Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
zofi jak to ze nesmis kojit???Ja ale taky muselal prejit na sunar bo mi mala sezrala prsa az jsem strikala krev.Kojila jsem jen dva tydny.Ale neboj,kamoska kojila pres rok a jeji je porad nemocny,mala byla jen dva tydny a je tak 2xrocne nachlazena ;-) A chytra je jak liska :-) To je mazec ze Eli uz ma mesic,ani nemrknes a uz ji potahnes do skolky,ver mi,oni strsne rychle vyrostou. Me brutalne rozbolela hlava
Odpovědět
Profilova fotka
:o) to dělání miminka je moc příjemné, holky v tv jsou samotáři
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) zofi...co se stalo? Holky, kde je v Porubě nějaké cvičení pro ženy? Já se musím začít hýbat, nějak kynu a kynu :-( Ať už jsou tři hodiny odpoledneeeeeee...já chci domůůůůů, dneska je ten den nekonečný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaro, nějaké civčení je na bazéně v Porubě, jinak já chodím do Mariánek jak je futurum je to kousek od zastávky, je tam squash centrum už jen 15min a hurá domů
Odpovědět
jaro pak je u kulturaku v porube Fem.,tam je to supr,pak u duhy je fitko,pak u vltavy v por ube je ciste pro zeny fitko,ale jen aerobic club ;-)Pak ma tusim kulturak vedle havlcikoveho namesti kalanetiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to jsou věci :-) tak to budeme muset dělat asi častěji co? zofi: jak to? co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky :-) To v tom kulturáku (Club Femm) mě zaujalo nejvíc, už jsem kukla na to na netu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...teď je ale otázka, jestli se tam dokopu :-D :-D
Odpovědět
Leni co jiného ti zbyde???Já taky budu muse tpocvičit břicho a stehna po porodu to plandá..ale mám zpět svých 55kg ale té kůže je jaksi nadbytek :-p
Odpovědět
jaro femm je supr. Maji posilovnu kde jsou muzi i zeny,pak je dalsi mistnost a tam je misto pro aerobic a okolo jsou stroje a tam muzou jen zeny coz je supr bo na tebe nidko netlemi a halvne tam jsou vsechny stroje co jen muzes pro svou postavu chtit.Je to tam moc pekne a ciste,fakt nej.fitko co znam.ALe uz asi pred peti lety stala permice snad 700kc.Tak nevim jake maji ceny ted.ja si vzdycky kupovala takovou,ze jsem tam mohla chodit kazdy den neomezene do fitka a i na aerobic. Ja teda rambo nejsem,sice jsem hubena,ale svaly nemam a celulku mam jak ........no fuj,mame i permici do fitka se saunou,bazenem,masaznim bazenem,je tam mistnost s bezicimi pasmy a plazma tv,a i v cene jsou vsechny hodiny....speaning,aerobic,joga a ja tam teda holky nechodim :-D Aje to tam fakt krasne. TAdy se permice kupjuji jen tak,ze se jim upises na rok a mas v tom vsechno.
Odpovědět
Tak ja dneska dokupovala darky a uz mam i vetsinu zabalene.Verunka byla chudak cela nervozni a pak chodila po loznici a hledala,co sjem tam delala celou tu dobu zavrena. Pro manzu uz mam knizku jednu co chtel a jeste asi holici strojek. Tak a uz jen cekat aby tu byli vanoce a muzu nazdobit stromek,ja se tesim jak male dite holky x-) Jsem zvedava na malou,bude mit ted poprve rozum z toho trochu,tak to bude bomba x-)
Odpovědět
simi tak to je supoer... já malé zanalila pěnové puzzle na zem bazének s kuličkama, hračky do vody od maži FP mluvící pejsek, židličku už používá ted a ještě vibrační lehátko..... x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, teda já mám zatím jen pár drobností, ale už bych měla taky začín nakupovat, pak je všude chaoz.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: já do Femmu chodila na spin a chystám se tam znovu. Už se těším až si dám pořádně do těla :-D
Odpovědět
My male koupili malou detskoku kuchynku,pak panenku s zidlickou na krmeni a jeste s nejakoku zidlickou,vlacek a koleje tomas masinka,pak knizky,skladacky,i penove puzzle na zem a pak uz nevim,jeste neco je ve skrini a jeste bude radek nakupovat.Jo jeste velkou krabici s plastelinou a vykrajovatky anuzkami a nejakymi tvorici k tomu. Tyni a co uz mas nakoupene ty?
Odpovědět
jo a bazenek s kulickma kupuje neteri i segra ;-)
Odpovědět
simi kolik je 1 libra myslím tím váhovou kategorii
Odpovědět
už to vím ;-)
Odpovědět
tak nikdo???je hnusně to všeci chodíte po venku?
