Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zofi jak jsi spokojená s elektr. kartáčkem??? uvažovala jsem o něm, ale manžel mě od něj odrazuje simi já jsem v práci na Silvestra do 14h a manžel do 18h takže budeme doma v klídečku, minulý rok jsme vyli na horách a bylo fakt super jinak zítra mě čeká zase práce od 8-18h ach jo 4 dny volna strašně rychle utekly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi malá se jjmenuje ELiška tyn: já nemám elektr. kartáček
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééé aha to byla kuki
Odpovědět
tyn.ja mam a je to naprosto supr vec!!!!!!!!!!!! Nedrazditi to dasna,nekrvaci ti dasna,je to supr pro citlive zuby,nebo kdyz se ti obnazuji krcky a krasne to cisti.Ja mam dva,jeden je bble a druhy je dobry. Nejlepsi jsou ty,co maji malicke kulate hlavicky a cisti jen zub,je to fatk supr,muzu vrele doporucit.Ja ho dostala loni na vanoce a normanim si uz nevycistim zuby. Ty teda nejak moc a porad tynus pracujes,ne?????? Ja uz uspesne bliju vecer rano a ted budu psat mamce a bukovat si ji na porod at prijede,aby byl nekdo s malou,tak to snad segre nebude vadit
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já si ho pořídím a budu mít zuby jak perličky, právě mi připadalo, že to nemůže dobře ty zuby vyčistit víš no jo jsem hujer makám pořád se budeme koupat v penězích
Odpovědět
Profilova fotka
tynka..jojo, souhlasím se Simčou, já ho mám od loňských vánoc a jsem spokojenáa manžel nejpve že nee,že to je divné a letos si ho přál pod stromeček a je úplně nadšený. Takže obyč kartáčky asi poletí do koše :-D jo a taky se mi zdá,že jsi nějak často v práci =-) :-) simi..tak to máte dobré,že se teďka porvete o mamku :-D :-D :-D
Odpovědět
tynus,prave ze jak se to toci ta hlavice ci co to je,tak ti to vse ze zubu vytahne a plus muzes cisti jedno misto bez toho aby si narusovla neco jineho nebo jela pres dasna.Takze muzes cistit i zub po zubu zvlast a ze vsech stran,kde se normal kartacek nedostane. NO to budete vatari,kdyz tak hodne delas. Hodne hodin hodne penez :-D kuki,mamka uz je zabukovana :-D Prvni leti k nam a od nas leti k segre.Takze jedou v lte do cr,jezdi autem,jak pojedou z cr,tak ji tatka vyhodi u nas,maji nas pri ceste a pak jak porodim a pomuze,tak my ji hodime zpatky na letadlo do cr a pak jak udela tam svse,tak ji hodi zpatky na letadlo do irska.Chudak mamka :-D Jeste ze ma jen tri dcery
Odpovědět
Profilova fotka
no a jakou značku mi doporučujete??? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
simi..no to jo teda,mit jich vice,tak by to asi nedala :-D :-D tynka..ja určitě oral B, mame je oba a mame i stejne hlavice,takze nemusime kupovat kazdy zvlášť. A já ho koupila přes net i v akci, v takové dárkové krabici i s rádiem do sprchy,stál nějak 490 nebo tak nějak
Odpovědět
Profilova fotka
to je pěkná cena děkuji za radu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás...u nás byly moc hezké pohodové Vánoce :-) Dostala jsem od manžela knížku Velké kniha o mateřství :-) Nevím jak to zítra stihnu,. tak vám popřeju už dneska - mějte moc hezkého Silvestra a ať se vám v tom novém roce splní všechna přání a tužby a ať se vás drží pevné zdraví, dobrá nálada a láska těch co máte rádi :-) :-) :-) Ahóóóóój v novém roce 2009 ;-) (ach jo, zas budem o rok starší :-( :-D ) Někdy ale na mě přijde taková nostalgie, na konci roku...co nás asi v tom novém čeká...a nebo začnu bilancovat ten starý...začátek ledna ale nějak nemám ráda :-| )
Odpovědět
Jaro,no ty jsi to pekne depresivne zakoncila ten rok.Ja nechci byt starsi :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Taky vsem vse nej.do noveho roku,snazilakma at jsou tehu,tehulkam zdrave miminka :-D :-p . Holky a kdo si dava predsevzeti??Ja ze budu vic uklizet,jako kazdy rok,tak snad tenpristi to vyjde :-p tynus,ja mam asi uk znacku nejakou,takze neporadim,ale co psala kuki,tak to zni dobre cenove a doporuceni mas ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já taky všem přeju Silvestra prožitého podle vašich představ a hlavně ať se v novém roce všem splní jejich přání. Předsevzetí do nového roku mám jednoduché: dělat všechno pro to, aby už k nám mimi mohlo přijít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji do Nového roku hlavně zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i já doufám, že k nám s Novým rokem přiletí čáp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ Kocky, ja Vam taky vsem preji vse nej do Noveho roku a at se Vam vsem splni vsechna prani!! ;-)
