Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsci strašně rychle rostou :o) mám slíbeného ričbeka až budeme mít baráček :o) a jinak už jsi zdravá? jo jinak jak sis před svatbou objednála košilku přes internet, dorazila Ti a byla jsi spokojená? něco jsem si tam teď objednala tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
simi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jej,tak to bude kdy?třeba to bude naše ridgebačcí mimi:-) zdravá,no ne,prtože to nejde uzdravit :-S dorazila,jenže to Smám veeeliké,potřebovala bych xxs:-)))tak ji musím nechta zúžit:-)ale je krásná!
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to jsem zvědavávzala jsem si větší pro jistotu :o) no sranda pak napíšu co mi došlo to bud tak za 2roky :o) musíme toho ještě hodně vyřešit z dědictvím, není to tak jednoduché a chodíš do práce nebo jsi doma? já už jsem z práce hodně unavená, pořád je někdo nemocný nebo má dovolenou a musíme dělat za něj, protože nás je málo, připadám si úplně vyšťavená
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak to by šlo :-D chodím,ale je na 50% a unavená jsme teda taky:-(a ještě se budeme stěhovat....
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, že budete mít nový byteček, to zařizování je nádherné, jednu dobu jsem byla v ikea jiných obchodech jako doma .o) a kam se stěhujete tady v OV?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,na sokolskou třídu:-)jen se bude bourat atd a to už tam budeme:o
Odpovědět
deniss vyjste si koupili byt??To mate supr. NO u nas uz boje,mala pry nepotrebuje tricko na kazdy den,pry kdyz se jede pod stan,tak se taky chodi ve spinavem,nepotrebujem lehatko a mala ani clun,staci ji kruh a dal mi maly kufr.Takze uz se balim sama do 20kg lodaku a beru vsechno :-D Ja pry ze mi staci tri trika a jedny kratasy a plavky. No ale ted mi rika,ze mam vzit male strample zimni :-D Veru uz si trikrat skripla prst do kufru a cpe tam panenky a polstare,tak ta ma asi taky svuj kufr. Deniss a kde ted bydlite?Kristi tak to mate supr,ze pl anujete domek se zahradkou,to zavidim
Odpovědět
ted jsem malem kvuli psani tady prosvihla zeni,manza zehli,uz jsem mu tam supla svoji kupku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no od okd,za odstupné,tak náš není,ale není to zas podnájem,že???? :-D takže balící pohoda:-)) jo,domek bychom taky chtěli,ale museli bychom vykrást banku!!!!teď bydlíme u pivovaru.
Odpovědět
Profilova fotka
:o) plánujeme a moc se těšíme, je si musíme počkat, chtěla bych zahrádku a malý domeček tak 4+1 no uvidíme je to pohádka budoucnosti to baléní nezávidím z duše nesnáším, beru vždy skoro celou skříň co kdyby náhodou ...
Odpovědět
deniss tak to mate supr,lepsi nez podnajem ;-) Ja taky vzdycky beru vsechno a hlavne s malou ;musim mit dost veci,ona je prase a vydrzi byt sucha,cista jen tri hodky. Kristi tak to je dobre,me by stacil 3+1 a zahradka,nesnasim uklizet.No me by stacil i vlastni byt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj,přesně,malý domek ,malá záhrádka,...ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
no my dědíme, jinak bychom na domeček v životě neměli :o) my bereme vždycky na dovolenou tekutý prášek a pereme, stačí jedem oběd a manža nebo já máme flek na tričku, tak si to hned přepereme :o))) deni u pivovaru jsem kdysi bydlela teda od mala do 20ti
Odpovědět
Profilova fotka
to je síla,fakt je svět malý:-)já chci taky dědit:-))a kde?
Odpovědět
ja chci taky dedit!! U nas spis hrozi,ze zdedime dluhy,takze ja radsi dedit nechci. Deniss a kolik budete mit pokoju? Tri enbo dva plus jedna? Ja neperu,ja nebududelat nic,ja se budu jen flakat a at se stara tatinek,tak to funguje u nas.TAkze ja uz dva dny,uz ma volno dva dny,rano mam budicek v devet,cajicek uvareny,snidanku,ted zehli,pak uvari obed a veceri x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak u nás taky :-D :-D budeme mít 3+1 se dvěma lodžiema kolem celého bytu:-)) jejej,tak to funguje parádně a jak se to dělá,aby to tak fungovalo,:-)?
