Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
aha,tak to uz vim ktery myslis ;-) My dnes nakupoali nejake darky pro malou a k tomu ma jeste pristi tyden dva roky,tak i k narozkam.Ale ka nam prijde Santa klaus,kdyz jsem ji rekla,ze k nam prijde jezisek a ze nosi darky hodnym detem,tak zacla vsem vykladat,ze prijde jezek donese parky a bude mnam mnam mamo.TAkze prijde santa .Ale parky bude mit taky pod stromeckem,kdyz se uz na to tak tesi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D simi,tak to je bomba:-)) tak stromek budu hlídat:-)
Odpovědět
Nam chumeli!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co?????????????????????
Odpovědět
My si i hned ;postavili snehulaka,ale to urco hned roztaje.ale mala uz aspon videla snih :-) To je maso,v uk snezit vubec nema a ted snezilo driv nez v cr :-D ALe psala jsem kamosce co bydli nekde jinde v uk a ti maji slunicko
Odpovědět
Profilova fotka
ale i v uk sněží,jen málo:-)kolik máte stupňů:?
Odpovědět
no snezi jednou rocne maximalne,loni dvakrat a to do dvou hod.vetsinou roztaje.TEda pokud nezijes uplne na severu. Stupnu nevim,ale hlasily na odpoledne jeden stupen,tak asi jeden stupen mame. Jak je v Ostave?Tam je pry pekne
Odpovědět
Profilova fotka
no pěkně bych neřekla,bylo zataženo,ale celkem teplo,nevím kolik stupňů,ale teplý vzduch:-)
Odpovědět
A uz jste prestehovani a zarizeni v novem??A jak v praci? HOlky kdo z vas bude pect cukrovi??Ja jen linecke a van.rohlicky a pak budem kupovat neco
Odpovědět
Profilova fotka
stěhujeme se v pátek,šílené a je to tam jak na stavbě:-))práci budu měnit:-)
Odpovědět
Tak to budete aspon na vanoce uz ve svem,to budete mit supr. I kdyz tu praci nezavidim. Jak to ze budes menit praci?Jdes do jine skolky a nebo uplne jiny obor?
Odpovědět
Profilova fotka
jo do jiné školky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ted mi psal manza,ze pristi rok v zari jede s klientem na deset dni na dovcu lodi do portugalska na madeiru,na kanarske ostrovy a do spanelska. Ten se ma,se asi necham taky zamestnat jeho klientem.TEd zrovna kupuji listky Deniss,ty umis velice strucne odpovidat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak to jsem fakt překvapená, že v UK sněžilo :-o jsem si myslela, že si tu děláte srandu.. Já myslím, že letos přijede Martin na bílém koni dříve... co si o tom myslíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
simi:-)jdu na školku na fifejdách,do běžné třídy,víš?ten se teda má :-D pandi,no klidně jezdit nemusí,obejdu se :-D :-D
Odpovědět
No a jeste ten snih se drzi.My vcera staveli i snehulaka TEd mi manza ukazoval jakou lodi poplujou a je to neluxusnejsi lod v evrope,pro jednoho to stoji 40 000kc a pro ty klienty asi 80 000kc,plati to 4osetrovatelum a na te lodi je nekolik bazenu,kasina a tak.Od RAdka to byl zdycky sen,planovalli jsme to spolu. No a z toho vypliva,jelikoz jedou druheo zari,ze jeden mesic se nebudem snazit,abych mu nerodila a nezkazila dovcu
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, a kde Ty vlastne bydlis? Nam v Londyne vcera jen prselo a padaly kroupy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás :-) No taky koukám, že v UK už sněží a tady nic...byla jsem rok v UK a i v únoru se dalo chodit jen ve svetru a sníh si už ani nepamatuju, možná jen poprašek na cestě. Ale jak píše denisska, taky se zatím bez něho obejdu, Martin jezdit ještě nemusí...stačí až v prosinci :-D Jak jste zvládli posun času? Mě to celkem zmohlo...ještě v pondělí jsem z toho byla doblbnutá, že jsem usla brzo večer u telky...normálně usínám až v pátek :-D Ale to, že se stmívá tak brzo je pro mě depresivní :-(
