Svatba v okolí Chebu pro 60 lidí

ahojky, máte někdo zkušenost s vnitřní svatbou v Chebu nebo v okolí pro 60 lidí ?? svatba bude v zimě, tak bohužel venkovní místa nehledám a těch je na netu požehnaně :-| Mátě některá zkušenost s dobrou restaurací, hotelem či kulturákem, místo kde se dá tancovat, dobře vaří a je hezké?? hotel stein se mi moc nelíbí.. :-( předem díky
Odpovědět
Ahoj, my budeme mit svatbu v Hotelu u Spejcharu, 20 min od Chebu. Vari uzasne.
Odpovědět
@letka25 My taky celou svatbu včetně obřadu a ubytování U Špejcharu na Kopanině, ale co vím, mají soboty od května do října plne a v ostatních měsících už jen pár terminu volných...my chtěli březen,tak jsme měli štěstí,ještě jsme si mohli i vybirat, máme 23.3....tak třeba ještě nějaké volne termíny zbyly, ale řešili jsme tak přes dvěma mesici
Odpovědět
ahojky, moc dekuji za tip, hned jdu mrknout na ten hotel :-o :-D
Odpovědět
Ahoj, my jsme měli hostinu ve Svobodě a naprosto super, doporučuji! Jídlo vynikající, výzdoba, personál, vše perfektní. Jinak známá měla na Salajně a taky prý super. Stein vůbec nedoporučuji, kamarád tam měl svatbu a říkal, že je to vyšlo na 2 500,- na osobu, což mi přijde hrozně moc :-|
Odpovědět
Salajna je moc pěkná, ale tam se dle mého v 60 lidech nevejdete. Stejně tak známá byla spokojená na Manském dvoře, ale pro nás je to malé (budeme mít taky 60 lidí).
Odpovědět
@hrusina opravdu? tam jsem akorát v týdnu psala, mají mi volat a můžeš mi přibližně prozradit na kolik to vyšlo cca na osobu? bylo i místo na tancování, dle fotek se hostina dělá u horního baru..
Odpovědět
@letka25 Závěrečný účet i s pitím byl cca 43 000 Kč za 50 osob. Místa na tancování bylo dost, měli jsme to v prvním patře na galerii i s barem, balkonem, dataprojektorem, hudební aparaturu, fotokoutek byl z druhé strany výtahu a pořád spousta místa. Podle počtu lidí se to ale dá udělat i v jiných prostorách, v zrcadlovém sále nebo v tom hlavním sále v přízemí, když máte opravdu hodně hostů. Provozní pan Bartoška je profík, ve všem vyšel vstříc a poradil, byli jsme opravdu v dobrých rukách :-)
Odpovědět
@hrusina tak to zní krásně, moc děkuji...už máme domluvenou schůzku, tak se těším :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@katekarl nemáte prosím ještě k dispozici jejich podmínky/ceny? potřebovali bychom si udělat rychle představu. děkuji 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?