Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky krupi fotečky jsou krásné tak nám začali dělat v baráku výtah, nejprve elektriku, holky ten kravál a ten bordel všude se z toho zblázním :-x všude máme doma prach a já nedělám nic jiného než ho pořád utírám, pomalu mi hadra přiroste k ruce :-o
Odpovědět
ahoj holky, muzu se zeptat na vasi zkusenost s fotografem? kdo vas fotil a za kolik? ja se v tech cenach vubec nevyznam a uvitala bych radu a inspiraci. jsem z ostravy a svatbu budeme mit na zamku v kunine. diky moc, klidne piste do IP. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krup: ahojky.. pekne fotečky :-) lenajs: já jsem byla moc spokojená... jestli se ti budou líbit mé fotky, tak mi napiš do IP a pošlu kontakt. Já za ně dala 3.000kč a měla jsem fotografku celý den, k tomu jsem od ní měla koupený a udělaný veééélký album a super :-) No abych ji tu nevychválila... jako nebylo to to profi tak jak se dělají profi foto, že máš nevěstu a ženicha v dáli rozmazaného... takové nároky jsem neměla, stačily mi obyč... však mrkni do alba. Ty profi o kt. se ted bavím je min. 6tis kč a výš.
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: tak kolik za fotky ti přesně neřeknu, jelikož jem to měla přes známou a tak sjem to měla levnější. Ale byla jsem moc a moc spokojená. :-D fotky mám v albu tak mrkni ;-)
Odpovědět
krupi fešanda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už je středa :-) půlka týdne zofi: tak co, jak ti to s malou jde?
Odpovědět
Profilova fotka
malá je hodná. Jde nám to spolu báječně zatím :-D ;-)
Odpovědět
caute baby a novomaminky a snazilky :-D Mi dnes psala kamoska,ze ceka holcicku,uz kluka maji,tak je stastna jak blecha,tak si verunka bude mit s kym hrat :-D Hned po ultrazvuku sla koupit ruzovy oblecek :-D Jinak segra byla vcera u dok.,histologie ji dopadla skvele a do prosince muze otehotnet.Tak ji dneska dok.pichla injekci na vyvolani menstruace a trochu ji snad i pomuze.Jesti neotehu,tak pak zas dostane leky a pri nich nema menstruaci a pocka zas par mesicu ne zbude moct znova.Tak snad ji to vyjde tedka. Ta jeji nemo je endo...neco a kdyz otehotni,tak je velka sance,ze ta nemoc zmizi a bude ok a nebude muset brat y leky. Luci,ten nalez na deloze,to je nejake z te nemoci a to rozehnali s lekama,takze ji nikdo drbat uz nebude a delohu uz ma taky ok a vsechno po potratu. TEd je kazdy tehu nebo rodi,asi do toho taky prasknu :-D Zitra letime vecer domu.Jo a manozvi v pondeli uletelo letadlo,chlap no,takze sedi doma a gruntuje byt :-D Mel za nama na tri dny priletet
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky za pochvaly, ale ty nejlepší tam ještě nejsou, nějak nestíhám je zmenšit :( tak až budou, tak se ozvu ..:) a všem přeji hezký deštivý den :)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to je super :-) simi: tak to jsou super zprááávy :-) tak držíííím palečkýýýý no aspon budeš mít pěkně vygruntováno :-N no chlapi no.. přesně jak píšeš. krup: tak pak napiš až tam budou ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki! Luci: Teď jsem e dívala na fotečky v albu a jsou fakt super i ze svatební cesty. Všimla jsem si že už pomalu začínáte stavět co? Tak to brzy budete bydlet kousíček :-D :-N
Odpovědět
teda holky já dalal sprotku takže v neděli sem zvědavá esli z nás budou milionáři. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to držím palečky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky. Tak zase nikdo nikde. Jsem přidala pár foteček do alba Přípravy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: malá je moc krásná... takový malý bobek.
Odpovědět
lucenek: moc děkuji za kontakt na pana Karase. Gratuluji ke krásnému miminku. Tak svatba bude v Porubě na zámaku. snad nám bude svítit sluníčko a bude to na nádvoří. Hostina bude ve svinově v rstauraci Hugo a fotit nás bude pan Radim Horák. Koukám,že už jste tady všechny vdané. Koukala jsem do alb a moc vám to všem slušelo.
