Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: neprovokuuuuj :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D lucenek: tak to vypadá že je starší :-) no aspon se musí dobře držet v ruce , no ne? no přesně tak, hlavně že je zdravá, to je ten největší dar a poklad co žena může v životě dostat.
Odpovědět
Luci,me velka neprijde,nase mala byla ted o dost vetsi a tlustejsi. ;-) A od nasich znamych tady,jejich mala ma rok a pul a je velka na tri roky a to beze srandy.Je o pul hlavy vetsi nez Verunka.To je teprv big dite :-D Pandi,ja budu provokovat,vy jste meli leto cele leto,ja mam jaro tri dny :-D ;-) jen pekne mraz na vas a hory snehu a brecky :-D TEd je rada na me aby jste zavideli,jak vy budete nosit zimni bundy a ja ve svetru=teda doufam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky simi za číslo budu ráda no my se snažíme i nesnažíme rok neberu HA, ale snažíme se tak možná půl roku :o) někdy nám to prostě nevýjde manža má noční nebo jsem unavená já no však víte jak to chodí
Odpovědět
Profilova fotka
tyn já přesně vím jak to je :-D U nás to bylo nápodobně. ;-) :-N
Odpovědět
tynko,tak ja se zeptam segry apak ti pisnu ;-) U nas uz taky zas prsi 8-( Jsem dnes ulizela a vyhodila asi pet pytlu hader a hracek,z toho asi jeden pytel hader jsem snad nemela na sobe.Uz si nic nekoupim bo to nemam kde davat a neni to kde vychodit.Maximalne nejaky kostymek,kdybych nekdy potrabovalaa a rifle,tech je vzycky malo. Male jsem vyhodila dva pytle a porad tam ma plno plysaku a kravin,ael to dostala,tak je mi to lito vyhodit. Taky se vam holky doma tak hromadi veci?ja to nesnasim
Odpovědět
simi taky taky....jenže já bych to i vynosila jenže to neobleču zůstala mi široká pánev i když nemám ani kilo navíc....takže mě ten nový šatník teda kalhoty přijdou draho no
Odpovědět
Ja nastesti mam porad stejnou velikost a panev se mi nezvetsila.Ale bala jsem se toho.Ja spis jak tady sjou ty vyprodeje,levne hadry,tak nakupuju a pak se mi to hromadi a nenosim. No a hracky od male,to je ulne konecna. Kazdy kdo k nam prijde,tak ze to je jak disneyland.Tak to vyahzuji porad neco.TEd jak letime k nasim,tak tam uz mam mamka pro ni tri panny,kocarek a buh vi co jeste 8-( Skoda ze me manza nepusti k nemu do srkine,to by letela taky polovina.On sice vyhazovalt minuly tyden,ale spatne jak jsem dens videla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno kočky, už zase makám. Dneska je tady celkem teplo co? Simi kdy manžel odjíždí?
Odpovědět
Tak tady je teda zatim pekna kosa a asi bude cely den. My letime v pondeli do pondeli do Spanelska spolu,ja pak ve stredu s malou do Irska a on ve ctvrtek do toho Spanelska pracovne
Odpovědět
TEd sem mluvila se segrou a moje segra-co se snazi o mimi-tak nema cystu,ale nador.Vcera ji na to prisli a ten cur..doktor ji s tim nechal chodit do brezna,ze to je cysta a prehledl vsechny priznaky,jako nevolnost,boletsi bricha,kasel. krev ji bral az doktor za zaskok a uplne nahodou. V patek jde na onkologii. Tak tynnko a ted mam nervy jak ty
Odpovědět
Profilova fotka
Simi až mě zamrazilo, neboj to bude v pořádku, my jsme si ty stresy prožily s maminkou nedávno držím palec
Odpovědět
tynko a jak to ted bude??Ona o tom nechce mluvit,jenn vim,ze jde v patek na onkologii a tam ji zjisti rozsah,jestli to nema asi jeste nekde a to pak hned pujde na operaci??Ja vubec nic nevim,jen ted hledam na netu a volat ji ani nebudu,protoze o na o tom nechce mluvit,takze mi to rekla druha segra a ta vi taky malo. Pritom ona uz mela nekolikrat nemocenskou,ze ji je spatne,ze kasle,ze ji boli bricho a nikdo ji nevzal krev a porad tvrdili,ze to ma cystu a ze praskne sama. Ona se chudak uz pres rok snazi o mimi,ani deti jeste nema. I kdyz at je radsi bezdetna a neni to zhoubne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj musí se zjistit zda to je nádor zhoubný nebo ne a pak ji budou operovat, nejdříve ji určitě pošlou na magnetickou rezonanci nebo jak se to jmenuje, více o tom bude vědět Lucie určitě napíše, neboj dneska už doktoří ví jak na to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky! :-D
