Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já se na horory nedívám, nemohla bych pak spát, takže se manžel dívá sám :o) odkaz na mama miu: http://www.youtube.com/watch?v=MnAmGe... viděla jsem teď knížku,, co muži vědí o ženách,, když tu knížku otevřeš tak v ní jsou jen prázné listy :o)
Odpovědět
čauec kristi to skoro sedí, až na honzu ten mě zná jak vlastní boty...dokonce líp než já sama sebe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, tak to má být, Radimek mě má taky pěkně prokouknutou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem vás přišla pozdravit :-) jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
pan my se máme dobře. Malá roste jako z vody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ráda slyším... nějak v posled. době nestíhám... tak už vás dočítat nebudu ;) simi: co ségra? jak to vypadá? A vy plánujete mimi nebo vyčkáváte?
Odpovědět
pandi segra dobra,snazi se zadelavaji,tak snad se jim brzo podari a kdyz otehotni,tak ji ta nemoc zmizi. My taky zadelavame,druhy mesic,tak uvidime jestli se nam jeste jednou postesti. Ja dnes delala testo na pernicky,prvni,tak zitra budem s maloup ect,tak jsem zvedava,co se nam z toho vyklube :-D Pandi a vy zadelavate a nebo vyckavate?? Zofi,co dostane mala na prvniho jeziska??A peces cukrovi nebo ne??
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak naše Eli to má vyřešeno plínama a Nutrilonem :-D , ale stejně ji určitě něco koupím, ale stejně z toho nebude ještě nic mít. Já už mám napečeny 3 druhy a zítra zase pokračuju. Kdybych nenapekla tak mě manža sežere za živa :-D :-D :-D
Odpovědět
zofi tak to jsi borka,uz tri druhy.A co sji pekla/?Ja budu pect asi jen rohlicky,linecke a ty pernicky,jestli z nich neco bude teda. Tak my kupovali darky i male na prvni vanoce,kdyz mela mesic a pul,dostala ruzne lpiskaci hracky,do vanicky veci,sice z toho rozum nemela,ale my si to poradne uzili :-D Ja prave hledam na cukrovi ruzne recepty,kteere nejsou nejak slozite a samozrejme drahe pect.A co dostane manza??Taky nutrilon :-D ;-) Aby mu rohlicky lip klouzali do zaludku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já se v práci nezastavím, chodí plno lidí, celý den si nesednu - pomalu se nestihnu ani najíst :O( už ať je po vánocích nemůžu se dočkat volna já nepeču nemám ani kdy, dostanu trošičku cukroví od maminky a to nám stačí jsem ,,klustí,, tak musíme hubnout, můj manžel je příkladem spokojeného ženatého muže, přibral při mě 15kg - když jsme spolu začánali byl hubený a teď je krásně klusťoučký, hlavně spokojený a zamilovaný, no jo láska prochází žalůdkem :-D holky já jsem tak šťastná, že ho mám!!! nikdy jsem necítila to co cítím právě k němu, každý den mi dokazuje jak moc mě Miluje a že jsem pro něj ta jediná ach jo těším se až budeme mít miminko a budeme úplná rodina
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám linecké, olžiny dortíčky a išilské. no manža dostane pyžamo a nějaké malé překvápko, ale to nevím co ještě bude. Musím něco vymyslet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak manžel přišel na košilku, včera jsem ji měla na sobě(i s čepičkou) manžel mi řekl, že to je nejkrásnější dáreček který kdy k vánocům dostal, no nesežraly byste ho dneska mi při žehlení řekl, že bych si měla obléct něco pohodlnějšího a hádejte co měl na mysli asi už zahodím tepláky a budu dělat ježíška celý rok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
žena si kape do očí kapky, pár kapek do jednoho, pak do druhého a nakonec pár # kapek mezi nohy. # Manžel na ni kouká a ptá se proč. # žena odpoví: "Ta chuděra taky dlouho nic neviděla." # # Manželka: "Koupil jsi chleba?" # Manžel odpoví: "Chleba, nákupy, to není chlapská práce, prdelko." # "Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci." # Manžel: "Ježiši, ty vůbec nerozumís srandě, dej mi tu tašku...." # # Dlouholetí manželé tiše sedí u večeře, když se najednou žena postaví a vypálí # manželovi pořádnou facku. # Manžel se překvapeně ptá: "To za co?" # "Za 40 let nekvalitního sexu!" # Po chvíli se postaví manžel a také dá manželce řádnou facku. # žena se překvapeně ptá: "A to za co?" # "Odkud ty víš, co je kvalitní a co nekvalitní sex?" # # Manželka se v noci probudila a zjistila, že muž není vedle ní v posteli. # Oblékla se a sešla dolů po schodech. Muž seděl v kuchyni u šálku kávy. # Zdál se být v hluboké depresi, jen zíral do stěny. # Odklonil se od kávy a v tom žena zpozorovala, jak si utřel slzu z oka. # "Co se děje, miláčku? Proč tu sedíš v tuto noční hodinu?" # "Pamatuje? si, jak jsme měli před 20 lety rande a tobě bylo 14?" # "Ano, samozřejmě si pamatuji!" # "Pamatuješ si, jak nás tvůj otec přistihnul při milování na zadním sedadle # mého auta?" # "Ano, pamatuji." # "A vybavuješ si, jak na mě vylétl a řval: Buď si vezmeš moji dceru, nebo # strávíš nejbližších 20 roků v base!" # "Ano, vybavuji." # Muž si utřel další slzu a vzdychl: "Víš ... dnes by mě pustili........"
