Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
kristi já jen calibrum baby plan a listovku honza nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandi..jojo, byla jsem Praze, ale měla jsem tam celé tři dny školení od rána do večera, pěkný hnus 8-( Ale za 14 dní jedu znovu, budu tam čt,pá a so, takže se klidně můžeme slézt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to máš recht... a tys chodila před tím do nějakého kurzu? tynka: no říká se, že bys měla brát tak 3měs. před otěhotněním vitaminy s tou kysel.listovou. kuki: jasně, nejsem proti, napsala jsem ti do IP na sebe kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: tak já brala hned po svatbě kys. listovou v domění že mi to pomůže a ono to nezabralo ]-( , tak jsem se pak na to vyprdla . pan: do žádného kurzu jsm nechodila, jelikož jsem to nestihla. Jsem chtěla chodit, ale prvně jsem nemohla protože jsem špinila a pak jsem zase nemohla, jelikož byla Eli moc nízko :-( :-) , ale zvládla jsem to i bez toho. :-D
Odpovědět
kys.listova se bere min.tri mesice pred otehotnenim a pak prvni trimeisce v tehu,protoze sniuje riziko poskozeni mozku ditete,neni to pro otehotneni. My jsme jeste v irsku,zitra v noci prileti manzel a ve ctvrtek se vracime,ale porad tu cimim co se tu deje :-D Dneska me tatka uci knedle na pare ,tak uz mam ctyri udelane x-) Pocasi mame na prd,tak jak v irsku,ale i manza ve spanelsku nemeli pocasi pekne,tak to je asi vsude. Pandi co synovec,uz jeuplne zdravy?
Odpovědět
Profilova fotka
tynka já před těhu brala kyselinu listovou
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemáte tu některá obřad v Porubě na zámečku a hlavně hostinu? chtěla bych se na něco zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
...a Calibrum babyplan + kyselina listová? Nebo stačí jen Calibrum, kde už ta kys.listová je. Nemůže se tím nějak předávkovat, když je to obsažené v obou?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro myslím že můžeš obojí, kyselinou listovou se podle mě předávkovat nemůžeš
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no tak to jsi výýýborná :-) simi: přesně tak... není to na otěhotnění !!! synovec je už lepší a tak už se oba honí po bytě.. no myslím si, že s něma ségra začne pomalu chodit ven. Jinak se vsichni zbláznií :-D a co sestra? jaro: v calibrum baby plan ta kysel.listová je ;) takže bohatě stačí jen toto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak píše Simi ... bere se to min. 3měs. před otěhotněním a 3 měsíce po otěhotnění... pak jsou tuším jiné vitamíny.. ale ted přesně nevím jaké... jeste jsem to nestudovala.. já beru to baby plan..no nějak mi to už došlo :-N tak musím pořídit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem si koupila baby plan a tam je i kyselka :o) už lítám i po doktorech na různé vyšetření, snažíme se rok a zatím marně :-( ,ale to snažení je moc příjemné :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
smar: já měla obřad na zámečku :-D
Odpovědět
holky listovkou se předávkovat můžete!!bacha na to )doporučená dávka před otěhotněním a po dobu 1. trimestru je 800mg denně tak si dopočítejte do dávky když chcete brát kombinaci baby planu a listovky, já to taky tak bralal 1 babyplan a 2 tbl listovky jedna tbl o 200mg ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi a jak spokojená? hostinu jsi tam asi neměla co
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: jsem to psala ;-) no tak hlavně, že to snažení je moc příjemné :-D neboj na vše dojde ;-) všechno má svůj čas. lucenek: to se prodává i ta listovka jako zvlášt? Já si myslím, že uplně stačí ten baby plan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smar s obřadem jsme byli spokojeni. Je tam moc příjemná paní, která to organizuje a i hudbu jsme měli super. \s hostinou ti neporadím, tu jsme tam neměli. No ale pokud budete mít víc jak 30 lidí na obřad tak počítej s tím že se tam všichni nevejdou. Je to tam maličké :-)
Odpovědět
pan jo zvlášt vypadá jako Biosil na vlasy totožné balení jak chceš v babyplanu je 400mg listovky doporučuje se 800mg ale nevím jestli se můžou brát 2 babyplany
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no to je asi blbost brát 2 babyplany a v tom balení co vypadá jak Biosil tam toho je kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: je kyselina listová super a kys.listová forte - v tom prvním je toho více a ještě vitamíny skupiny B a v tom druhém o polovinu méně. :-) http://www.naturvita.cz/cz/klistova-f... http://www.naturvita.cz/cz/klistova-s...
Odpovědět
Profilova fotka
a babyplan už mám taky :-)
Odpovědět
Lenka už odpověděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: díky ;) tak já si to taky pořídím. A ty máš co ten super nebo forte???
Odpovědět
Profilova fotka
pan: já zobu asi 14 dní tu super, babyplan jsem koupila až včera, ještě jsem ho neochutnala :-) Luci, a neva, že v té listovce super jsou i ty Béčka? Já jsem trochu z těch vitamínů jelen, jestli něco třeba neškodí a tak...budu si muset koupit nějakou chytrou knížečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Béčka ti určo neuškodí ;-)
Odpovědět
leni kyselina listová je vitamín B6 :-) je to jen jin název a ještě se jí říká myslím pyridoxin ale to si nejsem jistá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem taky nevěděla :-) to je dobré i na pleť ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.:) po delší době vás všechny zdravím:) a vidím , že se to tady zase pěkně rozjelo .. :) smardík.. měla sem tam obřad a všechno supr, a hostiny tam prý bývají taky supr, ale z vlastní zkušenosti to nemám... :) Mám v albíšku pár nových fotek, jestlis e chcete kouknout..:) Zatím papa :)
Odpovědět
Profilova fotka
AHA :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krupi: ahoj, fotečky jsou moc hezké :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?