Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka já si myslela že jsi to ty, že jsi chodila za námi do diskuse :-), ještě jsem se dívala pro jistotu do IP jak jsi mi psala zda fotka odpovídá
Odpovědět
No ja Te poznala hned :-D Vim, ze jsme si psaly! A jsem MOC rada, ze jste to s milym vse prekonali! Jak se mas s prckem? Snad vse ok! Koukala jsem na Vase fotecky uz davno! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: jojo, oboje v červnu, už ted z toho nespím... uvidíme jak to dopadne... A zkoušet můžeš jít ted pro představu stylu, jaký ti bude slušet a na pneumatiku se vykašli...stejně si je tam nepůjčíš:))
Odpovědět
sunny2009: to je pravda :-D No mozna skocim, ale az tak v breznu na odreagovani od uceni ;-) No ja z toho mam mury uz ted...Chytala jsem nervy, ze neuvidim J atd...ale nakonec se to vyresi, ze budu u nej a doma, nejak na preskacku, takze to bude snad ok...otazka je, jak se mi bude ucit porad nekde jinde...znas to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: stepper mám z Vítkova z inSPORTline http://www.insportline.cz/316/stepper...
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: a cvičíš pravidelně na tom stepperu, a vidíš nějaké účinky? Já se ted snažím pravidelně cvičit na orbitracu...a snad brzy budou výsledky:)
Odpovědět
Ja mela saty za 11500,ale sestrenka treba za 3 000kc tusim ze z Bele,segra mela za 5 000kc. Ceny maji hodne odlisne. Pandi neboj,pujcis mimco manzovi a jeste budes rada,ze si spocnes. U nas ja v noci spala,manza krmil,prebaloval a on spal pres den.Tak jsme se stridali ze zacatku a byla to velka pomoc. Tak v tom nose mam holky opar,ale mam tam sam puchyr a pod nosem taky a boli to jak cert.Jsem zvedava,kam se mi to az v tom nose rozleze. Zitra budu vypadat jak carodejka z bradavici ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sunny: výsledky zatím žádné, jen mám po cvičení lepší pocit, že jsem něco dělala a pořádně se vypotila. Na váze se to neprojevuje, zatím. Pravidelně jsem cvičila ze začátku, během Vánoc ani ťuk a teď už zase jo. Tak snad nějaký výsledek bude.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: opar je i v nose? :-. Já jsem opar ještě nikdy neměla, ale jak jsem přestala brát HA, tak se v obličeji furt lesknu a na zádech mi vyskočily pupínky :-| A vlasy mám jak strašidlo :-S ... 19.1. jdu ke kadeřnici nějak to zkrátit a sestříhat...
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak ještě že teď nemáš svatbu, viď. ;-)
Odpovědět
jaro 2008: http://www.insportline.cz/583/stepper... ja chtela tady tento...ale!!!!Až ho nemají! Takže tam musím zavolat. Mi s tím madle přijde, že ty nohy tolik nemakají :-D a radši budu mít takový, na ktereém když nebudu cvičit, tak ho šoupnu pod postel a nebudu na něj dávat hadry 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: ten je taky fajný...já jsem hledala co nejlevnější ;-) ale já se toho madla pořád nedržím...
Odpovědět
Článek se načítá
jaro2008: ja vim, ale vis jak..pro muj pocit...musim tady ten sehnat taky co nejlevnejsi...J mi ho koupi na Vanoce...zatim jsem temer nic nedostala, protoze stepper byl uz vyprodan a ja nic jineho nechtela...prislo mi zbytecne kupoat neco, co stejne nepottrebuju...tak zatim natesene cekam na vanocni darek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka já si nebyla jistá, s prckem se máme dobře jen dnešek stál nějak za ho..........ale jinak dobrý :-) proč jsi za námi přestala chodit a kdy máte přesně datum
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: tak snad se výsledky dostaví:) kamirka: určitě si dej oddych od učení:) a zkoušení šatů je určitě ideální relax:) jej, už ted se na to učení netěším... :-S
Odpovědět
smardik:. ja tady nechodila delsi dobu...prazdniny-cestovani a pak jsem zacala vice makat, doucovat a na net jsme tolik nechodila...uz snad ani nevim jaka diskuze? rok 09? asi jo, ze... no uvazujeme na podzim...ALE...pokud nepojedu na pul roky do ciziny jetse...uvidime...uvidi se po statnicich...na jednu stranu chci byt doma, vdat se a byt doma a na stranu druhou mam jeste touhu vyjet, protoze pak uz to nepujde a nebo velice tezko...
