Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bože mi je jí tak líto :O( Simonko drž se.
Odpovědět
No musi byt uplne hotova.Pry ale porad rika,ze uz vsechno sere,ze ji je to jedno.Hlavne at ji ta laparoskpie dopadne dobre a at ji nevyberou cely spodek nebo tak neco.SEgra jde za ni ted do nemocnice.Ona ma chduak takovou smulu. Dva roky premlouva chlapa ze chce mimco,pak ze jo a tak dlouho se snazi a zas nic a jeste k tomu komplikace. My v pondeli letime,ale vcera pry na uk nelitali letadla,protoze jim nesel navygacni system ci co,tak jsem zvedava. Jak se vratime,tak pak vam pisnu jak ta segra dopadla,to uz snad budou vedet vic a bude mit pot estech.
Odpovědět
Profilova fotka
Simonko užij si dovolenou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady člověk neví, jestli se má smát nebo brečet - když jsi simi psala o těch svatbách, tak jsem si to představila u nás a úplně jsem tady usmívala jako blbka, páč nechat to na manž. by bylo fakt zajímavé. A když píšeš o ségře, tak to jsme dojatá, příjdeš m ito strašně nespravedlivé,fakt, ty co nechtějí nebo by neměli, rodí pořád a ty, co si to přejí mají problémy :-( pan..nene, s mamkou nedělám, leda bys zamlčela věk - u nás má jedna kolegyně dceru, které je myslím 15 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky pěkný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak uz jsem ohodnotila :-) katerina: no já na zámečku svatbu neměla, měla jsem ji v Paskově - Na Rychtě. Ale když jsem zařizovala svatbu, byla jsem se podívat i v Centrumce na Alsaku a des běs... jako přístup. Prvně jsme se byly s mamkou podivat na pidi salonek, pani servirka o nas teda vedela, ze se zajimame o svatbu. Nicmene jsme ji rekly, ze si sedneme a dame si něco k jidlu. Čekaly jsme něco přes 10min a furt se nic nedělo, tak jsme vstaly a šly jinam. Natolik mě to otrávilo, že už jsem o Centrumce nechtěla ani slyšet, ale třeba tu někdo měl jiné zkušenosti, co já vím. Nicméně o Skalce jsem hodně uvažovala a nevybrala jsem si ji z jednoho důvodu - a to že už byla na náš termín obsazená, takže tak. simi: držím palce, už se něco ví??? jejda, tak to mě teda fakt mrzí :-( a ta laparoskopie je na co? Oni ji budou brát dělohu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to držím palečky, je mi segry moc líto :-( užij si dovču a pak určo poreferuj !!! kuki: no s mamkou dělají i takové mladice jako jsi ty... kde delas? kdyz tak pisni do IP.
Odpovědět
děkuju všem za hlasy Simčo..takže ten nádor nebyl nádor ani cysta ale mrtvé zakuklené mimčo? chápu to správně?Tyvoe to by mě jeblo myslím že pokud v 8tt není srdíčko NESMÍ si lékař dovolit nechad dojít takovéto těhotenství tak daleko je s tím spojeno spousta rizik pro matku a hrozí odebrání dělohy když to tam bylo tak dlouho a zakuklilo se...je to zdroj infekce....no comment bych šla dr. nakopat do řiti nebo do kulí a s rozběhem Kuki neznáš Martinu Laníkovou? teda za svobodna žylkovou???
Odpovědět
Profilova fotka
lecenek..nee,neznám, myslíš jako z práce nebo odjinud? pandama..máš to v Ip ;-) Takových organizací je více, my se zaměřujeme na děti, které mají hlavně zrakové obtíže
Odpovědět
Luci nador ma,jde na laparoskopii v ppondeli a pak budem vedet vic.Dnes ji delaji potrat. NO on ji rek v osmem tt.,ze to srdicko mozna nejde videt,bo je mimi otocene,mel ji chuj hned poslat na troj.ultrazvu a ne ze ctyri tydny cekala. Laparoskpie je,ze ti vemou nador a poslou to pak na hystologii aby zjistilii,jestli byl zhoubny.NO a taky muzou zjistit,ze je jeste nekde a vzit ji treba cely spodek,ale snad to bude ok.
