Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, myslela jsi toto? :-) 1.rok – bavlněná svatba,2.rok – papírová ,3.rok – kožená,4.rok – květinová,5.rok – dřevěná,6.rok – železná, 7.rok – vlněná,8.rok – bronzová,9.rok – hliněná,10. rok – cínová nebo růžová,11. rok – ocelová,12. rok – hedvábná,13. rok – krajková,14. rok – slonovinová,15. rok – křišťálová nebo skleněná,20. rok – porcelánová,25. rok – stříbrná,30. rok – perlová,35. rok – korálová,40. rok – rubínová,45. rok – safírová,50. rok – zlatá,55. rok – smaragdová,60. rok – diamantová,65. rok – kamenná,70. rok – platinová Andel: no ale nakonec ta moje skončí taky v plamenech nebo zahrabaná v zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě něco k výročí: Pokud byste chtěli dodržet tradice, tak na první výročí svatby si vyměníte bavlněné kapesníčky. Po pěti letech manželství se manželé obdarovávají dřevěným talismanem. Pozornost si zaslouží také stříbrné dvacáté páté výročí svatby, kdy vás může okrášlit nový stříbrný šperk. Na třicáté výročí svatby žena dostává od muže perlový šperk a na třicáté páté výročí šperk s korály. Při padesátém výročí svatby se obvykle uspořádá nový obřad, kdy je „zlatá svatba“ spojena s výměnou nových prstýnků.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro tak to je ještě daleko ta zaltá svatba. Ale je fakt že moje babi a děda budou letos slavit zlatou svatbu. No a my už budeme mít 3 výročí. Strašně to letí ;-)
Odpovědět
Jé leni jo myslela díkec..ukážu to hanymu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no tak my taky plánujeme... no uvidíme kdy to vyjde ;-) měli jsme se moc fajn :-) i manža tancoval, čímž mě mile překvapil :-N tak já kytku vyhodila týden po svatbě :-( měla jsem kaly a ty se sušit nedají, ale já na ty sušené stejně moc nejsem. Chytá se na to prach a to já mám radši živé :-) simi: tak to jste měli a budete mít skvěle zařízené :-) no jestli se vůůůbec té zlaté svatby dožijem :-D ale je to pěkné..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já po vysazení HA měla taky obličej v hrozném stavu, začala jsem jíst pravidelně zinek a po 2,5 měsících první výsledky a drží se mě to pořád, jaro: já vyhazovala kytku v sobotu, chtěla jsem si ji dát do krabice, ale pak jsem se na to vykašlala
Odpovědět
Profilova fotka
lucko: není zač :-) zofi: tak ta vaše bude kožená .. ale co s k tomu vztahuje netuším :-D pan: chtěla bych se toho dožít...zlaté svatby...ale vůbec si nás dva jako babku s dědkem nedovedu představit :-D ...ale jak píše zofi...letí to hrozně...naši jsou už uprostřed mezi perlovou a korálovou Pan, můj manžel moc na tancování není, většinou ho tlačím na parket já :-| A co tombola? Měli jste štěstí? My loni vůbec a to jsme těch lístků nakoupili...ale nakonec jsem byla i ráda, byl to myslivecký ples a tahat se domů s nějakým zvířetem...brr... tynka: jéé, tak to jsme vyhazovaly skoro stejně, já v neděli :-) Já jsem si koupila Biosil, tam je též zinek...poprvé jsem to užívala jen měsíc a přestala, teď už ho mám zase.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já jednou na plese vyhrála psí granula 10kg tak jsme se s tím tahali domů a náš pes k tomu jen čuchnul a odešel, tak jsme to odvezli do útulku
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Jsi mě předběhla :-D Bodejť, když jsem dneska vstala až v 11h :-N pandama: Měla jsi krásný účes, moc se mi líbil. My se taky chystáme na ples, na sv. Valentýna. Loni jsme v tombole vyhráli set top box, tak jsem zvědavá, co letos. Můj muž sice tancuje, ale dlouho se mi nemohl přizpůsobit, ale zlepšuje se to, takže nás to oba i baví. koupila jsem si loni i plesové šaty, tak ať je využiju, že jo. :-D No a jinak u nás se nikdy svatby neslavily, jako výročí. Ale rodiče mého muže už jsou spolu 30 let, tak doufám, že je to dědičné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andel: to se někdo má, takhle v pracovní týden vyspávat :-) ...já jsem od 5 na nohách :-S To jsme měli v tombole štěstí, já jsem kromě dvou skleniček před x lety nevyhrála v tombole nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my se taky chystáme na ples, tak jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...to JSTE měli štěstí....napsala jsem to blbě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaro: Když já nechodím do práce ani teď do školy, učím se.No a v sobotu jsem musela brzy vstávat (mám ještě jednu školu dálkově), takže na odpočinek byla jen neděle a ještě mi dneska manžel chrápal víc než onvykle a ppořád jsem se budila. Takže pořádně jsem se vyspala až když odešel do práce. A budík jsem zaklapla. :-D Jo, to měli, zvlášť proto, že jsme nikdy předtím nic nevyhráli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak mi zubařka říkala, že el.kartáček je dobrý, ale musí se zuby čistit i obyčejným tak co teď?