Odpovědět
Profilova fotka
pere manžel :o) je tak naučený od mala přeprat si v ruce, no a když si něco pere vypere i mi :o) bydlela jsem na sládkové 26 za barákem jsem měla pivovar a v létě jsem byla poštípaná od komáru těch tam vždycky bylo hodně a na generála piky jsem chodila na základku
Odpovědět
Profilova fotka
jéé,no vy se máte,to by se mi nestalo:(((((,tak já bydlím na brabce,komáry mám ať jsem kde jsem,i tam kde je jiní nemají,tak to mě už nevzrušuje a naštěstí ten smrad z pivovaru tady nemáme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam to znám měla jsem tam hodně spolužáku ze základky a taky nějakou tu lásku holky co dneska vaříte?
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím,ale mám hlad?:-))
Odpovědět
Vari manza a ja se cpu krekrama syrovyma a mala taky. Ael dala bych si kureci rizky s bram.kasi a okurkovym salatem a to urco mit nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
no my měli včera řízky a salát a dneska mě nic nenapadá, asi udělám těstoviny :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mňam,jo já nasi kuřátko:-)
Odpovědět
TEd mi psala segra,ze ji zitra zas tu laparku delat nebudou,ale nejake vysetreni,nevim proc,kdyz ji vysetrovali v patek a ze byla dnes vizita an ormlane,ze tam byl na vizite ten chuj,co ji to zadupal!!! :-. Doufam,ze ji nebude delat tu laparku bo asi o gynekologii moc nevi. My budem mit neco s mletym masem
Odpovědět
Profilova fotka
teda oni asi vůbec neví co s ní mají dělat, zkoušela i jiného doktora?
Odpovědět
Profilova fotka
to je děs,ať změní raději doktora,protože ten asi neví vůbec,která bije,debil... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hrozné je to, že člověk doktorovi důvěřuje a ani ho nenapadne pochybovat o tom co dělá já jsem taky málem zemřela na otravu krve, doktoři přijeli tak tak už jsem byla úplně mimo nemohla jsem mluvit, neviděla jsem a nemohla jsem se hýbat ještě, že byla sobota a naši mě našli, doktor mi špatně vyřízl vřed a tak to začalo, banální věc, stěžovala jsem si, že mě bolí břicho a noha a doktor, že to nic není, do dvou dnů mi břicho nateklo a pak jsem upadla do toho bezvědomí, probudila jsem se až druhý den na jipce půl roku na to mě začali bolet záda a zase nevěděli co se mnou a cpali mi brufén, nakonec po 2 měsících mi našli nádor na páteři a šla jsem na operaci, teď mám klid, ale bojím se chodít k doktorům a vždy navštívím min. 2 a pokud se zhodnou v diagnóze tak teprve začnu věřit utíkám se psem jinak mě po ,...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tynko,to znám, mi taky dr říkala nic ti není,nejsi unavená,... a pak mi našli,že mám nemocné srdce,záda,syndrom nedokrvení atd....takže vyměnit doktora ihned,ukončila mi nemocenskou,přesto,že mi nebylo dobře a za týden jsem na ní byla znovu,ale u jiné doktorky!
Odpovědět
no ona uz ma jineho,ale lezi na gynde v porube a ten jeji byv.chuj,tam asi taky dela. Jinak ted psla ,ze ji na tu laparku neberou,protoze neni volne misto na sale,tak musi jeste cekat a ze by ji zitra meli delat ultrazvuk,teda jestli budou mit cas. TEd lezi na gynekologii ap ak by mela ji asi na onkologii nebo nevim.Vim jen,ze je na gynde v porube. No hlavne chce jit domu a tim ze ji to prodluzuji,tak tam bude dyl lezet,uz tam lezi od patku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?