Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Koukám, že u Vás je asi všechno problém, jsem volala na opatrovnické a potřebovala jsem faxové číslo, jsem strašně obtěžovala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo hroznej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mažu do pelechu. mějte se ... papa ;-)
Odpovědět
Taky se měj a ať je Ti brzo líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko - straším tu už od 6 hodin |-|
Odpovědět
Dobré ráno, to busou ale přesčasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, neplacený :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ale aspoň vypadnu dřív domů :-)
Odpovědět
tak to je taky dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak je - jak jsi spokojená s pomocníkem? :-D
Odpovědět
pomocník zatím stojí v kuchyni, čeká na zapojení :-D ale jen z návodu jsem divoká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, já ho mám rok a jedu jen jeden program - nějak se mi to taky motá a hlavně, jak jsme jen dva, tak ta myčka není nikdy plná, takže dávám na půl programu - ale jinak super - takhle naleštěný příbory snad nebyly ani jako nové :-)
Odpovědět
Článek se načítá
My máte teda jen 45 cm, myslím, že to stačí, protože se to velikostně od té 60 cm moc neliší :-D
Odpovědět
Taky myslím, že pojedu 1-2 programy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě - jen ještě občas nevím jak to tam pořádně naskládat - mám nějaký větší talíře a občas se mi stane, že ta vrtule o to zavadí :-( takže někdy strávím nad naskládáním pěknou dobu
Odpovědět
My máme právě už nastavitelné koše a různé potvory na ukládání nádobí, ale už dva dny čtu návod dokola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to tam mám taky, ale klasický talíř se mi tam šmejká - holt jsem si vybrala moc veliký rozměry :-D
Odpovědět
Tak to bude asi opravdu tím talířem, my máme taky velké talíře, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo i jsem to zkoušela postavit a točit :-D :-D no jsem prostě PAT A MAT :-D :-D ale jinak jsem spokojená, je teda pravda, že budu kupovat ještě jeden servis, protože aby se mi to zaplnilo, tak dva jsou málo... jo a víš o čem stále dokola přemýšlím, co třeba talíře nebo nádobí, které bude v myčce 2-3 dny - vymyčkuje se to pořádně, i když něco zaschne? .... :-(
Odpovědět
Já myslím, že to bude u mě podobné, než to vychytám :-D Já zase řešila, že myčka nemá samostatné předmytí, ale ona to má u každého programu, takže v pohodě. Jestli máš samostatné předmytí, tak to je právě na to nadobí, co máš v myčce víc dnů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no budu muset vytáhnout zase návod :-D :-D
Odpovědět
No, já s návodem pojedu určitě od začátku, sice to mám teď načtené, ale jistota je jistota :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo určitě - já ho mám stále v šuplíku, kdyby náhodou :-D :-D a jakou jste nakonec pořídili?
Odpovědět
Dávala jsem odkaz, je to Bosch, ale nakonec jsme ji koupili přes net, protože v Datartu byla o 3,5 tisíce dražší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
o tolik? No to mě podrž... tak to si to najdu.... :-)
Odpovědět
Hodím Ti odkaz z Datartu, oni Bosch stránky nefungují.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem jí našla - pěkná :-) a super funkce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme tuhle http://www.elektro-kuchyne.cz/mycka-n...
Odpovědět
Já myslím, že pro nás dva bude stačit i když má jen 4 programy :-D Máte taky pěknou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?