Odpovědět
kuki jo dělá vychovatelku u pos dětí ale v Zábřehu na pískáčích ale už je na MD
Odpovědět
TAk Luci,ted jsem mluvila se segrou,ta mluvila s dok.na onkologii. TAk ji to zadupali,cista jde poznat od nadoru pouhym okem a cumeli na ni,kdyz jim rekla,ze uz to dok.nasel v dubnu a spelt to s cistou. Strasne dlouho ji vysetrovali a bylo tam osm doktoru a pry si porad septali. Pak mluvil dok. s druhou segrou a rikal,ze to muze byt prolezle z delohy z vejcovodu,ze uvidi v pondeli kde to vsude je,ze uz to tam ma dlouho. TAky se ho ptala na to tehu,tak to bylo zamlkle tehu a ze pry se to stava,ze plod se vyviji a je mrtvy.TAkze ten plod nemel od zacatku srdicko,ale ze rostl,ze se proste vyzivuje a to pry doktor nezadupal.Segre se ten mrtvy plod drzel skoro tri mesice v tele.Potrat uz ma za sebou,jeji pritel rikal,ze porad tajne doufala,ze mimi bude ok. NO tak ted hlavne to pondeli aby dobre dopadlo a nebylo to to jeste nekde jinde.MInimalne tyden bude v nemocnici,tak na to ji segra moje uz pripravila,ale mozna tam bude dyl.Doktor pry mluvil hodne opatrne,asi si mysli,ze to bude jeste nekde jinde. HLavne nas znervoznuje,proc tam mela tolik doktoru a pry strasne dlouho mluvili mezi sebou.A v pondeli jak ji budou delat tu laparoskopii,tak ten nador vytahovat nebudou,jen cast na histologii a pak se rozhodne co vse budou muset odebrat.Ta laparoskopie jim jen ukaze,kde to vsude je a jak je to velke
Odpovědět
Článek se načítá
simi přesně to jsem ti chtěla napsat o té laparce ale nechu tu vypadat jako že furt poučuju....no ku.vy to je nářez :-(
Odpovědět
luci vic hlav vic vi,klidne pis. Ja se ted uz fakt hodne bojim,ji uz se mota hlava,je ji blbe a kasle uz pres dva roky,oni proad nevedli proc to ma,delali ji testy na mozku,jako ct a tak a mozna to uz mela ten nador a neslo to jeste videt.Pak to jeste ten cur.k zadupal o rok navic.
Odpovědět
Ahoj vsem, Simi díky moc za odpoved, trochu jsem prolitla vasi diskusi... drzim pesti at to dobre dopadne... jinak kdyby jis treba chtela neco vysvetlit ohledne tech doktorských klabosu nebo tak.. tak napis.... rada TI pomuzu... jinak se drz.. a jeste jednou diky pacek K :-)
Odpovědět
Simi no je to těžko symptomy by byly může to být ledasco...Ca ovárií nejčastěji metastazuje plíce kosti, je to těžko všechno bude jasnější po laparce
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jj díky, už jsem to četla ... a to je kde ta organizace? Jak je fakultka? simi: jejda no to je fakt síla !!!! :-p hlavně se držte všichni !!!! to je mi tvé ségry líto... ne že už možná nebude mít děti, ale mohla takto přijit i o vlastní život! Takovému dr. by měli vzít licenci !!!
