Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ber to tak, ze 13. v patek je stastny den ;-) a musis na sebe davat pozor, doufam, ze po kopnuti elektriky vse OK... to mas dobre, ze sis to tak pěkně řekla, že kluky nerodíš :-D tynka: jj tak to je pěkné jméno pro kluka a hodí se k příjmení :-) teprve ted ho odstrojujete? Tak to vam dlouho vydrzel.. :-) lucenek: no tak to je fakt super cena :-) a to ti těch 100 záběrů udělají za 1den?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak tak koukám, tak většina z vás prošla nějakou vlasovou změnou :-D :-D :-D Sluší vám to, ještě pan by mohla dodat fotku:-)to u mě vše při starém, myslím jako s vlasama. Akorát jsem teďka nemocná, no i když vlastně už celkem zdravá - lehla jsem ve středu a ve čtvrtek jsme mysleli, že jedeme na pohotovost - měla jsem večer 39 teplotu a to jsem pořád brala léky - naštěstí se t ov pátek trochu zlepšilo a teďka už mi brní akorát hlava z rýmy a mám kašel, ale potácím se bytem jako bludný holanďan, nic se mi nechce a nic mě nebaví 8-( Luc..ty fotky a malou jsou fakt moc krásné, žádné umělé nastrojování x-) Až budeme mít mimčo, tak si zamlouvám kontakt :-D :-D :-D
Odpovědět
pan cca za dvě hodiny jdu od ní a máme nafoceno..a to děláme kvůli malé pauzy.....takže fotí doma má ateliér...pak ti pošle mailem neupravené fotky které chceš udělat jako upravit a pak ti hodí to cd...a ty si pak vyvoláš , které chceš
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, obě zkoušky za 1 :-) Ale dneska odpočívám, dva dny jsem se skoro nezastavila. luci: Nádherné fotky. Taky bych se chtěla fotit s bříškem a s mimčem (až nějaké bude) :-) Takže prosím prosím o kontakt taky, jestli by to šlo. I když, kdo ví, kdy to bude aktuální :-( kuki: Přeju brzké uzdravení. Ať je ti úplně ok.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: to tě přepadla chřipajzna jak blázen co? :-| přeji brzské uzdravení, snad už to bude OK. no nejak to s focením musím vymyslet ;-) a pak určo taky dodám. lucenek: no tak to je super :-) fakt je moc šikovná. Muzu pak nekdy taky event. vyuzit kontakt az to bude aktuální? A fotí i o víkendech? I kdyz jestli nekdy budu na mateřské tak to vlastně bude jedno :-D :-D :-D andelka: tak to GRATULUJÍÍÍÍÍÍ myslela jsem na tebe a držela palečky !!! Uplně mi spadl kámen ze srdce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pandi_ Mě taky. Tak moc jsem se zkoušky už dlouho nebála. Taky už to byl nezvyk, poslední zkoušku na VŠ jsem měla loni v dubnu a pak až teď zkouškové na pedáku. Ale zatím sbírám jedničky, tak mě to baví. Ale už půjde do tužšího, začne to být víc odborné a konkrétní. A do toho diplomka a státnice, no, náročné to bude, ale nějak si to zorganizuju a půjde to.
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... tady ho máte
Odpovědět
Profilova fotka
pan, kuki: děkuju :-) Jojo pan...taky vyfoť :-D Luci: ty máš úplně super vlasy!!! To by byla asi škoda stříhat moc na krátko. Máš je husté a z fotek vypadají i zdravě! A líbí se mi, jak to máš teď sestříhané! :-) To máš bezva švagrovou :-) A ostatní fotky se Sárinkou - nádhera, ona je tak hezoučká a jak jí to sluší :-) Ta cena za fotky je dobrá. tynka: jééé vy jste odstrojovali až teď? To by z toho našeho touhle dobou už asi nic nebylo :-D simi: držím palečky, ať se ti daří a ať ti ty nevolnosti už ustanou! ;-) Cos dělala, že tě kopla el.? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď se mi to odpálilo dřív než jsem to stačila dopsat ]-( andel: gratuluju k úspěšně zvládnutým zkouškám! :-) Obdivuju tě, že ještě studuješ...já bych už do toho nešla...už bych se nedokopala. kuki: brzo se uzdrav...já musím zaklepat...zatím se mi nachlazení a chřipka vyhýbají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...co je v tom odkazu? Mě se to nechce otevřít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jóóó už se to otevřelo, tak to jdu prostudovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezké fotečky!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
to je ta holčina co nás fotila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: No já studuju dvě věci naráz, právě proto, že bych se pak na to vybodla asi. Tak dokud se ještě umím učit. A taky během posledního ročníku uni budu mít za sebou už půlku pedagogického minima, tak pak ten poslední rok doklepu při práci snad lépe. No, uvidíme, zatím to jde. luci: to jsou fakt super fotky, jste kočky obě dvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: jj důležitá je organizace ;-) a ty jsi holka šikovná tak to jistě zvládneš - my ti tu podržíme palečky a bude to :-) lucenek: díky za odkaz ... až to bude aktuální... tak se asi zeptám znovu :-D jaro: no dneska jsem si na Tynku vzpoměla... ráno před barákem taky ležel další stromek :-) a pokud měli jedličku tak ta vydrží hodně dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak opět pracovně, stromeček jsme ještě nemuseli vyhazovat, byl pořád krásný, ale nebylo místo na to spinn. kolo :-D jinak na mě leze chřipka, lidi jsou nezodpovědní a chodí nemocní mezi ostatní a ty jejich bacily na mě vždycky hned přeskáčou, takže jsem nasadil vitamínky, paralen hot drink, septolete a snad to pomůže, v práci nás je málo takže nemocenská nehrozí jo a vzít si dneska dovolenou je luxus