Odpovědět
snowboll Birmingham x-) Ja taky zimu nemam rada,jen privni chumeleni,to uz bylo,tak sup s jarem :-D Jaro ja hrozne,ja totiz nepsim dyl,protoze mala misto o pul osme vstava o pul sedme,coz je pro me rapidni rozdil a den je delsi,takze jsem unavenejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
taky tak,sněžit může až na vánoce:-)a čas,děs,jsem jak mimoň
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Simi já na fifejdy do školky chodila, ale už je to několik let :o) já sníh miluju, hlavně na horách, lyže, svařáček, ale tady ve městě by měli sníh zakázat, zlomené nohy, ruce, omrzliny :o) pak čachtačka no hnus jinak já jsem pořád v práci a tak nic nestíhám a do vánoc to nebude lepší manžel chce na vánoce novou hokejku, jinak jsem mu objednala přes kamaráda v Americe hokejové brusle, chrániče a nějaké drobnosti co chtěl, takže ho mám z krku a pak už jen maličkosti, maminku a tchýni obdaruji parfémem, svíčkou a čímkoliv co mi padne do oka, ale taťkovi něco vybrat je každý rok čím dál tím víc složitější, no jo chlap těm se špatně nakupuje, už několik let dostává naprosto stejné dárečky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: no přesně jak říkáš, hory, svařáček, pohodička parádička :-N ale jinak taky hnus, mám ráda jaro :-) jj s těma dárkama to máme taky tak.. letos jsme se domluvili vsichni, ze se dárky dávat nebudou, max, jen dětem.. ale nějaká drobnůstka pro rodiče bude ;)
Odpovědět
Profilova fotka
tak konečně pátek já jdu sice zítra do práce, ale jen dopoledne na 4h pěkný víkend
Odpovědět
hojte vidím, že řešíte dárky... já si řekla o Braun multiquick..bude se hodin na kašičky a tak a hany si řekl o termo prádlo, takže vím co mu dám plus překvápko....moc peněz není to víte mateřina to je dřina :-D ale sára dostala chicco židličku polly ta je super, pak pěnové puzze na zem, fischer price mluvící pejsek a asi chechtáky, od ségry a tak, to ji uložím na účet...má berušku...je to velká boháčka má na kontě víc jak já :-D
Odpovědět
Tak u nas Verunka stavebnici dalsi,pak sadu tomase masinku na baterky i s kolejema-to zere desne,pak ponika,pak krabici na malovani,nalepky ruzne,medvicka pu postavicky sviatici v noci na stenu,knizky,zviratka na farmu a uz si nepamatuji co jeste.ALe jeste budem neco kupovat.Ja a radek zvlast a prekvapime se tim. ja chci papuce bo nemam a kosnou mi nohy jak prase.Jinak mam vse,takze nic nechci i kdyz asi neco dostanu a manzovi asi k nizky,chce nejkae knizky. Jinak za cvhilku dorazi svagrova ze synovcem,budou tu deset dnu,tak je budu muset zabavovat,manza pracuje a oni nemumi aj,takze nerozumi tv tak at nezlbnou z cumemi do steny :-D
Odpovědět
simi chápu budeš překladatelka..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek! :-D Tak jsem zase přidala pár foteček do alba Připrava. :-D :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky při neděli, lucenek: a ten braun to je jako nějaký robot? Pošli odkaz ;-) dostali jsme mmj. jako svatební dar poukázky do elektrowordu, tak nevím co pořídit. zofi: jdu mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: ta je ale malinkáááá
Odpovědět
http://www.braun-shop.cz/obchod/mixer... pan tu to je mě se šikne na přípravu stravy sáře....nic nemám a je úžasně lehounký v ruce a dobře se čistí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?