Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
tynus tak to mas supr,uz vis ason kdo bude pect i prsti rok :-D Manza ted dela van.uklid. a odpo jedem na toho santu.
Odpovědět
Profilova fotka
simi a ván. úklid taky neudělá manža. To musím sama. 8-( a mě už se tak nechce a jsem unavená jak hrom. A to se ještě musím starat o Eli, ale ona je naštěstí hodňoučkááááááááááááááááááááááááááááá x-) . Toho santu bych taky chtěla jednou vidět. Já bych si šla hned sednout k němu na klín :-D :-D :-D
Odpovědět
No tak mala si na klin nesedla,podivala se na neho a zacala rvat a schovala si hlavu.Pak ji dal darek,fotku nemame,protoze se nedala ani vyfoti koza jedna. Dostala plysove tucnaka,tak ho pak venku pusinkovala a tuliala se s nim a my museli taky :-D Jak jsme vlezli do domu jeho,tak si zaplatis vsup a pak muzes darek a fotku,fotit sama nesmis.Maji tam pytle s darkama podle veku a pohlavi.Takze pro male hracky pro male a pro vetsi deti jine a pro kluky a holky taky jine.Tak je mala nadsena.Skoda ze nema fotku ]-( Tak u nas kazdy rok uklizi manza a dela i veceri na stedry den,ja pecu curkovi,takze na vanoce se uz jen valim s Verunkou u pohadek. Ja ani snad salat a rizky neumim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to musela být krása, u nás máme ježíška a ten je jaksi neviditelný. :-D tynka: Teda, nechtěla bys mi manžu na chvíli půjčit? Ještě chceme dělat dva druhy a nějak se k tomu ne a ne dokopat. A můj muž zvládne jen degustovat, vyrábět ani omylem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) Simi jsme si to uměly zařídit co??? to je prostě v člověku, manžel mi strašně rád dělá radost a tak mi pomáhá kde může a hlavně mě často překvapuje maličkostma jen žehlení ho nebaví a tak žehlím já dneska jeden plný koš, no tak, ale musím doma taky něco dělat ne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás při skorovánočním pondělku :-) je dneska někdo v práci tak jako já? No snad bude při pondělku klid, uvidíme. A co doma, stromek, cukroví apod. máte? A co uklid? My v so nastrojili stromek, cukroví napečeno od M. rodičů a kamarádky (my nemáme troubu), jen slepíme... asi zítra. Taky zítra jeste pofackuju kuchyň a bude.
Odpovědět
ahoooj máte všecko????? já ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: jako myslis z dárků? Já taky nee... :-| :-D :-D :-D jinak toto je můj poslední pracovní den v tomto roce, pak nevím jak budu na netu, tak bych vám všem ráda popřála krásné a pohodové vánoční svátky, bohatého Ježíška a v novém roce hlavně ZDRAVÍČKA a štěstíčka... těm co mají malé děti, tak at nezlobí, jsou zdravé a pěkně papají a rostou :-) a těm co mimi nemají, tak aby se jim to povedlo ;-)
Odpovědět
Ja mam vse a manza ted dela salat,tak mu s malou vyzirame mrkev. Pandi a vsem taky krasneho jeziska zitra a hlavne pohodoveho a do noveho roku stesticko a zdravicko a............vsak ja tu jeste budu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moooc díky ;) já budu odcházet kolem 12h cca.
Odpovědět
mno tak už mám vše jen počkám až se hany vychrupčí a veme maliu ven at můžu vysát a vytřít a hotovooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra už sem asi nevlítnu,takže: Přeju Vám krásné svátky, ať je prožijete v klídku a pohodě s těmi, na kterých Vám záleží a do nového roku jen to nejlepší! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás zdravím ... máme fofry a doděláváme všechno na poslední chvíli (jako obvykle :-D) Až dneska jsme kupovali stromek a to jsme chtěli už jet domů s prázdnou a s myšlenkou, že to budou moje první Vánoce bez stromku, protože všude měli košťata nebo předražené, ale nakonec ho máme...a po ježdění po celé Ostravě jsme ho koupili na Lenince :-D Teď ještě uklízíme byt, pak dobalím dva dárky a už bude hotovo. Manžel si bude dělat salát a já už jen odpočívat :-) Už mám toho spěchu a uklízení plné zuby. :-| Už se těším na moje oblíbené pohádky :-D Přeju vám krásné Vánoce plné radosti a rodinné pohody :-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přejeme Vám krásné vánoce plné lásky!!! já tenhle den fakt miluju, s manželem jsme uklidili, pak jsme se dívali na pohádky, teď se smaží jídlo a chystáme společně stůl ach myslím na Vás, už nám ke štěstí schází jen děti pa Týnka
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: ahojky, no to si myslím taky, že s dětma by byly uplně jinačí vánoce :-) tak at nespalis kapra :-D já se jdu do toho taky ponořit papa
