Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou parádní, fakt moc pěkné já byla na šaty sama a neudělala bych to jinak!!!
Odpovědět
Profilova fotka
smar tak ty jsou fakt šupa. Já bych taky nešla na šaty sama. Měla jem s sebou svoji nejlepší kamarádku a ta opravdu dokáže poradit a navíc i tomu rozumněla, takže mi pomáhala je i oblékat. Já vyzkoušela jen dvoje šaty a hned ty první jsem brala :-D A už víš do jakého salónu půjdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
zofi do Daji, mám tam zálohu 5500 a to se mi jim nechávat nechce
Odpovědět
smardik ty jsou uzasneeeeee x-) x-) x-) x-) Ja teda sla sama,kamoska selhala a nakonec jsem byla rada.NIkdo mi do toho nekecal,kazdy ma totiz jiny vkus,v daji mi pani supr pordili,vcem nemuzu,v cem jsem hubena,v cem bleda a kde nemam prsa a nakonec jsem mela uzasne,krasne a nemenila bych. a vsichni me videli az ve svatebni den hotovou.Tak bez kl idne sama. Tak kamska ma jiny vkus nez ja a hlavne saty kdyz nesjou upravene na tvou postavu,vypadaji jinak,ty moje byly supr az jak je usili na me a sedeli jak pristie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smardi: ty šaty vypadají nááádherně jaro: no já jsem taky uz jak sud, musím se začít hýbat. Je ten stepper dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdybych neměla tu zálohu 5500 nechám si ty šaty ušít na ebay
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já v Dáji byla a teda nic moc přístup. Oběhla jsem věechny salóny v centru a všude mě odbyli že jdu brzo a tak, až v Orchidei byla super paní a tam jsem si taky vybrala svoje šatky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi vidíš já zas byla kuknout v orchidei a přístup hrůůůůůza a naopak v Daji super - v té naproti Imperialu
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak asi záleží kdo tam zrovna byl ;-)
Odpovědět
smardik super ale musely by sis vybrat hoodně dobrého prodávajícího hodně holek naletěllo a přišly jim fake v neodpovídajících velikostech, ale jsou fakt krásnéééééé na šaty bych šla hned a zas x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
smardik..ty jsou fakt moc hezké x-) , taky bych šla znovu jako Lucka x-) A zkoušela sis už nějaké?Já jsem totiž měla nějakou představu,ale v reálu to vypadá jinak,že. Nejenom že jsme nevypadaal jako paní na obrázcích, ale taky mi prostě některé šaty vůbec nesedly a vypadal jsem jako magor. já si taky vybrala hnedka, dokonce ty první a paní mě přemlouvala, ať to jdu zkusit i jinam,že si přece nemůžu vybrat hnedka první šaty. Tak jsem šla a stejně jem se vrátila. a byla jsem se svědkyní a za její názor jsme byla ráda
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já bych tak šla taky zkoušet šaty, byla to nááádhera :-) kuki: no ahooooj, jak se dcérko vůbec máš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kukinek jo zkoušela jsem si, původně jsem měla mít svatbu letos a to jsem měla vybrané tyhle šaty http://www.daja.cz/images/st-patrick/..., chci něco na ramínka nebo za krk a v celku :-)
Odpovědět
normálně sundám kroužek a jdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to asi neobhájíš :-D :-D :-D pan:áááááááááále, mám,no :-D pořád žeru a pohybuju se z obýváku do kuchyně, takže paráda. ale máme už domluvený squash,ať aspoň něco pro sebe udělám.Jinak nic nového :-) A co ty?jak válčíš?
Odpovědět
kuki jak to že ne.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luc...vsadíme se? :-D Ale taky bych šla znovu a chtěla bych si to dát celé zpomaleně, strašně to uteklo =-)
Odpovědět
kuki jo....o co? :-D
Odpovědět
Tak ja bych teda na saty znova nesla,nesnasim si neco zkousest.Tak kdyz mi to nekdo donese a je to krasne a sedi to,tak to je supr :-) smardik ty druhe jsou taky pekne,ja je videla ne jedne neveste jak jsem si zkousela ty svoje a chtela jsem je taky,ale uz je meli zamluvene na muj termin,ja byla zkouset saty v dubnu.
