Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi bože co pak Ti to je? tak papkej vitamínky ať jsi fit ani nemluv tady je taky pěkná kosa a o víkendu to nemá být lepší
Odpovědět
Kristi to jsou moje hormony z tehu. Proste mi zustalo to,ze me boli kuze,brecim u kravin a i po sexu a taky pred menstruaci nevolnosti.Nastesti deprese uz nemam,ja mela post.depresi totiz,vis. A tento mesic se mi hormony zas zblbly a jelikoz chci druhe mimco,tak nemuzu jit na antikoncpeci a to se da lecit jen antikoncepci,takze smula ;-) Ale uz je mi ted lip. Nam hlasi na zitrek i mozna snih,fuuuuuuuuuj.No ale konecne jsem pokrocila a zeptala se ve skolce kde zacit kdyz chci pracovat ve skolce,tak jdu v pondeli do centra,tam je neco jak nas magistrat co posila uc.do skolek a skol a tam mi snad nabidnou nejakou praci.A pak si pri te praci budu muset dodelat kurz nebo ne jakou skolu.Tak jsem zvedava co mi tam reknou.ALe aspon uz vim,kde zacit.Pani ve skolce mi ale rikala,ze by nemel byt problem sehnat praci ve skolce,tak jsem zvedava jestli mluvila pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou věci, takže nezobeš antikoncepci a pak máš problémy, tak ať je Ti co nejdříve lépe zkoušela jsi nějaké bylinky??? s prací budu držet palec holky už jen 1min a hurá domů sice zítra zase, ale to se přežije
Odpovědět
Profilova fotka
Uvažuji co si obleču na vánoce co vy na to: http://www.astratex.cz/eroticky-kompl...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jeden nápad na vánoční dárek http://www.fotolab.cz/foto-darky/dark...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.obsessive.cz/12-vanocni-ko... ještě další
Odpovědět
Tak na konec my lezime doma s chripkou :-S Kristy ta prvni vypada dost sexy a je supr,ale jestli to tak bude vypadat i na tobe a nebudes v tom jak v pyzamu.Ja mam takove to co je uplne dole,je to jak bikiny,pruchledne s temi bilymi strapecky,uz to mam tri roky a jeste jsem to nemela na sobe,tak letos nesmim na to zapomenout ;-) Jinak ja nemusim byt na antine,jen antina leci hormonalni problemy,ted uz jsem ok ale na tucitlivost kuze to nezabralo,davali mi tenkrat nejake leky na uklidneni a tak,ale taky to nepomohlo,tak uz jsme s tim smirena na cely zivot. My dnes meli jit na velky pruvod santy,zivych sobu a elfu a ja mam chripku,manza taky k tomu dela 14 bo u nich vsichni maji chripku v praci,jen mala se zatim drzi.Ja se nato tak tesila cely mesic,mala by cumal jak puk,videt santu na zivu. ALe nastesti cely prosinec ma v centru santa domek se vsim vsudy,tak si pujdem sednou k nemu na klin x-) Je to presne jak v tech filmech,tak sjemk zvedava.No ale mala si ne sedne,ta nema rada lidi,tak mozna jen se podiva z dalky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky to mě mrzí s tou chřipkou, ale lepší než ten opar ne? už mám na cestě tuhle http://www.obsessive.cz/p67-heartbell/ snad to bude ok máme tady šílenou kosu, kdybych nemusela do práce, tak jsem doma zalezlá pod deku a ani se nehnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) To byla chumelenice o víkendu, co - a jak hřmělo :-o Tak hlásím, že stepper je super a potím se na tom denně - (jen v neděli jsem vynechala, ale to jsem spalovala kalorie žehlením). Už jsem si ho musela namazat, začal vrzat :-D Asi jsem ho zavařila - den ode dne cvičím déle a našlapu více. Včera to byla bez 4 minut hodina a našlapala jsem 3000x (1 šlápnutí to počítá až jak se šlápne oběma nohama). tynka: nooo šikovné oblečky a košilky :-) Mě se nejvíc líbí ty bikiny s chmíříčky :-) http://www.obsessive.cz/p66-santa-s-h... Ale i ta košilka, co sis objednala je hezká...to bude i s tou čepičkou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jaro už mi přišla košílka je i z tou čepičkou a je to fakt luxusní, sednu si pod stromeček a snad mě manžel najde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: To bude hezké překvapení :-) ...a rozbalí si tě jako dáreček :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tynko a nechces si sednout i pod nas? ;-) :-D Jaro,tak vydrz prdka vydrz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no Simi nevím jak by se to líbilo Tvému manželov, ale tomu mému asi moc ne, kdyby pod stromečkem nic nenašel :-) jinak na košilce jsou i rolničky, tak kdyby si mě manžel nevšimnul :-) tak budu cinkat Simi jak Ti je ???
Odpovědět
Profilova fotka
holky neznáte stolní hru, nevím přesně název,ale snad bagamon, nemůžu k tomu nic najít, je to něco jako dáma, ale hraje se to snad s kameny kdybyte některá věděla dejte mi prosím vědět jinak tuhle hru chci koupit k vánocům: http://www.kasa.cz/zabava-hracky/koup...