Odpovědět
Ahojte!Prosím o radu,plánujeme svatbu,pravděpodobně obřad v kostele v Ludgeřovicích.Nevím však,kde máme udělat hostinu pro 77lidí, vím že je to šílené.Toužila jsem po Šilheřovickém zámku,tam se měnil majitel,nevím,jestli to tam bude možné,spíš asi ne,nikdo nebere ani telefon.Není tady ještě ňáký jiný zámeček v okolí?Nebo takové místo,kde si budou moct hosti vyjít ven a bude to tam příjemné,hezké,třeba park nebo tak?Nebo poraďte,kde je to hezké?Napište mi prosím ňáké odkazy,budu ráda.Vůbec se mi do toho zařizování nechce... No a také se mi líbí takové ty oblečky na židle,působí to hezky a změní to celkový dojem z výzdoby.Nevíte některá,kde a za kolik se to dá pořídit?Prozatím děkuji moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky... Simčo...moc moc držím palce sestře, aby se brzy uzdravila...je to moc smutné, co se jí stalo a nedovedu si představit jakou bolest musí teď prožívat :-( Šoupla jsem sem pár foteček z naší svatební cesty...kukněte (dala jsem to do přípravného alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj teres.. kdy máš svatbu ? Na zámečku v ŠIlkách už se svatby nedělají, koupil to už konečně někdo a bude z toho dělat prý asi hotel.. Je to tam hrozně zničené, tak doufám, že zámku vrát původní krásu ...:) Jinak ti moc neporadím, jedině zkusit nějaký kulturák, 80 lidí je celkm dost, ale jsou holky co měli i více. :)
Odpovědět
Profilova fotka
sim...:( držím sestře moc palce, manžel ji bude určitě oporou, tak to musí zvládnout. a má oporu i v rodině :-) tak věřím, že to bude za pár měsíců lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci,máš hlas,sárinka je nádherná:-)) simi,to je šílenost,držím segře palečky,fakt zdravitnictví je na úrovni římské říše, ]-( jak to tak může vůbec vypadat,dělají z lidi blázny,mnohdy je stresují zbytečně,protože ani sami nic neví,jndy nedají info žádnééé...hrůza!! ]-( ]-( dej vědět,jak to vypadá a držte se,všichni!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
teresss co takhle zámek v zábřehu je to tam krásně na netu k tomu toho najdeš hodně, měla tam svatbu i Deniska
Odpovědět
denis děkuji to je práce fotografa ne moje.....i když ráda bych se takovým uměním chlubil a taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynko,nevím pro kolik mají kapacitu ve vnitř:-) luc:ale sárinka je vaše práce :-D :-D
Odpovědět
no....to jo dělaná z lásky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je vidět,princezna jak vyšitá!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Denisko, kde si tak dlouho byla ? Co pejsek už je asi veliký co? holky tak za chviličku máme vánoce, tak už začínám přemýšlet o dárcích, chtěla bych něco vymyslet pro manžela nenapadá Vás něco originálního ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jo je,ale doufám,že ještě poroste:) jej,tak my teď vymýšlíme byt,tak vánoce mi ted hlavou moc nejdou:-)
Odpovědět
ahoj holky,diky za podporu a drzte palecky,segra to bude hoooodne potrebovat. Tery,to je hodne lidi,to netusim,zkusila bych taky nejaky kulturak. Uz se tot u nekde resilo,ze v ostrave nejsou restaruace s takovou kapacitou pro svatby.Ale urco neco najdes ;-) Jaro,supr fotky,taky se uz docela tesim.Uz balime kufry,teda manza,pry neumim balit,tak ja mu dam jen moje hadry a on at se s tim popere :-D Kristi,my uz mame pro malou pul darku nakoupenou asi mesic :-D Loni jsme byl lepsi,to uz jsme meli vsechny :-D Manzovi nevim co budu kupovat,pro decka to je lehke a bavi me to,Kosovi se nicim nezavdecim,on chce nintendo a tkaove drahe kraviny,ktere nedostane. Ale urco se mu bude libit sexy pradlo a noc plna sexu.TAKze u nas je to jednoduche. Mam doma pradylko satny klause ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?