Odpovědět
A pristup v daji jsem mela supr,jsou tam dve pani,jedna mlada a druha starsi a obe byly supr. Dokonce popletli muj termin a nebyli si jisti,tak ta jedna pani prisla az ke me domu se zeptat jestli ten termin maji spravny. Ja jim nedala moje tel.cislo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no taky válčím válčím... no něco jak ty, ale sport zatím domluvený nemáme :-D a v PO zase do práce :-| a začne to na novo :-D simi: no tak to je teda obětavost to ti teda povím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: Opravdu krásné šatky, dobrá trefa, budeš krásná nevěsta. :-) Já měla taky z Daji, ale naproti Mcdonaldu, naproti Imperialu měli na můj vkus moc extravagantní, moc drahé a moc malé. A přístup byl i tam u mě super. Ráda jsem jim tam ty peníze nechala, narozdíl od jiných salonů. Mě vybírání šatů docela bavilo, až na pár nepříjemných zkušeností. Vybrala jsem si nakonec hned v prvním salonu kam jsem šla s tím, že mám termín. Těch pár dřív bylo jen cvičně. Taky občas koketuju s tím, že sundám prsten, obleču si zas svatební prádlo a botky a půjdu zkoušet co nového. Ale jednak už by to nebylo ono a jednak bych pak mohla zjistit, že jsem tehdy měla zkoušet dál, že by se mi teď jiné šaty zalíbily víc než ty původní. Je to prostě jen jednou, tak to tak má asi zůstat.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: ahooojky, jak se máš? Co škola a už plánujete rodinu?
Odpovědět
Profilova fotka
andela dík :-) zajdu tam i tam, jen 36 mi je velká - aspon před porodem byla a vzhledem k tomu už zas nemám při výšce 167 ani 50 kg tak zas asi budu potřebovat 34 tak ten výběr není tak jsem ráda že v daji něco mají :-). No je to dost za to půjčovné ale platí mi to babička - svatební dar a vdávám se jednou za život tak to do těch šatů dám :-) ale chci ještě zkusit jiné a pak se uvidí. Jen nevím kdy půjdu, potřebuju hlídání a chci jít s kamarádkou která má dceru o 3dny starší než je náš Tomášek tak to je problém at obě na stejný den seženem hlídání
Odpovědět
Profilova fotka
neboj smardi seženeš a oni ti šaty upraví já jsem měla třeba problém s tím, že mé šaty končili dole krajkou a tím pádem jsem je měla dlouhé, na to mě nikdo neupozornil a mě to opravdu nenapadlo, takže podle toho ty šaty vypadaly, když jsme se vraceli, ale nepadlo ani slovo
Odpovědět
Profilova fotka
tynka no záleží kde na šaty jdeš, někde je nebyli ochotni upravit. v daji jsem spokojená, je tam záloha takže vím že jdu tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: Já jsem měla právě opačný problém :-N Určitě vybereš ty nejlepší. pandama: Ahoooj :-) No mám se docela dobře, škola zlobí, mám ji prodloženou do června, takže snažení se taky odkládá. No,l nějak bude. Musím se soustředit na dokončení školy a nemyslet tolik na plánování rodiny. Zdá se mi, že tento rok uteče ještě rychleji, než ten minulý. A jak vy? tynka: Oni ty šaty, co končí dole něčím ani upravit nejdou, nebo hodně špatně. Mně byly dlouhé všechny a ani mi šaty v celku neslušely, takže se to vyřešilo sukní zvlášť, ta se zabrala v pase a ne dole, tam by to pak bylo vidět. Moje švagrová měla problém v Scarletu (dnešní Angelika), chtěla jedny šaty, úplně nové, ale už je měla jedna nevěsta vybrané, na pozdější termín a oni jí je nechtěli dole zkrátit, že ta druhé nevěsta, co je bude mít potom je vyšší. Nakonec si je švagrovka sama trochu založila, při vracení to poznali a pán byl velmi nepříjemný, chtěl po ní pokutu, ale jelikož jsme je vracely já a mamka a on je její bývalý žák, tak nám to odpustil. Takže za ochotu a vlídné jednání si klidně připlatím, vždycky. Stojí to za to.
Odpovědět
smardik,ja mela taky velikost 34 a merim 170cm a sehnala jsem ;-) . Saty mi upravili,zuzili presne na telo,dokonce mi tam pani vsila i podpresenku moji at mi ne vycuhuje a delku i pres to ze saty koncili krajkoku tak je zkratili. Tynko vis jak to udelali??Oni nezaposili ten spodek,ale zespod spodnice mi to ta pani povytahla nahoru,ale rikala,ze se to spravne nema delat,tak mi je zvedla ze spod.Jinak ja bych si rozbyla hubu na tom,ja nemela ani podpatky a byly hodne dlouhe. Jinak ja jsem ted nemocna,nemuzu ani polknout,je tu zima jak na sibiri,nesnasim zimu,manza ma klienta v nemocnici,tak jestli umre,tak je bez prace. Nesnasim rok 2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: no my zatím vse pri starém. simi: neboj, r. 2009 má být lepší ;-) takze vsechno dopře dopadne, uvidíš :-) a jak se citis budouci mamino? Kdy ze mas termin? uvař si čajíček s medíkem a zababul se do peří. Určo ti bude brzo dobře, musíš myslet pozitivně.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: a držím palečky k úspěšnému dokončení školy. Neboj, půl rok uteče jak nic a pak můžete plánovat do aleluja ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?