Menu Forum

Svatba v kempu, chatové osadě cca pro 100 lidí

2. říj 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
baduiv
Registrovala se 17. července 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
baduiv
Registrovala se 17. července 2017 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj ahoj,
nevěděli byste někdo o možnosti uspořádání svatby v kempu, chatové osadě ideálně někde ve východních Čechách (to ale není podmínkou). Požadavky máme takovéto: Svatbu bychom chtěli někdy v průběhu příštího července až září ideálně (v pátek příjezd většiny hostů, v sobotu svatba, v neděli během dne odjezd). Ideálně, aby se dalo pronajmout celý areál. Když by tam byl bazén, nějaké dětské hřiště atd. je výhodou, ale není podmínkou. S nějakou společenskou místností, kde by se dalo schovat v případě horšího počasí a aby tam byla možnost postavit party stan. Někde na samotě, aby nebyl problém rušení nočního klidu. Jídlo a pití bychom chtěli mít ve své režii (takže možnost pronajmout prostor kuchyně), ale ideálně, aby byl k dispozici v sobotu nějaký personál k obsluze a úklidu. Ubytování by bylo ideální z části v malých chatkách, klidně bez samostatného soc. zařízení (můžou být i klasická áčka), plus pár "lepších apartmánů s vlastní sociálkou (může být společná např. pro dva až tři pokoje dohromady, plus možnost i příjezdu nějakých hostů s karavany, popř. spaní v autech a stanech. Počítám, že by stačilo ubytování v "lepších" pokojích pro cca 8 lidí, v chatkách cca 50 a zbytek v autech, stanech atd. Cenově, spíše levnější, vzhledem k tomu, že nepotřebujeme žádný luxus spíš nějaké místo s hezkou přírodou a klidem.
Neporadíte mi někdo prosím něco? Díky moc
2. říj v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luckapol
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luckapol
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků.
 Ahoj, zkus se podívat na Morava Camp Mohelnice.
2. říj ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí