Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Porubě jsou dobří doktoři, bude to dobré!!!
Odpovědět
To je silene s temi doktory. Jeste ze je internet a uz si muzem delat diagnozy trochu sami :-p ;-) Ja podle priznaku jsem taky vazne nemocna,ja jsem ale desny hypochondr a porad na sobe neco hledam.Manzel rika,ze ja tu bude jeste kdyz mi bude sto,ze jsem nemrtelna. Me nasli hodne nemoci,jak jsem zacala bulat skolu,tak mi zjistili,ze jsem alergig,ze mam astma,migreny............zas jepravda,ze cim vic chodis k dok.tak tim vic ti toho najdou. Bohuzel ale vetsinou,kdyz to maji najit,tak to zas zadny nepozna.ALe mozna to je tkay tezke,taky to nejsou kouzelnici a v dnesni dobe je unavny kazdy,ma bolesti hlavy a je ve stresu.............tak mozna proto tomu pak nedavaji velkou vahu a davaji paraleny 8-(
Odpovědět
No asi nejsou dobri,kdyz tam dela ten,co ten nadro nepoznal a rikal,ze to je cista a ze praskne sama,ani tu cistu ji nechtel dat pryc,vzdyt ji mela uz od dubna a oan porad,ze to muze mit jak dlouho chce.ALe snad to bude ok.,jsem cetla,ze jen 6%nadoru byva zhoubnych
Odpovědět
Profilova fotka
to bude jen jeden z mála co je špatný, chodila jsem tam k jednou primáři a nemůžu si ho vynachválit máš pravdu jsou to jen lidi tady je tak krásně, jako v létě
Odpovědět
Profilova fotka
to si děláš srandu,jestli budou mít čas,úroveň jak....
Odpovědět
My meli vcera krasne,dnes uz mame pod mrakem............hlavne at nam sviti na dovci deniss co ty vubec delas zapraci?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a kam to vůbec jedete? a kdy ?
Odpovědět
Profilova fotka
já dělám ve školce,ve specce určo budete mít krásně:-)na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Do Spanelska zitra do pondelka,takze na tyden apristi tyden ve ctvrtek do irska na dva tydny a pak ma priletet svagrova se synovcem Ja jsme delala staz u kostela ve skolce na specce,vedle gymplu a bylo tam supr
Odpovědět
Profilova fotka
v porubě?
Odpovědět
Profilova fotka
Hned bych jela taky
Odpovědět
Profilova fotka
já taky,do teploučka:-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo na exilu v porube tak ja si na vas vzpomenu na plazi,jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vzpoměň:-))) tak tam dělám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej já chci taky ještě někam jet, uvažovali jsme, že někam za teplem vyrazíme na Silvestra to by nebylo špatné
Odpovědět
FAkt??Hej ten svset je fakt maly!!!!!!!!!! A dela tam jeste SArka Lampartova??Ja pracovala tenkrat s ni,mozna ji znas.Dole na patre byli uplne supr ucitelky. Jestli znas sarku,tak pisni jestli uz je vdana a ma deti,ona nikdy nikoho nemohla najit,mela smulu na chlapy,je z Hlucina Kristi,jeslti na to mate prachy,tak bych jela hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to uvidíme jestli budou tak bych jela jj svět je malý, že Denisko taky jsme se viděli pak si psaly a pak zjistili, že se známe
Odpovědět
My spis planujem jet nekdy na vanoce za snehem,ale dost jsou drahe vanoce a silvestry,tak asi nikdy :-D Ja bychsi tak pronajala nekde chatku na horach,kde nikde nic neni,jen snih a les a kopec a tam stravila vanoce. TEd jsem si vzpomnela ze manza nesmi mit volno pres svatky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my to tu s tím volnem máme stejně :O( je tak málo dní na dovolenou z toho jak moc pracujeme a jsme ve stresu :o(
Odpovědět
Tak RAdek ma od pristiho roku skoro pet apul tydne volno. ALe jelikoz jich je nekolik osetrovatelu u toho klienta,tak to maji udelane tak,ze pres vanoce si nikde nesmi vybirat dovolenou. Samozrjeme ma volno na stedry den,protoze mame dite,ale nesmi si vybrat dovcu,jako ze by jsme nekde jeli nebo tak. Nastesti v uk jsou vanoce jindy,takze pak dela na jejich svatky a ma priplatek,takze to je supr,ze to mame driv. Kolik je dovolene v cr??