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: a vy jste měli tu jedlicku nebo co? a jak se jezdi na spinneru? no na meho muze taky asi neco skocilo... ma behavku na zachod... tak snad to na mě taky nepřeleze :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano jedličku, no paráda, mě to baví, nepotřebuji mít kolem sebe lidi, takže si jedu v pohodě u tv nebo knížky
Odpovědět
Profilova fotka
no priste asi taky poridime jedlicku, jednak dýl vydrží a jednak i pěkněji voní... třeba než borovička co jsme měli letos... teda loni :-N nejvíce voní asi smrk, ale ten moc nevydrží a opadá. To by to nase jezdeni na Moravu nevydrzel.. ty si na spinneru čteš???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky v novém týdnu :-) andel: Buď ráda, že ještě nepracuješ a jen studuješ, protože až začneš pracovat a k tomu budeš ještě studovat, bude to mnohem těžší než to máš teď. Ať už se to týká uvolňování se z práce na zkoušky/přednášky (z toho nejsou zaměstnavatelé moc nadšeni!)...nebo síla/chuť se učit/neučit po 8,5 nebo více hodinách v práci. Vím to z mojí a manželovy zkušenost. Ale jinak seš dobrá, že zvládáš dvě školy na jednou :-) ;-) pan,tynka: aha, to jsem nevěděla, že jedličky vydrží tolik :-) Pan, to je fakt, smrk v pokoji hned opadá :-( tynka: já taky tak, raději se potím doma u televize na stepperu než někde s ostatníma v hale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Já vím, kamarádka taky studovala dálkově při práci. Proto jsem ráda, že budu mít půlku hotovou už letos. ;-) Ono to není klasická druhá škola, jsou za semestr jen 4 předměty, ale diametrálně odlišné od toho, co znám a je tam i praxe. No, nějak se to bude muset pak vymyslet. Jéva, teprve teď odstrojovat stromeček, to byly dlouhé vánoce :-) My měli umělý, odstrojovali jsme ho už minulý víkend, zabíral už místo. Mě by se taky víc líbilo jezdit doma, posilky a tak mě nebaví. Jenže by bysme to neměli kam dát. Tak třeba časem.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: jj vydrží a taky jsou nejdražší - tuším. andelka: no mě by se to taky líbilo... jenze doma se sotva přinutím :-) potřebuji na sebe bič :-D
Odpovědět
holký§vím, že to sem nepatří, ale Sára má dnes 6m a hany objedvil zub x-) x-) x-) ve 14.25 už sjem zapsala do deníčku x-) a bulim no...už to není mpje malé mininko ale slečna se zubem
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: Tak to jsme na tom stejně, já se ani nedokopu pustit si DVd se cvičením :-S luci: Jé, už máte velkoou slečnu :-) to je krásné, zoubeček :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak to gratuluji ;) no a tak to mu musíš něco pořídit je to tak ne? kdybys nasla první zub ty, tak mas od muze nové šaty... naopak to netuším... většinou to najde žena.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci gratulujeme máme čím kousat, paráda :-) si pamatuji, že k nám chodila zubní víla, vždy když mi vypadnul zoubek, tak jsem ho s maminkou dali pod polštář a v noci si ho zubní víla vzala a místo toho mi pod polštářem nechala nějakou maličkost, většinou sladkost, do dneška na to moc ráda vzpomínám :-) :-) :-) no, ale Vám teprve zoubky rostou, takže u Vás se zubní víla dlouho neukáže
Odpovědět
Profilova fotka
přeji dobré ranko :-) tynka: jééé tak to rodiče moc pěkně udělali :-) resp. mamka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak my teda první zoubek ještě nemáme, ale my máme času dost. Luci tak to gratuluji a nezapomeň udělat fotodokumentaci. Andel: dělat dvě školy, to bych asi z toho zcvokla. Mě stačí jedna. Už aby bylo po zkouškovém :-p . Vůbec se mi nechce učit. Jo a jinak chystáme křtiny, tak jsem zvědavá kdy to bude. už se mooooooooooooooooc těším ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mám dneska volno, ale ležím v postely s chřipkou, prostě jsem se tomu nevyhla, to víte plná prodejně lidí a hlavně i nemocných, v tramvaji nemocní no prostě všude, příští rok se nechám naočkovat - máme to v rámci práce zadarmo, ale připadalo mi to zbytečné :o) takže vitamínky, čajíčky a snad to vyležím zítra musím do práci je nás málo, nemocenská nepřichází v uvahu, manžel sice nadává, ale já nemám na vybranou jinak mi zuby nerostou, ani nevypadávají tak už mě nic pozitivního nečeká jen snad umělé zuby 8-) ach jo víla už nikdy nepříjde až k mým dětem :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn nesmutni. To si pak budeš zase užívat s dětma a t už bude něco jiného. x-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?