Odpovědět
Caute holky, no jsou krasne s detmi x-) Mala mela poprve rozum z toho ,tak to bylo fakt perfektni. Obed-veceri jsme ani nemeli,polivku jsme vynechali,takk snedla jeden kousek rizku a dva brambory a rekla,ze uz je konec :-D Tak jsme ji dali jeste pohar,protoze my meli hlad. Pod okno jsme dali stolecek s cukrovim a mlickem pro Santu a Elfy a mala sla do pokojicku.ja dala darky pod stromek,vysypala cukrovi,vylila mliko a otevrela okno,pak mala prisla a koukala jak puk,bylo to uzasne a hned zacala rozbalovat :-D Po chvili prisla,ze vetsi darky jsou lepsi a jak rozbalila tomase masinku s kolejeme,tak zacala radosti pistet :-D A porad povidalla,ze byla moooc hodna,ze ma hodne darku. TEd si tu uz tri hodiny hraje a mluvi,ze santa spapal cukrovi a efove vypili mlicko a odjeli domu do nebe,kde bydli ;-) My jsme s manzou utahani a tesim se az mala usne a ja si lehnu a podivam se v klidu na tv ;-) A zitra budem uklizet cely den bo tu je jak v tanku bordel Jo a ja dostala sul do koupele,papuce supr o ktere zebram pres rok bo mi mrznou nohy,tak ty sjou nejepsi a pak masazni pristroj z infracervenym zareznim,ktere v tehu nesmim a jsou tam nasadce na celulitidu a ty muzu x-) Tak pak dam vedet TAk krasny vecer a pekne svatky :-)
Odpovědět
uf sem off krásné ale nááročnéééé dám vanu a valim do lože gojgynka dostala puzzle na zem, hrací hrazdu, kombinézu, bodynka, ferdu mravence polštářek disney, povlečení s púem, tatínek fásnul termoprádlo svetr a rukavice na kočárkování a já phillips robota na štávičky a tak takže fakt krásné vánoce, akorát mě zmohly sem totál off a bordel tady fšude ale prdím to jdu nynat dám si hovězí polívku a jdu do duchen krásné koukání na pohádky ;-)
Odpovědět
Heeeeeeeeej,segra je tehotnaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) Zatim nevim podrobnosti,tak to je supr novinka,ted jsem se to dozvedela :-)
Odpovědět
simi gratulka to je krásná zpráva to je ta co o mimuš přišla a byla ve fn????
Odpovědět
jojo Luci,tak co o mimi prisla a snazi se uz dva roky,tak ted je pry asi ve 4tt.,meli pekny darek na vanoce x-)
Odpovědět
Tak je o 11 dnu tehu pozadu od mne,mamka dostala na vanoce dve tehu dcery :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak jste si užili Vánoce a co dárečky? Hodila jsem do svat. alba naší Eli. :-D
Odpovědět
tak cooo jaké to bylo? )všeci trajdáte po rodině že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, za chviličku fičíme k babičce už nemůžu salát ani řízek vidět,blééé včera jsem si ještě večer dělala masíčko s rýží, měla jsem absťák Simi sestřičce gratuluji a držím palec
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je skvělá zpráva Simi, tak to vám to oběma vyšlo mooooc hezky :-D a ty už jsi to rodině řekla? jinak vánoce skvělé, strašně pomalu mi to utíká, takže jsme nadšená. dárky parádní, od manži jsem dostala sq.raketu, náhradní hlavy na elektr. kartáček a parfém, od našich věco do domácnoti, na kterých jsme se domluvili, no prostě super. Byli sjme letos u našich, měla jsem z toho trochu obavy,ale nakonec to byly moc hezke vánoce x-) no a co vy?je tu nějaké mrtvo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bo mrtvo tady je. Tak my jsem si Vánoce užívali díky Eli. Byly to její 1. Vánoce, ale nějak to moc ještě nevnímala, ale i tak byla sranda. :-D
Odpovědět
Ja uz to taky rekla,na vanoce.Tak se to uz vi a mamka ted sili.Protoze jak predtim potratila a i segra,tak ma nervy.Vcera jem mela vyply pocitac,jen jeden den ahned mi volala,jestli je vse v poradku a proc jsme vypli a at se ji hlasim kazdy den :-D Segre vola kazde rano :-D Jinak ja se uz tesim az odzdobim stromek po novem roce,protoze mi to tu zabira misto a na silvestra manza pracuje a ja a Verunka spime,takze u nas se zadna akce nedeje. Zofi,tak to muselo byt supr,mala na prvni vanoce dostala hodne darecku,male hlouposti jako piskaci hracky a tak,sice to nevnimala,ale my to prozivali,tocili a ona je cumela :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to oběma mooooc gratuluji :-) a hodně štěstíčka až do konce ;-) držíííím pěstičkýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
u nás vánoce super, protože byli naše první s malým a současně také první nás dvou :-) :-)
Odpovědět
pandi diky ;-) Nase vanoce uz to byli treti spolecne,to je silene,jak to leti. Zofi,mala se jmenuje Eliska nebo primo Eli nebo Ella?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?