Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já teď budu dělat linku, všechno vyndat, vytřít a tak - jak mám kořenky, tak to fakt stojí za to.... nechápu jak se tam dostanou drobky a tak.... no holt si zpříjemním sobotní dopoledne, když nebudu vařit :-D
Odpovědět
Já vyndala dokonce rošty z postelí :-D Nedávno jsem dělala špajzku, ale ještě mě čeká nádobí a to ostatní. S tím prachem to je děs, jen na těch závěsných programech, co toho je a to věci používám skoro denně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi to vzala fakt od podlahy :-D :-D prach je všude, taky kroutím hlavou, že na úchytech od linky je stále, ho utřu ráno a večer je to tam zas.... :-S hele, jukala jsem na koníka a miluju tu holčičku od "lindex" - je úžasná a těch vlasů kolik má :-D
Odpovědět
To vzala, taky jsem byla potom KO a spocená až na zadku :-D Pak jsem se ještě proběhla po schodech protože při posledním vyprášení prachovky mi spadnul takový ten chlápáč dolů :-D
Odpovědět
Tak to netuším, jdu na ní juknout :-)
Odpovědět
No, tak ta má pořádný číro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže ještě rozcvička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
viď, taková prdelka :-)
Odpovědět
To byla :-p Je kouzelná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už bych šla domů ]-(
Odpovědět
To mi povídej, vůbec mě to nebaví a je mi zima.
Odpovědět
Profilova fotka
taky je mi chladno, v poledne si skočím pro oběd a rychle zase zpět :-( a jsem tu do 16 hodin, pak jedeme na návštěvu předat narozeninový dary x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je pěkně na prd :-| Já jedu odpoledně za Milanem na chatu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo je to dlouhý, jedině že bych se zvdejchla, ale nevím, je mi to blbý, tak ještě uvidím, jak bude po obídku :-D
Odpovědět
Tak stejně máte dneska kratší úřední den, ne? Ty nemáš naděláno? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady se na to vůbec nehraje - když mi sem někdo přijde v půl 4, tak mu stejně musím posloužit 8-(
Odpovědět
Hlavně, že když jsem minule na Tebe čekala, tak už bylo v půl čtvrté zavřeno ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a naděláno? Neblázni, to bychom museli mít píchačky, aby si toho někdo všimnul, ale asi půjdu o chvilku dřív x-)
Odpovědět
Máš recht, já bych taky šla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zajdeme ještě do tesca pro nějakou lahvinku a bude to.... co budeš vařit o víkendíku?
Odpovědět
Já teď o víkendech navařím, vaří mamča :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlastně vy jste na tý chatě :-) .... já bych měla mít hovězí, mamča sice dělá svíčkovou ale jak na mě budou koukat, když si vezmu jen to maso? :-D Fandovi udělám květák :-S - blééé obalování a smažení
Odpovědět
Luci, tak to zase tak nehroť ;-) Snad by malá porce neškodila :-) Jestli se Ti nechce obalovat na na mmb byl dobrý recept na květák bez obalování :-D Kdyžtak Ti hodím odkaz, já ho teda ještě nedělala :-)
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
určitě :-D :-D fakt, tak šup sem s tím, já nerada květák obaluju, nebaví mě to :-|
Odpovědět
Já si ho nedávno udělala na mozeček, sem si šmákla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
recept úžasný, diskuse k němu taky, tak a je vymyšleno, podám info jaké to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mozeček miluju ;-) možná koupím veliká květák a půlku udělám podle recepisu a z půlku pro sebe mozeček x-)
Odpovědět
Určitě to bude dobrý. :-D
Odpovědět
Jinak já si vařím květák v páře :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?