Odpovědět
Profilova fotka
25 dní, ale taky Ti ji nemusí zaměstnavatel dát !!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky neprovokujte s dovolenou ]-( :-D Já bych taky někam jela, ale te¨d to delší dobu nepůjde :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi:jasně ,dělá tam pořád:-)děti,nemá a vdaná taky není,ján dělám vedle ní ve třídě:-)
Odpovědět
FAkt??TAk delas v te logopedicke a nebo kde delala iveta a jeset jedna,byli to dve blondynky,uz starsi,maji uz deti. TAk Sarku pozdrav,teda jestli si bude na me pamatovat,ja jsem tam delala pred peti lety. A jestli tam je stejna reditelka,tak urco nedelas na plny uvazek jako kazda ucitelka tam,ze??Ale je to moc pekna skolka,me se tam strasne libilo x-) Zofi,my s malou litame uz od miminka,taze klidne muzes v lednu na dovcu ;-) Nekteri si mysli,ze kdyz mas mimoc,tak nikde nesmis.ALe letenka pro mimco je zdarma,mas miminko na kline,je pripoutane k tobe a letusky jsou moc vstricne. Za kocarek taky neplatis ani za autosedacku,nepocita se to jako zavazadlo,kdyz mas dite. Nase mala zvalada celodenni cesty a uplne krasne. My vetsinou vychazime tak v osm rano a v osm vvecer jsme na miste. ALe ted v rijnu me s ni ceka prvni nocni let,tak jsem zvedava.A jelikoz cestuje od mimca,tak to zboznuje a tesi se na letadlo,na vlak,na tramvaj a na vsechno.Horsi je to pro me,pro me to je silene narocneeeeee. Tynko,to neni dane zakonem???Ja myslela,ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
iveta je už na hoře a dole je Věrka:-)je to specka na všechno,ne jen logopedii. já měla celý úvazek,ale kvůlli té nemoci ho mám teď na 50%:-( pěkná je,ale dělat tam nechci, u těch postižených je to staršně náročné:-((
Odpovědět
Verka byla supr, Iveta byla hodne pomluvacna. Tenkrat delali spolu. No me se teda libila vic prace s postizenyma nez s tema zdravima,ale delal jsem se sarkou,takze jsme meli vetsinou ve tride tak sest deti,tak bylov pohode. A bylo to tak,ze ta zadni byla logopedicka a i zdrave deti,pak se sarkou sjme byli specka a verka mela taky spceku,ale oni meli vic deti a pak ta zadni byly zdrave deti,tam nevim ani kdo ucil. A ty delas s Verkou??Jestli jo,tak to mas suprrrrrrr ;-)
Odpovědět
simi písni přes ip nacionály ségry jméno dat. narození a bydliště vysonduju z clinicomu info jak to je
Odpovědět
Profilova fotka
simi, cysty se asi neoperujou, ale asi hodně záleží, jak jsou veliké... měla jsem na obou vaječníkách po porodu , léčili mě na zánět slepého střeva.. :-D :-D :-D , a dal mi jen tablety, a pak zmizely :-) Pracovat jako dr. bych rozhodnš nechtěla.. :( mají málo času na každého pacienta, a příznaky všelijakých nemocí jsou podobné, tak pak babo rad, že ? Manžel je po autonehodě a měl uraz na hlavě a neurolog mu řekl , že má Railydayův syndrom...!! Manžel tam šel jen s tím, že necítí bolest ... no a řekl mu, že to je vzácné onemocnění, kterým trpěli děti za války, ale že ty se dožili max. 10 let .. :-( Ráa bych se o tom dověděla více, ale nějaké info bylo na amerických stránkách, ale z angličtiny vím prd, tak že sem se o tom taky moc nedověděla .. tak kdybyste holky o něčem takovém věděli, dejte mi prosím vědět ..:) děkuju a hezkou dobrou noc.. :-)
Odpovědět
krupi ona ma nador ne cistu ;-) Holky ja uz letim,za chvliku jddem na letadlo,ta paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
sim.. jo, to vím, ale psala sem k tomu, ale že sy mysleli , že má cystu jak si psala, a že je divné, že ji ji neoperovali.. Krásně si tu dovoloenku užijte a pak přidej fotečky ..:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?