Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hrozné čekat až mu přestane bít srdce luci a co Sáruška máte nějaké nové fotečky?
Odpovědět
jj mám hafo na koniku mám album tak kukni už máme 6m skoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) jdu se podívat
Odpovědět
Profilova fotka
pošleš mi odkaz já to snad ani nenajdu
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
je nááááááááááááádherná opravdu moc
Odpovědět
Profilova fotka
pssst asi už všichni spí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to mě mrzí :-| a budu držet palečky aby muž něco dobrého našel. no a s těma bytama je to spíš formou aukce.. jak říká Luci. jééé Sáruška je taková šikovná, taková malá dračice co? Má moc krásné kukadla. a muž je z ní taky hotový že jo? Uplně mu září oči.
Odpovědět
Profilova fotka
pan všichni chlapi jsou pyšní na své dcerušky a ještě když je to jejich první. Teda u nás to tak je :-D
Odpovědět
Pan jo je...prostě malá ho má omotaného kolem prstíku i když je honzovv pořadí třetí ;-) holt benjamínek no.... Simi ted ty byty tak jsou aukčně všude....jdeš na prodhlídku za přihlášku do konkurzu na jeden byt dáš tisícovku a pak do obálky max. cenu za metr čtvereční jako nájemné...takže bez služeb... máš li zájem účastnit se aukce více bytů zapaltíš víc
Odpovědět
Profilova fotka
zof: tak to má tak být... a je to jistě super pocit ze? neměly jste strach chlapům půjčit malou třeba na okoupání a pod.? simi: presne jak říká lucenek... mě se to zase tak výhodné nezná :-( dáš př. 800 tis kč... a to je vyhodíš z okna, protože ten byt není tvůj... je možné že třeba jednou bude, ale taky nemusí, to záleží na tom, zda to obce bude chtít jednou prodat. A nájmy jdou taky neustále nahoru :-| teda jako u obecních bytů.
Odpovědět
To je teda pekne stupidni s temi byty,to asi radsi zustanu tady.Uz se mi ani zas domu nechce.Ja jsem ted s temi hormony tak nestabilni to je hruzu. Ale byla tuu me porodni sestra,vyplnit moje papiry,historii a tak,tak me hned objednala na pokec do nemocnice kvlui post.deprese co jsem mela depresi co mam ted,ze by mi to melo pomoc a ze budou predchazet druhe.Tak jsem zvedava. Taky mi dala cislo na relax.tridy,ktere by mi meli pomoc spat. Luci mala je krasne a ty oci ma cerne jak uhle a hlavne je jak klon tatinka :-D ten si muze byt jisty,ze neni sousedova :-p Pandi ne,manza se bal,ze nebude umet miminko drzet a prvni dny,jak drzel Verunku,my nemeli zavinkovacky nic,tak ji drzel a ja ho musela skrabat na nose a on se ani nehybal :-D Ale od miminka ji koupe on az doted,myje hlavu on,nikdy mu nespadla. Oni taky asi maji nejaky ten tatinkuv pud :-D Teda jen nehty nestriha A s jeho praci to vypada ted tak,ze budou mit 4tydny placenych 30hod. tydne,i kdyz budou doma,takze vyplatu nejakou mit bude a do te doby by mel dostat noveho klienta,tak uvidime,snad jo.Loni mu taky umrel a tusim ze za 2tydny mel noveho,ale je to vzdycky stres. JInak tady se silene propousti denne v 1000,v Irsku uz to je uplne hrozne,tatka ceka kazdou chvili,ze bude bez prace,propousti tam obchody,tovarny,restaurace a vsude i tady jsou prazne zavrene obchody.No a nasi a a manza rika,ze v cr to bude jeste horsi,at z ustanem tady,ze anglie by se z toho mela driv vymotat a ze toho pak budem litovat,kdyz se vratime. Jo a me se dnes udelal bud strasny jebak v nose a nebo opar,ale boli to jak prase ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Simi jo to si jistý být může :-D :-D :-D Simi tady se zatím nijak extra neprojevila krize že by byly pozavírany obchody a tak.......zavřeli Bohemia sklárnu, škodovka omezila výrobu ato je myslím vše..když nepočítám vytunelované továrny.....
