Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pam, no mě píchl komár, udělal se mi vřed, ten mi vyřízly, no pak to začalo bobtnat, a skončila jsem s otravou krve 90 na 100 v nemocnici , byla jsem plně mimo, odvezli mě na poslední chvíli do nemocnice, nemohla jsem mluvit ani se hýbat, dokonce jsem přestala vidět, takže komárům jsem vyhlásila válku :O)))) jinak holky už mám v očích sirky nedávám to do 18h daleko jinak mě napadlo jméno pro holčičku Týnka, mi tak říkají od malička a moc se mi to líbí. Kristýnku bych nedala, ale Týnka by šla co vy na to???
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezké a je to vůbec v kalendáři? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: Tak to byla chuťovka teda, ještě že je to už ok. Muselo to být šílené. :-| zofi: jméno nemusí být v kalendáři, stačí aby existovalo. Ale asi by to mohlo být jedině Tina (těch je v ČR 348) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) pan: Jaro je tadyyyy :-D Je to maras venku...všude bahno...když přijdu se psem domů, tak má břicho celé od toho černého štěrku a bláta, fuj...a jak se ten štěr z bot sype, tak v předsíni furt zametám :-| Tynka: Karolína jak psala Lucka je moc hezké jméno...ale taky se mi moc nelíbí, když říkají Kájo...a víc než Týnka se mi líbí to tvoje Kristýna :-) Já mám vybrané Eva nebo Lucie :-) A pro kluka nevím... Mám novinku :-) V pondělí jsem se nechala ostříhat...a docela dost...mám takové kratičké mikádo :-) Teď se mi ty vlasy kroutí o sto šes...ráno jsem byla úplně kudrnatá a jak je venku vlho, tak tím tuplem :-) Ale trochu mi těch dlouhých vlasů bylo líto, bohužel jsem je měla dost poničené, slabé a roztřepené...teď krásně prokoukly... :-) Proti klíšťatům jsem očkovaná (proti té encefalitidě), ale i tak se jich bojím...kvůli té borelióze...komáry nesnáším...jak to začne v létě u ucha bzikat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaro fotku sem!!!! no jo teď už je dobře, ale bylo to dost špatné období je plno krásných jmen a Lucie se mi taky líbí, ale to je švagrová tak to nedáme
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš...kuk do mojeho přípravného alba... :-) kvalita je děsná...nechtělo se mi vytahovat foťák...tak je to z web kamery, co mám na pc :-)
Odpovědět
leni sluší ti to..ján se tak ošmikat tak mě Hany nepustí domů..... holt dlouhé vlasy...ale už je mám skoro po pás :-D , ale padaj padaj ještě kojím tak je to mazec ale snad se to sporaví
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...díky :-) ...já vím-dlouhé vlasy jsou dlouhé vlasy :-) ...vždycky jsem je chtěla mít...a manžel vždy říkal, že se nesmím nechat ostříhat, ale teď kupodivu byl pro a líbí se mu to. Prý ta delká je dobrá, ale kratší že už ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leníííííííííííííííííííííí paráda moc Ti to sluší a to myslím opravdu vážně, fakt super !!!
Odpovědět
Profilova fotka
jaro tak to je super sestřih. Jinak k těm jménům. Lucka je opravdu hezké jméno, ale nechtěla bych aby se dcera jmenovala po mě :-D :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: to máš moc pěkné, sluší ti to. Já jsem se na zimu taky přišmikla. A kroutí se mi to taky. Ale už jsem si zvykla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky, moc děkuju, ani nevíte, jak jste mě potěšily!!! Díky :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
leni jsi mi dala brouka do hlavy uvažuju o mikádu ale podkovu ale victoria co kdysi nosila
Odpovědět
Profilova fotka
luci myslím si, že by Ti to mohlo slušet, hlavně si i vlasy ospočinou, když je zkrátíš :o) holky neznáte někoho na doučování angličtiny???
