Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Jaro dikes za prani,ale ja svatek stejne neslavim a darek jsem dostal nejlepsi. Lucce taky vse nej.k svatku ;-) Jinak ja uz to doma praskla :-D Tak uz mam ozuzlany pupek,dostala jsem vybornou veceri a jen lezim a ofic. si uzivam tehu x-) Ale manza rek,ze rodine az tak ve 4mesici,tak jsem zvedava jak to vydrzim. Ze sem to mu nerekla den,byl muj nejvetsi rekord udrzet tajemstvi :-D
Odpovědět
simi já věděla že to práskneš a nevydržíš..já sem to taky hanymu hned vytroubila :-D
Odpovědět
no jako fakt nechapu,jak nektere holky to vydrzi nerict az do tretiho mesice. Od sestrenky svagrova,takt o rekla manzelovi az jak zacinala 4mesic a rodine to rekla v patem mesici na sve svatbe.A to sestrenka rikala svemu manzelovi,hej tovje segra ma pupek ona je tehu a on ne ty jsi blba a pak jak je oddali a vylezla z kostela,tak rekla,ze je pet mesicu tehotna :-. Stejne jsem dobra,ze jsem to nepraskla hned vcera,jsem na sebe pysna ;-) Luci,co jsi dostala k svatku??Nebo svatky neslavite?
Odpovědět
simi :-D :-D :-D k svátku sem dostala mega studentskou pečet hned o půlnoci masáž prdelky a noh a pak sem krásně usla.....takže svátky nehrotíme..ale příští rok bude mít hany 40 tak na něj chytám celebration a udělám mu dvd s našima fotkama, pak s pupíkem, z por. sálu jak se narodila sárinka...a takový průřez do toho hudbu a texty jako....děkuji za splnění toho nejkrásnějšího snu...atd...takový filmeček mu udělám x-) x-) x-) a koupim sportovní hodinky x-)
Odpovědět
a zaručeně bude brečet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simco gratuluji, super novinka!!!! :-) Ja, bych jen mela strach rodit v UK porad uvazuji o CR, kdybych byla tehu, protoze to zdravotnictvi tady je opravdu hrozne.
Odpovědět
Profilova fotka
No co to tady čtu za novinku!!!!!!!!!!!!Simi gratuluju, to byla teda kosmická rychlost :-D :-D :-D A jak to tak trochu docitam, tak me bylo taky jasné, že to vykecáš :-D
Odpovědět
snowball,ja mam tady uzasny zazitek teda z porodnice.SEstry byly prijemne,ze jsem to nikdy v cr nezazila,cely porod jsem byla na monitoru,sestricka mi masirovala zada,neustale nekdo chodil a ptal se jestli necche neco,,male hodne tluklo srdicko,tak se na me byla podivat i dok., a na poporodnim sestra ve dve v noci mi ukazovala asi hodinu kojeni,vysvetlovala odstrikovani mlika,mluvila jsem tenkrat spatne anglicky,tak mi moc pomahali,rad.tam nechali i kdyz jeste nebyly navstevy...................ja si na nic nemuzu stezovat.Pak jsem mela problemy s prsama a chodili ke me sestricky kazdy den a to i o vikendu,kdy je jen pohotovost a ja pohotovostni nebyla,tak se na me chodli divat jak mi je a jak to psychicky zvladam.Snad to takove bude i pordruhe,prootze fakt vse bylo na jednicku.SEgra a kamaradky treba z cr maji spatne zazitky,zadupali 3kamaradkam porod,ze malem mimca i oni prisli o zivot,segru spatne zasili,dalsi kamaradce zadupali zanet prsou a ted znamou pri cisari nevytahli kus placenty a malem umrela,prootze nato dlouho neprisli.TAkze si nevyberes,je to o sesti. JInak dikes za gratulace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky potřebuju radu ohledně restaurace v Ostravě-Porubě, máme mít v červnu svatbu na zámku v Porubě tak bychom potřebovali nějakou restauraci ale zatím žádnou nemáme,nevíte o nějaké vhodné? začíná to pomalu hořet
Odpovědět
smardik,ja muzu doporucit svoji,kde sjem emla svatba a to na Skalce. Pro 40lidi na obed i veceri nas to vyslo na 30 000kc a se vsim stopro spokojeni. Pak holky tady meli v trebovicich v roli,centrumka a jeste nekkde.Zalezi kolik mate lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli v Centrumce a všechno ok. A kamarádka měla v salonku v Panoramě. a taky dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
smar já bych osobně roli nedoporučovala. Nemám moc dobré zkušenosti. Lepší je už teda Evita a nebo naproti jsou Krušovice. Je to sice u hlavní cesty, ale super, Jsou to ale spíše menší restaurace. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zofi dík, u hlavní cesty se mi to nelíbí budou tam malé děti tak by to chtělo něco pro ně, uvažujem o třebovickém mlýnu nebo tak nějak se to jmenuje
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak na ten jsem úplně zapomněla, ale ten je fakt dobrý a docela i velký. Ale pospěš si ať mají volno.
