D tynus,tak se uzdrava a vylez ;-)
Odpovědět
Lezi zoubek v 6m...no byli jsem z červencových miminek skoro poslední začíná to cca od 4 měsíce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
juj...už tak brzo - ve 4 měsících...no já o takových věcech ještě nic nevím - a to mám doma tolik čtení, ale zatím jsem si četla jen ty věci okolo přípravy na těhotenství a o těhotenství :-) simčo: jezdí po celé republice - dělá ve firmě, která staví bioplynové stanice. Jezdí tak přes celý rok, někdy to je jedna montáž za druhou někdy je více v Ostravě, jak kdy...k tomu letos na jaře dodělává maturitní zkoušku...tak toho má moc.
Odpovědět
leni jen čti pak nebude čas v těhu budeš unavená a večně chrápat nebo blít pak až se prek narodí tak se ani nevys.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...no to jsou vyhlídky :-D :-D No ale už mě párkrát napadlo, jak uhlídat malé batole, co už všude doleze a jak si přitom zajít v klidu na záchod nebo se umýt :-D :-D Fuj blití...toho se trochu bojím...já při tom hrozně trpím :-S :-D
Odpovědět
Jo lenije to mazec, ale me každé dítě bude jako Sára :-D třeba dát do potýlky a jít serouchat no :-D valíme na plavčo
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to gratuluji k získání práce - muži ;-) to jsou dobré zprávy. lucenek: no to jsou ale vyhlídky :-D :-D :-D a jít se rouchat? to je co za slovo? :-N jaro: při tom snad trpí skoro každý hi hi ;) neboj , třeba blít ani nebudeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já v těhotenstí neblila a moc unavená sjem taky nebyla. Jen na začátku a ke konci jsem přád někde chodila :-D Prostě plná energie. A každé dítě je jinačí. Měl Eli nechává vyspat.. :-D
Odpovědět
Tak ja s malou probilala do 18tt., ted do 12tt.,jsem unavena a zvladam vsechno i tak.Nic jineho mi nezbyva. K veru jako k mimcu jsme do roka vstavali i co pul hodky v noci a pres den nespala a taky jsem vse zvladla i kdyz to bylo peklo. Knihy o mimcu a maminkach nectu,protoze mi prijdou stupidni. Jak se mimco vyviji si najdu na netu behem vteriny,pak jen co v tehu nejist a to si myslim staci. A kojeni z knizky nikdo nenauci,ani na porod nepripravi,pro kazdeho to je sok a stejne to je vzdycky jinak a takove kdy rostou zoubky,kdy ma zacit chodit.........kazde mimco si to dela taky po svem. Kamaradky tu ctou jak vychovat genia,jak naucit na naocnik velke bichle.................a jstou to takove kraviny!!!!! Na nocnik se dite nenauci nez tak,ze mu mamka sunda plenu a geniem se dite musi narodit. Pro me to jsou extra stupidity. Kazda mam nato stejne prijde sama a najde si svuj zpusob vseho. jaro,tak pak jak budes tehu a blit,tak pisni dam ti rady.Ja uz mam celkem 5mesicu odblito :-D Tak vim co jde spatne,co jde nosem,z ceho pali zaha ;-) Ja zvracim tak jak kdyz chodim curat,uz mi to ani hrozne neprijde :-D :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to máš teda pravdu. Já taky žádne knihy nečtu a ani na předporodní přípravu jsem nechodila a porodila jsem Eli v poho a bez problémů. Je fakt že každé dítě je individuální a není třeba se držet nějakých knížek. ;-)
Odpovědět
pan kakat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: a co v těhu nejíst??? jj sice jsem to nezažila ale myslím si, že i porod je u kazdeho mimca jiný a po kazde sok pro maminu... no nevim jestli bych chtěla po tom hrozném zážitku rodit znova :-D :-D :-D jinak to je děs jak ti je špatně.. no to bych teda nechtěla zažít :-| lucenek: ahááá ono je to dohromady serouchat... a ne se rouchat :-D :-D :-D ty jsi mě fakt pobavila... to je jak Hurvínek jedl u Žofky a Spedl si myslel, že jedl užovky :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D pan
Odpovědět
Profilova fotka
no teda pan. A s tím porodem to není tak hrozné. :-D Já jdu do toho znovu až Eli povyroste :-D
Odpovědět
Tak ja mela porod hrozny a mam z toho hruzu,nastesti je to jeste daleko,ale za ty dva roky jsem na to nezapomnela. Pandi, morske ryby,jatra-kvuli vysokemu obsahu A a muze to poskodit mozek ditete nebo tak neco,takze ani jatrovky nic. A olejove ryby jen 2x tydne je doporucene. No a mamky co ma ji alergii nebo astma,tak aby snizili dedicnost pro mimco,tak nic s orisky a pak uz nevim. Me nejvic chybi jatra a jatrovky,to mam rada. Jo a uzrale syry se nesmi zadne,hermelin,niva....... To je dobre s tim Hurvinkem :-D Ja chodila na predporodni,ale tady to je jine. Tu sedis a oni ti ukazujou pristroje,kleste,cim se praska pl.voda,pak porod na videu,reknou ti co muzes mit od bolesti,co zabira a co ne,pak ti ukazou pomucky na kojeni..........takze spis pro nekoho horor.Jak jsem videla tu trubku cim praskaji vodu a cim se vytahuje mimco za hlavu,kdkyz nejde ven,tak se mi jen protocili panenky a nejlepsi byli tatinkove,ti byli uplne bledi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to je teda síla. To bych nerozdýchala i já. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: fakt??? :-) tak to joo.. simi: :-( ale ryby mořské by se měly jíst kvůli štítné žláze ne? No kleste bych nechtěla ani náhodou aby použili.... to je pak nějaké postižení dítěte :-| z toho mám hrůzu... celé těhotenství může být v poho a pak chybička doktora v porodnici a je všechno v haji :( tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila s tím Hurvajsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan já opravu mám hezké vzpomínky na porod. Mě se to nezdálo tak strašné a je fakt že jsem taky neměla ani epidurál a zvládla jsem to. Ale jedná kámoška měla šílený porod a dlouho se z toho dostávala. Já jsem byla v poho za týden a už jsem říkala že jdu do dalšího :-D
Odpovědět
pan simča píše pravdu v těhu je jod jako že v normál dávce škodlivý musí se jít měně a děti do tří let by taky neměy moc jodu jíst..jak ve formě vitamínů, sirupů, či ryb....dělá to fakt neplechu
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: :-o no ty brďo ... tak to jo.. lucenek: fakt jo? .. i když mám třeba problémy se štítnou žlázou a semo tamo rybu potřebuju? Spíš by mi ho mimčo ubíralo... tak já nevím... no já se pak event. poradím s dr. ale díky za upozornění dopředu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?