Odpovědět
Profilova fotka
andel: to já jen tak...malinkatá závist při hnusném pondělisku ;-) :-) Dneska se kazilo co se dalo :-| ...já vím, že ještě studuješ...držím palce, ať studium úspšně dokončíš ;-)
Odpovědět
já půjdu tak prstem po mapě na ples :-D ale stejně nechodíme Hany semnou tancoval jen jednou na svatbě :-D :-D :-D takže nehrozí z práce maj fakt exkluzivní ples s hostem (loni Zeťová) a bohatou tombolu, zájezd a tak...já bych i šla do hogo fogo splolečnosti, páč ty jejich hogo fogo jsou, ale Hany se tam necítí
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Já vím, však já jsem se sama vyděsila, když jsem se "ráno" podívala na budík. :-D Zítra si to vynahradím, mám hodně vyřizování. No studium - budu se snažit. Přece jen, mimčo je velká motivace a bez diplomu to nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no my koupili asi 10 lístků a nevyhráli jsme nic... asi jsme vyhráli jeden druhého :-) a ten můj zase říká, že to se mnou taky vyhrál :-D :-D :-D andelka: no to musis vyuzit ;-) a kde je ten ples? tak to jste vyhráli pěkně :-) to teda jo .. Já si myslím, že diplom na to nemá vliv hi hi ... dělám si ted legraci, presne vim jak to myslis. lucenek: tak to je škoda, já bych taky šla :-)
Odpovědět
tynus,tak si nech obycejny a obcas se s nim procisti.Ja teda pouzivam jen el. Ale zas to tak neber,zubari rikaji,ze krom kartacku se maji kazdy den pouzivat i nite a tu ja nikdy teda nemela. Me z obyc.krvaci dasne a boli me cistetni,tak ho nepouzivam Ja jdu dnes na krev a tak,a myslela jsem,ze tam mam byt na 8.30,tak jsem od sesti vzhuru jak magor a mam to az na 9.30 8-( Luci,u nas by ples taky nkdy nehrozil.Manza netanci,k tomu posloucha rock,tak ho by to zabilo.Ale na svatbe se mnou na pomale tancil a nekdy i tanci doma se mnou s litosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to my s manžou na plese řádíme, tančíme v kuse celou noc :-D je to paráda, chodíme na ples všb je super, jsou tam tři patra v každém je něco, my jsme většinou dole na plese a v mezipatře kde je živá kapela no paráda, pak je i ples O2 a ten je taky super!!! Simi doma si taky občas trsneme :-D Holky pryč s tou zimou už mi to leze na nervy a mám z toho depky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, letmo se dívám, že řešíte plesy - nás letos čekají dva a ještě jsme uvažovali o třetím, ale na ten už asi nebudou lístky. Chtěli jsme jít na funebrácký, ten bývá taky parádní, ale podle mě ýž nebude volno, takže příště :-| Jinak s kartáčkem si myxslím, že zubařka přehání, já používám jako Simča jenom elektr., občas použiju ten mezizubní a je to v klidu, takže bych to asi moc neřešila. Kdybych měla ústní hygieně věnovat tolik času, kolik si představuje moje zubařka, tak bych musela dát v práci asi výpověď :-D
Odpovědět
U nas je dneska krasne jaro,tak si vemu svetr,tenisky a vestu a vyrazime odpoledne do parku,snad se pocasi nezkazi x-) x-) Dnes jsme byla na krvi a tak,tak me vazili a merili a mam 170cm,53kg a jsem ve tretim mesici.Jak mi merila tlak,tak to neslo,protoze mam tak hubene ruce,ze mam velky tlakomer na sobe. Ale uz tak moc nezvracim,tak snad zacnu pribirat.
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: jj prý bude 20.2. tak to si pěkně užijete :-) škoda, že mě to nevyjde, bude tam spousta mých známých :-| kuki: no ahojky po dlouhééé době :-) jak se vede? a co novééého???
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to je sranda s tím tlakoměrem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan...nevím,jestli je to dobře nebo nee,ale pořád stejně, moc novinek už asi nehrozí :-D akorát jsem úspěšně absolvovala ten vleklý kurz,ale letos mě čekají další,takže taky nic moc. a u tbe předpokládám taky pořád stejně, coooooooo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandama: No, je to vtipný ples. Pořádá ho pohřební služba, minule se to jmenovalo Funus bál, letos si nejsem jistá, asi stejně, ale je to na valentýna :-D Minule se nám to strašně líbilo, je to v Zábřehu, hudba byla fajná, program taky, tombola též. Lístků jsme kupovali myslím 20. Můj muž sice taky poslouchá rock a metal, ale i vážnou hudbu a tančí celkem rád (párkrát za rok)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jj taky taky :-) nechystáš se někdy do Phy? andelka: nooo tak to zní hooodně zajímavě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně těch kartáčků, já tomu dřív taky moc nedala, ale pak jsem přešla k jiné zubařce, která mi ukázala moje zubky detailně a všechno vysvětlila a od té doby používám měkký hustý kartáček, mezizubní, masážní (kvůli osmičkám) a nit. Sice ne každý večer, ale celkem pravidelně. Teprve když delší dobu zapomenu, tak mi dásně krvácí, ale po pár dnech čištění to přestane. Ony totiž krvácí právě proto, že se nečistí, hlavně pokud jde o mezizubní prostory, tak tam se usazuje kde so všechno, začne to dráždit dáseň a ta pak krvácí. Když se to pořádně pročistí, zahojí se to. Z manželových dásní bylo krve jak z vola, ale po týdnu pravidelného čištění se to spravilo.
Odpovědět
Profilova fotka
funus bál to jsem nikdy neslyšela, ale musí to být bomba
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim, ze to musi být dobré :-) no vsak pak povykládáš... nemuzes si vzit fotak sebou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?