Odpovědět
tynus,tak memu manzelovi by se to urcite libilo :-D Nevim co Verunka,kdby te tam nasla ;-) Hru neznam,hrajete stolni hry doma??? JInak mi je docela dobre,mela jsem od nedele svou prvni migrenu,ale takovou,ze vcera jsem malem jela do nemocnice na pohotovost,tak me bolela hlava,ze jsem se nekolik hodin nemohla ani pohnout,tudis jsem na pohotovost nejela,protoze jsem enbyla schopna se oblict a vlezt do taxiku,dnes uz je mi lip,uz jen v hlave sumi.Zitra jdu k dok.tak jsem zvedava co mi rekne.Snad uz to nikdy mit nebudu,ted verim,ze migrenici skacou z okna nebo hlavou proti zdi. Jak je to holky s ovulkou,kdyz je ten hlen,tak je ovulk a nebo konci??A bricho boli pri ovu nebo po?? Ja mam dnes ovu asi,ale boli me brciho,tak nevim,jestli uz ovu nekonci anebo me taky mozna boli bricho bo jsem ted moc nejedla.Me uz boli vsechno.Je to nejaky prd mesic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ovu je když je ten hlen a když bolí břicho. Tak mi to říkal můj dr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) tynka: jééé i s rolničkama :-) To bude fakt super překvapení... Našla jsem tu hru - jmenuje se to BEGAMON :-) ...třeba tady: http://www.olymptoy.cz/inshop/scripts... A našla jsem i něco podobného REVERSI. My doma stolní hry nehrajeme, jen někdy spolu přes počítač a notebook si zahrajem šipky nebo slide lama na icq :-D Ale když jsme spolu začali chodit, tak jsme hrávali dostihy a sázky a vždycky jsme se o něco vsadily, co udělá ten, kdo prohraje... :-D simi: to by se možná líbilo manželovi, kdyby našel hezkou babu v takové košilce pod stromečkem, ale mě by se to rozhodně nelíbilo ]-( :-D Držím palce u doktora ;-) ...migréna je hrozná věc...to je někdy na zbláznění...musím ale zaklepat, že mě už dlouho nebolela hlava tak, že by se to nedalo vydržet a od té doby co neberu HA, tak se to dá zvládnout i bez brufenu a netrvá to tak dlouho. S ovu nebo neovu atd. ti bohužel neporadím, já takové věci nesleduju, ale na to je odborník andelka...kukni na koníka nebo jí napiš do IP, určitě ti poradí co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taková hrubka, teď to po sobě čtu - má tam být VSADILI! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moje, Jaro děkuji za odkaz, paráda hned to zajdu koupit my hráváme karty a nedávno jsme doma našli kloboučku hop, tak jsme si s manželem zahráli, celkem jsme se nasmáli, naše malá Baruška nám pořád kradla ty kloboučky :-D simonko tady je vše http://www.pohlaviditete.cz/ovulace-a... já většinou ovulaci poznám, mám hlen, a pobolívá mě břicho jak před MS každy to má, ale jinak
Odpovědět
tynus no to ja mam taky ovu hlen,ale jak to je. Kdyz mas hlen,tak uz ovulujes nebo az dalsich 24hod. a nebo mas pred ovu???????????? Oni nekde pisou,ze ovu hlen je uz tri dny pred ovu az dvadny po ovu a nekde ze je jen v dobe ovu. NO rozhodne jsme zadelali,tak uvidime. JInak ja mam dneska vybornou naladu,protoze nase Verus neplakala ve skolce!!!!!! x-) x-) x-) x-) KOnecne :-) My jednou hrali nejakou hru a pak jsme se pohadali,lprotoze oba nesnasime prohravat,teda hlavne ja,takze nehrajem,ale manza by chtel. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady :-) Kdo chce co vědět?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak odpovím aspoń na to, co jste řešili před chvílí. Ovu se dá poznat podle bolesti, která ale může trvat různě dlouho, většinou bolí, jak folikul roste, takže ještě před ovu. Někoho ale nebolí nic, nebo jen někdy, třeba mě. Plodný hlen se vyskytuje před ovulací několik dní, to je indivindi, u někoho tři dny a u někoho týden, s tím jak se zvyšuje hladina estrogenů, stává se řidším, tažnějším, plodnějším. Vysychat a měnit konzistenci na neplodnou začíná po ovu, taky indivindi. Já třeba horko těžko rozeznávám více a méně plodný hlen (ne že bych to neuměla, ale prostě ho nemám). Kdybych neměřila BT, tak vůbec nezjistím, kdy ovu byla. Takže bolest v podbřišku a výskyt plodného hlenu ukazují na plodné období spíš nepřímo, obecně. ale někdy to stačí ke spokojenosti a dobrému výsledku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já jsem měřič bazální teploty opravdu každý den přesně v 8h ráno a stejně to nepoznám :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: To není možné, v grafu to musí být vidět. Máš ho někde? Myslím WK nebo FF? Spoléháš se jen na program, nebo jak?Vždyť to není těžké. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v IP
Odpovědět
Profilova fotka
OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak ty noční košilky, co jsi sem Tynko dala se manzelovi libily, takže bys pry mohla skočit i pod nas stromek :-D Já jsem ovšem proti 8-( :-p Jinak hry hrajeme taky , mame scrable a potom i Activity, tomu jsem uplne propadli, akorat je na prd,ze tady to musi hrat minimalne 4.. Jinak ovu začínám taky sledovat, at zjistim, kdy na to mame pak vlitnout, ale jsem z toho trochu mimo, tepltru jsem za poslední měsíc změřila snad 3x, prostě mi to v tom stejném čase nějak nejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kuki, no právě aktivity jsou super, ale my jsme doma jen tři s pejskem a s tím se dá hrát jen kloboučku hop, které nám nosí :o) takže chci koupit něco pro dva :o)))
Odpovědět
Andelka dik,tak to je tak nejak,jak jsem to cetla ja. Ja teplotu nemerim,jen sleduji trosku ten ovu hlen,ale stejne to delame i pred ovu,prototze holcici spermouse jsou silne a na vajicko si pockaji :-D ;-) A my chceme holcicku :-p Teda ja,VErunce to nakazu a tatka ma smulu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?