Odpovědět
tak holky potažmo snažilky tfuj tfuj tfuj přeji at to vyjde všem, co si to přejí, je to vážně nádhera x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, taky vám přeji vše nej nej nej do Nového roku a ať se vám splní všechna vaše přání. Já žádná přesevzetí do nového roku nemám, ale když tak vzpomínám tak loni touto dobou jsem chtěla taky být už konečně těhu :-D , ale příští rok to opravdu nehrozí :-D . Mám času habakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk. Tak si užijte pořádně Silvestra :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
AŤ ŽIJE NOVÝ ROOOOOOK 2009 :-) :-) :-)
Odpovědět
jaro co tu strasis v noci??????????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky zítra jdu na šatičky, snad budou mít otevřeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak vás tu vítám v novém roce a přeji hodně zdravíííčka a štěstíčka a jak tady už padlo tak snažilkám aby to vyšlo a maminkám aby děti byly zdravé a nezlobily :-) a hlavně at se splní vše co si kazdá z nás přeje :-)
Odpovědět
čauec v novém roce.... Jaro símtě co ty a stepper??? :-D cvičíš????
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mě taky zajímalo Jaro :-)
Odpovědět
pan :-D :-D jsme to ale zvědavky co??????
Odpovědět
Jaro cvici jak silena do pul jedne do rana :-D smardik a jakou mas vubec predstavu?A chces korunky,zavoj nebo nic?Tak at dobre poridis. Nam tu pekne mrzne,hnus,je mi zima,ted jsme dofrceli od kamosky,tak se mi smali,ze je mi zima.Ale oni josu tlustejsi,tak jim je tepleji a nechapou
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdáááár v novém roce :-) No my jsme byli u přátel a měli jsme sebou noťas s interneem, tak jsem si na vás po půlnoci vzpomněla. Bylo fajně, spát jsme šli až v 5 ráno :-) Stepper trochu zanedbávám a vánoční kila už jsou znát :-( Jsem jak sud kulatý. To byly samé návštěvy, cukroví, nákupy, obědy u mamky atd. atd. že už na cvičení nezbyl čas, takže to dopadlo, jak jste mi předpovídali, ale mám předsevetí, že to musím napravit chichi :-D A jak jste se měli na Silvestra? Pařili jste? Byla kosa jak prase, chvílu jsme byli venku ještě před půlnocí a stříleli jsme petardy a vymrzli jsme na kost. I teď je tam kosa, před chvíli jsme přijeli domů...samozřejmě zase po vydatném obědu u mamky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky smardi vím, že minulý rok jsem byl v prosinci na šaty a ke konci ledna dostaly nové modely
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, taky se přidávám s přáním všeho nej do nového roku x-) Já předsevzetí nemám žádné, jenom jsme se manželem shodli, že bychom rádi strávili příštího silvestra v rozmnoženém stavu :-D :-D :-D tak uvidíme... Jinak jsme letos byli poprvé doma, bylo nás tady celkem 6 a byla to sranda, hráli jsme aktivity a různé hry,fakt to uteklo jako voda.O kilech ani nemluvím, už jsem se dívala na volné termín na squash, páč sotva lezu. Jeto řesně, jak píše Lenka, pořád jenom jídlo, kam se člověk podívá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki no my s manželem také pořád něco tlačíme, už jsem tuleň, no, ale dneska jdeme na squash, to víte černé svědomí
Odpovědět
Profilova fotka
simicak tak na šatičky nejde, nemám s kým :-( měla jsem jít s kamarádkou ale nechce jít takže a já sama jít nechci takže tak :-(. no stejně to asi dopadne tak že nakonec půjdu sama. jinak jsem chtěla šaty na ramínka nebo za krk, v celku a ne bílou barvu-tu sněhově, jiné odstíny jo protože jsem se dozvěděla že v salonech mají asi 4odstíny bílé - má to nějaké název ale nevím jaké. chtěla bych něco takového http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?