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš: užívejte si dokud to jde. My jsme chtěli mimi hned po svatbě, ale zadařilo se až po dvou letech a já jsem i ráda. Aspon jsme si ty ddva roky užili a teď už máme jen samé starosti a starosti. No jsou to sice hezké starosti, ale už je to život o úplně něčem jiném. ;-) :-N
Odpovědět
zofi presne tak,zivot se ti uplne zmeni ;-) tynus s tim chlebem vtip je bozi :-D Nam tu dneska rano chumelilo a uplne vlocky jak sutry x-) ALe snih neni,no ale aspon neco,ja stejne nemam zimni boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tady svítí sluníčko já vím jak to myslíte, manžela si užívám jak jen to jde, ale jelikož je hodně pro rodinu, tak vím, že mi bude pomáhat a budeme si užívat i potom :o)))
Odpovědět
tak ja uz mam pernicky na pecene,mala je batilai tvrde,tak ted budu cekat az zmeknou a musim je nekde zasit,bo ten otes maly je sezere driv nez budou vanoce. Tynus,vy jste uz ale s manzou ldouho,tak uz jste si sami sebe urco uzili,ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme spolu rok a půl, ale permanentně, pracovali jsme spolu více jak půl roku a byli jsme spolu i na směně a jezdili spolu do práci, žádná ponorka bylo to super :-D
Odpovědět
rok a pul???????//Ja myslela ze tak pres pet let,kde jsem nato prisla???A to se uz rok snazite o mimco??No ja ale nema co rikat,my spolu byli mesic a mala uz byla na ceste :-D A taky jsme spolu pernametne,vsichni tri od zacatku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o)měla jsem vztah 6 let a ze dne na den jsem ho ukončila kvůli manžela, byla to láska na první pohled, řekl mi po týdnu tajného scházení - buď já nebo ex a tady máš klíče od bytu a rozhodni se, ale budu rád, když budeš se mnou, no a já šla za ním, hned jsem se nastěhovala bylo to šílené období, ale nádherné!!! do 3 týdnů jsme jeli do Řecka na dovolenou, která byla fantastická, po návratu chaoz plno slz, ex přítel, rodiče, kamarádi šok, každý mi radil ať zůstanu u bývalého atd., ale stálo to za to!!! po 4 měs. mě teď už manžel požádal o ruku, ..... řekl, že nikdy nikoho nemiloval, tak moc jako teď mě a že vlastně do teď nežil a nevěděl co je to láska, no která byste mu neřekla ano brali jsme se rok a den od seznámení a od začátku se snažíme o miminko, necháváme tomu volný průběh, zatím si užíváme jen sebe
Odpovědět
Profilova fotka
tynka to je jak román od Daniell Steel :-D . To my jsem se s manžou brali po 4 letém vztahu. Už bylo na čase. My jsme před svatbou spolu nebydleli a tak jsme se vzali a začali spolu bydlet. O mimi jsme se začali snažit až těsně před svatbou a trvalo nám to dva roky. No a teď už bude mít Eli 2 měsíce. Nedávno byla ještě v bříšku. Jinak vám tady hážu odkaz na album naši Eli :-D http://cz.fotoalbum.eu/Elinka2008 Záítm jen pár fotek, ale bude se to rozrůstat dál a dál. :-) ;-)
Odpovědět
Tak to ja zila s ex,radek prijel na tyden na dovcu z Uk,tak jsem sli parit a pak asi za tri dny jsem sla odpoledne po skole na postu a domu jsme se vratila za tri dny a rekla ex at se vystehuje. To bylo trosku vic stresujici,protoze on byl hodne agresivni a pil,tak vyhrozoval.Pak jsem zavlala nasim,ze koncim vysku a za za dva mesice jedu do uk,z cicim klukem a t me hodi autem.Oni jezdili kazde vanoce z irska domu,tak me svezli :-D Do uk jsem prijela 19.ledna 06 a okolo 29ledna jsem otehotnela a v listopadu se narodila mala :-D Bydleli jsme na ubytovne od radka z prace, a kdyz prasklo,ze tam bydlim i ja,mohli tam bydlet jen ti co tam pracovali,tak nas vyhodili,my nemeli penize a ani kam jit.Pronajali jsem si takovy byt na pude,dve mistnosti,bez pracky,misto sporaku