Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandama: jo jo, děkuji. :-) Jak jsem tak sledovala, jak strašně rychle to do toho roku 2009 uteklo, tak těch pár měsíců uteče taky rychle, už se toho nebojím. spíš mi to zas přijde hrozně blízko. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi u mých šatů by to zřejmě nebylo ono, protože jsem tam dělala bordel a kdyby to šlo tak by mi určitě vyšly holky vstříc byly super a hodně snaživé
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo ;) a když se začnete snažit hnedka a ty to máš s tou ovu zmáklé ;-) tak se vám mimčo narodí akorát do jara a to je ideální ne?
Odpovědět
Profilova fotka
panda: no, hnedka, s tím moc nepočítám, vím jak to je. Ale kdyby se zadařilo brzy, byla by to paráda, samozřejmě. :-D S ovu to sice zmáklé mám, jakože vím, že funguju i kdy se snažit a nějaká pozitiva další tam taky jsou, ale druhá půlka je na chlapovi a to se dá ovlivnit trochu méně, max. vitaminky. No, uvidíme, nebudeme předbíhat ani se stresovat dopředu. Mimi přijde, až bude chtít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já si taky myslela jak je jednoduché otěhotnět a ono to tak nebylo. Já už půl roku před svatbou vysadila prášky a jak jme se začali snažit, tak to stejně pořád nepřicházelo a nakonec se z toho vyklubaly dva roky čekání, ale stojí za to :-D
Odpovědět
My tu mame normalne snih. kde je to jaroo :-S Pandi,segra taky vedela presne kdy ma ovu,manza ma spermie dobre a trvalo jim to dva roky a to jsou oba zdravi. Nekdy to nejde. Ja ovu neznala presne na den nikdy a vzdy jsem otehu hned. Holky ja mam uplne deprese uz z toho pocasi a ze vseho to je hroznee. A taky jsem se koukala na kokosy na snehu a probrecela jsem cely film.Vubec mi to jako komedie neprislo.Tak Pandi tehulka se ma supr,breci u kravin,ma deprese,je cela hormonalne vadna,nemocna a hubena. SEra je v 6tt a uz pekne pribira a zatim ma mimco ok.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: to máš pravdu a příroda je mocná čarodějka :-) simi: no ty brdo :-o neboj, určo se budeš brzo zase smát ;-) jenze to clovek ty nalady asi neovlivní že? Jsem ráda, že ségra i mimčo je OK :-) si to zaslouží po tom všem.
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je sněhu co, ale ta zima brrrrr v sobotu jsme byli venku bylo krásně svítilo sluníčko, ale dneska se to nedalo i jít z košem je za trest
Odpovědět
Profilova fotka
simi: My jsme taky zasněžení a hlásí na týden až -22, tak se máme na co těšit. Včera jsem byla na nádraží a potkala jsem dva kluky, co vyšli z haly a jeden říká tomu druhému: "Ty vole, jestli ty tramvajky vůbec pojedou, tady je kalamita." :-D Jsem se na ně otočila a říkám ji: " Co se divíte, jste pod Beskydama." Oni byli asi někde z Čech. :-N Já hodlám až do pátku sedět za kamny a učit se. a vylézt se mi vůbec nebude chtít.
Odpovědět
mno drandit s kočárem je taky prča a to mám veliký nafukovací kola ale chodníky nebyly protažený ani posypaný, jinak se mi jezdí gut my se o gojgynku pokoušeli 6m a vyšlo, ale děvčata řeknu vám, byla to dřina 10 dní v kuse 3-4x denně...mazec co? ale vypaltilo se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě ta zima teda neva, ale jak píše lucka, tak to drandění s kočíkem je docela fuška :-D , ale já nejít aspoň na hoďku ven tak bych asi doma za chvíli hryzala zdi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky je tu někdo :-) jak vidím probíráte jízdu kočárkem, já dnes jela po chodníku který byl krásně neprotažený,neposypaný a na něm odklizený sníh z cesty takže úžasnýýýýý, proklínala jsem naše úžasné silničáře
Odpovědět
Článek se načítá
zofi a hryzat budeš celý týden mrazy takže já nikam nejdu s malou jen sama do obchodu a tak
Odpovědět
Profilova fotka
luci: 4x denně? Vy jste nechodili do práce? :-N Já tak nějak bláhově počítám s tím, že se prostě nebudeme hlídat a ono to nějak vyjde. Ne, že bychom na to cíleně hupli v nejplodnějším období. Prostě se jen nebudeme omezovat. =-) Holky, a jaké máte kočárky?