Odpovědět
Profilova fotka
pan tak manža na Eli nedá dopustit. Je to jeho princezna. Jinak ze záčatku s bál malouvzít, ale já mu ji jednou dala že ji potřebuji podržet a od té doby je to vklidu. Dokonce i krmí. :-D A strach jsem neměla. Už v porodnici si ji chovali a malá je zvyklá na cizí lidi, takže se nechá chovat od kohokoliv. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi, simi: tak to je supéér , že jste chlapi tak zapojili... já nevím jestli nebudu mít strach... ono po porodu nikdy člověk neví jak bude reagovat.. simi: ty mivas i poporodní deprese? to je silene s tema hormonama co? Nejhorsi je , ze se to neda ovlivnit co? :-( jestli mas zazracný kelimek z orifu, tak si to pomaž tím ;-) tak my jdeme dnes na ples... měli jsme jít i s našima a bráchou a jeho přítelkyní, ale tatkovi není moc dobře, tak uvidíme. Nechala jsem si udělat hlavu... mrkněte http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
simi: Já krizi zatím pociťuju jen zprostředkovaně, spíš z televize. U manžela se neděje nic, i když jejich zákazníci asi taky mají problémy, ale zatím všechno v pořádku, i nabírají lidi (ale víc si vybírají). Co jsem slyšela, tak bývalé NH omezilo provoz, stejně jako škodovka. Ale věřím, že se to zase zvetí. Sklárny a textilky by se pložily tak jako tak, měly na to náběh už delší dobu. Jinak obchody, restaurace, kavárny, všechno pořád stejně plné. Mě to asi ovlivní tak, že si po státnicích nebudu práci vybírat, ale vezmu co bude. Taky budeme víc dávat bacha na finance. My jsme si třeba vůbec nedělali přehled, kolik se za co v měsíci utratilo, tak teď jsme to začali evidovat a neutrácíme zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dolikvidovala vánoční stromeček...uf...to byla fuška, byl z toho bordel, jak z celého lesa :-D Luci: Sárinka je jako panenka, ty její kukadla - moc hezká :-) Pan: jééé já chci taky na ples :-) Máš moc hezký účes! zofi: malá roste jako z vody...koukám občas na koníka :-) simi:? držím palce, ať manžel brzo něco najde ;-) smardik: moc hezké šaty, jako pro princeznu :-) Já si šaty vybírala s manželem, sama bych se asi nerozhodla, vždycky mi to trvá :-D ... já už bych chtěla vidět manžela s naším miminkem v náručí...když držel neteř, tak mu to moc slušelo :-) nooo dlouho jsem tu nic nepsala...tak teď ke každému něco :-D
Odpovědět
Ahojte holky, muzu se zeptat, prosim,za kolik jste zhruba pujcovaly saty v Ove? Zvazuju si je nechat usit pres arti, tak abych mela predstavu kolik to zhruba stoji...Diky za info ;-)
Odpovědět
kamorka já za 7,5tis ahoj leni a co ty a stepper???? :-D my máme umělíka naštěstí takže burdel nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: jóó dobrý, výsledky na váze ale vesměs žádné :-S Tak nevím. Je ale fakt, že přes Vánoce jsem se na to vykvajzla a začala pravidelně hodinu cvičit až od minulého víkendu...takže asi brzo na výsledky :-D Nejlepší se cvičí, když je něco fajného v telce, jinak se mi ta hodina vleče :-D
Odpovědět
jeee, muzu se zeptat jaky stepper sis koupila? Ja nad nim uvazuju, v obchodech neni a na netu uz jsou vybrane, tak jeste cekam jestli se neobjevi ten, ktery jsem chtela...
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka já měla šaty za 7 000. jaro jo malá roste jako z vody. Je to šikulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já ze svým šaty vybírat nechci a on je taky nechce vidět, prý se nechá překvapit a vydrží až do dne D jinak půjčovné těch šatů co jsem dávala odkaz loni 10 900, kdybych neměla v salonu zálohu taky si je nechám ušít na ebay
Odpovědět
teda, 11tisic je dost slusna palka a za kolik je usiji na ebay? Mi to prijde celkem levne to usiti a dost lidi bylo spokojenych...tak uvidim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: a už jsi byla někde v Ově zkoušet šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka ebay nevím na kolik by vyšlo
Odpovědět
sunny2009: nee, nebyla...nechavam to za a) po statnicich a za b) jsme ve fazi hubnuti, takze mi to prijde ted zbytecne...Rada bych sla az tak v cervnu, myslim, ze na rijen to je tak akorat...Teda ted mi asi reknete, ze to je pozde...??no vyzkousim typy satu-mi se strasne libi za krk, ty bez raminek se mi moc nelibi, jsem sportovni typ a na princeznovske se moc necitim...no nikdy nerikej nikdy, treba mi budou sedet...a podle ceny se rozhodnu a nechala bych si je usit, do dvou mesicu je maji hotove, takze v zari bych je tady mela, coz mi prijde ok... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka jaké šatičky chceš? myslím že na říjen v tom červnu stačí, to tak moc svateb jako v létě není
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: na ebay co jsem se bavila s holkama, tak šaty tak za 6500 a velká spokojenost... Jojo, já taky ještě nebyla zkoušet... taky mě čekají státnice a chtěla bych něco zhubnout:)) ale zkoušet už budu muset... ať mi je stihnou ušít, pokud si je nechám šít:)) Přesně, jak píšeš, bych chtěla s ramínky a ne bez... ale uvidíme, co mi bude sedět...třeba nás to překvapí a nakonec to budou úplně jiné šaty...A na říjen myslím, že to je akorát...
Odpovědět
sunny2009: taky si myslim, ze casu dost...Teda, mas statnice a svatbu hned v cerbnu? Jsem to prave rezolutne odmitla, at nemusim pred statnicema nic delat...nic zarizovat...na satky se tesim, ale nechce se mi jit zkouset, kdyz mam pneumatiku, malou, ale prece |-| :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?