Odpovědět
Jaro moc ti to slusi,mas to lepsi ty vlasy nez predtim a pekne se ti to krouti.To samo nebo tocis?? FAkt ti to sekne ;-) Ja se ostrihala pred svatbou,tak ted nechavam delsi,klasika,vzdycky si tonecham narust a pak striham :-D tynus,nikoho neznam na doucovani,leda najit nejaky kurz,ale to bude asi drahe
Odpovědět
kristi já mám kámoše ale nemá věčně čas.......učí anglinu jezdil po světe
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Luci: zkus to :-) Souhlasím s Tynkou, že si ty vlasy odpočinou, odlehčí se a alespoň u mě hodně prokoukly. A to rychlé mytí a česání - to je super :-) Jééé a v práci - tolik kladných reakcí - to se tak hezky poslouchalo :-D Simčo: ahojky...děkuju za pochvalu :-) Jojo kroutí se mi samy.
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: no to mi ani neříkej :-o to je síla s těma komárama... člověk si řekne obyč.komár a co vsechno ted muze provést co? No prý i vosy jsou nejaké zmutované.... kam ten svět spěje co? hi hi ... jeste aby se tu objev.speciální pavouci a umřu :-D :-D :-D :-D jméno pro holčičku Tina souhlasím, je moc pěkné :-) jaro: no to je dost, že jsi tady,.... já myslela, že se jara už nedočkáááám :-D :-D no já jsem taky ostříhaná, musela jsem to kapičku zkrátit a taky prostříhat, takže mám pocit, že mám takovou lehkou hlavu, taky se mi to kroutí a dost, ale nevypadá to špatně... holt je to dobrý střh :-) jsem moc spokojená. Leni to mááš supéééér fakt že jo ;-) má to šmrnc. simi: jak je budoucí maminko?
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
nemas za co ;-) a uz je aktuální vymýšlení jména? Je něco co nevíme? :-N
Odpovědět
No šmikanec neprošel doma..hany se táák smutně podíval..... :-D ale nechala sem si to sestříhat švagrová má kadeřnictví, a chodí mi to dělat domů takže suoer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: jak ti dopadla zkouska? lucenek: ukaž foto ;) taky zkouknem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andel: Kačko co zkouška?
Odpovědět
Profilova fotka
pan. ne neboj dám vědět zatím nic, to už máme vybrané rok a půl :-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ted to mám tak no
Odpovědět
Profilova fotka
Luci máš to moooc pěkné a pěkná profi fotka ;-) kde se necháváte fotit? tynka: tak to budete mít jak naschvál kluka :-D nebo jméno pro kluka mate taky?
Odpovědět
Profilova fotka
pan, na jmému pro kluka jsme se shodli hned Richar Kainer to se nám moc líbí luci, vlasy super pořád je to změna a je to pěkné, malá je celý Hany :-D
Odpovědět
Luci,pekne vlasy a radne dlouhe ;-) My vcera cistili koberce,tak jsme byli cely den evakuovani u kamosky a za cvhili zas vyrazime a jedem na obed k druhe kamosce.Ta je ale vegetarian,tak to bude asi nejaky soja steak,tak jsem zvedava. JInak tehu,porad bliju,ale hlavne vecer,takze pres den uz funguji a jelikoz jsem sikulka,tak me vcera kopla elektrika od konve,tak jsem dostala ranu,prebehla mi cerna kocka pres cestu a prvni ultrazvuk mam 13.v patek. NO,tak same dobre veci. Tynus,my pro kluka jmeno nemama,ale me to nestresuje,to bude holka Christine a kluka ja nerodim :-D
Odpovědět
pan chodím k jedné mamině na MD do hrabůvky....za 100záběrů chce 500Kč....a dostanu cd a pak si udělál které chci simi tys mě pobavila, že kluka nerodíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) takže to bude prostě holka a basta co SImi :o) jinak by odstrojujeme stromeček,odvedeme ho do Zoo zvířátkům
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?