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka jo 09, mít možnost vyjet tak asi vyjedu
Odpovědět
smardik: No prave :-S takze mam vcelku velke dilema...ale jestli uz budeme mit kde bydlet, tak asi tady zustanu...budu makat treba rok a po roce bych treba vyjela na 3 mesice...uvidim...uz bude tezke, kdyz budu mit moznost s J bydlet a tak...bych byla blazen si rikam...ale porad me to hloda...a pak si rikam at si to nevycitam jak budu stara...ale je pravda, ze jsem studovala v zahranici, byla 3 mesice dale ve Skotsku, loni jsme byli ve Skotsku na dovolene na temer mesic, takze si nemuz stezovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kamirko, nás stály 12tis, ale platila jsem to snad na 3x, měla jsme je jako úplně první nevěsta, tak jsem byla ráda, chudák nevěsta po mě, byly v hrozné, stavu
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: mooc díky, a proč na nějaký nezajdete? ted toho je hafo ;-) A jak vy jste na tom s mimi? jïnak s těma pupínkama jsem to samé, no hlavně na těch zádech :-( kamirka: já v Karině za 2.900kc + pripocitat rukavice, zavoj apod. takze celkově 3.600,- a to si myslim, ze to je super cena. simi: tak to jste měli dobře domluvené... a manža nechodil do práce? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
joholky jak já tehdy vysadila HA, tak taky pleť jak struhadlo. No hrůza :-p . Ale jak jsem otěhotněla, tak to přešlo a já měla pleť jak miminko. No a to se říká že holky ubírají na kráse. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pan: Manžel je teď pracovně mimo Ostravu a s jeho prací se plánuju dost špatně, nikdy moc dopředu nevíme, kdy odjede, tak ani nevím, jestli stihnem nějaký ples. A jak jste se včera měli? Na jakém plese jste byli?:-) Miminko plánujem. Začnem se snažit asi od konce února nebo března...jdu ještě na preventivní prohlídku, tak potom. A jak vy? :-) Dneska jsem pohřbila v koši moji svatební kytici :-( Už nějakou dobu se z ní sypal nějaký poprašek a celé to jaksi trouchnivělo nebo co a dneska jsem s tou vázou trochu pootočila a hlavičky růžiček udělaly žuch a celé se to rozpadlo...tak mi zbyla jen ta stuha a fotky :-( Chtěla jsem ji stejně vyhodit, ale až na výročí v dubnu, ale nějak to nevyšlo :-p Máte doma ještě svoji svatbní kytici?
Odpovědět
jé leni já pořád mám kytku usušenou chtěla jsem ji nechat zamrazit v poláriu..byla by furt jako na svatbě ale cena mě odradila a dělaj to jen v praze tak se to tam musí po svatbě co nejrychleji dopravit at to vypadá co nejčerstvěji....ale ta cena....tak jsem usušila
Odpovědět
Pandi manza mel 2tydny od porodu dovolenou a ted to taky tak bude mit. Nastesti jsem rodila na termin,tak nam to vyslo a byl doma fakt cele dva tydny,tak to bylo asupr a na dalsi dva tydny mi priletela mamka a ta taky ted prileti.
Odpovědět
Luci prosim te,kdyz mas v tehu malo zeleza,co to mzue znamenat?Je to pro ka mosku,je vegetarian,ma malo zeleza,ale tu davku,co ji dali nemuze jist,protoze ma strasnou zacpu. Muze ji to neco zpusobit,kdyz ho bude mit malo a neji tolik vitamiinu kolik ma? Ma jist tusim 2x nebo 3x denne zelezo a ji ho jen 1x. Dik
Odpovědět
Simi neznamená to nic vážněho jen že bude málo krvinek...všechno si bere miminko..to železo resp. ferronat by se měl právě tak často jíst jinak to nemá význam...to nemusí jíst vůbec....1x denně Takže pokud to nebude papat tak bude dál anemizovat čili krev bude řídnout a bude mín červených krvinek...někdy ten stav dojde až k transfuzi....Zácpu to dělá ale na druhou stranu v těhu se jako jediné projímadlo může sirup Lactuloza.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla šaty za 5.500, k tomu se ještě něco platilo a něco ne, ale to bylo jen pár stovek (měla jsem ještě závoj, korunku a pompadurku). Kytici ještě mám, měla jsem ji vystavenou, ale při vyklízení bytu kvůli oknům jsem ji dala do krabice a ještě pořád tam je. Nechci ji vyhodit, přijde mi to jako "nečistý" způsob. Chtěloa bych ji spálit nebo zakopat, což teda v tomhle počasí nejde ani jedno. Jsem zvědavá, co z ní do jara zbude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, andel: a vy ji máte furt v tom samém stavu jak byla? Mě to úplně vybledlo a sypalo se z toho něco a jak upadly ty hlavičky, tak bylo vidět, že to drželo už jen silou vůle...a vypadala dost morbidně. Je mi jí líto, ale třeba dostanu na výročí novou :-) andel: "nečistý" způsob? ... A co hození do řeky? ;-)
Odpovědět
Leni vybledla to jo, ale drží....ale sem zvědavá do kdy :-D už to budou 2 roky :-D jé a propos nemáte někdo ty výročí svatební?????
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Jsi génius. Výborná možnost.To mě nenapadlo a přitom jsem se kytek a věnečků naházalea dost a dost. Nečistý jsem myslela prostě takový, že bych ji někam jen tak vyhodila, třeba do popelnice mezi ostatní odpadky a nepotřebná hebla. Je to svatební kytice, zaslouží si něco lepšího. Země, voda i oheň jsou klasicky čisté živly. No a jak vypadá? Nevím. Po tom stěhování národů asi blbě. no a jinak jelikož jsem ji i blbě sušila, tak listy jsou prostě žluté a je celá vybledlá. Ale drží dobře. luci: Jako jak se kterému říká? Někde to mám. Zítra to napíšu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?