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek já dnes byla u doktora a on říkal že ted být venku s mimi jen doporučuje, prý 3-4 hodky klidně takže my dnes byli 2x po 2 hodinách, malý to krásně prospal a já došla zmožená a zmrzlá jak rampouch
Odpovědět
Profilova fotka
andělka: já mám Cam cortinu X3 je to trojkolka a trojkombinace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: jejda tolikrát a denně? hi hi to je vtipné... my to neděláme možná tak za týden :-D :-D :-D já jsem možná už starší generace hi hi :-D :-D teda s kočárkama v hlubokém sněhu... no potěš :-| Máte holky aspon ty větší nafukovací kola?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: kola mám větší ale ne nafukovací a dá se to, ale dá to zabrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to věřím. Ty máš hluboký? A jakou značku?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme větší nafukovací :-)
Odpovědět
já byla na nemocenské a hany pracuje 20-24h takže to šlo smardik i v mrazech? všude se píše že do minus 5max pak je to o hubu mráz pálí sliznice gor u mimin pan mě už táhne na 28 takže do omladiny se nepočítám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: já mám trojkombinaci, takže hluboký, sporťák a vajíčko. No stál mě 16 690 ;-) a značka je Cam Cortina X3
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky super hrnek co? http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=n...
Odpovědět
jo kristi ten je boží, už sem si přidala k oblíbeným :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucunek do -5, nad jen když je to nutné ale my vyrážíme po 10 a to je do -5
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no přesto si mladší než já :-N tynka: jj ten je super, jak jsi na něj narazila prosím tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem na modré střeše tady na stránkách a tam je plno nápadů v albumech :-D holky už mám zubařku, dneska jsem tam byla poprvé a super, je perfekní ach jo mám radost
Odpovědět
Nam tu dneska snezilo a do skolky jsem tak tak dosla,prootze mam potasky a vsude byl led,tak vsechny maminy klouzali v botaskach,lodickach a potkala jsem souseda co sel pro noviny,tak taky mel co delat.Jeste ze mala ma zimni boty. Manzovi umira ten klient,v noci mu umrel mozek,tak ted ma denni sichtu,sedi v mistnosti s nim,jeho placici zenou a dcerou,chudak ma 12hodinovou sichtu.Uz jen cekaji,kdy prestane bit srdce.NO takze bude bez prace,tak jsem zvedava. Rozesila i zivotopisy do ostravy,kdbyy tam na sel neco dobre placene.Tak kdbyy jste vedeli,tak dejte vedet. Premysime,ze by jsme mozna sli zpatky,vzali si pujcku a koupili si obecni byt za 200 000kc.No ale problem je,ze zarizeni a vse mame tady a neni to jak prevezt.ALe kdyz uz tak premyslim,tak se mi ani zas domu nechce. Jo mamka rika,ze jsem vadna kazde tehu,ze se mnou hormony silene mavaji,ze mam pockat do jara. Tynus,ja jdu koncem ledna k zubari,mam taky docela hodnou pani zubark u a hlavne vse dela bezbolestne,tak jsem rada. Anglani si nenechaji bez injekce udelat nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, tak to jsem napůl anglán ha ha no dneska jsem to zvládla bez injekce, ale zubařka byla fakt super
Odpovědět
simi teda..to je mi líto ale s těma bytama už o tak nefunguje formou prohlídek a kdo dá víc za metr čtvereční nájemné.....bohužel..... já dneska byla u zubáka tahat nervy a cementovat....příštá týden plomba..no mám se na co těšit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?