Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
zofi to mně nemusíš vysvětlovat ale toto je fakt brzo ale to sama poznáš co bude umět tvoje mimčo
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jedno místo už obsazené - 3svatby :-(
Odpovědět
Luci tak jak pise Zofi,tabulek se u deti nema nikdo rikdit.Mala v sedmi chodila kolem nabytku a v 9mesici zacala chodit a v 6mesici zvatlala mama,tata............ja jsem zacala mluvit az ve 2letech at ay mi to pekne jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: ahoj...a kam jsi už volala? A jaká máte kritéria? (počet hostů, nocleh, vzdálenost restaurace, cena)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro nejlíp ostrava-poruba nebo někde blízko, hosté do 40lidí,nocleh - potřebovali bychom jeden pokoj a cena tak normál, max tu 1000na osobu jak jsem počítala
Odpovědět
Profilova fotka
To by byl ok ten Třebovický mlýn (vlastní zkušenost, měla jsem tam svat. hostinu i nocleh) nebo Role, do obou byste se vešli a cenově taky dobrý. Jak jsi psala, že už mají obsazeno - kde to bylo? Nedávno jsme byli na jídlo ve Vltavě, moc dobré ... teď o víkendu tam jdeme na vánoční akci z manželovi firmy a to bude hafo lidí, ale nevím, jestli dělají i svatby, ale velké je to tam dost. Nebo dělají svatby v Třebovickém altánu, ale to je jen sál, to byste museli mít jídlo od jinud.
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: v Porubě je to s ubytkem lehce zabité. Napadá mě jen Skalka, Ferdinand a v centru Sport club.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ve Ferdovi vaří taky skvěle, ráda tam chodím na večeře.Když máme nějakou příležitost - výročí atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Skalka a ubytování je kousek vedle - penzion Motýlek...to si pamatuju, jak jsem vybírala restaurace pro naši svatbu a taky to byla jedna z variant...a s ubytováním je i restarace v Hlučíně - ježíš a teď si nevzpomenu jak se to jmenuje...pohledám a napíšu, jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to restaurant a penzion Hevil. :-)
Odpovědět
smardik volala na skalku prave a to je uz obsazene,tak musi hledat nekde jinde.
Odpovědět
smardik to co píšeš j¨se hodí ferda....ne proto že já tam měla svatbu ale měli jsem 45 lidí, ubytování v areálu, cena 1000kč a to je luxus.... kukni na www.arealferdinand.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky už restauraci máme,sice ne v porubě ale nevadí :-) jaro mlýn už je obsazen
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde to teda nakonec máte?
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem zvědavá...kde? :-)
Odpovědět
ja jsem taky zvedava :-D Ja jsem dneskas nejak debine spala a brutalne me boli cele zada,jsem uplne rozlamana :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky máme tu tady http://www.rakovecka.cz/, bude se hrát bowling, pro děcka tam je zahrádka se skluzavkou apod, terasa
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: No vypada to pěkně,.. my jsme uvazovali o zámecké krčmě ... www.zameckakrcma.cz v paskově, ale nakonec vyhráli Lázně v Klimkovicích .....
Odpovědět
Profilova fotka
exilak my nechěli cestovat tam azpátky,ale bohužel. ta krčma vypadá dobře
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: no je to trochu z ruky, ale vypadá to tam moc hezky :-) ...i ta zámecká krčma a Klimkovice jsou fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně máme fotografa :-)
Odpovědět
smardik vy to mate v repistich u jak se jede na frydek mistek???????????to mate hodne z ruky,ne?? Ale vypada to moc pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když je dost aut a zajištěný odvoz nebo ubytko, tak hostina klidně může být trochu z ruky. My jsme měli aut málo, takže jsme potřebovali restauraci co možná nejblíž k domovu co nejvíc lidí (já sama jsem šla z vlastní svatby s manželem domů pěšky a ještě jsme cestou doprovázeli kamarádku domů. :-D ) Rakovec i krčma vypadají fajně. :-)
Odpovědět
Caute holky,jak vidim,tak kazdy se uz pripravuje na vanoce a uz tu nikdo nema cas ani napsat. Tak jen vsem krasne a pohodove vanoce stravene s temi nejblizsimy a hodne stesticka a zdravicka do noveho roku!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ani nevím kde mi hlava stojí na prodejně máme pořád narváno, celý den si nesenu, nestíhám ani jíst, ještě, že mám tak šikovného manžela, že se doma nemusím o nic starat
Odpovědět
Profilova fotka
holky ty Vánoce mě asi zrujnujou. :-D Dneska jsem konečně dokoupila všechny dárečky a ještě jsem dopekla cukroví a ještě ho nazdobit a úklid a je hotovo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simicak jo v řepištích, ale já jsem původem z vratimova a to je hned vedle a od našich se bude vyjíždět, tak to tak daleko není
Odpovědět
smardik,tak to mate kousek ;-) My jdme zitra s Veru na Santu klause sednout si na klihn.Tak jsem zvedava,maji u na postaveny ledovy dum,okolo nej jsou elfove co se hybou,tahaj sane a tak,no je to krasneee,tak si pujdem vystat frontu,mala stejne jak ho uvidi tak bude jecet jak furie,ale pak bude stastna :-D Uklid mi taky chybi,ale to neresim,protoze s Veru muzu uklizet tak vecer pred stedrym dnem,ona je rychla. A manza uz umyl okna,dvere,vypral zaclony..........tak jenutrit prach a takovy ten vrchni uklid chybi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no manžel normálně napekl cukroví, chápete to, jen tak sám od sebe !!! máme plno druhů a jsou fakt výborné, já mám doma fakt poklad :-D SImi to je super, ten santa, pro děti to musí být zážitek
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to se mě stát nemůže aby manža napekl cukroví :-( :-p :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?