Odpovědět
No simi v prvé řadě co to je....sonem se určí prd doktor je debil vyřiď to ségře pak teda se udělá CT nebo MR ta MR už dokéže poznat i ty Bunky jestli jsou karcinogenní nebo nejsou, v nejasném případě se udělá punkce a vzorek cysty se poše na histologii ta přesně učí je li to rakovina nebo není...podle toho léčba, jestli to není rakovinného původu tak operace je vlastně výkonem vyléčení, nemusí na další vyš. operace prostě cysta se vytáhne a už nezlobí. V druhém případě teda operační odstranění, tam se přehlédne i operační pole metastázy případně a tak a tvolí se rozsah operace, prostě jak to aktuálě doktor v břichu vidí jestli budou brát celou, nebo část, někdy to taky nejde vzít celé, že je to hodně prorostlé do jiných orgánů takže se udělá tzv paliativní výkon, což je vlastně jen odtranění potíží jako je bolest krvácení atd ale cysta zůstává jen se zprůchodní cesty které by průchodné být měly ale vlivem nádoru bohužel nejsou a dělaj tu neplechu. Pak nastupuje onko terapie a to buď chemoterapie, nebo aktioterapie a radioterapie. Radioterapie je ozařování, chemoterapie je aplikace chem látek cestou žilní do těla a aktinoterapie to je aplikace radioaktivních látek ketré v kombinací s ozářkama ničí ty rak. bunky. léčba je zdlouhavá, a chema je i hnusná v tom že je zle zvracíš, hubneš nechutenství, ale nepadaj vlasy, vlasy padaj jen u radioterapie... uf snad jsem nevykleala ale píšu to tak jak to je
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kde jste kdo?
Odpovědět
já su tu celý den, ale kecat sama se sebou nechci
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak co Sáruška?
Odpovědět
dneska je mrsklá, nebyly jsme venku o proto.Aleč už šla nekompromisně do postýlky řev cca 25min a pak ticho..ještě že mám monitor hned jsem klidnější ted spí jsem zvědavá na jak dlouho.....chystámse do vany na relax ale jak tak znám zákon schválnosti.....
Odpovědět
Profilova fotka
no já tu taky ještě jsem, ale nikdo tady není :-)
Odpovědět
ja tu jsem taky ;-) Ale padl nam pocitac,tak jsem se nemohla zeptat,uz hledame novy,budem muset kupovat a ted rychle zalohuj fotky a videa at o to neprijdem. Luci dik za info,je to co jsem si nasla na netu. No ona uz jde v patek na onkologii,tak tam uz budou vedet co s ni.Nasi jsou taky upne na nervy.Kecali s ni vcera celou noc,aby dostalal myslenky nekde jinde,ona o tom mluvit nebude,takze se mozna ani v patek nedovime co se deje.ALe snad to bude ok.Uz me boli hlava a jsme uplne hotova.V pondeli letime na dovcu,tak snad si to uziju. RAdek ma o patku uz volno,tak se budem vikend dovolenovat a hura k mori,pak hura do irska. TEda jestli bude v se ok,jinak asi mamca poleti do cr a ja asi potom taky. Uz tady mame krasny podzim,zima jak prase,porad netopime a setrime na zimu az jeste vic prituhne.Kdyby bylo na me,tak topim i v lete. Zofi,to ja nez se vratim z dovolenych,tak ty uz budes dva oddelene,ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi užij si dovolenou a neboj sestra bude v pořádku musí.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no jo, ted se to obrátilo a můžeš si to začít užívat i ty ;-) je to fakt, přeju ti to :-) jejda, tak to mě mrzí s tou tvou sestrou.... to jsou teda doktoři... to by ho mohla klidně žalovat no ne? Ale nevím zda by ji to po zdravot.str. pomohlo,... ach jo. Držím palce !!! Užij si dovču a připojuju se k Tynce.... sestra bude v pořádku, ted ta medicina je už někde jinde ;) Sestře zase zjistili na čípku rakovinotvorné buňky... zjistili to na cytologii, tak šla prvně na částečnou plastiku čípku a pak při další cytologii zjistili, že to dobré opravdu není :-( tak musela jít vzít celý čípek, bohužel už nemůže mít děti, no štěstí, že už má dvojčátka - kluky, ale taky chtěla jeste holčičku... co se dá dělat, hlavně, že je zdravá. Mamka i teta už jsou bez dělohy, protože tam měly miom, tak se taky bojím. V lednu mi bude 32let, tak taky se bojím a doufám, že se nám to taky podaří. Byla jsem na kontrole, prý jsem zdravá, jeste pockam na cytol. Ptala jsem se na měření