Odpovědět
Luciferek není zač..mě musí karas milovat snad 20 svateb má ode mě neptal se odkud máš kontakt? :-D
Odpovědět
Holky víte co jsem vyhrála ve sportce? velké ho..... ]-( ]-( ]-( hájzli já už měla prpovních 10 mega rozpočítaných na co padnou barák, auto i pro mě miluju C4 v černé x-) x-) x-) pro gojgy bych totálně vyplenila chicco, sobě bych vtzala útokem parfumerku a boty a hadry...a hany auto a ryb. pruty :-D :-D :-D no uznejte...že mě fakt nasrali ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Karas nam hral snad vsem :-D :-D Je ale fakt supr!!!!Mas toho nejlepsi ho lluciferek ;-) Zofi mala je kouzelna,tak krasna,ze my zas zacli zadelavat a tak snad budem tehu co nejdriv a pak budu ja frajerit x-) A tynka asi tak zadelava,ze uz nema cas sem mkrnout :-S tynko,co je s tebou??? Luci a ja uz mysella,ze mi posles nejaky ten tisic.Tak taky nebudu nakupovat no 8-( hej a co vanoce?Uz mate nekdo darky nebo predstavy.ja vubec nevim co pro chlapa
Odpovědět
já mu koupím fádní trncle, nějakou kosmetiku a kalohty v hudáči ;-) gojgynka dostala chicco židličku, puzzle na zem a fischer price mluvící pejsek
Odpovědět
Profilova fotka
nevite kde bych sehnala trencle se simpsnama?
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, Ty jsi rodila v UK ci v CR? Jake, mas zkusenosti s doktorami tady? Ja, trpim, kdyz musim k doktorovi tady :-( Zofi, fotecky jsou nadherne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau luci a holky,ta elinka je tááák malinká:-))krásná! a jinak náhodou nevíte kde sehnat takový ten vánoční stromek ve tvaru kužele?
Odpovědět
Ja rodila v uk a i byla tehotna.V cr je zdrav.skvele,to by jste to museli zazit smerem na zapad.TAdy za cele tehu te dok.nevidi a ani po porodu.Ale z porodu dobre zkusenosti,sestricka byla supr,masirovala mi zada,kazdy dela podle tebe,jakou chces polohu,jestli chces neco od bolesti,pak se prisla se mnou i rozloucit,jak ji koncila sichta. Pak mi chodli ukazovat jak kojit,mala se narodila v nedeli rano a v pondeli jsem ficela domu a pak k tobe chodi sestricky kazdy den se koukat na mimico, nakojeni a kdyz neco je,tak ji jen zavolas,mas nan i mobil.Takze nemusis trcet v porodnici.A navstevy v porodni ma tatinek od 11 do osmi vecera. Jinak zdrav.na prd,doktori napoznai nohu aod hlavy a to si nedelam srandu.TAkze mala ma poj.v cr. Ale por.porodnice pry je hrozna,koho znam,tak ted kazdy chodi na fifejdy.U me kdo tam rodil,tak to vsem zadupali a omlouvali se.VEtsina z nich tam na to ma spatny zazitek,tak nevim. ASi taky budu kupovat trenky a jeste neco.Kosmetiky mam jak mraku,tak to ne.Mala je nejednodussi,detem se kupuje nejlip Deniss,jaky to je stromek jak kuzel??? My mame umely,kdo ma zivy??
Odpovědět
Profilova fotka
simi,jo,je umělý a normálně do špice akorát mu netrčí ty větve,ale je celistvý,nemůlžu najít ani obrázek:-(
Odpovědět
denis v hornbachu maj ;-) vím co myslíš
Odpovědět
Profilova fotka
fakt a už teď a co mimuško?:-)
Odpovědět
jo loni je měli letos nevim ale určo tam budou malá je lump lump lump ale milovanej a můj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je nudherná,fakt trakové sluníčko:-))tak já si je budu hlídat,děkuji za radu:-)
Odpovědět
jo tady v porubě je měli my tam loni kupovali ván strom a máme fakt stromisko...a já chtěla ten kužel ale hany ne že to je moc umělé ten tvar....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?