takova nefukncni trouba velikosti mikrovlny,z ubytovny si slohli perinu a koupili si dva esusy na vareni.Penize a jidlo jsme meli na pridel,ja jako tehu jsem teda jedla zdrave,radek byl hubeny bo na neho nezbylo.Nsim nam pomohli a koupili kocar a hodne do vybavy.I do porodnice na taxika jsem meli jen tak,ze jsem mohla jet max.2x,takze jsem fakt jela na cas. Pak jsme od vlady,kdyz mala mela asi 3mesice dostali penize,vraceni dani a jelikoz manza malo vydelaval a tak,tak jsme dostali 2500liber,za to jsem zaplatili depozit do naseho 3+1podnajmu,koupili cele zarizeni od pracky nabytku,nadobi a vseho a uz zijem jak lidi ;-) A to vsechno nas spojilo a vime,ze i v krize umime dret pri sobe a manzu bych nevymenila za nikoho. A mame zn ame,ti se brali po pul roce seznameni a jsou spslu uz sest let a porad se drzi za ruce,pusinkuji a nereknou si jinak nez milacku ;-)
Odpovědět
zofi mala je jak panenka,takova malicka a je moc krasnaa x-) x-) x-) x-) Ja chci taky jeste jedno miminkoooooooooooooo.
Odpovědět
Profilova fotka
Simonko nemám slov a tleskám, prošli jste si opravdu těžkou dobou, ale zvládli jste ji a to je super, teď už bude jen a jen lépe ¨¨¨ zofi malá je srdíčko
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, láska na první pohld, to znám taky. Když jsme se seznámili, byla jsem v posledním ročníku gymplu, on na vysoké. Tehdy jsem mu prý připadala strašně mladá, nikdy s o 5 let mladší holkou nechodil. V té době jsem já měla jiný vztah rok a půl a on holku asi 3 měsíce. Jenže to tak zajiskřilo, že jsem řekla ex sbohem, on taky a začali jsme spolu chodit.Po ani ne 3 měsících jsme věděli, že se vezmeme a budeme mít děti. Svatba se nám sice splnila až po 5 letech a mimi teprve plánujeme, ale vím, že on je ten muž pro mě a já ta žena pro něj. Taky už jsme zažili všelicos, i když něco tak šíleného jako simicak ne, to fakt ne, smekám. Nežijeme ideálně, nemáme byt, ani moc peněz, ale hlavně že jsme spolu, všechno přijde časem, jsme na to dva.
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje to se máme, že jsme našli toho pravého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čůůs holky, to sem ráda, že sem tady, je toho teďka tolik, že vůbec nestíhám, jakoby se všichni nechali těma vánocema pobláznit 8-( koukám, že píšete a svých polovičkách - zrovna nedávno jsme to s MM řešili, že je to šílené, že se dva lidi potkají a poznají, že k sobě patří.Asi jsme měli nějaký filosofický večer :-D Každopádně výstup z toho byl takový, že jsem ráda, že jsme spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki no že se taky tady ukážeš :-D Já jsem taky ráda za ty moje zlatíčka :-N :-D
Odpovědět
caute holky,u nas je bacil.Mala ma od rana horecky bobek,tak stridame paralen,brufen a chladime a mazem zadicka necim pepermintovym,ted spinka,ale asi m oc v noci spat nebudu. Taky mam uz neco napecene,jeste ze kupuji tyvanocni darky vzdycky dopredu avsechno mam nachystane,protoze ted budem tak tyden doma a pak uz tu budou vsude v obchodech zmatky a bude to vybrakovane.TAk muzu byt klidna.I to cukrovi uz mam. Snad nebudem muset zitra na pohotovost s Verunkou.A to jsem dneska meli jit na santu a rozvicovani vanocnich svetel u nas ve meste :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Simi snad se toho bacila co nejdříve zbavíte já měla včera sraz ze základky a bylo super, teprve teď jsem vstala :-D mi připadá, že ty zmatky v obchodech už jsou teď, v pátak jsem chodila po městě a nákupních centrech a všude bylo narváno, nakoupila jsem plno věcí sobě, ale dárek ani jeden ;-) nic mi nepadlo do oka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?