Odpovědět
smardik já souzhlas se žofiu na Roli budu nadávat kde se dá ]-( ]-( ]-( ten třeb mlýn je super......fakt my to měli v e ferdovi ale to je v kr poli aůe zas uzavřen=é dět hřiště venku posezení grilovajda....celé jen pro svatbu....ale ceny meny hlava 1000Kč i s pitím ale ste přežraní, takže záleží na tobě....
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek, zofi na mlýně jsem právě byla tak mě to napadlo, zavolám a uvidím, ono to asi už bude na poslední chvíli - máme totiž datum 6.6.2009
Odpovědět
jj zavolej ;-) třeba bude volno
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek nějak není na přípravy čas, malý mi zabírá veškerý čas, do toho dálkově škola, s chlapem se ted nějak hádáme - snad k té svatbě dojde
Odpovědět
samrdik nechci ti do toho kecat vidím že máš mimčo..já bych svatbovala až kdyby mimuš mělo 1-1,5 roku.....ale je to vaše věc určo bych se nevdávala těhule ani s malým bejbikem
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek malý měl včera 7týdnů, svatba původně měla být letos ale já se odmítla vdávat těhotná takže bude ted ale už se určo posunovat nebude, to se nějak zvládne
Odpovědět
Profilova fotka
smardi všechno se dá zvládnout, určitě je toho na Vás teď hodně, držím palec ať všechno klapne my měli svatbu v třebovické roli, ze začátku problémy, ale pak tam manžel šel a udělal tam bordel(ukázal jim, že nejsme nějací hej počkej) a nakonec vše na jedničku s hvězdičkou,fakt super, na hlavu 700,- oběd raut, pití alkohol jsme měli svůj Simi já věděla, že to řekneš, taky bych to nevydržela
Odpovědět
smardi,my meli tu sklalku,je to v lese,uzavrene,nejezdi tam auta,kocarek muzes mit pod terasou,dat si ven i bazenek pro deti,je to cely areal pro tebe a na hlavu 500 a ztoho vetsina jidla se neslo domu a maji to tam i pekne ve vnitr.TEda nam se tam mooooc libilo. Jinak na termin maly uz bude mit pul roku,to uz mimco neni ;-) A neni nad zlate babicky a teticky ;-) Ja se tak nudim,manza dela cely den,uz jsme tyden nebyla venku kvuli male,to je hruza. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
simicak máš na tu skalku nějaký kontakt nebo mají internetové stránky? podle toho co píšeš to vypadá dobře tak bychom na to rádi koukli
Odpovědět
smardik mas vse na ip ;-)
Odpovědět
mno sára má 5m a nedovedu si přestavit s ní svatbu a mimino to ještě je
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já bych si taky nedovedla představit. Ale moje švagrová se vdávala týden po našem termínu ]-( a jejich malá neměla ani měsíc. No ale je pravda že se o ni starala tchýně a oni si užívali. 8-(
Odpovědět
Tak mala v peti mesicich zacinal a chodit po ctyrech,takze mimino uz teda nebyla.Ale kdyz se vdavala sesternka,tak od segry mala mela 3mesice a byla na svatbe od rana,jeste predobradem.Vecer meli hlidani,segra mela odsrikane mliko bavila se normalne. Mala tam mela 7mesicu a taky si uzivala.Na spani je babicy vzali na prochazku v kocarku,kdzy byly vzhuru,takp orad kolem nich litali nejake teticky a mala tam vydrzela do pul devate. Zofi,ty znis,jak kdyby si nemela rada svagrovou :-D :-D
Odpovědět
simi v 5m loziz¨t po čtyřech jo?? mno asi si měla super dítě normálně děti po 6m se teprve posazují lpouení kolem 7-8m a to mám z knih ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no nemám je to kr.... Ona totiž moji nej kamarádce rozbila 8 letý vztah ]-( , ale to je jedno. luc: ono každé dítě je jinačí a není tředa se řídit knihami a tím co tam píšou. To je jenom orientační. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky simi: chichi tak to byl teda rekord - 1 den :-D Ale myslím, že to je dobře, že jsi mu to řekla, bude tě hezky opečovávat :-) jééé 4 měsíce to neříct rodině, no to je ještě horší než vydržet do Vánoc :-D Viděli jste včera v televizních novinách miminko Lucky Borhyové - je moc krásné, tak jsem se nad ním zas rozněžnila... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?