těch plodných a neplodnych dnu a jestli to mám ted vubec řešit, když jsem vysadila v červenci a on mi řekl, že se to musí ustálit a at přijdu v lednu tak 12-13 den od začátku menstruace a že mi přesně řekne kdy mám ovu. To mě fakt překvapilo. To jsou vymoženosti co se všechno dá udělat a zjistit. Teda asi jak tak čtu záleží na doktorech. lucenek: ty jo jak to píšeš, tak mě uplně mrazí :-S to je síla. Strejda byl zřejmě na té radioterapii... ozařovali mu buňky... oni se tím ozařováním spálí, že je to tak? Taky hodně zhubl, ale ustál to... měl rakovinu dásní ani jsem netušila, že něco takového taky existuje... jenže ted se mu udělal hrbolek na bradě, tak chodí znovu.... jenze uz na něm vidím, jak je z toho už unavený ach jo... klepu na dřevo... snad to zase ustojí. Bojím se, že už má metastáze. :-( ty máš monitor na malou? Já myslela, že jsou jen chůvičky..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pandam ty si ptáče teda, já už jsem taky v práci holky to je hrůza kolik je dneska nemocí a kolik žen je bez vaječníků atd. snad mě nic takového nečeká, chodím pravidelně na kontroly, což moje maminka nechodila a tak nemusela mít ty cysty tak veliké, byla to náhoda, že vůbec šla k mudr. mohly ji klidně prasknou, no nechci ani pomyslet už se pomalu vrací do života a za 14 dní by už mohla jít do práce, každý den mi volá, že se nudí a že chce jít do práce atd. a já příjdu zrovna z práce, kde jsem celý den stála a poslouchala blbé kecy zákazníků a nechápu ji jak se jí může stýskat po práci :o)
Odpovědět
No tynko,segra chodila pravdidelne a dokonce ji tu cystu seldovat co mesic a debil to nepoznal. Prvni byla v unoru a to byla ok a v dubnu uz tam byla ta cysta ci co toje a mela uz sest cm.Pry to muze narust ze dne na den ji rek,tak nevim. Pandi tak to me mrzi s tvou sestrou,ale zas uz ma dve deti,segra moje jeste ani jedno. No snad to bude ok.,musim myslet pozitivne. Monitor a chuvicka je to sama,ne?? My meli taky chuvicky,ale desne me rozcilovala,kdyz jsem slysela jak se mala krouti a chrcelo to v tom.
Odpovědět
My rakovinu v rodine tusim nemame. BAbi umrela na rakovinu,ale to uz byla stara,tak dostala rakovinu zaludku,uz mela pres sedmdesat a strejdovi ted nasli rakokovinu kuze,ale uz ma snad osmdesat let.TEs e bojim ja,ja mam problemy se znaminky. JInak do Spanelska nam uz hlasi pekne,tak snad bude sviti slunicko bo me klepne jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak si to tady tak pročítám, tak je to fakt mazec. V dnešní době mi příjde, že skoro každý má něco, ať už o tom ví nebo ne. Já jsem zvědavá, jak na tom budeme s mimčem my, když vidím, co se kolem děje. Včera jsme měli v práci konzultaci s genetikem, takže jsem se domů vrátila s pěknou depkou :-S
Odpovědět
NO ja jsem rada,ze uz mam malou. VZdycky sjem se bala,ze nebudu moc mit deti nebo tak neco. Jelikoz jsem studovala spec.ped.,tak vim o tech vadach a vsech tech hruzach,ze jsem se bala,ze mala bude postizena. TEd uz jen trnu hruzou aby jsmke byli zdravi porad. Ale zacinam premyslet zas o druhem,ze mozna pristi rok. Jenze ja porad nevim,jestli jo nebo ne. Jenze si zas rikam,dokud jsem zdrava-teda aspon mylsim,ze jsem. Kuki,v praci s genetikem????Co delas?
Odpovědět
Profilova fotka
Já pracuju právě s dětmi s postižením a měli jsme konzultaci k diagnózám. docela mě vyděsil tím, že každá rodička má 5% riziko a 50% diagóz nemá příčinu, takže maras...A mám taky specku, takže vím, o čem píšeš. Myslím, že budu dobře vystreslá 8-( Ale zasen a druhou stranu, těhotenstvím a porodem ten strach nekončí, bojíš se prostě potom pořád.
Odpovědět
tak to mas supr praci kuki ;-) No me hlavne desily ty cisla,ze zeny od 29 maji o 25% vetsi sanci mit postizene dite nebo tak nejak to bylo. Ja ty cisla mela napsane v prirucce pro tehu co jsem tady dostala. Jak jsem cekala na genteiku,tak jsem myslela ze zesilim. ALe mas pravdu,pak se bojis jeste vic,jak je mimco na svete. Dneska je tolik nemoci a tolik idiotu okolo. TEd zas tady jeden tatinek zabil svoje dve deti :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?