Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no něco podobného taky mám ... myslela jsem spíš nějakého většího pevného robota. Ale je fakt že to nevypadá spatně ;)
Odpovědět
no větší pevný? to asi nebudeš pouříva schová do linky a bude tam...já chci něco co mi bude ležet na očích a je snadná údržba...kdybych si koupila heblo zaručeně ho nepoužiju nebo jen párkrát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ten robot vypadá dobře
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no to máš taky fakt.. :-) tak já nevím co pořídit :-( holky, tak jsem včera byla u alergologa a bavili jsme se kolem a kolem... a mmj. mi řekl, že ted četl novou studii co se týče kysel.listové a že to zase takový zázrak jak tvrdili nebude a že se to s tím nemá přehánět.. tak info předávám dále ;-) prý je to horší než kortikoidy, co bych užívala jako astmatik... dobrý co?
Odpovědět
tak to pandi aby si nejdela zeli a ni,protoze to ma obsahle kys.lisovou,ktera mimichocm je pro zeny moc dulezita i mimo tehu,pusobi na delohu vajecnicky a cely spodek zeny. A novym studiim neverim,to je jak minule rikali,ze z rohliku byva rakovina.A kortikoidy jsou hormony a kys.listova je prirodni vitamin stejne jak b,c,d ;-) Dnes jsem se dovedela,ze sestrenka porodila Klarku,od tri tydny driv,ale je zdrava.TAk se nemuzu dockat fotek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem si o té listovce taky něco vyhledala a nemyslím si, že je to něco škodlivého, spíše naopak a nejen pro těhotné...je to, jak psala Lucka, jeden z vitamínů skupiny B a je obsažený i v zelenině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jo to můžeš kys. listovou... ale nesmí se to přehánět... jak jsem řekla, že mám baby plan a jeste kys.listovou forte tusim... tak jen prevratil oci... jako tak jsem to myslela... že přísun ano, ale ne příliš. Asi baby plan uplně stačí. jéé tak to gratuluji ;)
Odpovědět
Holky,Verunka ma dneska 2.roky!!!!!!!!!!!!!!!To tak rychle ubehlo az se mi chce brecet a za cvhilku ji vedu poprve do skolky,to budu rvat uplne ;-( Pak odpo bude dort a darky a vecer jedem na hleda se nemo na lede Ja nechci aby mi vyrostla :-( A nechci ji dat do skolky :-(
Odpovědět
Do skolky bude ale chodi jen kazdou stredu na dopoledne,dve a pul hodky,tak to jeste jde,ale pristi rok uz kazdy den a zas ani ne mrknu a uz ji budou tri a nafasuje do skolky normlane 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi...tak to na dálku gratuluju k narozeninám ;-) Úplně tě s tím řvaním chápu, pamatuju si, jak vždycky všude brečela mamka a já budu asi úplně stejná. A letí všechno, já mám v poslední době občas depku, že čas letí úplně strašně rychle. Teďka jsme měli mini sraz z gymplu, no bavili jsme s o nemocech, o povolených svalech a o koutech, které mají chlapi (už nééé kluci) ve vlasech...Kam ten svět spěje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no stárnem a už to lepší nebude. Já teď žiju jen pro naši malou Eli a ta roste jak z vody. 11. 11. už bude mít měsíc a mě se zdá jako bych ji ještě včera měla v bříšku :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Simi že gratuluji, co sestra?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi: tak to malé gratulujíííí... :-) no utíká to jako voda...nesmíš být na malou tak upjatá a brát to z té lepší stránky ;-) jako že přijde do kolektivu dětí, naučí se spoustu nových věcí .. a ty se můžeš taky odreagovat :-) jo a co sestra.. jak se ji vede? kuki: no ahoooojky... tak jak se vede? jak jste pořídily? zofi: jj utíká to... posledně jsi tu psala jak nevis zda donosis a vidis to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: je to tak a teď už to mám za sebou a mám malou doma v postýlce auž dokonce nyná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co dokonce?
Odpovědět
Profilova fotka
nějak se nám večer nechce usínat :-D
Odpovědět
Ahoj sice nemám svatbu přímo v Porubě ale využiju toho že jste z Ostravy... :-) Prosím poraďte kameramana..... :-( včude kde volám už je obsazeno...
Odpovědět
Profilova fotka
Jej tak rádá bych ti poradila, ale my měli známého od kamaráda a tak jsme to měli super. :-D Snad ti poradí jiné holky. Uečitě se někdo najde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej já bych tak zase chtěla plánovat svatbu a vše kolem, holky já se chci vdávat znovu :-o !!!
Odpovědět
Profilova fotka
pan..nějak se míjíme,co? :-D zofi..no jasne,leti to jako vodaa tedka to uvidis asi jeste rychleji, jak psala simca niklinka..taky neporadim,meli jsme znameho, ale video udelal moc hezke, takže kdybys chtela kontakt,poslu ti ho,toci i jinym lidem. souhlasim s tebou Tynko, taky bych zase planovala a zarizovala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
připadá mi to už jako hodně vzdálená minulost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak to já bych už to zařizování zažít nechtěla. Jo kdyby se vdávala některá kámoška a chtěla by pomoct se zařizováním tak jo, ale vlastní svatbu už ne. :-D :-N
Odpovědět
já bych chtěla mít svat agenturu a radit a ladit a malovat to by mi šlo..to je moje parketa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
.o) Luci tak něco rozjedeme ne?
Odpovědět
no můžem dneska jsme byli na prochajdě v komenského sadech a říkám hanymu, že bych brala tak 5 mega audělal dětské centrum hernu s kavárnou pro maminy venku hřištátko oplocené ...no něco alá dětský ráj ale krásnější a vymakanější...mám to jen v hlavě...ale asi u toho i zůstane :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, teda to by šlo seženeme sponzory a dáme se do toho ne co jinak podnikáte? my se dneska chytáme do zoo se švagrovou a prcky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,holky nemáte někdo sporák plynový na který máte účet?potřebovala bych kopii pro mamku,na úřad,že si vyměnila nový tak ať ho můžou odpsat,je to mora.
Odpovědět
denis ee dneska bylo krásně ale žimnoooo a bude hůř :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jj nějak se míjíme :-D nikli: zkus Duyvis video ale jsou z Příbora... doporučuji ! lucenek: jj dneska bylo krááásně, ale jak zašlo sluníčko tak zas kosa... ale co bychom chtěli při listopadu , že? deniss: ahooojky, no já ti asi nepomůžu - nemáme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Denis bohužel :O(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?