Odpovědět
ne,ja cumela na horor,v noci se divat nemuzu bo bych se posr... strachy,tak si je nahravam a cumim dopoledne :-D
Odpovědět
holky ctete ty veci o 3.sv.valce?? ZE se zeme obavaji ze vypukne pristi rok nebo 2010 sv.valka? My se ted o tom bavili s tatkou a i s kamoskama a vsichni se toho docela boji.TEd jak jsem cetla jak iran dokoncuje jad.bombu a ze vyzkouseli nove rakety,amerika chce mit zakladny v evrope aby na ni nemohlo rusko a mohli zautocit na iran a dokonce uz i iransky nebo jaky prezident rekl,ze hodlaji jaderne zbrane pouzit..........sledujete to taky nekdo??A k tomu ta ek.krize,ktera ma byt jeste horsi pristi rok a ze uz je to jak pred 2.sv.valkou.... Ja to docela ted sleduju a ctu o tom clanky a tak a mam normalne z toho hruzu.Manza rika,ze jsem vadna,tak ja mu rikam,ze on je jak ti,co pred 2.sv.v. rikali,ze se nic nedeje.Co vy myslite??
Odpovědět
Jo a kdo veri ve vestby?? ZE jak bude v americe cernoch prezident,ze bude ek.krize a pak bude valka.TEd i jak psali o te madarce co predpovedela smrt diany,atentat na ameriku,,rozpad sov.svazu a ted valku na rok 2010 a ze roztaji ledovce.....
Odpovědět
..a v roce 2000 konec světa :-D nevěřím ničemu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) ...já taky nevěřím na nějaké věštby a konce světa...a pokud se něco má stát, tak se to stane, dopředu se klepat strachy nebudu :-) ...tak nakonec změna...Femm Club by mohl být fajn, ale nakonec budu cvičit doma, objednala jsem si stepper, zítra ho budu mít :-) :-)
Odpovědět
leni a dnutíš se???? :-D mě by to bavilo doma týden a pak šlus
Odpovědět
Tak kdyz jste takove klidne,tak ja se taky nebudu stresovat.Ja jsem strasne poverciva a verim v duchy,v tuseni,sny a vsechno,takze u me to je blbe.TAkze kdyz mi prebehne cerna kocka pres cestu,tak uz mam nocni mury apod. Leni,tak to enbyl dobry napad,jestli ti to vydrzi mesic,tak jsi borka.Ja mela doma kravin,moje segra taky a koho znam,kdo neco mel,tak vydrzel max. tri tydny cvicit doma.Tak pak dej vedet,jak jsi dopadla.Ja mela steper,veslovac,rotopec,cinky,gumy,dvd,step bedinku............a nic :-D Ale rozhodne to usetri a max.to pak strcis pod postel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chichi uvidíme...ale myslím, že jo...každý den sedím u televize a koukám na Ulici...tak místo sezení budu šlapat a koukat...jojo...podám vám hlášení... :-D Já totiž jdu z práce do obchodu, pak se psem, pak vaření...no a pak by se mi už vůbec nechtělo oblíkat a chodit někam, navíc sama, tak myslím, že to doma na tom stepperu půjde...je to na nohy a zadek...tak pevně věřím, že se mi trochu zpevní a i zmenší :-D Manžel říkal, že si taky zašlape :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi..já na to celkem věřím, myslím jako na tajmeno a tak kolem, ale na věštby moc nee, protože mi přijde, že si je pak lidi zpětně vysvětlí právě podle dané situace. A hlavně i kdyby ta válka byla, tak s tím nic neudělám :-N jaro - my máme doma orbitrek a je to presne jako pisou holky, vzdycky mam tkovou vlnu cviceni,kdy z nej pomalu neslezu a pak zase dloooouho nic :-D ale jinak jsem stejna,jsem po praci rada,ze vyvencim psa a nikam by se mi nechtelo,obzvlast ne tedka v zime 8-(
Odpovědět
leni tak ti bud držet palce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla :-) tak vás musím přijít pozdravit... mám toho v práci nějako moc v posl.době. no asi kouknu na ten club femm ... nemohli byste mi sem dát odkaz? Nemuzu moc brouzdat po netu a hledat. simi: vadná nejsi... ohledně r.2010 přece mluvila i Sibila, že bude konec světa... no tak uvidíme.. doufám, že nic takového se nakonec nestane, ale taky se bojím té krize :-( a co vsechno ta krize vyvolá. jaro: už jsi zkoušela ten stepper? no já se taky kolikrát večer nemůžu donutit, jsem lemra líná :-D a ted ke vsemu v takovém studeném počasí :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?